Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 07:16   #461
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Hahahah koja dobra cro-katoli-kronologija; Kredit; Stan; Dijete
koja je tvoja?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:38   #462
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
koja je tvoja?
15 godina staža i skoro 38000 kom, to se zove predanost.
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:59   #463
Biti single? U pocetku je bilo predivno, sada postaje patnja, osjecaj samoce i usamljenosti, sada kada su svi prijatelji u vezama, etc. A ti svaki dan u auto na posao i doma gdje si opet sam i tako iz godine u godinu...
RedBaron91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:01   #464
ne radi se tu o nekoj velikoj patnji,ali da,usamljenost zna lagano trovati čovjeka...
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 20:21   #465
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
15 godina staža i skoro 38000 kom, to se zove predanost.
ha?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:59   #466
Quote:
RedBaron91 kaže: Pogledaj post
Biti single? U pocetku je bilo predivno, sada postaje patnja, osjecaj samoce i usamljenosti, sada kada su svi prijatelji u vezama, etc. A ti svaki dan u auto na posao i doma gdje si opet sam i tako iz godine u godinu...
Slažem se...vremenom i to dosadi.
Nismo od kamena.
Ali niti ne želim biti s bilo kim...
No ima stvari koje želim ostvariti, na nekima poraditi itd., pa možda usput dok se ja bavim svojim životom, naleti "the one" 🤣 Najgore ti se sekirat
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 11:10   #467
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Slažem se...vremenom i to dosadi.
Nismo od kamena.
Ali niti ne želim biti s bilo kim...
No ima stvari koje želim ostvariti, na nekima poraditi itd., pa možda usput dok se ja bavim svojim životom, naleti "the one" 🤣 Najgore ti se sekirat
Je li ikome uspjelo prestati se sekirati zato što mu je netko rekao da se ne vrijedi sekirati? Mene to samo još više nasekira.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2019., 13:38   #468
Vecina ljudi koja zeli biti sama skuzi kasnije da to zapravo ne zele.

Samo, najbitnija razlika je da ljudi koji zele biti sami to mogu, a neki koji zele biti s nekim to nemogu.

Dake radi se o mogucnosti izbora.

Za nekog tko je bio u vezama - signle je sranje i nije zdravo na duge staze.
Spucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2019., 18:37   #469
S 30 ti se čini da si sam na svijetu i usamljen i svi sretni, s 40 će se pola tih koji su sada upareni rastati, s 50 ćeš saznati da trećina njih nije nikada voljelo svoje partnere.
Neki će i oboljeti od toksičnih, nesretnih veza koje održavaju zbog svih osim zbog samih sebe.

Istina je da je istinska ljubav između dvoje ljudi nesebična i rijetka i da bi je doživio potrebno je puno raditi na sebi. Nema pogodnijeg vremena za radu na sebi nego dok si single s toga smatraj se bližem onome što želiš doživjeti na ovoj zemlji nego netko tko je u 25-toj godini već uparen. Btw, 25-te su smiješno niske godine i tada sve radiš pogrešno, s 35 nešto pametno i naučiš, a tek s 40 počinješ dobivati osjećaj što to znači biti istinski slobodan.
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 08:14   #470
Quote:
Spucky kaže: Pogledaj post
Vecina ljudi koja zeli biti sama skuzi kasnije da to zapravo ne zele.

Samo, najbitnija razlika je da ljudi koji zele biti sami to mogu, a neki koji zele biti s nekim to nemogu.

Dake radi se o mogucnosti izbora.

Za nekog tko je bio u vezama - signle je sranje i nije zdravo na duge staze.
Odličan post koji sve govori o situaciji - "biti single"!

Jako rijetki su ljudi koje ispunjava biti single i uživaju u tom statusu.

Ljudi koji žele biti s nekim nemaju mogućnost izbora, sve ovisi o tome da li će biti odabrani ili ne.

A biti single je doista sranje i to je jedina moguća definicija takvog statusa.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 09:19   #471
Quote:
Spucky kaže: Pogledaj post
Vecina ljudi koja zeli biti sama skuzi kasnije da to zapravo ne zele.
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
A biti single je doista sranje i to je jedina moguća definicija takvog statusa.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 12:50   #472
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Odličan post koji sve govori o situaciji - "biti single"!

Jako rijetki su ljudi koje ispunjava biti single i uživaju u tom statusu.

Ljudi koji žele biti s nekim nemaju mogućnost izbora, sve ovisi o tome da li će biti odabrani ili ne.

A biti single je doista sranje i to je jedina moguća definicija takvog statusa.
Psiho krkan lajka psiho krkana..
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.11.2019., 13:23   #473
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Psiho krkan lajka psiho krkana..
Umjesto čuđenja i Constantineovog neprimjerenog umijeća komuniciranja radije obrazložite neslaganje s napisanim!
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 16:54   #474
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Umjesto čuđenja i Constantineovog neprimjerenog umijeća komuniciranja radije obrazložite neslaganje s napisanim!
Evo, našao sam si vremena da odgovorim na vaše površne stavove...

Ljudi koji žele biti sami da bi shvatili da ne žele zovu se prevrtljivci. Većinom je riječ o likovima koji skaču s jedne veze u drugu i gutaju govna da ne bi bili sami.
A druga strana medalje su ljudi koji su single i cijeli život se opterećuju time što su single. I polako postaju drama queen s jedno te istim tekstovima tipa da one mogu birati, a ja ne. Kao da smo na placu... I cijela tragikomedija koje ostavljate iza sebe. Niti jedna me neće, buhuhu...

Pa niti ja vas ne bi htio s takvim stavovima...

A lik koji je bio stalno u vezama govori da je single biti sranje... Znači ispada nesamostalna osoba koja ovisi o drugima i skače s veze u vezu ponavljajući greške. Tako je većinom slučaj. Ili ga muči status, okolina, društvo ili ne znam što. Zdravu logiku ne vidim...

I to da single nije zdravo na duže staze... Pa ako si prirodno blesav, niti veza nije nikome zdrava na duže staze, naročito s neodgovarajućom osobom. A single može biti nezdravo na više načina, ali to nema veze s statusom, nego s zdravim mozgom i karakterom. Većina ionako padne na tom ispitu.

Tako da su vaši tekstovi kako je single sranje ili zato što ste single, možete objesiti mački za rep. Ako ste opsjednuti time, onda normalno da ste frustrirani i intelektualno zaostali na puno područja. I onda se poslije čudite što ne valja s vama?

A ovo za biranje, a jebo vas više to... Ako ne biraš, onda nemaš kriterije. Ako biraš, onda imaš prevelike kriterije. Kako bi rekla moja pokojna baba: svakom kurcu dlaka smeta.

U svakom slučaju, obadvojica nemate pojma što znači uopće biti single.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 18:03   #475
Ma činjenica je da rijetko tko BAŠ želi biti sam.

Pa evo da i ja kažem po ne znam koji put i ne znam viš na kojoj temi; sam sam, a ne želim biti sam.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 18:06   #476
A zašto svi po sebi sudite druge?
Doduše, to sam ja prije radila, ali onda sam shvatila da nisu (nismo) svi isti.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 09:55   #477
Očekivano je da ljudi sebe stavljaju kao mjerilo stvari, to najbolje poznaju. Nakon sebe uži krug oko sebe, pa malo širi krug itd.
Ako su ti svi frendovi u vezi a ti si jedini solo slušat ćeš stalno o vezama i htjet ćeš više vezu nego da su ti svi frendovi solo. Naravno da postoje odstupanja od norme, ali jednom kad ti se frendovi iz uže ekipe ožene i dobiju djecu puno je teže biti solo, nego u odnosu da su svi single.

Rekla bih da nije teško biti solo ili da treba hrabrosti (ima i gorih stvari, čak i u vezama) ali normalno je težiti tome da imaš nekog svog. Neki koji su friško izašli iz veza možda će uživati više u solo životu od onih koji su solo dugo, ali na kraju dana mislim da stvarno malo tko želi biti sam.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 10:34   #478
Nastavno na do sada izneseno, prirodno stanje stvari je da ljudi imaju partnera/icu. Čisti biološki nagon nalaže potrebu za raspršivanjem genetskog materijala/stvaranja potomstva, a obzirom da ljudska mitoza još uvijek nije izumljena, imanje partnera/ice preostaje
Zonozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 10:37   #479
Ja bih još dodala da neki žele partnera/icu i bez želje za raspršivanjem genetskog materijala, dovoljno je i samo suputništvo kroz život. Duboko biološki nam je zapisano da je preživljavanje i kvaliteta života bolja ako imamo još ljudi pored sebe. Snaga je u broju, bila i ostala.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 10:39   #480
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
Ja bih još dodala da neki žele partnera/icu i bez želje za raspršivanjem genetskog materijala, dovoljno je i samo suputništvo kroz život. Duboko biološki nam je zapisano da je preživljavanje i kvaliteta života bolja ako imamo još ljudi pored sebe. Snaga je u broju, bila i ostala.
Također i taj dio

Pogotovo tu biološki tražimo partnere/ice koji su nam komplementarni, odnosno koji nas nadopunjuju.
Zonozz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.