Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 11:31   #81
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Vidim danas u dm-u ovo, mislim da je nešto novo. Ja uzela šampon da probam:

Ja isto uzela šampon, jer sam htjela probati neki šampon od balee... ali mi je grozan, isušio mi je kosu užasno, dok je bila mokra bila je kao slama... malo sam spasila stvar gliss kurovim regenerator u spreju... ne sjećam se kad mi je neki šampon tako isušio kosu... inače koristim lorealove šampone i garnier naturals... uglavnom meni ne odgovara...
scorpio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 14:21   #82
inače, uvjerljivo najgore smeće koje sam probala, u svrhe dobivanja volumena , je ovo
...nakon što sam ga nanijela, kosa je izgledala neopisivo loše, ma stravično, tako da sam je odmah morala ponovno oprat...baš sam bila bijesna jer mi se žurilo
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:13   #83
moram pohvalit šampon i regenerator od welle za volumen!!! kosa mi je baš bujna i ne spadne do slijedećeg pranja!!
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 19:00   #84
kažeš wella? nikad ništa njihovo nisam koristila, jel imaju lak za volumen? Ja lak za volumen koristim uvijek, i od ovih iz dm-a je najbolji pantene volume extra strong, dugo drži, ne ljepi se, cijena super...
C.Mariù is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:19   #85
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...kupila i nije me baš oduševilo lako se nanosi, ali kosa trenutačno postaje "prljava", baš onako uljepljena ko da je puna laka za kosu, a volumen se sastoji u tome da kosa, na tom dijelu gdje je nanešeno, izgleda ko lagano natapirana...pa to mogu odradit i bez ovog čuda
...i zbogom sjaju, kosa je nakon toga totalno mat, pa ti treba na to sve još i neko sjajilo da bi izgledalo pristojno, a to je meni previše zajebancije i prljanja čiste kose...
...uglavnom, bačenih 40 kn

...ja nikako ne mogu prežalit plavu sunsilk kremu za volumen...e to je bilo divno, kosa napuhana, a lagana i lepršava a nije koštalo ni dvaest kuna...
ah, ja dobila taj got2be puder i baš sam se nadala da liči na nešto...

j3ssica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 23:38   #86
moja je kosa isto tanka i neposlusna a jedini proizvodi za povecanje volumena kose koji mi odgovaraju su sampon i regenerator Elseve, neki ljubicasti sa kolagenom.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 11:36   #87
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
moja je kosa isto tanka i neposlusna a jedini proizvodi za povecanje volumena kose koji mi odgovaraju su sampon i regenerator Elseve, neki ljubicasti sa kolagenom.
Potpisujem, ova linija je odlična, pogotovo šampon.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 11:36   #88
Quote:
callac kaže: Pogledaj post
evo curke, večeras u mercatoru naletila na neki puder za volumen kose, malo sam isprobala i fakat je podiglo kosu u zrak

mislim da bi moglo pomoći curama koje imaju i masno vlasište...btw, nije kao običan puder, tekstura je skroz drugačija
tekstura je dobra, slažem se, ali da je za masno vlasište, ne ne. baš suprotno, on nekeko uljepi kosu, nije kao klasičan puder za suho pranje koji pokupi masnoću. kosa je mat i ljepljiva, malo je čvršća, ali nije to što sam očekivala i nije neki volumen..više je za kratku kosu, utrljat i rašćupat...
baby gotterdamerung is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 14:19   #89
Quote:
C.Mariù kaže: Pogledaj post
kažeš wella? nikad ništa njihovo nisam koristila, jel imaju lak za volumen? Ja lak za volumen koristim uvijek, i od ovih iz dm-a je najbolji pantene volume extra strong, dugo drži, ne ljepi se, cijena super...
nisam vidjela lak samo šampon i regenerator
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 11:46   #90
Quote:
baby gotterdamerung kaže: Pogledaj post
tekstura je dobra, slažem se, ali da je za masno vlasište, ne ne. baš suprotno, on nekeko uljepi kosu, nije kao klasičan puder za suho pranje koji pokupi masnoću. kosa je mat i ljepljiva, malo je čvršća, ali nije to što sam očekivala i nije neki volumen..više je za kratku kosu, utrljat i rašćupat...
slažem se sa podebljanim, jako ukruti kosu, evo, ja nisam stigla oprat kosu 2 dana, još uvijek se osjeća- ko metla od onog pruća za dvorište mesti!
j3ssica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 13:40   #91
Ok, ovo baš nije sredstvo za volumen kose, ali je definitivno najbolja metoda koju sam ikad probala!

dakle http://www.youtube.com/watch?v=3FV-YO46E8Y

sve vam je tu objašnjeno. Ja sam jučer to napravila i danas uživam u BUJNOJ loknastoj kosi, kao filmska diva imam frizuru!

Kaže frendica koja je to radila već više puta, a inače ima jako tanku i ravnu kosu i sve joj padne nakon sat dva, da joj ovom metodom lokne i volumen traju i 2-3 dana. Probajte!

Mali tip- na mokru kosu stavite nekoliko kapljica CHI silk infusion seruma (pisala sam o njemu na temi brazilsko feniranje) da vam kosa bude glatka i sjajna!
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:40   #92
...ajme, izgleda divno i jednostavno...ja inače napravim labavu punđu na vrhu glave prije spavanja, i ujutro isto imam volumen i lokne, ali traju samo sat-dva

...ovo ću isprobat već večeras, samo me muči ovaj rep na vrhu glave...još ja imam i šiške i bojim se da mi pri korjenu ujutro ne ostane uočljiv trag gumice za kosu...jer upravo mi se to desi kad čvršće omotam svoju punđu
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 00:17   #93
...ok, čarapa je na glavi al brijem da će mi lokne bit jer sam jedva jedvice, iz trećeg pokušaja, rukama i nogama, uspjela ugurat kosu u čarapu
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:20   #94
frendica traži šampon, regenerator, pjenu/sprej za volumen....dojba je između ovog, pa ako je netko možda probao, recenzije su dobrodošle



ili

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 13:06   #95
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...ok, čarapa je na glavi al brijem da će mi lokne bit jer sam jedva jedvice, iz trećeg pokušaja, rukama i nogama, uspjela ugurat kosu u čarapu
..odlično je ispalo lokne, kad se raščešljaju, su divne, mekane, lijepog oblika...volumena isto ima...genijalna i jednostavna metoda

...e da, nema traga od gumice, ne mogu vjerovat, meni uvijek ostane trag od gumice, čak i kad je labavo i kratko svežem, al sad ga nema
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:15   #96
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
..odlično je ispalo lokne, kad se raščešljaju, su divne, mekane, lijepog oblika...volumena isto ima...genijalna i jednostavna metoda

...e da, nema traga od gumice, ne mogu vjerovat, meni uvijek ostane trag od gumice, čak i kad je labavo i kratko svežem, al sad ga nema
ja sam isto oduševljena tom metdom, sad svaki drugi dan to radim, umjesto peglanja.

i još jedna metoda mi je super, za valovitu beach hair frizuru- http://www.youtube.com/watch?v=XhRpc...A0AC626DBF1230
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:53   #97
Mousse Volumactive od Kerastasea,Extra- Body daily boost spray od Paul Mitchela
Sprejevi koji se nanose na tjeme prije feniranja za odizanje kose.
Trinity Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 01:26   #98
ćao cure........evo ovako,,,hm odakle da počnem...neznam bas puno o tim svim silnim proizvodima jer otkad znam za sebe koristim samo neki obični šampon,,,uzmem kao za ostecene vrhove,,,samponi od 20-30kn.....u zivotu nisam fenirala kosu četkom i nemam zato nemam pojma kako se to radi da izvučem volumen,,,ali ja sad imam pitanje,s obzirom da sam navikla da ju samo bezveze prosušim fenom(prirodno je ravna skroz) jeli moguće ikako postić nekakav volumen samo isključivo sa šamponom,bez pjena ,sprejeva i gluposti i bez feniranja ili ? treba mi neki savršeni proizvod za volumen kose jer je meni toliko priljepljena za tjeme da je to očaj......tanka mi je kosa i ravna,mrsi se dosta i sljepljena je ko nista na ovom svijetu,,,,,,lijepa ali stvarno volumen nula bodova,,,ikakav,,,neznam jel postoji ista sljepljenije na ovom svijetu od moje kose,,,,imam malo veci nos,,,kad imaš volumen on automatski djeluje optički manji ,,,i izgledaš automatski sav mršaviji hahahaha.....al kad je tako,,,uglavnom znači zanima me jel ikako moguće postić volumen isključivo šamponom? i drugo pitanje koji je šampon najbolji?????????????????????????????????????cijen a nije upitna jer za bar malo volumena a da ju nemoram fenirat mislim da sam u stanju dat i 500kn valjda..............pliz pliz pliz help,,,očajna sam,,,i da,zanima me još štete li ti šamponi za volumen?
mcicak100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:57   #99
Ja sam valjda jedina kojoj ta metoda s čarapom ne uspije. Mislim, ok, kosa bude ogromna, ali se sve uvije u krivu stranu i izgleda grozno.
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 00:51   #100
Quote:
callac kaže: Pogledaj post
evo curke, večeras u mercatoru naletila na neki puder za volumen kose, malo sam isprobala i fakat je podiglo kosu u zrak

mislim da bi moglo pomoći curama koje imaju i masno vlasište...btw, nije kao običan puder, tekstura je skroz drugačija
Daje volumen definitivno ali...

Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...kupila i nije me baš oduševilo lako se nanosi, ali kosa trenutačno postaje "prljava", baš onako uljepljena ko da je puna laka za kosu, a volumen se sastoji u tome da kosa, na tom dijelu gdje je nanešeno, izgleda ko lagano natapirana...pa to mogu odradit i bez ovog čuda
...eto bas to

Stavila taj puder danas (jucer tj.) na cistu netom opranu kosu (taftov proizvod, doduše, onaj koji reklamira hajdi) i bože moj, to se ne može iščešljati van-nula bodova, ni pol sata nakon pranja kose htjela sam ju opet-OPRATI
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.