Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2014., 09:35   #2501
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Trebala bih pomoć . Ofarbala sam se s ovom bojom .... Uglavnom želim se vatiti na tamnosmeđu bez icega crvenkastog, zlatnog...Necu se vise nikad bojat, samo si frcke unistavam . Želim svojuu boju .
Ja koristim Olia 4.0 i tako mi ispradne, ta neka mrka ali topla smeđa. Stavljam ju samo na izrast i svakih par mjeseci na ostatak kose stavim Casting
Inače super sam zadovoljna sa tim bojama, kosa je jako lijepa poslije, ne isušuju i najvažnije dobiješ onaj njihov super regenerator.
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:28   #2502
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ja koristim Olia 4.0 i tako mi ispradne, ta neka mrka ali topla smeđa. Stavljam ju samo na izrast i svakih par mjeseci na ostatak kose stavim Casting
Inače super sam zadovoljna sa tim bojama, kosa je jako lijepa poslije, ne isušuju i najvažnije dobiješ onaj njihov super regenerator.
Baš ću pogledati danas tu boju. Gledala sam slike, čini mi se da nema crvenkastog odsjaja. Hvala ti
A koju boju casting stavljaš na ostatak kose? Mislim da sam ja stavljala 400 i da je to bila moja boja nakon sto se isprala malo. Casting mi je super boja zbog sjaja, ali kad se ne sjecam koju sam uzimala
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:19   #2503
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Baš ću pogledati danas tu boju. Gledala sam slike, čini mi se da nema crvenkastog odsjaja. Hvala ti
A koju boju casting stavljaš na ostatak kose? Mislim da sam ja stavljala 400 i da je to bila moja boja nakon sto se isprala malo. Casting mi je super boja zbog sjaja, ali kad se ne sjecam koju sam uzimala
Isto uzmem Casting 400 jer je isti ton kao Olea 4.0.
Ne možeš znati dok ne probaš ali nadam se da ćeš biti zadovoljna
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:10   #2504
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Isto uzmem Casting 400 jer je isti ton kao Olea 4.0.
Ne možeš znati dok ne probaš ali nadam se da ćeš biti zadovoljna
Mislim da sam onda casting 400 uzela, a ako je isti ton to je onda ta boja . Nego da te samo pitam, nisam skužila za koju si boju rekla da si super zadovoljna, olia ili casting?
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:57   #2505
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Mislim da sam onda casting 400 uzela, a ako je isti ton to je onda ta boja . Nego da te samo pitam, nisam skužila za koju si boju rekla da si super zadovoljna, olia ili casting?
Pa sa obje ustvari, možda su mi to i dve najbolje boje koje sam ikada probala ali mislila sam na Olia, iako ne paše svima, moja frendica je uzela na moju preporuku i bila jako razočarana ( ona ima tanku kosu) dok je meni na moju debelu las super.
Casting mi se brzo ispere pa na izrast stavljam trajnu boju.
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 17:14   #2506
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Pa sa obje ustvari, možda su mi to i dve najbolje boje koje sam ikada probala ali mislila sam na Olia, iako ne paše svima, moja frendica je uzela na moju preporuku i bila jako razočarana ( ona ima tanku kosu) dok je meni na moju debelu las super.
Casting mi se brzo ispere pa na izrast stavljam trajnu boju.

Aha, okee. Nadam se da će meni biti dobra (nemam tanku ni slabašnu kosu pa se nadam da to nešto znači ). Javim dojmove.
I meni se dosta brzo ispere, zato i jesam tražila savjet za neku drugu. Ali što se boje tiče super je, ne oštečuje i kosa mi se baš sjajila od nje. Jedino ispadne tamnija pa se nekima ne sviđa, ali meni ne smeta jer se ispire ubrzo. I skupa je haah, a jedva mi budu dosta dvije kutije
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:21   #2507
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Aha, okee. Nadam se da će meni biti dobra (nemam tanku ni slabašnu kosu pa se nadam da to nešto znači ). Javim dojmove.
I meni se dosta brzo ispere, zato i jesam tražila savjet za neku drugu. Ali što se boje tiče super je, ne oštečuje i kosa mi se baš sjajila od nje. Jedino ispadne tamnija pa se nekima ne sviđa, ali meni ne smeta jer se ispire ubrzo. I skupa je haah, a jedva mi budu dosta dvije kutije
Da Casting je skoro 50 kn, a Olia je oko 30 kn, uvijek je na nekoj akciji, nadam se da je neće povući...inače dobiješ i veliko pakiranje onog njihovog regeneratora koji meni traje za nekoliko pranja, a odličan je
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 01:47   #2508
Crvenokosa sam oko godinu i po.. S tim da sam se prije dva mjeseca uradila blajh kupku pa se samim tim vrhovi brzo ispiraju.. Malo mi je postala smor sa tim ispiranjem pa kontam da se vratiti u svoju prirodnu pa pustiti je da raste. Prije će narasti ako je budem farbala jer je neću morati svaki put šišati Moja teorija Pa me zanima šta mislite kako doći do ove nijanse
S tim da mi je nijansa nešto kao Rijanina u fazi crvenokose. A kada se ispere više će biti riđa a samim tim isprana..
Vademecum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 02:32   #2509
pripremi se na crveni odsjaj. nema toga čime možeš u kućnoj radinosti srediti jer je kosa previše porozna i ispire se sve kao ludo. been there, done that. ja sam dvaput bila kod ivana u royalu koji je uspio donekle dobiti boju sličnu toj sa slike (otprilike moja prirodna), dva tjedna se držalo, ali nakon tog jednostavno probije crveno od ispod.
ovo izgleda kao neka 6-ica, s time da subrinine boje ispadaju smeđe, a ostale prvo ispadnu crno, pa nakon tjedan-dva se isperu do smeđe. svakako subrina ili eventualno uzeti neku 7-icu. gledaj boje sa bisernim ili pepeljastim odsjajem, ili one sa zelenkastim da neutralizira crvenilo. to su boje broja x.1, x.2 ili x.8 (ili neka kombinacija). nikako sa x.5 ili x.6 - mahagonij ili crvena, ako ne želiš pojačati crvenkasti ton
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 22:57   #2510
Ma planirala sam staviti skidač boje prvo pa se onda farbati ma ne bi mi smetalo da prvo bude crna pa poslije nekad smeđa.. Od kako sam crvena naučila sam da kosu perem maksimalno 2x u sedmici... Čak mi ni crveni odsjaj ne smeta dok će to biti okej na mojoj kosi i koliko toliko jednako... Naravno planiram stavljati preljeve svako nekoliko mjeseci.. Čak sam i mislila uraditi neki plavi ombre na tu nijansu kako bi ubilo to crvenilo malo.. Kontam da bi skidač skinuo to gdje je kosa farbana 1-2x.
Vademecum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:51   #2511
Obojala sam se s Oliom 4.0 i nisam zadovoljna haha . Ispala mi je skoro crna, i dalje ima taj neki odsjaj crvenkasti ali dobro to je manji problem. Uglavnom boja kao da se nije uhvatila ravnomjerno na kosi. Bojala me osoba koja me i inače boja i uvijek oboja savršeno. Korijen kose je crn, i onda par smeđih pramenova...xD. Neznam kako ej to moguće -.-. Casting sam koristila prije i nisam takvih problema imala. Ako se ne ispere uskoro moram se opet obojat
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 20:33   #2512
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Obojala sam se s Oliom 4.0 i nisam zadovoljna haha . Ispala mi je skoro crna, i dalje ima taj neki odsjaj crvenkasti ali dobro to je manji problem. Uglavnom boja kao da se nije uhvatila ravnomjerno na kosi. Bojala me osoba koja me i inače boja i uvijek oboja savršeno. Korijen kose je crn, i onda par smeđih pramenova...xD. Neznam kako ej to moguće -.-. Casting sam koristila prije i nisam takvih problema imala. Ako se ne ispere uskoro moram se opet obojat
i ja se bojam s Oliom 4.0 i ispadnem crna, jedino na jakom suncu se vidi da je to jako tamno tamno smeđa, ali kad ja pogledam crna je i ne ispire se, a sve čekam da se ispere pa nikako.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:16   #2513
Bok brinetice

Ovo je moja trenutna boja kose (farbana ali se ispralo, malo svjetlija mi je prirodno):
http://tinypic.com/view.php?pic=20sysk5&s=8

Ovo bih željela, baš mi je savršena ta boja:
http://iambeautified.com/wp-content/...3/Brown_02.jpg
http://www.glamour.com/images/beauty...terna-w724.jpg

Imate prijedlog kojom bojom za kosu to dobiti? Ova Subrina (dosta je hvale općenito) bez amonijaka mi se jako sviđa, čini mi se da je boja na kutiji vrlo slična onome što želim, a navodno Subrine ispadaju kao na slici... Samo što ja još nigdje nisam vidla za kupiti ovu liniju, jeste je vidjele možda negdje? Ili ako imate neki drugi prijedlog...
http://www.subrina.si/en/Shades_vivi...ocolate_10701/
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 23:41   #2514
Bok,kupila sam sprej za posvjetljavanje kose u milleru pa me zanima ako ga je netko isprobao??
Elis99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 16:02   #2515
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
Bok brinetice

Ovo je moja trenutna boja kose (farbana ali se ispralo, malo svjetlija mi je prirodno):
http://tinypic.com/view.php?pic=20sysk5&s=8

Ovo bih željela, baš mi je savršena ta boja:
http://iambeautified.com/wp-content/...3/Brown_02.jpg
http://www.glamour.com/images/beauty...terna-w724.jpg

Imate prijedlog kojom bojom za kosu to dobiti? Ova Subrina (dosta je hvale općenito) bez amonijaka mi se jako sviđa, čini mi se da je boja na kutiji vrlo slična onome što želim, a navodno Subrine ispadaju kao na slici... Samo što ja još nigdje nisam vidla za kupiti ovu liniju, jeste je vidjele možda negdje? Ili ako imate neki drugi prijedlog...
http://www.subrina.si/en/Shades_vivi...ocolate_10701/
Meni je takva (približno slična) ispala sa Keune broj 5 - svjetlo smeđa
evo kako:


inače imaš u Bipi akciju -20% na sve boje za kosu.. do 14.09.
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 21:24   #2516
Ja sam prezadovoljna L'oreal castingom, nijansa Crna čokolada 323 kosa je sjajna, mekana, boja se ispire dosta slabo (meni je to plus ) i čini mi se da se malo izravnala. Ima neki čudan odsjaj, laaaagano ljubičast



E da, miriše
trefoil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 14:18   #2517
Može li prijedlog za neku boju oznake 6.1? 6-ica mi zasad odgovara kao nijansa,ali bi htjela ipak malo hladniju,pepeljastiju smeđu. Iako mi je prirodna boja 'prljavo' plava,jako hladna,bez ikakvih crvenih pigmenata,nazalost navukla sam crveni pigment farbajuci se dugo u tople tamnije boje.
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:18   #2518
Quote:
Vademecum kaže: Pogledaj post
Crvenokosa sam oko godinu i po.. S tim da sam se prije dva mjeseca uradila blajh kupku pa se samim tim vrhovi brzo ispiraju.. Malo mi je postala smor sa tim ispiranjem pa kontam da se vratiti u svoju prirodnu pa pustiti je da raste. Prije će narasti ako je budem farbala jer je neću morati svaki put šišati Moja teorija Pa me zanima šta mislite kako doći do ove nijanse
S tim da mi je nijansa nešto kao Rijanina u fazi crvenokose. A kada se ispere više će biti riđa a samim tim isprana..

krasna boja
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 08:59   #2519
Pozdrav
I mene zanima prijedlog za boju 6.1
Trenutno sam bakreno crvena, farbam se već dugo fudge 7.4 nijansom.
Ne očekujem čudo prikrivanja crvenog pigmenta, već da mi pokrije sijede kako treba i da se to ne ispere u par pranja. Moja prirodna je tamno smeđa boja.
Fudge mi je divan, ali nakon par pranja moje sijede postanu narančaste i još par pranja, opet su bijele

Imam onu knjižicu iz dma za popust na farbe pa bih tamo uzela jer na žalost fudge kod nas više nije dostupan. I koji postotak hidrogena trebam koristiti? Hvala
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:55   #2520
Evo ja se pofarbala Nisam očekivala da će ovako dobro uhvatiti. Dugo sam koristila fudge 7.4 s devet postotnim hidrogenom. Prirodno sam tamo smeđa. I sad sam tu crvenu prefarbala sa syoss oleo intense 6-10 tamnoplavom. Ovo mi je prvi put da sam se sama farbala. Možda bi uzela i neku drugu, ali bila je samo ta boja s tom nijansom.
Ovo je bilo prije farbanja


A ovo poslije


Zadovoljna sam Sad samo da se ne ispere u par pranja
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.