Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 23:20   #1861
sonja@ neda mi se sad quotat ali nije to po meni dobro razmisljanje,ako ja kazem da bi trebalo jos sredit grad da moze parirat drugim gradovima to nije nista lose,zasto ne? A i zasto nebi pariro drugim gradovima, po cemu je nebi tipa pariro Zadru? sta stanovnicima Zadra fali,po ljeti im je grad pun,ima zivota, po zimi se stisa, ne kuzim zasto nebi bio po mjeri stanovnika. Inace Zadar mi je najdrazi grad u Dalmaciji pa eto ako zelim Sibeniku da se jos skocka nije to nista lose,nemora on biti party destinacija ali moze bit jedan lijepi gradic uz more,ne kazem da to nije sad ali vidim potencijala za nesta vise
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 23:25   #1862
Quote:
Rogle kaže: Pogledaj post
To je riva ne šetnica haha ,da to je istina da bi bilo lipse bez ceste al jbg onda niko od stanovnika nebi moga pric dolcu s autom.a.
ma ja bi svejedno to sredila secite inace rekla sam lokalnom covjeku da ste vi u Sibeniku sigurno svi fit koliko se penjete gore fakat je grad uzbrdo,no ajde dobro za noge i guzove
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:25   #1863
Kao da rušenje kina Tesla nije dovoljno sramotno, pa umjesto njega grade arhitektonsko ruglo. Je li investitor toliko iskompleksiran činjenicom da ga nitko u gradu ne voli pa ga s namjerom uništava? U nekorumpiranim sredinama se ne ruše ni štale u centru grada, a ovdje se ruše objekti koji bi trebali biti zaštićeni. Pitanje koje bi trebalo postaviti svim tajkunima: Josipe, odakle ti prvi milijun?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:33   #1864
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Kao da rušenje kina Tesla nije dovoljno sramotno, pa umjesto njega grade arhitektonsko ruglo. Je li investitor toliko iskompleksiran činjenicom da ga nitko u gradu ne voli pa ga s namjerom uništava? U nekorumpiranim sredinama se ne ruše ni štale u centru grada, a ovdje se ruše objekti koji bi trebali biti zaštićeni. Pitanje koje bi trebalo postaviti svim tajkunima: Josipe, odakle ti prvi milijun?
Grad je zapušten u svakom pogledu. Gradsko poglavarstvo veze nema i sa čim. Radije i Jollyevo stakleno čudo nego mjesto gdje se zadnjih koliko već desetljeća roje štakori. Ionako je bilo ružno, zapušteno i opasno, koliko je takvih prostora po gradu. Radije nek se taj prostor koristi onda za neki biznis, kad je već Grad toliko nesposoban išta pokrenuti....
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:42   #1865
glavno da oni rade trokutiće od par miljuna eura po rubnim dijelovima grada preciznije jezeru za svake kiše, dok centar kojeg deru za spomeničku rentu, kojem poduzetnicima uzimaju kruh zbog 2-3 nova uhljeba, kojeg su paralizirali parkingom na glavnom gradskom trgu, propada godinama...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:59   #1866
Quote:
xeen kaže: Pogledaj post
Grad je zapušten u svakom pogledu. Gradsko poglavarstvo veze nema i sa čim. Radije i Jollyevo stakleno čudo nego mjesto gdje se zadnjih koliko već desetljeća roje štakori. Ionako je bilo ružno, zapušteno i opasno, koliko je takvih prostora po gradu. Radije nek se taj prostor koristi onda za neki biznis, kad je već Grad toliko nesposoban išta pokrenuti....
Po toj logici bi trebalo srušiti većinu centra i izgraditi kičaste spomenike profiterskim štakorima.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 16:02   #1867
Zdravo!
Nadam se da ce netko vidjeti pitanje.
Krajem sljedeceg mjeseca idem na kratko do Sibenika. Obilazim Hrvatsku.
Zanima me ima li u Sibeniku neki opusteni restoran (dining and hangout bar, poput Hedonista u Zadru)? Kauci, opustena atmosfera, hamburgeri, pizze i ostala nezdrava hrana...mozda muzika uzivo???
martinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 18:58   #1868
Proguglaj Špizza, mislim da je najbliže opisu toga što tražiš.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 19:51   #1869
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Proguglaj Špizza, mislim da je najbliže opisu toga što tražiš.
Odmah cu


Hvala puno na brzom odgovoru.
__________________
Martinny
martinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:36   #1870
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Proguglaj Špizza, mislim da je najbliže opisu toga što tražiš.
Zatvoreno.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 17:31   #1871
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Zatvoreno.
A negdje drugo?
__________________
Martinny
martinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 16:55   #1872
Bok
nadam se da neko zna odgovor.
U Njivicama kod Sibenika, pored Inine pumpe bio je ili je jos, outlet Nivel, ako sam upamtila. Da li jos postoji, ako da kakva je ponuda?
Hvala
hakerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 12:25   #1873
Bok ljudi... Evo par pitanjca u vezi Šibenika... Dolazim na ljetovanje ove godine blizu Šibenika, a imam u planu izlete na Kornate i Krku, pa me zanima da li postoje lokalni ljudi koji nude takve ekskurzije (vlastitim brodićima) ili je najbolje to riješiti preko turističke agencije? I da, da li postoji u Šibeniku onaj ogroman parking di je cjelodnevna karta dosta jeftina??

Unaprijed zahvaljujem!!
freddie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 23:39   #1874
Lijep pozdrav, idući tjedan jedan dan dolazim u Šibenik. Sama sam s klincima i voljela bih vašu preporuku za neki parking gdje se da uloviti mjesto a da je relativno blizu centru. U Šibeniku nisam bila skoro 15 godina još od studentskih dana i stvarno mi je malo toga ostalo u sjećanju. Također, imate li preporuku za neko mjesto koje ima dobre marenda, mi volimo konkretne obroke :-) Unaprijed hvala na svakoj preporuci!
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 20:09   #1875
Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav, idući tjedan jedan dan dolazim u Šibenik. Sama sam s klincima i voljela bih vašu preporuku za neki parking gdje se da uloviti mjesto a da je relativno blizu centru. U Šibeniku nisam bila skoro 15 godina još od studentskih dana i stvarno mi je malo toga ostalo u sjećanju. Također, imate li preporuku za neko mjesto koje ima dobre marenda, mi volimo konkretne obroke :-) Unaprijed hvala na svakoj preporuci!
Parking u bivšoj tvornici TEF na sjevernom ulazu u grad, 20 kn dan, 10 min šetnje morem do centra (izbjegavanje gužve i motanja po gradu).
Marenda u buffet Šimun kod pijace, domaća konkretna jela, ili ako dica vole buncek i oglavinu onda u Marende u centru.
ciguli miguli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 20:44   #1876
Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav, idući tjedan jedan dan dolazim u Šibenik. Sama sam s klincima i voljela bih vašu preporuku za neki parking gdje se da uloviti mjesto a da je relativno blizu centru. U Šibeniku nisam bila skoro 15 godina još od studentskih dana i stvarno mi je malo toga ostalo u sjećanju. Također, imate li preporuku za neko mjesto koje ima dobre marenda, mi volimo konkretne obroke :-) Unaprijed hvala na svakoj preporuci!
Imaš parking skoro pa u samom centru, 6kn započeti sat i uvijek ima mjesta.
Prva lijevo kad prođeš autobusni kolodvor.
Popneš se stepenicama kroz pijacu i u centru si za 2 minute.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 10:58   #1877
Molio bih nekog od Šibenčana za pomoć.

Draga... Do koliko se sati naplaćuje parking tamo na ulici (dakle, ne pričam o parkingu iza rampe, nego o onih nekoliko parkirnih mjesta na ulici (ako uopće ima ikakve razlike))? Točnije, pričam o točno ovoj poziciji https://imgur.com/a/ncXpW9I.
Na web stranici http://www.gradski-parking.hr/ vidim da se u toj zoni (to bi valjda bila "Zona 0", ako se ne varam) parking naplaćuje do 23 h. Međutim, uvjeren sam da je na tabli pisalo da se parking naplaćuje do 21 h (kao što se vidi i na slici na Google Mapsu staroj 7 godina).

Može li mi netko to potvrditi ili opovrgnuti?
dk. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 19:39   #1878
ja mislim da kod njih dok je ljeto ide i ljetna tarifa - sve se placa, i praznikom i nedjeljom, sve do nekako pred kraj rujna, i prije ce ti bit do 23 nego do 21 sat.
bili smo jednom na onom srednjovjekovnom sajmu pa znam
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 22:47   #1879
Onda sam im baš fino naletio da mi oderu kaznu. A ja bih stavio ruku u vatru da sam na tabli ispod koje smo stali vidio da se parking plaća do 21 h.
dk. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 22:50   #1880
Ljudi namjeravam kupiti stan na Biocima u novogradnji... ujna mi prodaje stan ispod cijene (za cca 1100 eura) u inim zgaradama (one 4 zgrade)koje je gradila firma Saga d.o.o., sad su u stečaju...
Ugl posto nisam iz Šibenika molim Vas bilo kakve detalje o zgradi/lokaciji i sto mislite o cijeni ? Moze li se prodati stan na takvoj lokaciji i po mogucnosti zaraditi nesto ? 😀
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.