Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 21:50   #1
Bolne ranice na vagini

molim vas da mi pomognete i savjetujete..
imam jedan problem.. ne znam kako,ali ne svjesno u snu sam se češala po vagini i jako sam je ozljedila i zadala si par ranica na vagini blizu klitorisa..jednostavno se ne svjesno češem po njoj
uglavnom uzasno me peče i boli bri mokrenje i tusiranju..
ne znam sta da radim..zvala sam ginekologa i ne moze me primiti do sljedeceg cetvrtka a to mi je previse jer me uzasno boli..
ima mozda netko neki savjet,da s necim mazem ili..
molim vas savjet neki..
katarina1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 10:26   #2
Kupi u ljekarni ulje gospine trave(kantarionovo ulje),odlično ja za zacijeljivanje rana a možeš ga slobodno dolje mazati.Ja koristim od Subana zadnjih par večeri natopim tampon tim uljem i stavim ga unutra,čula sam da izvlači ciste,to je stari narodni recept.Imam policistične jajnike pa baš da probam...
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:27   #3
Mene samo zanima što ćeš reći ginekologu, kako se dogodio taj incident!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 12:22   #4
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima što ćeš reći ginekologu, kako se dogodio taj incident!
ipak me primio jedan ginekolog u petak..
pita ti on mene,a sta ja to kao sanjam kad se češem ne svjesno..
i na kraju imam kao neku infekciju,dobila sam plymicol kremu i vaginalete..
sve mi je natecemo ma uzas,a kad idem piškiti dušu isplačem koliko to peče i boli.. ne znam sta da radim od bolova..nista ne mogu,ni sjediti,ni hodati ni piškiti..jooooooj
katarina1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:44   #5
poštovanje drage dame!! ovako,ja sam primjetila da me strasno pecne kad se brisem papirom kod vagine na oko gledajuci nema nista al pod prstom kao da bi moglo biti malo hrapavo,al se bojim da ja to ne umisljamkao da imam neku nevidljivu ranicu tako se osjecam nelagodno i pecka..ako mozete neki savjet dati prije odlaska ginokologu, strah me da nekaze da nema nista a ima hvala
mena0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 20:42   #6
Quote:
mena0707 kaže: Pogledaj post
poštovanje drage dame!! ovako,ja sam primjetila da me strasno pecne kad se brisem papirom kod vagine na oko gledajuci nema nista al pod prstom kao da bi moglo biti malo hrapavo,al se bojim da ja to ne umisljamkao da imam neku nevidljivu ranicu tako se osjecam nelagodno i pecka..ako mozete neki savjet dati prije odlaska ginokologu, strah me da nekaze da nema nista a ima hvala
moze te peci uretra ako je upaljena. moze i upaljena rodnica. nista bez ginekologa

inace, meni krema na bazi čajevca u svakom slučaju izvrsno pomaže pri smirivanju peckanja
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 13:51   #7
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
moze te peci uretra ako je upaljena. moze i upaljena rodnica. nista bez ginekologa

inace, meni krema na bazi čajevca u svakom slučaju izvrsno pomaže pri smirivanju peckanja
hvala
mena0707 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.