Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2012., 10:14   #201
To je konačna cijena, poštarina je besplatna. Nakon 1.1. kod nas se uvodi 5% poreza na knjige pa treba paziti da jedna pošiljka ne prelazi ca. 22 eura vrijednosti.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 11:29   #202
Koliko je sigurno plaćati online kreditnom karticom na Tisak media web shopu, tj. je li netko na taj način vec naručivao knjige od njih i iskustva? Hvala!
Penelope69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 21:21   #203
Quote:
Penelope69 kaže: Pogledaj post
Koliko je sigurno plaćati online kreditnom karticom na Tisak media web shopu, tj. je li netko na taj način vec naručivao knjige od njih i iskustva? Hvala!
Kao i na bilo kojem drugom web shopu...
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:27   #204
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Kao i na bilo kojem drugom web shopu...
Dakle ti si od njih naručivao i sve je ok prošlo? Inače, drugi web shopovi nude plaćanje PayPalom.

Zadnje uređivanje Penelope69 : 24.01.2013. at 13:38.
Penelope69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 09:52   #205
Quote:
Penelope69 kaže: Pogledaj post
Dakle ti si od njih naručivao i sve je ok prošlo? Inače, drugi web shopovi nude plaćanje PayPalom.
Da, naručivao sam i prošlo je u redu. Ne znam čemu strah, autorizaciju plaćanja ionako radi svega par firmi u Hrvatskoj, pa ti je isti vrag u kojem god domaćem webshopu da kupuješ.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 10:10   #206
Ja imam jedno pitanje. Vidio sam da ovdje neki kazu da se na knjige ne placa carina, ali neki kazu i da su platili, pa sada ni u sto nisam siguran. A moja situacija je sljedeca: Zelim s Thebookdepository.com naruciti jednu knjigu, medjutim precijenjena stvarcica kosta vrtoglavih 57,76 eura. Ne znam zasto toliko kosta, ne radi se ni o kakvoj enciklopediji ili nesto slicno, mislim da je knjiga normalnih dimenzija, ima 255 stranica, samo eto sto je s tvrdim koricama (ne postoji paperback verzija). Ali eto spreman sam dati toliko novaca za tu stvar da je imam u zbirci.

Bih li za tu stvar morao platiti carinu, i ako da, kolika bi mogla biti? I ako smatrate da ne bih morao platiti, zbog cega ste sigurni u to? Unaprijed hvala.

Dodatne informacije: sa Thebookdepository.com je free shipping, vec sam narucivao od njih prije, samo nikada nesto tako skupo.
rapidrottenrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 20:52   #207
Jel netko naručivao knjige preko Profil-mozaika? Naručim knjige prije 10 dana i pod status piše da je u obradi. Slala sam im i mail, ali nitko ništa nije odgovorio. Jel se još nekomu slično dogodilo? S obzirom da na stranici piše vrijeme isporuke 2-4 dana...
Bromi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 14:35   #208
Quote:
Bromi kaže: Pogledaj post
Jel netko naručivao knjige preko Profil-mozaika? Naručim knjige prije 10 dana i pod status piše da je u obradi. Slala sam im i mail, ali nitko ništa nije odgovorio. Jel se još nekomu slično dogodilo? S obzirom da na stranici piše vrijeme isporuke 2-4 dana...
Ja sam naručila u četvrtak(prošli) a dobila odmah drugi dan,a pisalo je da ću dobit kroz dva tjedna.Možda nemaju na zalihi?

Naručila bi nešto od ove stranice ali ne znam koliko je to u kunama.
http://www.knjizara.com/knjige/osoba...%20D%C5%BEejms
Zna netko?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 14:42   #209
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila u četvrtak(prošli) a dobila odmah drugi dan,a pisalo je da ću dobit kroz dva tjedna.Možda nemaju na zalihi?

Naručila bi nešto od ove stranice ali ne znam koliko je to u kunama.
http://www.knjizara.com/knjige/osoba...%20D%C5%BEejms
Zna netko?
Ev pa računaj za sve što te zanima: http://coinmill.com/HRK_RSD.html
Penelope69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 14:42   #210
47 kn
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 15:11   #211
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
47 kn
Šta oba dve ili jedna?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 19:20   #212
jedna
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 13:02   #213
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila u četvrtak(prošli) a dobila odmah drugi dan,a pisalo je da ću dobit kroz dva tjedna.Možda nemaju na zalihi?
Dobila sam nakon 15 dana, jednu knjigu mi nisu poslali uopće a jedna je došla vidljivo oštećena, vjerojatno jer je bila snižena.
Bromi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 14:25   #214
ShopMyBook

LP, isprika ako postoji tema.
zanima me navedeni site. Je li on dobar? Je li velika ili mala korist od njega? Ima li iskusnih sa tim siteom?
__________________
“The seeds of the past bear fruit in the present.”
MasterMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 10:05   #215
Naručila bih paperback knjigu s amazona, jer sam dobila 10 dolara gift card, no sumnjam da mi to bude dosta... poštarina će me ziher izać više nego knjiga...

Ako netko ima neku preporuku, neka viče!

I btw, kako funcionira ono "used book"?vidjela sam i tu opciju, znači da nije nova knjiga...a sad, koliko nije nova...ili je samo oštećena negdje...
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 15:07   #216
used book -> nikad probao, al za to mozes pogledat i ebay koji ti detaljno opise u kakvom je knjiga stanju...

neko je preporucio njemacki amazon, iako nikad nisam probao mislim da je to dobra ideja. od nedavno postoji i talijanski amazon, kojega sam koristio vec masu puta. od kad sam ga poceo koristit americki sam praktick zaboravio. cijene su skoro iste, mozda je mrvicu skuplji talijanski, ali kad zaracunas postarinu iz amerike dodje da je jeftiniji. ako narucujes kod nekog u IT onda postarine nema za nardudjbe preko 20€, ako narucujes u HR onda nisam siguran, al mislim da nije previse. isto kao i za njemacki mozes uvijek upisat naslov knjige na engleskom i onda ti je pronadje u kategoriji "knjige na stranim jezicima".

sto se placanja tice kao i svaka druga online trgovina, das im visu electron ili stagod drugo imas. paypal ne prihvacaju. na talijanskom postoji i opcija koristit postepay. to je cool, al isto kao i za narucivanje u IT, funkcionira samo ako si u IT =D

poz!
__________________
breathe the pressure, come play my game I'll test ya
suburban is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 15:18   #217
Pred par godina sam se nakupovao knjiga s talijanskog amazona,jako sam bio zadovoljan,nabavio sam amsu knjiga za duplo manje para nego što bih platio ovdje,i nikakvih problema s isporukama i knjigama.Ali definitivno nisam zadovoljan što još nije omogućeno kupovanje e knjiga na području HR.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 15:48   #218
Vecinu knjiga narucujem premo amazon.de, do sada sam imala samo pozitivno iskustvo.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 10:26   #219
http://oi59.tinypic.com/2ytsdao.jpg
Jel ovo u redu?

ne znam zašto, ali nikako ni nije dao da završim narudžbu sa giftcardom, nego samo morala nać neki fejk broj kreditne kartice na internetu da mogu nastaviti sa narudžbom i onda tamo dalje kliknuti "use 15 dollar giftcard"...
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 00:00   #220
Ja sam do sad kupio četiri knjige preko Amazona..Nikad nije bilo nikakvih problema.
VjerujDanajcima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.