Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2006., 13:46   #1
Omiš

Je li tko čuo za ovaj lijepi grad????????
ja sam ljetovala tamo prošle godine a doći ću i ove godine
imam li istomišljenika, je tko zna nešto više
sp@mmerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 13:50   #2
bila ja par puta.
ok je
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 13:52   #3
I ja sam bila. Dobra plaža
greengirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 21:29   #4
omiš
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 22:12   #5
ja kraj omiša
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 23:15   #6
ma omiš je zakon
sp@mmerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 11:19   #7
to je jedan jako lijep gradić
daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 00:26   #8
najbolja prijateljica mi zivi u Omisu, ali da mi je nesto posebno, nije.
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 10:40   #9
Za tjedan dana idem u Omiš po prvi put.
Čula sam da postoji gradska-pješčana plaža (čime nisam pretjerano oduševljena),
da su velike gužve itd...

Zanima me da li ima kakvih šljunčanih plaža, kamenjara ili slično?
Gdje se može jesti fino a ne preskupo, što predlažete da obavezno obiđemo (ja i moj dragi), rekli su mi do Cetine obavezno.

Hvala!
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 11:05   #10
imaš izvan omiša super plaže preporučan (mala luka,lokva rogoznica)..jer sad u zadnje vrime i kradu na toj velikoj gradskoj,je istina sad je sve puno čeha i ostalih turista al nije opet loše..i da obavezno do cetine
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 11:31   #11
Nisam rekla da nemamo auto tako da.....
po ovoj vrucini ne vjerujem da ce nam se dati hodati dugo...
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 11:36   #12
a pa gledaj za plaže izvan omiša put dubrovnika imaš makarski/imotski i još par buseva,zaplaže put splita imaš prometov autobus br 60 i taksi kombije,do cetine ti voze oni putnički vlakići a i ima i rent-a boat i organizirani prijevoz brodom,isto tako postoji i jedan taksist koji i nije tako skup ako oćeš br javin ti na PM
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:44   #13
Omišani, kakva su iskustva sa parkingom i globama?
u ulici Punta, "kod Galeba", može se stati uz samu tvornicu gdje NISU ISCRTANA parking mjesta, pa ipak te poslije kupanja dočeka "čestitka" na 100kuna. u velikoj većini gradova ako parking mjesto nije iscrtano - onda to nije parking mjesto i ne može te tu globiti. osim ako postoji znak zabrane parkiranja ili ako si npr zagradio ulaz nekome, a ovdje to nije bio slučaj.
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 16:03   #14
Evo planiram ljetovanje pa me zanima je li Ruskamen i Lokva Rogoznica jedno te isto mjesto ili ne???
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 16:13   #15
Nisu ali su blizu
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 20:30   #16
..a što se iz Stanića napravilo...

sramota ....
srce me zabolilo kada sam to vidjela
sfrenata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:37   #17
Quote:
sfrenata kaže: Pogledaj post
..a što se iz Stanića napravilo...

sramota ....
srce me zabolilo kada sam to vidjela
hehe tell me about it.....jos da susjed napravi jos jedan katttt ....uff.. pa zakloni mi pogled na skrozzzzzz...
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:40   #18
e da...a sto se tice omisa...imas kamenjar...(kako malo i kraj luke je.....tam de cesto vaterpola igraju)..iako je najbolje da odes na neku plazu oko omisa....
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 12:40   #19
Quote:
Amel:ze kaže: Pogledaj post
hehe tell me about it.....jos da susjed napravi jos jedan katttt ....uff.. pa zakloni mi pogled na skrozzzzzz...
Stanici su uzas, vec dugo ne idem tamo, prije sam stalno navracao, amo kopaju, amo bacaju 5000 kubika zemlje u more, amo zabetonirali 300m plaze, di god se okrenes beton na moru, stalno kad prolazim Dajakovic izliva beton s onom 27m pumpom, nema veze lito ili zima, u velikoj luci nema jednog tusa na plazi, ni kante za smece, steta za tako lipo misto

i kazu da posli 11 navecer nemas di popit pivu osim u onoj rupi na cesti kraj ducana, ne znam kako se zove al znam da se tamo okupljaju samo domace seljacine i baustelci

i bokte zasta onaj disko u Ruskamenu ne radi????

sta se Omisa tice lip mali gradic, ali jbga kad navecer posli ponoc nema pasa, nocni zivot nikakav, par kafica po onim trgovima i to je to, ne znam sada nisam dugo bio...

inace za kupanje i odmaranje je sasvim ok
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 09:01   #20
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
Stanici su uzas, vec dugo ne idem tamo, prije sam stalno navracao, amo kopaju, amo bacaju 5000 kubika zemlje u more, amo zabetonirali 300m plaze, di god se okrenes beton na moru, stalno kad prolazim Dajakovic izliva beton s onom 27m pumpom, nema veze lito ili zima, u velikoj luci nema jednog tusa na plazi, ni kante za smece, steta za tako lipo misto

i kazu da posli 11 navecer nemas di popit pivu osim u onoj rupi na cesti kraj ducana, ne znam kako se zove al znam da se tamo okupljaju samo domace seljacine i baustelci

i bokte zasta onaj disko u Ruskamenu ne radi????

sta se Omisa tice lip mali gradic, ali jbga kad navecer posli ponoc nema pasa, nocni zivot nikakav, par kafica po onim trgovima i to je to, ne znam sada nisam dugo bio...

inace za kupanje i odmaranje je sasvim ok
Pa dobro Stanici nisu toliki uzas....davno se prestalo graditi...nije sve beton....stovise samo na jednoj strani plaze imas betona (i to manjoj)...imas di popit pivu...imas "uvalu" i "shark" (ako si uopce mislio na stanice kad si rakao da se nema di popit piva)...hehe

pozzzz
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.