Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2014., 20:02   #2681
Zadaćnice - komentari

Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Iskreno, mislim da je dva tjedna predugo vremensko razdoblje od zadaćnice do zadaćnice (BAR mi se čini da je to dva tjedna?? ) Ne znam. Možda je to i jedan od zašto više nisu toliko popularne, a šteta je Isto tako, mislim da bi bilo jako dobro kada bi onaj tko je pobijedio zadao dvije teme. Pa ako je to dvoje ljudi, onda su to četiri teme
Lajkam.
A sto se mene tice, kad god me tema inspirira, pisem. No zato se i dogadjalo da dosadno soliram pa sam se malcice zabremzao.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 09:17   #2682
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Na Kiri su se ovako nenašminkanoj i te kako vidjelo njenih 28 godina. Ovako na jačem svjetlu, činilo se, možda je imala i 30.


A brate, je me nasmija.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 19:23   #2683
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post


A brate, je me nasmija.


Baš mi je drago da te nasmijah.
Daj zamisli samo koliko 20- godišnjaku staro izgleda 28 do 30 godišnjakinja.

Inače sad mi se čini da sam malo pretjerao sa dužinom te istinite anegdote... malo sam je skratio, ali sad više ne mogu editirati.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 14:02   #2684
Tomislave i Herbicidna,

možete dati nove teme ako ste spremni.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 11:34   #2685
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Tomislave i Herbicidna,

možete dati nove teme ako ste spremni.

Ćao!

Evo teme za iduću LR:

„Moja neobična/ neuobičajena ljubavna priča“

Što je to neuobičajena ljubavna priča?
Dakle, to nije priča koja ide recimo: „Upoznao sam zgodnu curu na faksu i pozvao je u menzu na štrudlu i kavu, pa smo se poslije mazili u sobi“.
Ne, to bi bilo nešto što iskače iz nekakvih uobičajenih normi i standarda.
Na primjer: „Toga ljeta bila sam ljubavnicom srpskog mafijaša“.
Ili: „Ludo sam se zaljubio u babu koja po mom sokaku po kontejnerima sakuplja boce i imali smo strasnu romansu“.

Traži se ljubavna zgoda ili odnos, od čega će netko kada mu to ispričate biti iznenađen da ste vi, koji se doimate tako normalno, uobičajeno i mirno, ikada mogli doživjeti.
Može hetero, homo, a može i sve varijante, a naravno, može biti i da je to sve vaša maštarija.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 15:13   #2686
Od mene slobodna tema. Pišite o čemu god hoćete.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 11:31   #2687
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Od mene slobodna tema. Pišite o čemu god hoćete.
Bok,
ne moze slobodna tema, ne moze 'pisite o cemu god hocete' jer ce ispasti salata. Ako ti se ne zadaje tema, sam otpisi pa te preskacemo, nije problem.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 14:20   #2688
Oke, ak nije kasno tema je Blagdanski blues.

Možda su neki od vas u banani jer dolaze blagdani, a usamljeni ste ili razočarani, jednostavno iziritirani isforsiranom atmosferom sreće i blagostanja. Možda mrzite božićne pop-pjesme ili vam je beskrajna gnjavaža planirati gdje dočekati Novu godinu. Možda ste škrti pa vam se smrkne na spomen darova. Budite forumski Grinch. Dajte maštu na ispašu.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:40   #2689
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Oke, ak nije kasno tema je Blagdanski blues.

Možda su neki od vas u banani jer dolaze blagdani, a usamljeni ste ili razočarani, jednostavno iziritirani isforsiranom atmosferom sreće i blagostanja. Možda mrzite božićne pop-pjesme ili vam je beskrajna gnjavaža planirati gdje dočekati Novu godinu. Možda ste škrti pa vam se smrkne na spomen darova. Budite forumski Grinch. Dajte maštu na ispašu.
Hvala ti na ovoj temi.
Kao narucena.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 23:59   #2690
U redu, mogu teme.


Dorian je odmah živnuo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:02   #2691
Ajme Tomislave, fakat si me nakratko bacio u blagdanski blues.
Baš ti je priča, iako jako dobra (kao i većina tvojih priča) pomalo morbidna
i užasno depresivna. Temu si svakako potrefio, ali spoznaja da si ju izmislio
vraća me ponovo u blagdasnko raspoloženje.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:45   #2692
Nadam se da nije problem što je moja priča u 2 posta, jednostavno u 1 nije stala
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 13:19   #2693
eeem.. jel ćemo imati glasanje za zadaćnice ili?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:49   #2694
Allana i Majsa,

na vama je da izaberete nove teme.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 23:41   #2695
Prijedlog

Moj prijedlog:

Zabranjena vrata

opišite vašu priču kad ste bili suočeni sa zabranama/ograničenjima koje su vam omele (ili nisu) put do cilja.
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 20:22   #2696
moj prijedlog..

NIJE NI (MARGARIN) ŠTO JE NEKAD BIO...

...ovaj margarin koji je u zagradama, možete slobodno namazati nekim drugim namazom, nekom drugom nostalgijom, nekim drugim emocijama, muško-ženskim odnosima...biloćime, sve što vam je u mislima, u srcu...kombinirajte....budite nostalgicni i kreativni...
majsa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 10:54   #2697
Ova tema s margarinom... pomislio sam da je o tema o analnom seksu.

Ali onda sam se sjetio da u filmu "Posljednji tango u Parizu", Marlon Brando kao lubrikant koristi ne margarin, nego maslac .
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 11:23   #2698
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ali onda sam se sjetio da u filmu "Posljednji tango u Parizu", Marlon Brando kao lubrikant koristi ne margarin, nego maslac .
A kao...duz pomenutog otvora, osjetio bi drasticnu razliku izmedju zivotinjske i hidrogenizirane biljne masnoce

Kod tebe nista nije osrednje il povrsno, vrhunac kakav meni -pisanje tvoje upraznjava

***

Zakasnila sam glasat se u proslom krugu, ali favorit...medju svim vama -razocaranim idealistima, definitivno je bila mi Imissyou sa "nisi pitao kako sam" -propustom kakvim iJa ranjavam do granice psihicke boli

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 17:54   #2699
Ova druga tema s margarinom daje neku mističnost i širinu u pisanju, ali ne znam hoće li forumašima biti dovoljno razumljiva?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 11:39   #2700
Gorštakova priča podsjetila me na vrijeme kada sam igrao jednostavne kompjuterske igre i koliko su me onda znale zaokupiti- više nego današnje.

To je kao kada čitaš recimo "Hobita". Tvoja mašta stvara svijet samo od papira i slova.
A današnje igre su kao film Hobit, gdje je sve fantastično razrađeno, dotjerano i vizualno bogato, a upravo zato ograničavajuće- jer u toj razrađenosti sve je definirano, zadano i i fiksno, sve je gotovo i nema prostora za konzumenta, što bi se reklo, nema duše.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.