Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 01:31   #3741
Dugo nisam vidio neki redizajn portala i da mi se sviđa na prvu. Jedina mana je što nisu odmah izbacili i redizajn mobilnih aplikacija.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 15:04   #3742
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Dovode u tu upravu same neke nedorasle persone koje rade seks skandale, počevši od onog Trupca i Zemljićke, pa sad ovu gospoju u kožnim haljinama.

Ajme gdje samo nalaze takve koji misle samo na seks, a novine liče na prizemni seoski revolverblat. Trebalo bi ih pobacat amo u travu sve.
Zahvaljujući direktorici, i Poslovni je, osim Večernjeg lista, pokrovitelj koncerta Ivana Zaka u Velikoj Gorici!?

Ne znam kako nazvati Austrijance koji to ne vide ili ne žele vidjeti.
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 15:13   #3743
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući direktorici, i Poslovni je, osim Večernjeg lista, pokrovitelj koncerta Ivana Zaka u Velikoj Gorici!?

Ne znam kako nazvati Austrijance koji to ne vide ili ne žele vidjeti.
Možda "dobrim" gospodarima koje zaboli ona stvar što se događa u HR dok god lova kaplje?
A koliko mi je poznato lova i dalje kaplje, pogotovo preko web-a koliko god sadržajno jadan bio.
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 21:28   #3744
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Možda "dobrim" gospodarima koje zaboli ona stvar što se događa u HR dok god lova kaplje?
A koliko mi je poznato lova i dalje kaplje, pogotovo preko web-a koliko god sadržajno jadan bio.
A kolko love kapne? U kojim kategorijama tu pricamo? I koliko se love odlije na putu do Graca?
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 23:57   #3745
Quote:
believer kaže: Pogledaj post
A kolko love kapne? U kojim kategorijama tu pricamo? I koliko se love odlije na putu do Graca?
Sigurno su i oni preplatili porez,kao o Agrokor.Tako tvrdi Drljača,a on sve zna.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:11   #3746
Quote:
believer kaže: Pogledaj post
A kolko love kapne? U kojim kategorijama tu pricamo? I koliko se love odlije na putu do Graca?
:nezna:

Nije bitno koliko se odlije putem do Graza jer ROI je i više nego zadovoljavajući dok god ih puštaju na miru i ništa ne pitaju.
Slična šema je u mnogim firmama u stranom vlasništvu, posebice u sektorima gdje se deru dobre marže.
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:46   #3747
re-design u rezultanti podjednako je žalostan kao i "ono" prije.. wordpress-gurus heavy-duty noob-sh1tting sa predebelim marginama, razmacima i ostalim "tiles" zvizdarijama..

ona prastara kompaktna kompozicija u kojoj je postojao kompletan uvid na ono "najbitnije" u jednom pogledu bila je fenderica u izvornom obliku.

piši kući propalo..
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:19   #3748
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
:nezna:

Nije bitno koliko se odlije putem do Graza jer ROI je i više nego zadovoljavajući dok god ih puštaju na miru i ništa ne pitaju.
Slična šema je u mnogim firmama u stranom vlasništvu, posebice u sektorima gdje se deru dobre marže.
Onda ih treba animirati da pitaju. Mozda mogu ostvariti veci ROI.
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:36   #3749
Gazda im bio sponzor nekog eventa s mesom iz nekih predratnih zaliha. Srecom,nitko se nije otrovao.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:52   #3750
Menadžeri moraju čkomiti o pravom stanju jer ih na toobavezuje ugovor. Inače bi letjeli, kao ovaj Agrokorov menadžer koji je tek sad javno progovorio. Ajjjjoj, nije to lako, a savjest polako kljuca.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 23:46   #3751
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Menadžeri moraju čkomiti o pravom stanju jer ih na toobavezuje ugovor. Inače bi letjeli, kao ovaj Agrokorov menadžer koji je tek sad javno progovorio. Ajjjjoj, nije to lako, a savjest polako kljuca.
Ne treba puno očekivat od njihove savjesti. Samo pritisak rješava problem...
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 09:03   #3752
Quote:
donaldduck kaže: Pogledaj post
Ne treba puno očekivat od njihove savjesti. Samo pritisak rješava problem...
Nema tko pritiskati, svi su isti. Meni je teško vjerovati da netko nema savjesti, osim ako je lud i bolestan, ili nepopravljivi zločinac.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:22   #3753
To je Večernji dobio novu kolumnisticu Šunjergu? Direkt iz iz tvornice Munja
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:32   #3754
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
To je Večernji dobio novu kolumnisticu Šunjergu? Direkt iz iz tvornice Munja
za novine je novo ime uvijek dobro. jedino, nije to analitika, više mi djeluje kao zbir poznatih podataka/teza
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 23:22   #3755
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
za novine je novo ime uvijek dobro. jedino, nije to analitika, više mi djeluje kao zbir poznatih podataka/teza
Nije ona novo ime nego je unaprijedjena.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:48   #3756
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Nije ona novo ime nego je unaprijedjena.

Mislila sam, novo ime među kolumnistima

Znam i kako je i zašto unaprijeđena, cijelu povijest bolesti, da se ne dopisujemo u nedogled.

Btw. meni je puno veći problem ovaj jad od biciklijade koja je startala kod haustora a cilj je na trotoaru nego kolumnistica Šunjerga. Ionako svi znaju da nema kolumnista dobrih u Večernjaku otkako su otjerali Deanu, Jasminu i Mladenku. A biciklijadu furaju kao brand, a osakatili su je do bola. Nekad su se snimale s krovova fotke tisuća biciklista koji su pedalirali do Prepuštovca ili Samobora. A danas kadriraj sim i tam da se baš ne vidi da su sudionici ekipa iz gradske i njihovi frendovi
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:09   #3757
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Mislila sam, novo ime među kolumnistima

Znam i kako je i zašto unaprijeđena, cijelu povijest bolesti, da se ne dopisujemo u nedogled.

Btw. meni je puno veći problem ovaj jad od biciklijade koja je startala kod haustora a cilj je na trotoaru nego kolumnistica Šunjerga. Ionako svi znaju da nema kolumnista dobrih u Večernjaku otkako su otjerali Deanu, Jasminu i Mladenku. A biciklijadu furaju kao brand, a osakatili su je do bola. Nekad su se snimale s krovova fotke tisuća biciklista koji su pedalirali do Prepuštovca ili Samobora. A danas kadriraj sim i tam da se baš ne vidi da su sudionici ekipa iz gradske i njihovi frendovi
Baš sam pogledala fotografije. Nema višeg broja od 360. Čak je i glavni urednik na posuđenom biciklu da poveća broj.
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:52   #3758
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Baš sam pogledala fotografije. Nema višeg broja od 360. Čak je i glavni urednik na posuđenom biciklu da poveća broj.

Piše 1000 biciklista. I da je to to, opet malo. Vjerojatno se nitko neće sjetiti dotične, ali dok je bilo "Dame in Zyklamen", bilo je i biciklista, a bili su i Tina i Nikša. Mislim da 5% aktualnih novinara tamo zna tko je Dame in Zyklamen. Srele smo se slučajno u gardu prije par godina. Prava stara Večernjakovka, bez obzira na sve.
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:56   #3759
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Piše 1000 biciklista. I da je to to, opet malo. Vjerojatno se nitko neće sjetiti dotične, ali dok je bilo "Dame in Zyklamen", bilo je i biciklista, a bili su i Tina i Nikša. Mislim da 5% aktualnih novinara tamo zna tko je Dame in Zyklamen. Srele smo se slučajno u gardu prije par godina. Prava stara Večernjakovka, bez obzira na sve.
Uhhh, sto bas i nije pozitivno.Džasmin voli ciklamasto.Premazana svim mastima,ljubimica vrhuške,lažna sibdikalistica.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 20:27   #3760
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Uhhh, sto bas i nije pozitivno.Džasmin voli ciklamasto.Premazana svim mastima,ljubimica vrhuške,lažna sibdikalistica.
Džasmin nije ta. Iza tog nadimka stoji netko drugi. To će znati oni s više staža.
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.