Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 00:58   #41
argonac?
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 02:21   #42
Quote:
fangs kaže: Pogledaj post
A jel se spikate prek stanica međusobno vi šoferi na autoputevima i tako npr. di je kakav stau ili kontrola..?
Ma čujem ih ponekad da pitaju kako je u ovom ili onom smjeru, ili se psuju međusobno, ovi rusi ( njemačkog podrijetla) i spikaju samo ruski...onda ih "potkurim" i pitam ak su Njemci zašto spikaju ruski? Da vidiš onda panike u eteru ha ha hahh ahhahh a onda ide celi repertoar ruskih psovki ...u načelu ne javljam kontrole, nek se nauče da voze po propisu što se tiće vremena upravljanja ....jer je to i moja sigurnost, koji mi vrag znači da sam ja odmoran kad se oko mene voze premoreni i neispavani?
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:19   #43
Zanimljivo!


Nego, u čemu je problem s vožnjama u Rusiju i Iran? Naravno, mogu si misliti, ali napiši jer je vjerovatno zanimljivo.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.

Zadnje uređivanje ice41000 : 02.06.2009. at 13:27.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:41   #44
kad ti pišeš te svoje dnevnike friku jedan ??
imaš laptop u kamionu i digitalac??
moram priznati da nisam baš ve pročitao dane...LOL, ima toga dosta haha

ali sam dosta toga shvatio...."vozačka je muka pregolema, pukla guma...a rezerve nema"!!

samo nastavi... i sretan ti put....
Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:52   #45
A pišem ih na kraju radnog dana, ako mi se da ili samo natuknice pa onda doma u 2 ure napravim cijeli tjedan odjednom. Ionako moram radit svaki dan 11 sati odmora ( stajanje negdje poželjno na truckstopu) a odkada radim u novoj firmi počinjem ujutro negdje oko 4 ili 5 i gotov sam najkasnije do 17h! Nekad imam i po 12-13 sati odmora...Zip , imam notebook, nedavno kupio novi jer je Acer dao svoj danak i krepao sad imam HP 64 bitni sistem, Vista 64....imam i USB stick sa prepaid internetom flatrate...( 25€ mjesečno) ...imam i WinTV Nova H800 usb DVB-T prijemnik za na brzaka pogledat TV, a kad radim pauzu preko njega spojim Sat -receiver sa CI i karticom za HTV....( 12V i mala zdjela od 35cm) ....u spremištu vani (box sa pristupom izvana ) imam i 2 jednokratna roštilja za svaki slučaj, prije sam nosio rešetku samo stalno ....ovaj gazda naručuje kamione nove sa svom opremom a ne ko bivša firma skoro " gole" tako imam i kompresorki hladionik od 25 litara za proviant ako moramdelat odmor na nekom parkingu gdje nemam nigdje ništa... kanister od 10 litara vode za pranje i kuhanje .....u plinsko camping kuhalo ....u drugom vanjskom boxu je onda "smočnica" ...ulje i vegeta, konzerve graha, suhog špeka ( pancete), kapule, krumapača.... ima za 15 dana autonomne prehrane.... i onda samo dopunjavam potrošeno ...kad dobijem u ovoj firmi stalni kamion onda imam i mikrovalnu na 24V ....pa otpada kuhanje....žena spremi doma finu papicu i zamrzne ....i samo u mikorvalnu s njom ....i rapsodija... ( znaš kako dalmatinke dobro kuhaju? ) ....

Evo sad dok ovo pišem je 17:15 ....stojim na nekih 45km od doma ali nesmijem više ni metra vozit ....krenuo u 4:15 ujutro, imao 5 istovara manje više sve za ALDI i jedan LIDL ....i natovario u Solingenu 25 tona gumenih medeka HARIBO za ALDI ....hladna pivica je na stoliću ....i surfam sa UMTS speed po svom novom forumu za truckere ...i naravno na meni uvijek dragom ovom forumu! Sve me "sram" reč kak sam se danas na delal...svega 400km i ni oznojit se nisam stigel ....sad još malo idem pod tuš tu u restoranu....i ujutro u 5 tek pokret opet ...jedno uru do ALDI ...pa onda dalje neznam kud!

I sad imam vremena pa pišem teme za svoj forum....spremam seriju tema o oldtimer kamionima ....jedna vruća tema je ( bit će ALFI drago ) o Alfa Romeo kamionima!
i hvala za ono sretan put ...

@ Ice
nije problem bilo vozit za vrijeme CCCP, ali danas ..nije mi sila da to vozim, em loši putevi , em lopina i razbojstva ko u priči ....ne treba mi to!

Nisam od onih kolega koji čak u Francuskoj stvaljaju i žniraju gurtnu za osiguranje tereta o povezuju njome oboja vrata.....da ih nebi slučajno netko orobil dok spiju ...a ako ne spiju puste im plin korz dihtung vrata pa ujutro ima glavu ko Rimski Korsakov " bumbarov let" i nema ni lisnice ni dokumenata a fali roba sa šlepe! Fala lepa, imam 3 kćeri i valda buju i kakvi unuci, imam namjeru uživat s njima pod stare dane!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:19   #46
evo kako imam vremena da pišem dalje....
Srijeda 3.06.09
kao i planirano , ustajanje u 4...odlazak u restraciju na tuširanje....pa doručak ....i onda idemo zbudit konjiće....laganini se pokušavam izvuć sa parkinga kad eto " rukovodstvo utrke" a iza njih specijalni tereti....5 je sati ....u 6 zabrana vožnje za specijalne terete...pa im traže mjesto za parkiranje do navečer u 22h kad smiju dalje....ma nemaš brineš ...laganini na izlaz na A44...i tempomat na 70km/h .....da ne proguta previše goriva dok je hladni .....i kako sam i mislio u 6:15 u Aldi ..predajem papire ali nema šanse , da mi rampu na koju da navezem, ali još aldijevci komisioniraju svoju robu koja je došla kao svježa ( ja to zovem "grincajg") ....nema mjesta da iskrcam svojih 33 palete gumenih medeka Haribo!....čekaj i tak gotov tek u 9:30....u međuvremenu je i disponent zval ...a jeb ga nisam ja kriv ...veli aj za Verl u Bertelsmann ( amazon.de) pa za naš terminal 3 krcaj...( naša firma im iznajmljuje skladišni prostor) ....kad tamo opet čekaj ....dođem na naš terminal već je 12:45...i veli prokopčaj drugu šlepu...pa za Ahlen ....do 13:30 ..nije frka ima samo 30 km ....12 tona aloe vera za neku beauty firmu ....

I ono što je standardno u ovom poslu ...dođeš ko novi i neznaš bliske mušterije....piše na dostavnici "F-Log med GmbH" ...Porschestrasse 1-7....dolazim tam a nema te firme...nema ni broja 1-7! ....pitam kolegu jednog zna li tu firmu ...veli to ti nije u Porsche već u Kruppstasse...ajmo tam ...veli nije za nas ....pa jexxx mu pas mamu !

Zovem onog "arkadaša" u firmu ....on zove njih jer i on nezna gdje su ....i veli jesu u Porsche...aj tamo ...i zaklopi ...a bem ti gdje tam ?

I sve ko po Murphyu ...kad krene krene.....naravno mogao iskrcat do 13:30 ....sad je 14:00 i nema nikoga ( a tek kad sam nazvao kolegu iz firme koji je već bio tamo sam našao ) ....e jexxx ga ....kaže dođi nazad u firmu ...ja nabrušen a i disponent....pa rekoh zar ti misliš da sam ja glup? on počinje svoje ja svoje....rekoh dobro ...od sad te u pola noći dižem iz kreveta! Jebe mi se ! Sikterlen! ( znam da je neka turska psovka ali kaj znaći neznam ) ... veli ajde buš jednom skratil odmor umjesto 11 na 9 sati ( dozvoljeno 2x u tjednu) pa ideš sutra za Berlin ....ma može imam tam nekaj za sredit u ženskom obliku ...eto 16:00 je i ja sam "voljno" .....što znači kamion u šturc ...ajmo u kupaonicu našu ....i sad pifce dva ....pa na leđnu peraju.....u 01:00h je pokret ....ima ca. 6 sati vožnje do prvog istovara ....laku noć dečeci ....mada je vamam još dan ...ali ja moram otpilit koji kubik drva do 01:00!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:36   #47
Četvrtak 4.06.2009.

A je to svira....i nema druge nego ustat, i pod tuš, a onda u skladište po dokumente od robe, moja stalna prikolica je na rampi 6, u 1:00 stavljam vozačku chip karticu u tahograf, i ajmo na brzaka zasedlat i onda po gasu, imam 3 istovarna mjesta sve u okolini Berlina, a do tamo treba stić! DOk jurišam po B64 prema A2 vidim "sheriffe" na pumpi...nešto gledaju, ja po gasu hrabro 70-75 pičim po B-strasse, a dozvoljeno je 60...kad neki me auti pretiču, prvo jedan pa drugi a treći ...ooooopppssss, treći su "sheriffi", ali ne bendaju imaju zgleda drugog posla, to i vidm kad prolazim pored slijedeće pumpe, izgleda da netko pokušao provaliti u nekoliko benzinskih pumpi na njihovom teritoriju....ništa na A2 prema Bielefeldu nema skoro prometa...čudno mi to ....i kako je jučerašnji dan bio za " delete" tako odlučim danas malo testirat potrošnju, kako neki klipani ( na forumu hr ponajviše) tvrde da Actros ne ide u brdo...a oni se kao zalijeću i piče u brdo...sa Stralisom...

I ono što sam uvijek tvrdio....ide Meri nešto brže na bielefeldsko brdo, ali i guta 2 litre više po prosječnoj potoršnji nego inaće ....uglavnom fazit svega jeste da na relaciji do Hannovera proguta skoro 4 litre prosječne potrošnje nego kad je vozim kako treba...i to je onda teško skinut i na relaciji do samog Berlina. I tako brzo prođe 4,5 sata vožnje u komadu, pa se dočeka zora na autocesti...




a digitalni tahograf neumoljivo te podsjeti da vrijeme tražit prvi parking i obavit obveznih 45 minuta!


ništa posebno da Varšavka Aleja prema Berlinu i nazad nije uvijek puna, evo kako to izgleda kad tražiš parkiralište na njoj u doba kad svi spavaju....ko noću vozi teško nalazi mjesto da obavi pauzu po zakonu


Tu sam prvo obavio posjetu "ministarstvu unutrašnjih poslova" ....a zatim u restoran....papica, doručak....i ajmo nakon 47 minuta dalje, imam još 80 km pred sobom....i naravski ....dolazim na odredište i automatski uzimam prvo skladište ...i da ću predat papire a ono nije REWE koje ja trebam već LIDL! Ništa samo malo dalje je i REWE....a tu već vlada krkljanac!




no na putu do REWE jedan mali containerski terminal za područje Berlina.....


I zna se ....javljam se odmah telefonom kad su jučer onak pizdili sad ih zovem za svaki drek!
Javim Jurgenu da sam uzel već pager i da sam prijavljen, i da sad čekam , kaže omn dobro ako za uru nebu niš ..zovi me ...čekam 45 minuta i zovem ga opet ...veli čudno, imal si termin 8h....a ti si bil i ranije tam ...kad nije prošlo 5 minuta od kad sam zval oglasi se pager i broj rampe....ja navezel....i nutra kad nema "mravaaaaaac" ...čekaj dok kolega istovari celi kamion pive....uglavnom tih 12 paleta kaj sam imal sam istovarival do skoro 10h! ....Ideme dalje ....NORMA kojih 50 km po ringu oko Berlina.....tam dojdem i veli biraj koja je prazna odmah....ko bog ..morti stignem i tretju ..ALDI ...ma da nebi ...predam papire i čekam ....za par minuta laje na zvučnik ...Dingwerth na rampu 45 ali ne navest....ja nutra veli ja bi još i primil bolje neg da je vjutro ludnica, ali komadi vidli u birou da je tremin sutra pa neće primit ! dodji vjutre i predaj u 6h papire i onda bum te mam zel 15 do 7 na rampu! .....ma ko bog sad je 12:30....do jutra morem krnit....javim se dispoziciji i "Andrea Doria" ( to je onaj putnički kaj je potonul) se javila .....rekoh daj pitaj poglavice jel more mali indijanac do autohofa da ne spim tu u nedođiji? ...veli ona javim ti ...i za 5 minuta "Andrea Doria" zove veli može....ok sad je sve po PS-u......da ja njima malo sve po PS-u!

Eto tak stojim tu na autohofu i čmrljim ...kaj bi to bila panika u NS!!!!!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:37   #48
Petak, 5.06.2009.

Buđenje u 5:00h i onda prvo na kavicu, osjećam se ko "nova tenisica" spreman i oran za celi dan.
Zveknem kavicu i onda u 5:45 budim konjiće, do istovara imam samo par minuta, i dečec od jučer mi zeme papire, i onda imam uru vremena čekanja, i točno u 5 do 7, dobijam rampu 46 dodjeljenu....ajmo Ruda sad zbacit ovo vun, i gremo dalje!

Sve je bilo lepo i dobro do pred kraj, naime imal samo 28 Dusedorfskih paleta....a svaka od njih taman pol euro palete....i sad su na kraju ostale 2 DD i 4 Eu palete...a na mravca pašu 2DD odjednom...međutim kako su paketni na njoj omotoani folijom .....tak se ova zadnja DD zelepila straga na jednu EU...i ja krenem ....kad grune ...zasipala se pas joj masnu kost...nema druge neg sad maknut foliju po preslagivat ....nije niš kaj bi se razbilo, i ja složim ali sad veli onaj dečec da to nemre tak primit ..da mora biti u foliji ...ma da ti 100 folija jxxxxx! Naravski nemam ni jednu rolu sa sobom...idem od rampe do rampe pitat kolege ko ima....jer navodno ovi u ALDI NEMAJU! ( iskopaj si oko...) i nađem ja ima kolega jedan ...i na brzaka zašvasam uz prvu DD ...i mislim sve 5! Kad opet dojde onaj tipus i veli ne mora svaka posebno .....aj opet, u međuvremenu sam kolegi vrnul rolu i on je prešel...sad traži po parkingu ko ima ...i sreća pa je jen imal....i umjesto da sam gotov u 7:30 sad je već 8:10....

Gledam kam je zbrisal "medved" ...nema ga ....a papire mi ni dal...kad evo njega nakon 20 minuta daje mi ključ za duplu visinu mravca i veli EU palete zamjenske tu, a DD na rampi 22....a do nje imaaaaaaaaaaaaaaaa za klipsat!....dok sam ja to zamenil on je opet nestal....tak da sam tek 9:15 mogel krenut za Baruth....sreća pa nije daleko ali vidim da je petak samo dan metak ...a tane u ostale dane!

Dođem pred Urstromquelle ...tu delaju gazirana pića ...s okusom naranče, jabuke, itd. dobijam 66 DD paleta za ALDI Sevetal...ali to nem isporučival, već to ide kod nas u Dingwerth Bremen a ja tam dobim drugo natovareno...al da parking za kamione je kojih 200m od prijavnice.....naravskio idem tam, a "Andrea Doria" mi nije dala tj. rekla da mi treba broj naloga....i ajde Ruda klipši nazaj na telefon...pa opet na prijavu i tek sad dobijem pager....i veli "jedno uru i pol do dve čekanja" ....krasno ...sve lepše od lepšeg....odmah se javim u "Houston" ...veli ak ne niš do 11 zovi še enkrat! ....i taman u 11h cvili pager, sad s kamionom do prijavnice dobijam ključ za mravca i ajmo prvo na rampu iskrcat prazne palete ....pa onda na rampu 64...a tam....automatska linija ...2 trake pune paleta ...iznad crveni LED displej na kojem piše moj reg broj....i ajmo jednu rundu baleta s mravcem ....kad od svih paleta kisela voda zmešana sa sokom od jabuke...jedna samo na pol i ima par flaša vode samo...znači da je greška na liniji bila...ajde traži sad onog koji je glavni i odgovorni ..i dopela mi jednu paletu ispravnu...zapri i gas...treba s time sad do Bremena...ima 400 i nešto km ...vremena za vozit imam ko u priči , ali šihta bu knap....nakon 3 ure vožnje taman dolazim do autohofa Uhrsleben...moj stari dragi autohof....dok se parkiram pored kamiona iz Srbije od Braće Crnomarković ( vozi ga Milan) pa onda u shop.....na brzaka uzimam jedne rebatinke....i ko od prve nađem svoj broj...24€....ok nema frke....pa u restoran na klopu....zna se kaj tu jedem ....rajnglu svatosvske juhe....mala praktikantica Jennifer jedna od 2 me prepozna i veli pa nisi bil kod nas više od godinu dana! ( od kad me onda Buzdovan onaj ostavil da sam od petka do ponedeljka stajal tam) ....i zna i kaj bum jel..nije čudo da su već drugu godinu za redom proglašeni u Truckeru za autohof godine!

A2 je prema Hannoveru za petak popodne još jako čista na drugoj strani je gužva....kad kod Wolfsburga me zove naš skladištar iz Bremena....pita kad bum došel ...rekoh ima još jedno 2 ure! Ok veli čekam te....

I tak na brzaka me istovaril, i natovaril i ja odmah "ta trane" i zavjese gor...veli vjutro u 6 dolazi "junior šef" sa TGX-om na istovar i utovar....rekoh do tad sam ja već ciao ragazzi! .....

Subota 6.06.2009.

U 5:30 Meri grabi kroz praznu industrijsku zonu prema A1 ...i kod Airbus firme susrećem juniora, kratko spika na CB stanicu.... i gas....na dvorišče....prvo treba tankirat ..kad ne prima kilometražu automat...jebi ga kaj sad ? Niš bu došel junior kasnije iz Bremena pa bumo vidli ....

Idem u praonicu, Danijel i Tobias dva brata peru sve u 16..dok Meri bude na redu ja perem tepihe i stavljam na sušenje....i tak evo već u 10 stiže junior ...ja mu kažem da Meri mora "sistematski" a šlepa ima periodični...veli da zna i da sad nakon pranja ide u Mercedes servis....da se požurim i da samo uzmem svoje stvari van.....kad evo ga za 5 minuta i pita kad žena dolazi po mene...rekoh kad joj ja kažem ...e jel bi ja mogao onda odvest Meri da bi on uzel drugi kamion koji isto mora na servis...nema frke a pri tome si mislim " Rudi izvanredna prilika da pitaš za Medin problem oko daljinskog! ....i tako još jedan kolega je isto išel ...i oni su uzeli tam 2 kamiona za nazad, a ja čekam još jednog da naprave tehnički na njemu....i naravski
pitam majstora ...i kaže da ovak u glavi nezna, ali da ima u uputstvu kako se nanovo uči daljinski....ali naravski nema vremena ali mi kaže imate vi jednog MP1 još kod vas ostali su svi MP2....rekoh ko grom bum ja to onda prvom prilikom skopiral!.....i tak na dvorišču vidim nema tog MP1 nigdje ...i iskoristim priliku da pitam juniora jel bi mogel kad nađe vremena mi to skopirat....veli da bude ali kad bu imal vremena!

Zaista treba skinut kapu tom dečku....21 godinu ima, studira, svaki dan je u firmi, radi od skladišta pakiranja, do utovara sa viličarom, brine se za održavanje kamiona, i sad on ako je u subotu u 6 trebal biti u Bremenu, onda je moral 2h ustat! ....a petak i mladež..dok bi drugi ( pogotovo u HR ) lumpali i kurčili se tatinom firmom i lovom ...ovaj je dečec moral biti u 20 ili 21h u krevetu najkasnije!

I sad da neko veli tatin sinek ima BMW 320TD caravan.....pa jebemti pa ga je zaslužil! Fakat rinta u firmi ko mrav! I još mi se zahvalil kaj sam otpeljal Meri u servis ....pa kak nebi otpeljal? A kod nas u HR o tatin sinekima čitaš samo u crnoj kronici...razbio BMW tu, razbio Mercedes tam, pregazio ovog ili onog ....ja sam otišel s dvorišča u 12:30 a on bu ostal i sparkiral sve kamione ko po žnjori ...u svaki bu stavil papire od tereta ....dok sve nije spremeno da vozači samo okrenu ključ i krenu nebu išel doma! I onda bu si spil još koju pivicu s svojom ekipom vozača koja bu se našla tam na placu!...

A gazda je pak dok sam točil došel isto, i uzel starog Fendta iz garaže ( tam gde je oldtimer) prikačil premetačicu i išel premetat sijeno kaj su pokosili na livadi oko firme.....i dok bi neki gazdeki u HR vozili bijesne auteke on vozi već 15 godina svog kratkog Mercedesa G......kad ga usporedim A.H iz bivše firme koji je moral kupit novu garažu za svoje AMG GL Mercedese i Porsche i par Mercedesa CLS i kaj sve ne ( ima ih 15 komada) .....i došel sam doma kad ono omotnica i obračun za ova dva tjedna plaće i već je na računu, i naravski ispis fleetboarda.....sad mislim da ipak onaj kaj za nas vrši vrednovanje malo subjektivno ocjenjuje, jer moram se time pozabavit ..bum scaniral i postavil kad nađem vremena u tijeku dana....

samo ukratko neki detalji...
način vožnje od prve na 8.4....
težina uporabe 4.2
prosječna uk. težina 28t
prosječna brzina 66km/h
prosječna potrošnja 28,5

Način vožnje
po potrošnji 8.3
kočenje 8.8
unaprijed gledana vož. 8.5
vožnja u naz.br. okretaja 9.1
zaustavljanja 9.1
jednolična vožnja 9.5
usporavanje 9.1

dodatne vrijednosti
potrošnja u mjestu 15,0 ( to moram smanjiti)
ukupan put 3994 km
broj zaustavljanja 497
put prijeđen u kočenju radnom kočnicom 65km
put kočenja retarderom 195km
udio vožnje brže od 85km - 18% ( i to moram smanjiti)
put prijeđen u šubu ( rulanju bez gasa) 1363km!!!! ili 34% od ukupno prijeđenih km!!!
put prijeđen uz korištenje tempomata 40% puta!

i ono najbitnije u prostoru za komentar nema komentara ....




Malo objašnjenje ocjena: samo za težinu uvjeta ide ocjena 1-5 s time da je 1 najlakši a 5 najteži uvjeti štreke...
Ostale ocjene idu od 1-10...1 najlošija 10 najbolja, obratite pažnju na udio puta prijeđen u "rulanju" ono što su i CDRW i Wonder već odgovarali u pitanjima o potrošnji goriva ....kad makneš nogu s gasa motor ne troši gorivo ....a ovdje je voženo 34% ukupno prijeđenog puta u "rulanju" znači bez trošenja goriva i 40% prijeđenog puta je korišten tempomat...i ono vrlo bitno jeste jednolična ( ujednačena ) vožnja ....9.5 ocjena je vrlo vrlo dobra! Priznajem imam i ja potencijala još za poboljšanje....i sad znam i gdje ....mada prvi mačiči se u vodu bacaju ..ovo je samo 14 dana u novoj firmi, kad mi sjednu standardne rute koje se voze bit će bolje....inaće sa ovom potrošnjom sam na 5 mjestu firmi od prvog pokušaja!
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 09.06.2009. at 11:45.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 10:23   #49
Ponedjeljak 8.06.2009.

Po običaju me "najbolja na svijetu" dovezla još u nedelju u firmu, negdje oko ponoći...i gledam cijela je flota još na dvorištu, ništa Meri stoji okupana i s obavljenim "sistematskim" (servis) ...pozdravim se s najboljom na svijetu, i ona odjuri ko vjetar, naravno da smo na putu do firme isprobali "malog seronju" tj. novi mob sa navigacijom, i onda se začudih, naš " poglavica" veli da joj se sviđa i da bi i ona trebala takav jedan i jel more na engleskom? More rekoh i pokazujem joj umjesto Lise neku Jane...bez Tarzana! Rekoh a može i hrvatski tam ti onda neki Goran daje upute....a jel? Vidim da ćemo poglavici morat kupit isti takav....ma i zaslužila je ruku na srce! Počinjem si po kabini namještat sve stvari ....potražit najbolje mjesto za "malog seronju" i tako dok ja to namještan neko kuca na moja vrata.....ja u svjetlu , vani mrak ne vidim ...kad čujem glas ....Ulrike, gazdina šogorica opet ide s još jednim penzićem na turu, izađem van, spikamo malo, zapalimo španjulet i onda oni moraju krenut...a ja na leđnu peraju. U 6:10 krećem za Edermunde u Lidl, bože moj zadnji puta sam bio tamo ima dobrih 7 godina! Polako na Rheda po B64....pa onda dalje za Paderborn tu na A33 do raskrižja sa A44 i onda pravac Kassel...

Kod A49 nešto poslije pogona VW u Kassel idem još 5km po autocesti i onda van i eto me u LIDL ...en ti jarca, sad ima i prikolica sa imbissom! Predam papire i ajmo doručak obavit, pager je u džepu, kavica pristojne cijene....i na odmah posle toga zapišti pager....ajmo na rampu....nutra prijem radi neka mala stature da mora 2 puta uć u prostoriju da je primjetiš koliko je mršava! Izbacim to vanka 12DD i 20 EU Paleta....uzemem papire i gas, veli Jurgen za Verl ....u VVA tamo dobijan opet pun za Terminal 3 kod nas....ujedno radim pauzu tamo ...i na terminal....iskrcam i na plac kad opet arkadaš da kaj nisam nazval ....reko jel te moram pitat i kad svom najboljem prijatelju idem ruku dat? Da ovo da ono ....ok ...kroz jedno nutra kroz drugo van....idem u Warendorf 10km samo, utovar Denkavit stočne hrane za Beelen nazaj .....dofuram to ....stanem na rampu i ostavim papire u kancelariji ko i svi drugi ...kad arkadaš veli ne tamo uvijek tu donesi ....ma nabijem ga polako!

Ide "Andrea Doria" po papire i ja u skladište ....pitam ja nju a ona samo zavrti očima ....neugodno joj, rekoh jel ga moram zvat i kad vadim pišu za pišanje? Ona se smije ....pusti ga veli ....ne obaziri se! Ja nazad u dispoziciju kad mi veli arkadaš da sam voljno!

Mooooolim? Pa nemam danas ni 5 uri vožnje! ....rekoh dobro onda odoh ja rasedlat i u šturc ....a on veli ne ....rekoh da nebi ja morti na rampi spal???? Otpiši! Jurgen se zblene ( Jurgen je šef) i pita ga jel mu nisu svi doma? Odem u šturc i odprašim na noge do sela na klopu i po španjulete.....kad se vrnem malo surfam i "klikngelinggggggggggggggggggg" stiže poruka od Markeca on u Austriji .....a ja nažderan i popil 2 pive samo mi okece se sklapaju ....

Nego prvi dojmovi sa seronjom.....nema frke s njime ...čak duboko u kabini ima signal satelita!


Naštimal sam ga da me upozori na ograničenja brzine.....i samo ga čuješ kad napravi biiiiiiiiiip....( to se mojoj ženi sviđa) a za kamion sam ga naštimal isto da me upozori kad pređem 85km/h.....do sada me još nije zavrtil nekam kam nesmem s kamionom mada je za osobne program....

Utorak 9.06.2009.

Tura ide za okrug oko Frankfurta/ Main....1. Dietzenbach 2. Darmstadt..3. Kelsterbach 4. Andernach 5. Wittlich 6. naša baza u Trieru....buđenje 3:45 pokret u 4:15.....polako na običnoj smanjujem potrošnju....sve po propisu kako zahtjeva fleetboard...i onda zna se A2 -A1 -A45 -A5.....oko 9 sam na prilazu Frankfurtu....kad iz CB stanice .." kako izgleda prema Baselu?" ....a ja već kočim retarderom i palim sva 4 jer je stau pred menom ....uzimam mikrofon i odogovram " ko i obično kaj pitaš uopće?" ...a on će " sranje znači stau!" ..."baš tako upravo stajem" .... i je me zajexxxxx stau da sam prešel 6 minuta preko 4,5 ure...a inaće sam mogel biti u Dietzenbachu i tam narediti 45 minuta...ovak .....pušiona....ok nema frke radim ispis trake...i bilježim stau ...vrijeme i datum ....za svaki slučaj

Ovo su slikice za one sa ovog foruma koji onako grlato pišu kako se u Njemačkoj voze 200km/h po autobahnu, jer kao nema ograničenja....ovo je prilaz Frankfurtu ( još 40km do Frankfurta) A5 u 8h ujutro...a slično je u bilo koje doba dana osim ako nije baš u 1 sat po ponoći....




....u Rewe neorganiziranost ko i obično ...pager i čekaj ....javim "Andrea Doriji " da mi se nekak jako čini da bum dulje čekal ....dal sam joj broj pagera ..veli ak sa uru nisi na redu zovi ....nakon 50 minuta dobijam rampu dodjeljenu ....oću na nju kad neki od važnih kolega nasral se toćno pred nju poprek .....i išel se prijavit ...ja sirena ...ništa......par minuta kasnije opet sirena ...opet ništa ....ja van ....prema prijavnici ...kad ide tip zgleda ko da ga je Sava doplavila....gunđa ..."sirenu imam i ja " rekoh imaš ali nemaš niš u toj svojoj tintari! Kak se moreš stat da blokiraš rampu? Ne odgovara ništa....ustovarim i van ...kad nasral se drugi pred mene pa nemrem krenut sa rampe! i Taj se dopeljal ko gospodin pred prijavnicu i parkiral ....pa da im "celo pleme" skinem!


Drugi istovar ....nađem usko ali ide ....dok otvaram vrata čujem ....poznat jezik....sve se pičkara u 16!
Bosanci imaju skladište neko ....predam papire....kad mi kažu da prvo idu na gablec ....a jexxxx ga!

Ja Jurgenu javim i za par minuta dolazi tip malo mrzovoljan talijan.....i ajmo tih 9 paleta dolje....

Gas za Kelsterbach...samo 30km dalje u zoni Cargo City frankfurtske zračne luke....bože ovde sam isto zadnji puta bio pred 7-8 godina! 9 paleta časopisa Womans za iskrcaj...ok ajmo sad na Koblenc pa Andernach
Na izlazu za Andernach gospođa je mislila da nije Schumacher jedini Njemac koji zna vozit....pa se i travu treba pokosit.....


....tu neki poljak prima robu ....da gde je dostavnica da samo tovarni list neće potpisat ....a bem te mutava pa na paleti je u onoj najljepnici! Sad je vreme za drugu pauzu ...idemo u Mc Špek...na povratku je zvao arkadaš da mi da upute za ujutro ....rekoh a ne neznam ....on je mislio da bum tu ostal, rekoh nebum idem još do Wittlicha i tam bum spal....sutra manje za vozit i od tamo ima samo 50km do Triera naše baze....završio u 18:45....stojim na puškomet od iskrcaja ...do 6 ujutro ....prije 7 ne rade ovi ...i mirna Bosna!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 10:25   #50
Srijeda 10.06.2009.

Budilica zvoni u 6h...malo još kunjam i vrtim se u vreči za spavanje...rekoh prije 7 ovi ionako ne rade, a svaki sat koji imam na raspolaganju od šihte dobro dođe, jer odavde do Foehrena ( okolica Trier) ima samo nekih 20km, i u Foehrenu je naše distribucijsko skladište, tu će me u roku britva natovarit, onda gas na obližnju A1, pa nakon par km na A60 do Bitburga i Pruma, onda na Bundesstrasse B51....jer A1 do Koelna tu ima prekid i nisu je Švabe uspjeli od cara Adolfa dovršit....a sav promet iz srednje Njemačke za Barcelonu, Valenciju, Dijon i Lyon ide preko nje! Svako malo je zatvorena zbog prometne, često i kamioni involvirani, i skoro uvijek ima mrtvih....no to je manji problem, jer iako je oficijelno dozvoljeno za kamione preko 7,5t dopuštene ukupne nosivosti svega 60km/h ....tu se piči skoro pa ko u Francuskoj, tamo je 80km/h dozvoljeno ali se dere i pere 90km/h i to pored žandara, žandari gledaju samo i ne diraju ako baš ne pretjeraš! ...tako i ovdje, kontrole samo nakon večih sranja....inaće propičiš sa 8 banki pored "polizei" i on se pravi englez ...ali nedaj bože da neki sa osobnim i prikolicom prođe brže od 83km/h.....njega odmah izvuku i čitaju bukvicu i naravno uljudno ga zamole da plati kaznu....na B51 je i moje tajno mjesto još od vremena kad sam vozio po Španjolskoj....tu je jedno fino parkiralište za noćenje...mirno i tiho....prvi dio u smjeru Luxemburga je obično kad po noći kasno dođeš sve zauzeto.....ali gore gdje je restauracija i kuća vlasnice, tamo je uvijek prazno....kolege zaziru se gore popest jer misle da kad moraju krenut moraju jedno par stotina metara u rikija! ....GREŠKA! samo produžiš ravno i preko mosta ...i eto te opet na B51.....to je Rudi obilato koristio...jer kod Silvije je uvijek bila dobra i jeftina klopa, pivica je obvezatni Bitburger....a i šankerica Dylana ( bugarka) je ko slika iz Playboya!....ujutro kad trebaš krenut, Dylana je već u 5h na radnom mjestu....doručak za svega 5€ ....i truckeri imaju besplatno tuširanje...a kupaona ko u Hiltonu....4x3m ...debeli tepisi za kupaone oni ispred umivaonika i pred tuš kabinom, sve uredno i čisto ...milinaaaaaaaaaaaaaaa! Koliko sam puta tu "zaglibiooooooooooooo"? Ne pitajte!!!!!...nego na temu nazaj....znam da je danas opet dan pred dugački vikend....četvrtak se ne radi i "radni narod CG ne Njemačke će pohrlit izvest u šetnju na autoceste...a ja moram doma pored Koelna.....B51 izlazi na A1 negdje na pola puta između Bonna i Koelna kod Euskirchena....a tu se spaja i A61.....krkljanac....na istočnoj strani dolazi A3 od Frankfurta....na zapadnoj A61....koja se djelomično poklapa sa A1...i onda još A4 ....sve te autoceste čine prsten oko Koelna...na zapadnom čvoru A1-A4 se ide na Aachen....i prema Parizu ko dolazi sa sjevera....i tu je ogromna "bauštela" .....čvor Leverkusen je i u normalnim danima zakrčen....Bayer i sva kemijska industrija vezana uz to ....pa još i Ford u Koeln-Niel.....tu je dovoljno da se žaba popiša na cestu i sve oko Koelna stoji satima!

U normalnim uvjetima tih 330km od nas do Beelena sjedišta firme gdje ostavljam kamion prolazim u prosjeku za 4-4,5 sata taman toliko da ne moram delat pauzu od 45 minuta.....a A2 Dortmund-Hannover je u dužini od 20km u smjeru Hannovera jedno jedino gradilište....."varšavska aleja" tad postaje najveće parkiralište koje si možeš zamislit!....

I tako Mustafa, skladištar naš utovario me za 15 minuta....imam samo 34 palete slanog i prženog kikirikija....nekih 22 tone nije više...i sada gas Rudi! Poletite konji moji .....mojih oka 880...( 440 konja ispod mene galopira) ....palim CB stabicu da čujem spiku ima li kakvih neuobičajenih okolnosti inaće je ne koristim...

Izlazim sa A60 na B51....i nakon samo 1km ..parking s lijeve strane ...ko bi drugi ...BAG!!!!!!!!.....izvlače i kontroliraju ove što idu u pravcu Luxemburga....kad malo kasnije na radiju ......B51 između Blankenheim-Dahlem ( a to je pred menom) na skoro samom ulazu opet na A1 ....VOLLSPERRUNG!!!!!!! Pas mater.....kolona 16km kažu! Ni sekundu nakon objave na radiu, čuju se psovke u eteru na kanalu 9 na CB stanici ....u svim varijacijama njemačkog, francuskog, i španjolskog jezika....prvi kolege se raspituju kod ovih što nam dolaze u susret....ne izgleda da je bajno .....neki izvješčuju da je policija počela odvajat promet na oblizak , a znam da je to obilazak po kozjim stazama od ceste jer neke prave alternative na tom smjeru NEMA!!!!! ionako je brdovito ali se da vozit, a obilasci kad ih urede .....onda je jedva se mimoilaze 2 kamiona na "picinu dlaku" retrovizor od retrovizora! Nema veze vozim svojh konstantnih 7 banki ...i nema kamiona u susret skoro ništa....i dolazim na mjesto koje u "šperi" ....ništa za vidjet....kad na kraju bauštele vidim policiju....hvala bogu naš smjer je bio otvoren za prolaz a one iz drugog su tjerali još uvijek na oblizak! I konačno dolazim na A1 prema Euskirchenu...sad ne treba gas ni ništa...mojih 38 tona ukupne se brine da idem kojih 82km/h niz breg konstantno bez gasa kojih 20 i više km dužine...čak moram i koji puta retarder potezat....sad se spaja A1 i neko vrijeme je ujedno i A61....dok se onda odvaja pa ja prema Frechenu i na Leverkusen....promet je gust i unatoč baušteli IDEEEEEEEEEEEEEEE....tempomat na 85 i gas ....tortura počinje uskoro iza Leverkusena....kad se A1 penje na Remscheid i Solingen....tu je kreni-stani......pa onda neko vrijeme ide do Gevelsberg uspona i Hagena kad se penje na čvor Westhofen....tu je pizxxxxija!!!!! >Radio javlja a i ne treba javljat kad sam u "prvom redu" ....A45 koja kao žila kucavica dolazi sa juga ...se spaja na zapadnu kucavicu za sjever kod Dortmunda na A1 .....a A2 Dortmund-Hannover-Berlin...je PARKING!!!!! Od čvora Westhofen do Kammen gdje bi trebao ja na A2 prema doma sve stoji u dužini od 16km....a na A2 je od Kamena prema Hannoveru je promet u mirovanju u dužini od 22km! Mislim Ruda nebu niš s toga....ovak neš doma došel...čim sam se dohvatio izlaza na A45 prema jugu .....migalvec i gas desno na jug promet ide....bum ja to rešil oko "kera pa na mala vrata" .....gas na Hagen čvor pa od tamo na A46 za Iserlohn i Arnsberg.....divota .....ideeeeeeeeeeeeeeeee....al i ne za dugo! ...Izalz Iserlohn ....i onda skužim da nisam ja jedini koji je imao tu ideju! gubim pol ure i odlučujem se za drugu strategiju....neću sad za inat na Menden....idem dalje po običnoj cestici ....pa ću na Warstein.....pa onda preko Soesta i sjedišta moje bivše firme na Rheda i Beelen...ali sad se javlja digitalni tahograf ....veli dečec imaš 4:15h vožnje već....sad moram stat 45 minuta...da je analogni bi si razmislil da izvadim listić....i stavim eventualno "divljaka" pa dalje ali s ovim to ne hoda! Pa imam do Beelena samo 80km i niš ne ide!!! A do doma imam kojih 40 samo!

Ništa stanem kod talijana i idem pojest nekaj ionako pauzu delat moram.....spaghetti bolognese "al forno" ....prepečen sir preko svega ....milina...sad bi i pivu kresnul ali nesmem! Uredno javim Jurgenu da je ovdje oko Dortmunda sve u mirovanju i da ako netko od naših ide neka unaprijed uzme široko obilazni put!

On mi kaže da u petak imam samo 3 istovara i onda opet za Foehren.....ako bi tu turu išao sam, morao bi noćiti u Foehrenu...pa će mi dat suvozača koji inaće kod nas vozi samo onog 7,5 tonca sa prikolicom....da mi
odgovara nije baš....ali ne odlučujem ja!

Dolazim u kasno doba oko 20:30 u Beelen...i napenalim šlepu na rampu....zovem najbolju na svijetu da dođe po mene...njoj treba od doma oko 1,5 sat....čekam ja čekam, čučim čamim čekajuć.....nema nje....koji kxxxxc? Kad eto stiže moj poglavica....spušta prozor i psuje ko kočijaš! em promet em je što se kaže " moć navike" .....umjesto da na raskiržju jednom krene smjer Rheda-Beelen ...ona je automatski krenula u Erwitte sjedište moje bivše firme!!!!! I tek tam pred portom je skužila da se zahebala! Nema veze, na brzaka svoju boršu i laptop u malu "Meri" i ajmo doma!!!!!!!!!!

Doma na svoj forum pogledat kaj ima...i na Forum.hr.....i zaspal sam ko klada u boravku na kauču!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 13:16   #51
Petak 12.06.2009.

Naravno da je neradni dan brzo prošao, i naravno da nisam preventivno išel popodne odspavat jer imam pokret u 3:00h....obzirom da "poglavici" ne treba auto za jedan dan i da ne radimo bez veze onda 240km ..( ca 65 da me odveze i vrati se i onda opet po mene za vikend sve skupa ca 240km) već pokušavam s Tomom ( na mom novom forumu ima putopis DAFnie jer vozi DAF-a) instalirat na svog "malog seronju" iGO8 ....mada je Tom Tom Navigator 7 koji je na njemu već kod kupovine bio instaliran vrlo dobar, ali ima samo kartu D-A-CH, a ja ću povremeno u ovoj firmi vozit i za Benelux...pa da me ne iznenadi situacija i ja ko "mladoženja bez kxxxa u svadbu" onda. Sve moguće cake iGO8 skinute sa rapida....Tomo se svojski trudi ( skoro je ostal trudan) u chatu da pokušam ovo ili ono .....rekoh Tomo nije frka ...htio sam ga samo isprobat kako navigira a onda "cuknem VISA" i skinem za 130€ origigi....NISMO UPJELI kakvi smo maheri obični iGO8 instalirat na moj novi telefon i pocket pc...sa Windows Mobile 6.1 profesional ...i tak sam se zadržal da nisam spal, i ajde da ne pokvarim baš sve....krenem ja oko 23:00 u četvrtak još u kamion, ak ostanem doma nebum i dalje oka sklopil već bum pokušaval pimplat po iGo8.....a ovak bum u kamionu sve posložil dok dođe kolega u 3:00 kad je oficijelni pokret....Na placu sve 5, svi kamioni ko po šnjori stoje poredani ukoso, to je običaj i junior se osobno za to pobrine, nakon što njegovi bratići operu SVE KAMIONE I ŠLEPE, on ih vozi na njihovo predviđeno mjesto i parkira, stavi u njih dokumentaciju od tereta i sve je cakum pakum ( ja sam Meri ostavil na rampi za istovar kad sam došel, a on je nakon utovara jer sam ja već otišel doma Meri opral i parkiral) ....

I tako ja malo "zalego" ....pustim radio da svirucka ( HRT prvi program na srednjem valu) i dremuckam ...kad ono 2:30 ja ustajem i gledam...nema još kolege...ajde idem natočit goriva jer to nisam kad sam došao i skoro je prazan, ali neću točit oba tanka samo desni, u njega ide 650 litara, a to je uvrh glave dovoljno, jer naša tura za petak ima oko 800km....a 650 litara je dovoljno za ca 2.200km najmanje! ...gledam na sat 3:00 kolege nema, 3:15 još ga nema...3:30 eto njega...konjići već ržu....on samo ubaci svoju boršu da mi svoju vozačku chip kartu da je ubacim na mjesto za drugog vozača u digitalni tahograf.....i voziiiiiiiiiiiiiiiiii miškooooooooooooooo!.... standardno krećem na lokalnu cesticu i sva pravila za ekonomičnu vožnju po fleetboardu....na 1300 okretaja šaltam....gas pred praskrižjem mnogo ranije uzimam....pred samim raskiržjem ne kočim radnom kočnicom već potežem retarder, i onda inercijom dalje....pred "seraforom" se ne staje već do pojave zelenog svjetla makar gmizao NE STAT....to diže ocjenu za "predvidljivu vožnju"...i tako ..kolega se zove Viktor, Rus, nema dugo da je došao iz Rusije, Sibira, shodno tome i njemački mu je "u kxxxxu" ...spikamo i zajefrkavamo se...i brat Otto mu radi kod nas...Otto vozi velikog, on malog 7,5 tonskog "bombardera" sa tandem prikolicom....Atego 922....6 brzina bez polovenki .....kaže kad je došao u firmu reko gazda da ide za početak jer je tek napravio prekvalifikaciju za vozača na 7,5 tonca....i tako je ostalo, jer novi koji su dolazili su odmah na "big wheels"....sad veli i neće na velike više...dečko je dobar ...prava ljudina, spikamo o svemu svaćemu ....jedino nas brine niti moj Tom Tom na "malom seronji" niti njegov neki sony nezna gdje je ulica gde imamo istovar ....nema na karti ...ali fala bogu ima Rudi i internet na laptopu....pa sam već pogledao na Map24.de....i našao je te u tom tom upisao koordinate.....nema zime za ekime i sibirce!...

Pričam mu onaj vic o rusu i papagaju i sibiru ...ako neznate mogu ga i vama ispiričat....ako znate smijte se!

Dolazimo na "varšavsku aleju" i pošto smo malo kasnije krenuli....ja malo i jače stišćem po gasu .....leti Meri i konjići samo mrmljaju .....kod mene rutina..za njega ....ko zna kaj si misli ...posle sam shvatil da su mi ga u biti dali na "obuku" za velikog! On vozi inaće samo kartonažu, lagana roba, lagane ture za stalno iste mušterije...ovo je za njega "avantura"....njegove mušterije ovaj petak ne rade ...nije im se isplatilo pa su napravili produženi vikend tako da bi on petak bil doma, e ne može to tako u trulom kapitalizmu! Mora i taj delat nešto pa su ga dali meni i ubili 2 muhe jednim udarcem, njega na "obuku" i nema da truli doma bez posla!

Imamo 3 istovara, prvi je u Burbach....LIDL....drugi je u Bad Lasphe...ALDI i treći je u Butzbach blizu Frankfurta...opet ALDI...on kaže do Burbacha ca. 3-3,5 sata....rekoh nije..2,5 maksimalno! ...on me gleda...trust me...im know what im doing! Postaje mu jasno kad iza Dortmunda i sa A1 prelazimo na A45 u pravcu juga....na Hagen, Luedenscheid, pa preko obvezatnog autohofa WILNSDORF ( Kaj ne Markec se dobro spominaš tog dobrog autohofa kaj sam ti preporučil na A45 kad si išel gor? ) pa na Haiger i onda Burbach...

u 5:30 smo u visini autohofa Wilnsdorf...moja štacija! Ako ikako mogu na ovom autohofu je za mene zakon izać i odmor pravit....od Sibile pa na dalje....cure su fenomenalne! A klopa vrhunska!

Prvi odmor makar nismo trebali...unutra nema žive duše....čistačica ...pitam kej nema nikoga doma? Ona gleda u kužinu...sad bu došla...i eto ja vrištim u kužinu....kad dolazi malecka Nadine....kaj je tak hitno?

Pa kak nebi hitno Nadine? Nemamo preveć vremena, a treba mi 2 puta promešana jaja!!!!! ( igra riječi ...kajgana na njemačkom "ruehreier" u doslovnom prijevodu promješana jaja) a ona se počinje smijat, pita jel meni treba promješat ili za pojest? Nadine je cura, kojih 25 godina, tanka ko list papira...brza i britka na jeziku ....kuži ona sve....Viktor gleda i ništa mu nije jasno.....ona vidi njegovu zbunjozu na licu...i onda ispali ko iz topa " kaj si tak blenul? Kaj su te dali ko školarca kod Rudija? Ne se čudiš, jest da Rudija nije bilo ima skoro leto dana....ali ga nis pozabila"! Ovaj zinul ko som! Ona sprema bufet za doručak za one koji buju došli...i onak je pitam da kaj je neki kuxxxx u stresu? Ma veli ona "TI mi delaš stres!" ....je Nadine ista si ko i moja žena.....isto to mi ona veli! Kad je prasnula u smeh! .....bože moj al je fino kad se imaš s nekime po domaće spominjat ko kuži zajebanciju! Pol ure smo stajali .. i pemo dalje...kod plačanja...veli ona 14,20€ ma evo ti mala 15€...a ona se obrne i veli i kaj mi neš pusu dal? i postavi obraz ...Viktor gleda i ne veruje....ma kak nebum ..kušnem ja nju i ona mene i veli nemoj sad da te nebu opet celo stoljeće da ne navratiš!

Kod LIDLA sve po običaju, predamo onom Gay papire i on nama da pager...u kamionu gledamo na laptopu "a je to...." imam svih 70 i nešto epizoda na lapu....u najfinijem DIVX formatu....kad pišti pager...kaže rampa 9...ajme sinek ...gremo ....isotvarili mi to i dalje za Aldi u Bad Lasphe....to je moja štreka koju sam vozil u Nord -Sud ....znam svaki kamenčić u asfaltu....tu imamo 12 "mjesta" hrane za pse istovarit....24 dusseldorfske palete....ahaaaaaaaaaaaa, malo morgen!....uobičajeno idemo predat papire na zračnu cijev...i onda čekat..nakon ure se javimo "Andrea Doriji" da čekamo ali još ništa...nakon sat i pol rampa 9 opet ...idemo na rampu ..ja navozim na rikija....on spušta onu još od II svj. rata rampu ....i ajmo ..kad prvo pa muško ....od 2 DD palete koje pašu na mravca .....ona stražnja se nakrivila ko kosi toranj u Pisi! ....

Nadzorni od ALDI skače ko oparen.....kaj ovo se ruši samo od sebe? To nebum primil..ma daj ne seri sinek .....sad bumo mi to ....i ajmo je presložit ...kad za par minuta dolazi njegov šef .....i nasloni se telac na one raspakirane koje smo folijom pojačavali i zruši celi stup složenih ....i onak vojnički strogo ....možete sve uzet nazad doma! ...molim? Kaj si rekel? ...ma daj veli ove pogledaš i same se ruše! To nebum primil! ....

Ma daj ne kaki! ....sve je to ok ! pokušavam ja izgladit ...ne veli .....svih 24 vozi nazad dobavljaču!



Veli on, od kad su promjenili pakung kartona....od onda se sve samo od sebe ruši ..niste vi krivi i napisal bum na tovarni list i dostavnicu zašto odbijam prijem robe! ( msilim si ja ako je tako onda me boli xxxxxxc, nije moja greška) i fakat ...kartoni se pod težinom onih gornjih odlijepe na spojevima....i sve "sjedne dolje" i onda se nakrivi cijela paleta.....ja Rudi na telefon i javi Jurgenu...čekaj ko mutav da mi javi kaj da delam....ništa čekamo ko ozebli sunca i gubimo vreme...i na koncu ....nema veze vozi nazad doma to ...usput sam se Jurgenu zahvalio da su naši kod utovara promjenili slijed i stavili Butbach koji je zadnji na redu pred Bad Lasphe...pa smo morali prvo istovarit komplet Butzbach da dođemo do robe.....veli on da je to čudno ...rekoh i meni isto ali nema veze samo je 5 paleta bilo pa nije bed ....



Tu smo izgubili dosta vremena...i sad idemo dalje na zadnji istovar prije nego krenemo za Foehren...ja još imam nekih 45 minuta vožnje na raspolaganju...Viktor bi da on odmah preuzme...ne sinek bum ja oko Dillenburga predal...daj da delamo kak bogek zapoveda! Ok veli ...

Krenemo van sa terena ALDI ....i u uličici u koloni ...prvi Actros sa niskom kabinom najnižom....a ono NORD-SUD! ..gledam ko je ....HUBERT glavni cinker i dojavljivač upravi.....stanem, otprem prozor ....Hubert tio stari špijunu! On me gleda i ne vjeruje.....odmah on ispitujue...rekoh promjenio sam klub u prelaznom roku...nema više glupih disponenata, nema više zajebancije....i pravi auto ...prezadovoljan sam i vozim samo po reguli! ...

Veli on malo dalje iza je i Robert.....prvi na tablici lige glupsona u Nord-Sud.....on spika već sa jednim drugim ...ja do njega ni ne kuži---kad sam stisnul trucker horn! skočil je pol metra u zrak! ....ista spika s njime ali moramo i dalje ....ma che cazzo? U ponedjeljak bu celi Nord-Sud znal da je Rudiju banja u novoj firmi, da je skupil dobru lovu za otpremninu i da mu se jxxxxx za NS!

Nešto pred Dillenburg na običnoj cesti se javi digitalac ..4:15h vožnje...ajmo promjena, sa 2 vozača sad NE MORAMO radit 45 minuta pauze, već može odmah dalje vozit kolega....i krene on ..ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjj!
Kad me zaljuljao...kod prvog kretanja! ...pa mi vozi desno na rinzol....pa ga bacila kolotečina..samo gledao gdje će opizidt šlepu.... a neugodno mi je da mu sad sufliram no nisam izdržao....morao sam....i onda je dalje bilo tečnije....ali vidim ja da on stalno " drka" po tempomatu....umjesto da ga pusti na jednoj brzini naštimanog i ako je brži samo potegne ručicu dok ne usporo dovoljno ...a on stalno setira novu brzinu....i onda dolazimo na A45 na jednom dijelu je postvaljeno najbovije čudo tehnike za kontrolu brzine....digitalni radar tj laser....ko "feral" izgleda....istovremeno obuhvaća više vozila...razlikuje kamione od sosobnih vozila, mjeri razmak vozila i to u oba pravca! I ono najbolje....mjeri te prije nego što si ti svjestan ....na 400-500m prije i kad se približiš onda samo registraciju snimi....tad je za tvoj manevar već kasno!

evo slike toga..ko bi rekao da je to čudo njemačke tehnike tako podmuklo?


I taman smo se uključili na A45 opet prema Butzbachu, kad ide još jedan NS....Viktor onak iz zajebancije mu blenda.....kad odmah kod mene zvoni mobitel....Jurgen moj kompić iz Antwerpena....veli jesi mi to ti sad došel u susret? Jesam ...malo se spikamo ....i bok bok ...Nord Sud još uvijek ima "kurzarbeit" ..iliti svako malo sjede doma s manjom plaćom....i vrte palčeve! Ajme gušta i satisfakcije!

Obavimo Butzbach i nazaj na A45 sad opet prema Wetzlaru pa po Bunsesstrasse poprek na A3 pa prema Koblenzu i onda preko A48 na Trier....ali na A45 odmah iza Gambacher čvora su otovorili potpuno novi autohof u lancu iste firme ko onaj Wilnsdorf....nemre Rudi da ga ne proba! Ideme na ručak!

Viktor ostaje u kamionu i klopa od doma poneseno, ja u restoran...mala Claudija....nisam se prvo ni spomenul nje....ali vidim poznata mi se čini, a izgleda ko da je sestra od Nadine...one iz Wilnsdorfa...ja velim odmah da mi da juhu ....a ona veli samo to? Znam ja tvoje kapacitete! Molim? ...pa veli znam te ja još iz Wilnsdorfa....sad je i meni jasno da sam je već viđal....rekoh baš sam doručkoval u Wilnsdorfu i zafrkaval se Nadine..veli ona kojom Nadine ..rekoh onom koja izgleda ko da ti je sestra!
No dobro smazal sam i jedan lovački odrezak pa dalje idemo....kod Wetzlara mi je na kxxxxc išlo kaj ovaj vozi fakat toliko desno da ga svaki kanalski poklopac baci....i skoro je okinul sa šlepom po bankini! Pogotovo u baušteli mu velim da nek ide više levo ..jer koji kxxxxc ovi sa malima hoće napred..a onda se boje...ovak ak im ostavi mesta onda se i ovi sa kombijima guraju a traka im je svega 2m široka i oboje se sredine pa voze na par centimetara od kamiona...a nas hiće leve desne ....tak bumo nekoga pomeli! Kad im nedaš mesta onda si miran! Ionako je dozvoljeno u baušteli 8 banki ...mi smo točno na 8 banki ....to znači da osobnom zato jer laže sat pokazuje i 9 banki kako kojem...i nema onda kaj prestizat! ( ima i odluka vrhovnog suda po tom pitanju, gdje je jedan koji se naguraval tražil odštetu pa su ga suci odjexxxxi....jer da mora znat da je desna 2,5m samo a to je taman širina kamiona standardno....i da vidi da ove hiće leve desne...a ako se kamion još desne drži onda bu pokupil ili bankinu ili one odvojnike...pa mora male leve držat i onda se ON NEMA TU KAJ GURAT! amen i basta potvrda vrhnovog suda) .....u Foehrenu sam ja opet preuzel i nazaj po B51...ovaj sam puta stal kod Silvije....idemo na kavu ...skoro 40 minuta ....pitam za Dylanu..veli ona je još tu samo prije podne dela...i veli mi da se sad nada da bum češće navratil, i koji put i prenoćil...rekoh potpuno u mom smislu...bumo videli....

I tak sam za 4:15 minuta vožnje stigel u Beelen...ali sam bil preumoran da idem doma..a i moram kamion znutra oprat, posaugat...itd..tak da je Viktor ošel doma a ja se zvnul na leđnu peraju..nakon dobrih 20 sati bilo je poć i 30 minuta kad smo stigli ....i do jutra krmio ...posle szna se na rampu ( to bi inaće Junior obavil) istovar i utovar za ponedjeljak, sredil si kabinu da se sjaji ko pasja muda....usput junioru ispričal onaj Bajin vic od INRI ....krepal je od smeha...i konačno mi veli Junior danas ti je na pranju dežuran onaj kolega koji vozi Actrosa prve generacije....pitaj njega za ono uputstvo ( ba te patak junior nije pozabil kaj sam ga pital za Medu i njegov problem sa daljinskim zaključavanjem kako programirat!!!!!!) i sad ono najbitnije MEDO, ovo je samo za tebe ....Johann veli....njemu su menjali jednom bravu celu i isto nije htelo centralno više delat...čak su u servisu narućili novi daljinski ali je trebalo čekat....i on mi veli ....

Ugasit paljenje ( kontakt) ...okrenut na kontakt...i onda stisnut daljinski ...i to je to !!!!! ali da bu svejedno pogledal i upute ....mada veli da tam niš slično ne piše! Probaj!!!!!!!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 06:58   #52
Ponedjeljak 15.06.2009.
U 4:00 budim konjiće i pokret, ruta standardna prema A2 i Dortmundu, što znači oko 20 km obične ceste, do Beckuma,idealno za snizit počet potrošnju goriva dok je motor još hladan jer sa nekih 1000-1100 okretaja bezšumno skoro rula po praznoj cesti. Nakon 20 minuta dostiže se do uključenja na A2 i tad je motor već na radnoj temperaturi i spreman za 85km/h na autocesti. Ne „jelovniku“ je danas Kaufland-Dortmund, Lidl-Herne i onda na utovar za Nettetal kod NL granice...sve je to rutina, ali Kaufland-Dortmund je istovarno mjesto omraženo kod vozača i firmi koje dostavljaju tamo!!
U jednom od posljednjih brojeva Truckera je Kaufland dobio negativni publicitet zbog postupka prema vozačima koji sad nebih detaljnije opisivao. Uglavnom samo mjesto tj. skladište jeste moderno, ali ton čini glazbu, pri tome mislim na ton službenika tj. zaposlenika od strane Kauflanda.
Ima skoro 8 godina da sam zadnji puta bio u Kauflandu još dok sam vozio u NS. I nadam se da mi je ovo 3 puta odjednom....prvi , jedini i posljednji puta da sam morao u Kaufland-Dortmund!
No idemo redom! Stižem po „voznom redu“ i zahvaljujem TG-u tj DAFnie da mi je dao linkove za iGO8....navigacija se još isprobava a onda ako se pokaže dobrom uzimam licenciranu verziju jer je karta fakat u kućni broj točna i dovela me cijeli prošli tjedan na sami ulaz u svaku firmu koju sam vozio, mada nema profila za kamion rute, na bus modusu radi skoro pa savršeno! Da je opsluživanje i meniji malo sličniji Tom Tomu bio bi to savršen program za navigaciju!

Stojim u koloni ko treći kamion na ulazu u Kaufland, portinica je ko granični prijelaz....prozor portira je ko kučica graničara na visini vozačkog prozora i njemu se predaju papiri, on zaprima papire, daje mi pager, i upućuje na vrlo veliko parkiralište gdje vidim neki su i noćili ovdje.....ubrzo se javlja i pager koji je u biti neka vrsta bežičnog telefona, i nikako isključit taj prodorni piskutavi ton....pokazuje mi odmah rampu na koju treba....ajdemo na rampu, pa onda u prijem...tu neki već čekaju...zaprima mi papire i daje ključ za električnog mravca....za sad je sve 5 ....ali ....tek počinju moje muke po Mati!
Na rampama je nekih 10 kamiona, a samo 3 električna mravca su puna! Naravno po Murphyevom zakonu moj je prazan ko prazna boca pijanca! Uzemem jednog mravca ...i izbacim ravno 2 palete kad ni makac više ...jedva ga uspjevam dovest u stranu...pitam onog kontrolora od Kauflanda....kaže naš vozni servis po noći je kosristio da sebe utovare i nisu ih priključili na punjenje...krasno nema što!
I one koje su pune su na drugoj strani a ja nesmijem kroz skladište tamo a od njih nitko da bi doveo još koju.....

Ok, idemo Rudi do šefa na prijemu.....on me bledo gleda i veli da to nije njegov problem!
Molim, a kako da istovarim? Kad će on da je dužnost nas dostavnih vozača da priključujemo mravce na punjače! MOOOOOLLLLLIIIIMMMM? S njime se prepirat nemam volje, i poznati su da brzo nekome tko ima mozga naprave pizdariju u firmi, i ZABRANE VIŠE DOLAZAK U FIRMU...a meni to ne treba još ne! ( zbog toga ih je Trucker ozbiljno napao preko 4 stranice u svom broju) ...ajde tražim ja neku koja je imalo puna....i nađem je ...kad se javlja kontrolor da ta mora ostat tu i da nesmijem uzet tu!

A jexxxx vam pas masnu kost! Konačno nađem jednu koja je bar toliko puna da izbacim tih mojih bijednih 12 paleta! Sad kod „ ja sam tvoj bog i nema drugih bogova“ na prijem...kaže čekaj u kamionu da opet pager zvoni onda dođi po papire .... i čekam ja tako nekoh pola sata...dobijem papire i sad na drugu stranu po prazne palete zamjenske...tu čekaj u koloni na 2 rampe ....koja prije bude ....ajde obavim i to ....i gas odavde ...od 6 do 9 mi je trebalo da izbacim bijednih 12 paleta! .....nema veze živ i zdrav sam.
Idemo kurs na Herne, LIDL , tu je pjesma....nema osim par nas na prijemu, ruskinja malo spora ali nije bezobrazna...kaže ajde na rampu 1...imam 17 Europaleta i 10 Dusesseldorfskih za izbacit....kad i ovdje ...nema mravca na rampi ....idem do kontrolorke i vidim neki poljaci njih 2 i dva mravca i jebe im se!
Pokazujem njoj a ona će da im ja kažem....ajde onda Rudi ....kod jednog i „daj mravca ili pare!“ Prvo me gleda ko tele u šarena vrata....onda skuži ...i da mravca! Gotovo ...čiča Mića! ....Sad prazan za Nettetal.....firma Rode Petfood....iGO vodi na sam kućni prag...kad ono ko da sam u bivšoj YU....
Niko ne mrda, u uredu nikoga....u prostoriji za doručak njih 5 pije kavu....kaže čekaj onaog iz ureda...nema frke...dođe neki mali debeljuco...nema pojma , kaže to je vanjsko skladište...aj ti tamo!

Ja u vansjko skladište....ahaaaaa...moš si mislit! Tamo neki Arkadaš....da mu treba dostavnica..ja mu fino na njemačkom objašnjavam da nemam dostavnicu jer UZIMAM ROBU a ne DOSTAVLJAM! On očito ne kuži razliku između između naloga za utovar i dostavnice! Kaže onda broj naloga..ajmo na telefon...Jurgen...daje mi broj i kaže kad si već tamo ...onih 8 paleta za Trittau ...uzmi još 10 za Essen i 10 za Neuss....ma nema frke Jurgen...kad unutra Arkadaš traži nemre nać....kaže tu nekaj ne štima! Odi ti u kamion dok mi to ne riješimo! ....Ništa lakše za mene! Ja u kamion, i zovem Jurgena ....veli ok ...kad dolazi ŠEF ARKADAŠ....kaže to je nekaj zmešano...mi te brojeve naloga nemamo a niti imamo tu robu...mislim da je Bosch firma iz Blaufeldena to kupila od nas i odmah prodala i da su to njihovi interni nalozi! ....i veli odi opet u centralu ....ajmo tam u centralu i mali debeli sad dođe i veli da sad je sve jasno ....33 palete dobijam ! Ma rekoh ne 33 već 28 mi je rekao disponent...veli on ili 33 ili ništa!
Ma nabijem te ...ajmo opet telefon..Jurgen pizdi i veli sad zovem Bosch da ih oni nazovu! I na koncu ipak dobijam 28 paleta i CMR za unutrašnji promet????? Nekaj tu ne štima! Ali nema veze, gas za Beelen...dam Jurgenu papire i ovaj skoči ko da ga stršljen ubo u guzicu! Psuje ko kočijaš...kakve su ti to papire dali? Pizdi na BOSCH ....i onda smireno aj ti sad u šturc i na leđnu ...otkači na rampi i spavanac...ujutro za Hamburg, Trittau i još par sela na sjeveru prema Kielu....
Naravski ....11 sati leđne peraje....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 07:00   #53
Utorak 16.06.2009.
Pokret u 3:30....sad preko Rheda na A2 za Hannover i onda A7 za Hamburg...iGo8 je pametan uzima kratku rutu preko Muenstera na A1, ali nisam ja babici iz ruku opal kod rođenja! Ako u ovu uru krenem preko Muenstera i Bremena za Hamburg mogu komotno ponijet i šator i kampirat negdje na A1 ! To nije više od Bremena do Hamburga autocesta već parkiralište automobila u dužini kojih 80 km! Preko Hannovera sam u centru Hamburga takoreč za samo 4 sata vožnje...i u Bilbrooku vidim Axor svoje bivše firme....znam i gdje je bio i kuda ide! Bio je Thyssen-Krupp-Schulte...naravno čelične limove istovario, i sad ide na Afriku po šperploču u luku u bescarinsku zonu.....uopće mu ne zavidim!
Em je imal ovdje odžniravanje kojih 20 gurtni em bu tam moral žnirat sa kojih 16-20 gurtni! I još bu stigel ako ima vremena za vozit nazad u Westag do 14h kad još more istovarit u Afrika skladište u Westag u Rheda! Fala ti bože, toga sam se rešil, gospodski samo rampa i otvaranje vrata....osiguranje tereta samo one šipke na razvlačenje koje se upru u stranice ....ili strop i pod....milina! Ajde na rampu kad mi neki tipus izgleda ko mali musavi talijan, počinje da istovarim tako da on samo preuzme......alllo amico mio! To je tvoj posel pa si ih postavi kak ti paše! Jexxx te tih 6 paleta, špagetaru jedan! Nevoljko ali nema mu druge ...mora on istovarit....i doveze 6 zamjenskih ...tako te volim „ ti amo caro mio“.....ajmo sad dovršit pauzu od 45 minuta ....pa gremo dalje...za Trittau..tamo imam onih 8 paleta iz Nettetala...izvlačim se iz Hamburga prije jutarnje gužve...mada već radio javlja zastoje na tunelu ispod Elbe....ali u smjeru juga!

Ovaj dio slika je posebno namjenjen čitaocima na Forumu.hr pogotovo onima koji grlato pišu kako ne šljive promjenjivu regulaciju prometa i voze ne obazirujuć se na nju....i ogranićenja....
Ovdje se zorno vidi dionica A7 od Hannovera prema Hamburgu, 2 trake, koje u gužvi postaju 3 jer se signalizacija prilogođava i oslobađa zaustavnu traku kao dodadni prometni trak ....to je u cjelokupnoj dužini A7 dok je samo 2 trake....znači kojih 60km dužine....a pa da vidim onda tog grlatog hrvatskog „Baju“ koji se usudi tu potegnut.....a svakih 500 metara na stupu je video kamera, ima i IR reflektor za snimanje po noći.....a na mostovima su automatski brojači prometa ..i prema programu mjenjau signalizaciju....
Ovo imaš skoro svaka 2 kilometra pa ne možeš reč policiji da nisi vidio ....dovoljno je veliko da i minijaturni mozgovi s olovnom nogom shvate da nema zajebancije!

Kamere na stupovima ...točno svakih pola km! Nekad su i na tablama putokaza dovoljno nisko da snime „en face“ ...na pokretnim su postoljima ...s jedne i druge strane autoceste....gdje su sad junaci papučice gasa?

A na ovoj slici su senzori gustine prometa koji raspozanju i teretna od osobnih vozila....na svakom su nadvožnjaku ....i javljaju u centralu gustoću prometa kao i eventualni zastoj...jer po brzini prolaska vozila određuju prohodnost dionice!

A ovdje je prilaz tunelu ispod Elbe....koji ima više cijevi, pa se ovisno o gustini prometa pušta više cijevi u smjeru juga ili sjevera....cijeli je prilaz Hamburgu načičkan kamerama za praćenje prometa, i posebno još na ovim portalima mjerenje visine kamiona...i kad onda neki nadobudni kolega natovari visoki kontejner i nije svjestan da je višlji od 4m ...pa portal detektira prekomjernu visinu i semafor skoči na crveno u 5 minuta je kolona od 5-6km kamiona jer ta je cijev zatvorena za promet dok policija ne utvrdi tko je „okinuo“ prekomjernu visinu! I onda ga oni fino sprovedu okolnim putem i naplate „uslugu navigacije“ ....

Na putu prema slijedećem odredištu srećem nakon dugo vremena jedan kamion hrvatskog prijevoznika, u zadnje vrijeme nije ih bilo za vidjet po EU, osim ono jednom što sam vidio na B51 prema Luxemburgu mislim da je bio Volvo od Premužića iz VŽ sa praznom labudicom....i sad ovog od Peveca u okolini Hamburga kod Bad Oldeslohe...po meni je uzeo bio kurs na Berlin....jer ta ga cesta vozi na spoj autoceste Hamburg – Berlin.
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 07:02   #54
Do slijedećeg odredišta put me vodi po A7 na sjever pored Rendsburga, i preko kanala koji spaja sjeverno more sa istočnim ( Nord-Ostsee kanal) i tako štedi prekooceanskim brodovima više od 800km obilaska preko moreuza Skagerak...i ulazi u Ostsee kod Kiela...ovdje na slici je prilaz mostu preko kanala, koji sa svojom visinom od 42m ( svi su prijelazi preko kanala 42m visine) a maksimalna visina je 56 metara, i sad si mislim kako BiH radi pizxxxx RH zbog visine pelješkog mosta koji omogučuje prolaz mnogo viših brodova od ovih ovdje ....a ovaj kanal prima brodove dužine do 235 metara i širine 32m ...te visine od razine mora od 40m i gaza od 9,5m!....
Naravno kako sam očekivao, na mostu je jak vjetar ....ograničenje je na 80km/h...a ja imam kojih 3-4 tone tereta još samo....bit će škakljivo....a udara vjetar ko lud!


I pogled sa sredine mosta dok prolazi baš jedan od brodova!

Malo zoomirano i u pozadini se vidi u odlasku jedan ( slabo se vidi) veliki kontejneraš..


i onda kraj dana u Buessumu, inaće polazište trajekta za jedan od ljetovališnih otoka Njemaca, HELGOLAND....posebnost je ta, da zbog vrlo velikih razlika nivoa mora uslijed plime i oseke...na ulazu u luku je prevodnica....kako uslijed oseke brodovi u luci nebi pali na suho ....za vrijeme plime vrata su otvorena, za oseke....zatvorena ....tu sam gotov s poslom za taj dan, tek je 15h.... a ja do jutra mogu na leđnu peraju...naime utovar imam u blizini Hamburga, u Bargteheide, zna se Langnese Honig...do tamo ima kojih 1,5 do 2 sata vožnje, znači dovoljno krenut u 5 ujutro...jer prije 7 sati nema utovara...pa da ne sjexxx si šihtu....šaljem sms Markecu, on je u Slovačkoj tovari kataloge za Neckermann...i gleda kak bu prije doma došel.....pišem mu ....da sam bar prije ga poslušal i odjexxx bivšu firmu, pa ovo kaj sad delam se nemre reč da delam, ovo je „odmor“ a ne posel! Svaku noć spavam....po danu vozim, i sve u zakonskim okvirima, i više od propisanih 11 sati spavanja...a s druge strane nisam loše prošel jer ipak je obilata odpremnina pala „cash“ na račun!.....( za one s foruma.hr....za pročitat Markecov putopis isto u nastavcima kao i Tome „kontejneraša“ upitajte za link na moj forum na pp, da bi mogli čitat morate biti registrirani korisnici) .....
Evo gdje sam proveo ostatak dana...i naravno krmio celu noć....
Ulazna vrata u luku Buessum....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 07:03   #55
Putnički trajekt za Helgoland

Ribari na povratku....s druge strane na obali su mali privatni pogoni sa hladnjačama za preradu ribe...a i čekaju prikolice hladnjače da utovare račiće, ili one shrimps račiće i onda gas za Marokko....tamo ih jeftina radna ljušti ručno i pakira te se smrznuti vraćaju na EU tržište....filetiranje i pakiranje visokovrijedne ribe se radi na tu na licu mjesta, kao i distribucija svježe ribe...


Srijeda, 17.06.2009.
Buđenje u 4:30....neda mi se ali moram iz kreveta, laganini prvo „ prijatelju ruku dat“  ....a onda zna se iz jutarnja higijena....pa prva cigareta, kavica, i okrećem kljuć točno u 5:00....ergela od 440 konja se budi i rže...imam nekih 60km obične ceste dok dođem na A7 i onda poprek preko obične na A1....pa ulazak u Bargteheide....po voznom redu! 7:00....u prijemnicu....ma da tamo piju kavu i osjećam se ko nekad u YU....kad bu utovar? Neznamo ni mi, ovisi o laboratoriju kad stignu pretrage ( ne nisam u bolnici), već svaka šarža meda koja ide van ima prvo laboratorijsku pretragu na ispravnost...tek tada može utovar i isporuka kupcu....kolega jedan iz susjedne firme u Beelenu je već na rampi, zanimljivo, imaju iste aute u istoj boji ko i mi ...samo oni razvoze stočnu hranu...a u povratu uzimaju robu za nas ....uredno se javim dispoziciji da sam na „položaju“ i da moram čekat nalaze laboratorija....koliko zna samo dragi bog i ptice vjerojatno....utovar je bio gotov oko podne tek ..tako negdje oko 12:30 pokret za Beelen, opet preko Hannovera...i kraj priče, ništa spektakularno, na placu ostavio prikolicu na rampi...to će naši radnici istovarit i natovarit za sutra, ja u šturc sa solo kamionom, a tek je 16:30h....i do jutra krmit! Pokret tek u 4 ujutro...opet na sjever , opet iza Hamburga, skroz do Kiela i Flensburga...samo 4 mjesta ....već vidim da će i nazad biti utovar opet u Bargteheide! Koristim priliku da je prikolica otkačena pa mi je lakše odjenom natočit oba tanka puna gorivom, a i Ad Blue je na pola samo....prvo da točim ad blue...aha, kaj god! ...netko je opet bil prebrz u točenju i gibanju...ostavil je radit uključenu pumpu na suho i pregorjela je ....sad bum mogel samo pišat u tank za ad blue....nema veze ima dosta do vikenda ali volim natočit prije neg je gusto....
I oba tanka goriva su sad puna 1200 litara je bunkerirano ..s time mogu u Španjolsku i nazad bez točenja a da nebi ovo frljufuljo do Kiela i nazaj? Kad pored mene stane Viktor kaj je u bivšoj firmi samnom nekoliko puta vozio Španjolsku i nazad....spika i tak..rekoh jesi tu sa privatnim autom? Veli je...ajmo onda! Kuda pita? ....ma tu u Beelenu ima hrvatski restoran, gazda je iz Sinja a supruga mu iz Županje...ajmo na klopu i pifce! Neda mu se ...ajde bem te ljenog! I ajde ideme....ošli tam grunuli prave domaće čevape, i ražnjiće...s pancetom sa grilla....roknuli koju pivicu ....i još na račun kuće dobili za desert piće starih kurvi- KRUŠKOVAC!....baš nam niš ne fali.
Četvrtak, 18.06.2009.
Sve ide ko po loju, krenulo se u 4...i iza 8h sam na prvom istovaru iza Hamburga, opet bu me danas put odvel preko onog mosta preko kanala...prvi je istovar ALDI Nortorf...i sve ja to zbavim i onda zadnji istovar na samoj danskoj granici...a put vodi kroz cestice gdje se jedva 2 osobna mimoiđu....
I tu imam 6 paleta dodataka hrani za pajceke...denkavit ...a obzirom da je za pajceke...Denkapig....i narafski, kod utovara je viličarista malo zagrebel papirnatu vreću jednu i curi z nje...i videl je ovaj i napisal u dostavnici...nije moja grješka....tak da mi se fu –fu ---fućka!
Nego dok sam danas prelazil most preko kanala.....evo vitezova haračlija...izvukli su Danca pred samim mostom....na parking vidikovac koji je inaće zabranjen za kamione...ali ONI SMIJU!!!!!
Lako je vozačima kamiona sa policijom, ovi su grdi igrači.....policija je zadovoljna za sitne grješke sa kojih 25-35€ ....ovi su ko terijeri! Kod njih po noveme ispod 400-500 € nema tarife....kak je lepo biti čist pred zakonom kaj ne?

A i u kanalu su bili „majo jači igrači“ brodići....

A u onom bespuću kod danske granice .....prošao sam i pored ovog ljepotana stare garde kad je Scania još bila „mjerilo“ ....malo je „abšisal“ ali je spreman i potpuno ispravan....
....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 07:05   #56
I kraj dana, točno u 16h na autohofu kojih 500m od autoceste na samoj granici sa Danskom, tu je i Shoping centar, i mnoštvo malih trgovina, Burger King, i harač...10€ za noćenje na autohofu, 3€ za tuširanje, od 10€ samo 7,5 možeš koristit za kupovinu u bilo kojem ponuđaču usluga na autohofu , tj za večeru u restoranu...a shoping centar idem pogledat zbliza....sve podređeno ukusu danaca, personal govori danski i njemački, i izbor robe po designu je prilagođen...pa si mislim jel tak i naši susedi Slovenci sve prilagode nama Hrvatima? Jel pričaju hrvatski ( njima omražen jezik)....i imaju li i natpise na hrvatskom, ovdje su cijene uredno označene u Eurima i danskim Krunama....( sve se bojim da slovenci označe cijene u HRK) ....uočavam da Danci imaju neki jaki popust na cijene ....samo prilože putovnicu na blagajni...i neki papirić u koji blagajnica udari žig....ne kužim, jer Danska je u EU, pa ako ne plate PDV tu, moraju na ulasku u Dansku ..bar si tako mislim..a i kupuju samo puna kolica limenki bezalkoholnih pića....to najviše...nisam vidio da kupuju drugo osim možda i masu paketića ko cigle vakumirane kave...malo švrljao i ajmo u krpe...pokret je opet ujutro u 5 ...u 7 moram biti u Bargteheide u Langnese...po med!
Petak 20.06.2009.
Po voznom redu stojim u Bargteheide na rampi..i čekam, čamim , čekajuć....zovem „andrea doria“ ....i javim joj...ona već uzdiše ...joj kaže , sigurno roba još nije spremna.....i mir ..niti me ko kaj zove niti išće niti pita....samo kad je krenul utovar osjetim da se prikolica ziba....i kad su završili..uredno su stavili one šipke za osiguranje tereta...sve po ps a da nisam prstom mrdnul! Dobil papire i javil se arkadašu da sam krenul za Beelen....i Gas, gas.....projurim pored Hamburga ko munja....A7 prema Hannoveru..čista ...ali mom veselju mora doći kraj....kod odvojka u Walsrode gdje se odvaja autocesta prema Bremenu....iz nepoznatog razloga niti je bilo nezgode niti je kiša koja je padala bila prejaka....odjednom ....zastoj...kilometrima....gledam drugu stranu prema sjeveru....kod njih još gore!
Oni stoje u koloni dobrih 20km dugoj! Psovke na CB radiju....odlučujem malo štediti Fleetboard vrijednosti i idem pred Hannoverom pauzu delat morti se malo raščisti...kad ono invazija onih iz buseva....ko termiti su!!! Desant na WC , desant na restoran, i kafić....pa da im sve po spisku! Nakon 45 minuta idem dalje i sve fraj....na placu pitam juniora jel da sad odmah idem na rampu ili? Veli on imam gužvu nije hića....odi prvo natoči i operi kamion pa ak stigneš stavi na jedinicu, ak ne bum ga ja del na istovar....važi šefeeeeeeeeeeeeeeee! I došla najbolja na svijetu po mene, kabinica je cakum pakum....sva se sjaji ko pasja muda...ideme doma...vjutre moram opet u firmu...na rasporedu je „obvezna zakonska edukacija vozača“ ...ovaj puta nije trening sigurne vožnje ko bivšoj firmi, niti je školovanje po pitanju osiguranja tereta od pomicanja u transportu...ovaj puta je mnogo važnije ....korištenje i ispravno opsluživanje digitalnog tahografa...ali to je druga tema koju ću možda još za vikend staviti na svoj forum...sve ..od zakonskih propisa...do detalja što se smije i kako mora biti da ne košta nama drage nofčeke!

I još nešto što sam vam zaboravio postavit sliku pa evo da ide sad... ko vozač kamiona si ili lud ili ti „noge smrde“ ako ideš mjenjat kotač ( gumu) a da prije toga ne pozoveš „rukovodstvo utrke“ da te štiti....uopće nema problema...samo nazoveš 110...kažeš km autoceste na kojem se nalaziš i da moraš mjenjat gumu....i oni dojure odmah i postave se kao štit tebi ....da te ne zvekne koji pospani kolega ili ćoravi „streetracer“ ovo je bilo u četvrtak na putu za Hamburg na A2 pred Hannoverom....tvoja vlastita sigurnost je ispred gubitka vremena i svih božijih termina i isporuka...ta usluga „ rukovodstva utrke“ je besplatna i obvezna samo ih treba obvjestit!

Moja sadašnja firma ide na još veću zaštitu, te tako imam posebnu karticu s telefonskim brojem i onda dolazi pokretna vulkanizerska radiona na mjesto.....oni imaju sve po propisu za osiguranje mjesta....čunjeve...trepčuća svjetla na kolniku postavljena.....sve ko radovi na cesti.....prije osiguranja mjesta rada nema ništa od posla.....i dobiješ odmah i gumu izbalansiranu i sve....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 22:52   #57
Malo sam zapostavio ovaj topic ali nekolicina vas me podsjetila na PP da bi rado dalje čitali, a ja mislio da ako nema feedback ili pitanja i komenatra da nikog ne zanima.....


Evo dečki dragi onaj jedan tjedan ću morat preskočiti....zaboravio sve, naime dosta posla imao privatno pa nisam stigao sve popamtit....a i nije bilo ništa spektakularno....čista rutina kao i prošli tjedan, Aldi ili LIDL , ALDI pa opet LIDL....

Tako i ponedjeljak
29.06.2009

Naravno, kud će suza neg na oko, pa Rudi ima turu koja ima sama brda ( da fleetboard podaci padnu ) prvo idem za Haiger-Burbach...LIDL....zna Markec gde je to .......od tamo prema Frankfurtu u Butzbach....ALDI...to je odmah prvi izlaz nakon Gambacher raskrižja A5 i A45....pa onda za Alsfeld ...po A5 prema Kasselu...od tuda idem na istok u bivšu DDR....preko A4 na Erfurt...pa po A9 dolje....prema Triptisu ...pa van na običnu i u okolinu Greiz....ali mojih 9 sati vožnje je gotovo na Hermsdorfer raskrižju gdje je križanje A9 Nurnberg-Berlin i A4 Erfurt-Dresden....obzirom da ovi ujutro otvaraju tek u 7 u Aldi...ja imam "odmor" od nekih 12-13 sati....

Utorak 30.06.2009.

Sve po PS-u....u Aldi dolazim u 6:45 i odmah na rampu....i odmah dalje...zovem arkadaša...nema frke kao što sam i pretpostavio, utovar u Gera u našoj podružnici....dolazim tamo tih 50km samo...negdje oko 8:30-9h....
i odmah mi viličarista kaže....imam 2 ture koju trebaš? Rekoh neznam bum nazval arkadaša...ovaj kaže za Pfaffenhofen, onaj kod ULMA!!!!! Ima nekih 7 Pfaffenhofena u Bavarskoj! Bil aje još tura za Blaufelden..to je kod Schwabisch Hall blizu...i odmah mi kaže ....ajde ti prvo peglaj krevet, jučer je bio opal celi računalni sistem za obuhvaćanje u svim podružnicama....tako da smo radili samo tekući utovar i roba ti još nije ni komisionirana, a kamoli spremna za utovar! ......u 14.30 sam bil gotov ....i krenul....leđa me zabolila od ležanja!

i zna se ....na A9 pa dolje za Nurnberg...pa preko A3 na A6....pored Nurnberga na Ansbach i onda na A7 prema jugu.....kod Feuchtwangena je kraj od 13 sati smjene ( šihte) .....i ajde Rudi na autohof....večera i pifce....uf jedva se ustao ujutro!

Srijeda 1.07.2009.

Od autohofa do istovara 1,5 sat vožnje....pixxxxn dim....istovar komplet 33 palete meda...pa onda za Blaufelden....ajde Rudi po gasu....dođem tamo, a ono već kolega utovaruje kod firme Bosch hranu za peseke...
i ja 33 palete...za Herten u Aldi....domaći teren! nakon toga pitam kolegu onak reda radi ....koji oni put uzimaju...jer ja znam sebe....ja bi po B strasse do spoja sa A81....pa gore kod Wurzburg-Kist na A3 prema Aschaffenburgu ionda na A45 pa vuci na sjever ...on veli po A7 pa na 3icu kod Wurzburga....nebu Rudi tak...dođem na uru i pol do istovara i kod Siegena idem na parking.....pifce i laganini....leđna peraja....ujutro u 5 je pokret....jer ALDI otpira u 7.....

četvrtak 2.07.2009.

Pokret u 5....u 6:45 predajem papire u Herten...u 7:15 sam na rampi ali istovarujem do 10...jer zamjenske palete moraju biti "ko nove" za prehrambene artikle pa moram sortirat si sam palete ....i onda za Spelle....kod Rheine na samoj granici sa NL.....opet komplet utovar..znači po A31 "frisijski ražanj" .....do tamo me 2 x prati na kratko VITO od BAG....ali odoše dalje....još su 2 naša došla na utovar i onda gas za Beelen ( centrala) ....dolazim u dispoziciju...kad kaže za Koennern...to je opet istok kod Leipziga...pita kad mogu dalje..rekoh mogu dalje ovisno o tome kad je fajrunt!......pita Jurgen koliko imam još vožnje..rekoh 3 sata sigurno ....možda i 3,5...zove u skladište da me istovare....i natovare da krenem dalje jer inaće ništa od petka doma....ovi sjebu to i ja kod arkadaša....kaže ništa vadi karticu ( 18h je bilo) i ujutro u 3 dalje...nema frke....u šturc i na večeru u Beelen u naš restoran hrvatski....

petak. 3.07.2009.

jexxx ga nisam čuo budilicu...imam 3 mjesta ...Koennern....Salzgitter i Braunschweig.....prva dva su istovar gdje većina ide dolje na prvom ...od 34 palete...ostaje mi samo 4 ...ali, zabio ja sebi da se more to u 10 h vožnje do doma....i nema od prvog momenta Rudi ne skida ispod 90....ispod 2 ure vožnje sam prošao Hannover! Pri tome prestigao jednu Scaniu od ujaka disponenta Jurgena.....ovaj je mislil da stoji kad samga prešel...( jurgenov tata i stric ili ujak su špediteri samo kaj je jurgenov otišel u likvidaciju -propal jer ga brat rođeni zajexxxx) i onda na A14 do Koennern....taj dio znam jer sam tu već dolazil za drugo za NS-om!

Odmah na rampu....nisam čekal ni 10 minuta ...stavil na pauzu...i gas za Salzgitter....e sad, zna Rudi da se odavde prije išlo nazaj gore na Magdeburg pa na Braunschweig....pa onda na Salzgitter....ali to je danas u petak iluzija tam je Koengisluther krkljanac .....nebum niš napravil....ali zna i Rudi da je B6 napravljena ko autocesta....i nema cestarine.....a i kraće je za nekih 70km...pa na Aschersleben i direktno na Salzgitter...pa onda 1 paletu samo u Braunschweig i tamo utovar 33 palete meda za Beelen na istom mjestu....sve po ps-u....sad je dilema....vidim da je promet očajno jak po A2 ali ide....imam do Beelena u normalnim okolnostima nekoh 1:45 za vozit , meni na raspolaganju još taman toliko ali mi je frka....ako me zadesi štau a to tu brzo ide..dovoljno je samo jedan "bodycheck" osobnog i kamiona da u 5 minuta bude ko kad krupije kaže " rien ne vai plus" ništa ne ide više.....neću riskirat da ostanem negdje u štau i daleko od autohofa pa u Bad Nenndorfu silazim sa A2 i spavabac od 15 do 5 ujutro....

Subota 4.07.2009.

Po praznoj A2 do Beelena u točno 1:45h vožnje....pranje i doma...
Navečer fešta u firmi.....to nesmijem pisat....bilo je ludo i nezaboravno ....
malo sam se skontal i odlučio da ću dat gas malo....da im pokažem da nisam spor ali da moraju znat oće li malui potrošnju ili brzu dostavu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 18:12   #58
Jako zanimljiv i poučan topic koji daje sasvim novu perspektivu...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 10:58   #59
bravo care samo tako nastavi ...vidim da je uzbudljiv posao .. ja cu vjerovatno isto ic za kamion...
Blacky_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:12   #60
ACTROS ... imas li neku najdrazu marku kamiona ?

MENI SU 4 EWER : SCANIA MERCEDES DAF RULZZZZZ.....
Blacky_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.