Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 18:41   #61
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
Fala isusu više. Ovo je svima živa muka bila posljednih godina. Valjda će se prijaviti neko dobar na natječaj, puno para možemo dobiti uz dobar marketing.

I valjda će se sad rijesiti matchday.
Durdov is offline  
Old 21.09.2017., 18:44   #62
Quote:
Durdov kaže: Pogledaj post
Fala isusu više. Ovo je svima živa muka bila posljednih godina. Valjda će se prijaviti neko dobar na natječaj, puno para možemo dobiti uz dobar marketing.

I valjda će se sad rijesiti matchday.
nadam se samo da matchday neće postat pazarski vašar...
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 18:46   #63
@ashaman

A koliko je bilo te vase dnk-a dice koja su bjezala na prvu ponudu?
Jebote Josko strijela prica kao da je vrijeme stalo i da danas zivimo u vremenu kad je on poceo igrati nogomet pa je svakom klincu san zaigrati za vas klub. I to bas on koji je valjda prvi u hnl-u napravio izdaju i otisao za lovom. Nema toga vise danas kako on kaze, djeca koja znaju i osjecaju Hajduk. Proslo svrseno vrijeme. Danas balavurdija bila u Splitu ili Zagrebu samo trce za lovom. Cast iznimkama.

I ja nisam potpao pod kult obozavatelja velikog maga, nego sam i sam stvarao taj kult . Jos sam proslo ljeto pisao kako ga trebste potpisati na sto duzi period. Odlican je lik. A ja ti danas 21.9.2017 pisem kako Jura ili Savvas nece biti u pocetnoj postavi iduce ljeto kad krece nova sezona. Moguce da cak obojica ne budu u prvih 11. Zapamti to. Ako grijesim placam ti rucak kad dodjes u Zagreb.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 21.09.2017., 19:10   #64
Što član NO Hajduka ima raditi u Otvorenom na temu "Što stoji iza napada na trenera Dinama?"!?
Aubameyang is offline  
Old 21.09.2017., 19:14   #65
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Što član NO Hajduka ima raditi u Otvorenom na temu "Što stoji iza napada na trenera Dinama?"!?
I tako gura nos di god triba i ne triba pa ništa cudno za njega.
Valdano is offline  
Old 21.09.2017., 19:14   #66
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Vidin I ti pusis pricu o magu Brancu. Lik je SD u rangu Vucwvica kojeg je moderno ismijavat, a koji je bar pokusava dovest motoricne ako vec ne hiperkvalitetne igrace. Ovaj mrtav ladan gura Savvasa I Juru u repku. Pa samo ta recenica je dosta za.momentalni otkaz, jer.znamo svi koji je.jedini nacin da Jura.zavrsi u repki a.to sigurno nije ono sta je pokaza na terenu.

Al cak I ja ko mozda.najzesci protivnik Branca od prvog dana ne smatran da mu triba dat otkaz. Al da triba dobit jebacki feedback, triba. Ts njegova preseravanja sa nedovodjenjen igraca jer je dobro odradia lito/nije ocekiva da ce se Vlasic prdat moraju stat odma

Sta se tice naseg DNA, Livaja, Caktas su isto nasa dica I bili bi nan jebena pojacanja
Ashamane, jeli se ja dobro sjecam da si ti ispizdio kad su doveli 4 purgerska hobita (pejic, juranovic, tudor, basic) i odma prorekao da nista od njih hahah

U pravu si bio, od njih 4 imas jednog i po igraca amo bit realni...tudorovu motoricnost i basicevu lijevu nogu
Južnij is offline  
Old 21.09.2017., 19:26   #67
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Imamo kostur ekipe za bit cetvrti dogodine, tu cu se slozit, Belupo i Istra nan nisu jos uvik tolika konkurencija iako do zime jos stigne svasta bit. A vidice se i vec protiv Lokomotive koliko je bijedno lose selekcioniran ovaj kadar. Za nadgradit ovo sta imamo moramo kupit najskuplje dijelove - bekove, kreatora i krila. Rezervni stoper i peti vezni u rotaciji mogu bit i ja, ili neko iz bekavaca.
daj ne seri
miljo piljo is offline  
Old 21.09.2017., 19:32   #68
https://m.facebook.com/story.php?sto...30222423851379

Ovako je i u nas
Durdov is offline  
Old 21.09.2017., 19:49   #69
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Što član NO Hajduka ima raditi u Otvorenom na temu "Što stoji iza napada na trenera Dinama?"!?
koji tocno ??


@ashamane koji ti je k, daj prikini s tin pizdarijama
Marin Mišura is offline  
Old 21.09.2017., 20:17   #70
Quote:
Južnij kaže: Pogledaj post
Ashamane, jeli se ja dobro sjecam da si ti ispizdio kad su doveli 4 purgerska hobita (pejic, juranovic, tudor, basic) i odma prorekao da nista od njih hahah

U pravu si bio, od njih 4 imas jednog i po igraca amo bit realni...tudorovu motoricnost i basicevu lijevu nogu
Dobro se sicas od Basica jos uvik stigne ispast jeben igrac, moga je I Jura bit respektabilan veznjak da mu nisu unistili karijeru

Miljo piljo I marin misura
ashaman is offline  
Old 21.09.2017., 20:20   #71
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Dobro se sicas od Basica jos uvik stigne ispast jeben igrac, moga je I Jura bit respektabilan veznjak da mu nisu unistili karijeru

Miljo piljo I marin misura
I Tudor da ga se držalo na beku
Gaitan is offline  
Old 21.09.2017., 20:30   #72
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Mislim da je to greška HNS i da će biti ovako kako Boka kaže. Ja samo hoću reći da Alfi (ovaj put) nije ništa kriv.
Sreća pa posao novinara nije provjeriti točnost informacije. Pogotovo kad se zna kakav je sistem ždrijebanja bio u protekle dvije kup sezone
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 21.09.2017., 20:37   #73
Quote:
Boka Juniors kaže: Pogledaj post
Sreća pa posao novinara nije provjeriti točnost informacije. Pogotovo kad se zna kakav je sistem ždrijebanja bio u protekle dvije kup sezone
Pa di ces tocnije od sluzbene stranice saveza?
ashaman is offline  
Old 21.09.2017., 20:47   #74
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Pa di ces tocnije od sluzbene stranice saveza?
Pročitaj ponovno drugu rečenicu mog prethodnog upisa


Jedino logično u ovoj zavrzlami je zvati povjerenika za kup natjecanje (Brezni ? ) da:

a) kaže kako su ovi na HNS stranici pogriješili
b) potvrdi da su parovi sa stranice točni... nakon čega bi trebalo uslijediti novinarsko pitanje zašto ta izmjena pravila ždrijebanja nije izričito bila naglašena na početku sezone


Jbg, očito previše tražim od novinarske veličine čiji je krajnji domet pisanje tekstova na razini djeteta iz 3. razreda osnovne škole
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 21.09.2017., 20:58   #75
Evo i Duple piše isto. Reciklirat pizdarije s foruma znaju, provjerit nešto - nula bodova...

*

Evo kako je reagirao NSBiH...

Zbog tehničke greške u sistemu COMET, u kojem se elektronski vode sva takmičenja pod okriljem NS/FS BiH, večeras su nakon odigranih utakmica 1/16 finala Kup-a u ovom sistemu automatski prikazani parovi naredne runde, a koji još nisu određeni.

Parovi 1/8 finala najmasovnijeg domaćeg takmičenja biće poznati tek nakon žrijeba čiji će termin biti zakazan na narednoj sjednici Takmičarske komisije NS/FS BiH.


Pretpostavljam da je ista stvar i ovdje.

Zadnje uređivanje Aubameyang : 21.09.2017. at 21:18.
Aubameyang is offline  
Old 21.09.2017., 21:31   #76
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
@ashaman

A koliko je bilo te vase dnk-a dice koja su bjezala na prvu ponudu?
Jebote Josko strijela prica kao da je vrijeme stalo i da danas zivimo u vremenu kad je on poceo igrati nogomet pa je svakom klincu san zaigrati za vas klub. I to bas on koji je valjda prvi u hnl-u napravio izdaju i otisao za lovom. Nema toga vise danas kako on kaze, djeca koja znaju i osjecaju Hajduk. Proslo svrseno vrijeme. Danas balavurdija bila u Splitu ili Zagrebu samo trce za lovom. Cast iznimkama.

I ja nisam potpao pod kult obozavatelja velikog maga, nego sam i sam stvarao taj kult . Jos sam proslo ljeto pisao kako ga trebste potpisati na sto duzi period. Odlican je lik. A ja ti danas 21.9.2017 pisem kako Jura ili Savvas nece biti u pocetnoj postavi iduce ljeto kad krece nova sezona. Moguce da cak obojica ne budu u prvih 11. Zapamti to. Ako grijesim placam ti rucak kad dodjes u Zagreb.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
To uglabnom i je tako, al čemu onda zgražanje nad politikom unovčavanja te djece s 18 godina ? Klub zaradi, poslije može i dodatno, cilj mu je da ti igrači budu kvalitetni, reputacija skače, a može i ulagati u gotove, iskusne, kvalitetne igrače i radit rezultate

Branco neće bit u Hajduku naredno ljeto ako se nastavi s ovim trendom podbačaja u rezultatima 1.ekipe
Bossmanidis is offline  
Old 21.09.2017., 21:33   #77
Jel ovo za Ižbenikon dalmatinski derbi. Derbi della gospa o puta.
__________________
Dobar dan, stan debil?
Pamparello is offline  
Old 21.09.2017., 22:01   #78
koji član NO je bia u otvorenom?
diko is online now  
Old 21.09.2017., 22:04   #79
Quote:
diko kaže: Pogledaj post
koji član NO je bia u otvorenom?
evo meni baš sad ide u pozadini otvoreno, šalinovića najavili
Yurinov is offline  
Old 21.09.2017., 22:04   #80
Koji bal vampira na Otvorenom. Koji kurac radi ovaj iz NO tamo.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.