Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 11:37   #61
hej bil neko mogo da mi postavi link da pogledam gledala sam to davno al sam skoro sve zaboravila
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:50   #62
Imaš puno toga na Youtube, ukucaš 'Lazos de amor Cap ...' i gledaš
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 12:10   #63
Quote:
Muchachita kaže: Pogledaj post
kaj, pa samo je ubila jednu, ispeglala joj kosu, preobukla je, sebe nakovrčala i preobukla, sve to uz slijepu koja ništa nije skužila i u 3 sekunde koliko je onoj dvojici trebalo da dotrče nakon što su čuli pucanj

btw. ja sam sklona vjerovanju da je Gvadalupe preživjela. Nekako jer bi ovo iznad zahtijevalo da je MariaPaula WonderWomen
meni bi s jedne strane bilo fora da je mp ostala, a opet bi mi bilo glupo jer sad je ona kao mg i mora bit dobrica, tu bi mi pala u očima a opet tako jak karakter pa da je digla ruku na sebe, ne znam, stvarno, ali kako god okreneš, savršena sapunica i savršen kraj
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 13:07   #64
Ma uostalom, al je bitno koja je preživila? Serija je bila predobra, Lucero vrhunska u trostrukoj ulozi....uživali smo onda i to je bitnije od same zadnje epizode. Uostalom, svatko može tu scenu sebi protumačiti kako želi. Fale mi tako dobre sapunice, ove u zadnje vrime mi nisu baš nešto.
Rubi mi je bila zadnja telenovela od koje nisam propuštala ni jednu epizodu.
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 07:21   #65
ne bi ja rekao da je MP wonderwoman ako je preživjela...sve je moguće

Ali MP živjet kao dobrica...pa cijelu seriju se pretvarala da je takva, ne vidim zašto sad ne bi mogla

serija mi je bila u magli maloj, pa sam ju nedavno gledao... znam da sam izluđivao s tim sestrama i samo sam čekao kada će se sve 3 naći na istom mjestu i nikako da se to dogodi

Ako se ne varam, mislim da je sastanak sve 3 tek u 98. epizodi bio i što mi se sviđa u ovoj seriji jest što je MF ostala slijepa, nije se dogodilo neko čudo da progleda , kao u većini serija a kad bolje razmisliš, možda ju je Carla ostavila slijepom baš radi kraja da ostane nedorečen
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 10:17   #66
Vidim da većina vjeruje i nada se da je Maria Paula preživjela

Ja sam oduvijek mislila da je preživjela Guadalupe, ali da na kraju i ona ima svoju zločestu stranu.
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 15:51   #67
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
ne bi ja rekao da je MP wonderwoman ako je preživjela...sve je moguće

Ali MP živjet kao dobrica...pa cijelu seriju se pretvarala da je takva, ne vidim zašto sad ne bi mogla

serija mi je bila u magli maloj, pa sam ju nedavno gledao... znam da sam izluđivao s tim sestrama i samo sam čekao kada će se sve 3 naći na istom mjestu i nikako da se to dogodi

Ako se ne varam, mislim da je sastanak sve 3 tek u 98. epizodi bio i što mi se sviđa u ovoj seriji jest što je MF ostala slijepa, nije se dogodilo neko čudo da progleda , kao u većini serija a kad bolje razmisliš, možda ju je Carla ostavila slijepom baš radi kraja da ostane nedorečen
e to je i meni super kaj je stvarno taj susret bio tek u 98.?!? gledala sam na yt i vidjela to, i to mi je bilo tako super i onda kad sam i prvi put to gledala, ali ne mogu vjerovat da je to bilo tek pred kraj
apolone, imaš mozda neki link gdje se cijela serija može skinut ?!?!
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:24   #68
Quote:
jaje007 kaže: Pogledaj post
e to je i meni super kaj je stvarno taj susret bio tek u 98.?!? gledala sam na yt i vidjela to, i to mi je bilo tako super i onda kad sam i prvi put to gledala, ali ne mogu vjerovat da je to bilo tek pred kraj
apolone, imaš mozda neki link gdje se cijela serija može skinut ?!?!
ne znam, je li bilo u 98, ali znam da je bilo baš baš baš pred kraj...

@link:
nemam ti link, ali ti imam ja kompletnu seriju
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:03   #69
Maria Paula je valjda od ranije znala da je ziva Ma G pa je celu seriju spletkala da se ne sretnu tj da se ne sazna da je ova ziva
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:07   #70
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
ne znam, je li bilo u 98, ali znam da je bilo baš baš baš pred kraj...

@link:
nemam ti link, ali ti imam ja kompletnu seriju
da, a to mi znači kaj imaš kompletnu seriju mislim, da si mi susjed onda bi mi to puno značilo ovak
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:22   #71
Quote:
jaje007 kaže: Pogledaj post
da, a to mi znači kaj imaš kompletnu seriju mislim, da si mi susjed onda bi mi to puno značilo ovak
pa lako ti pošeljem poštom ne bi da si prva kojoj bi slao tako preko pošte
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:29   #72
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
pa lako ti pošeljem poštom ne bi da si prva kojoj bi slao tako preko pošte
već sam te htjela tražit, ali čekala sam da sam ponudiš hehe aj, pošaljem ti adresu na pm, ak već imaš želju poslat
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:20   #73
Ajme koja ste sve imena tom liku nadjenuli

Maja Paola

Marija Paola

Zvala se je Maria Paula

Slijepa se zvala Maria Fernanda

A treća Maria Guadalupe.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 02:43   #74
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Ajme koja ste sve imena tom liku nadjenuli

Maja Paola

Marija Paola

Zvala se je Maria Paula

Slijepa se zvala Maria Fernanda

A treća Maria Guadalupe.
otkrila si Americu

@jaje:

hehe kokoško,što imaš čekat, samo pitaj
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 11:31   #75
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
otkrila si Americu

@jaje:

hehe kokoško,što imaš čekat, samo pitaj
ok onda ajd samo očisti folder s pp. pun ti je pa ti ne mogu poslat adresu!!!!
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 15:07   #76
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Maria Paula je valjda od ranije znala da je ziva Ma G pa je celu seriju spletkala da se ne sretnu tj da se ne sazna da je ova ziva
hvala bogu da je znala , liukavica jedna pa sjećaš li se kad je otišla u selo glumiti Mariu Guadalupe koja kraljica

@jaje:
čim se vratim s fax-a budem...
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 17:43   #77
Čujem da namjeravaju napravit remake ove serije. Jeli to istina????
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:31   #78
Ne. Hvala Bogu, zasad ne. Al to je Televisa, napravit će remake 100%
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 19:58   #79
Ovo je bila odlična Telenovela.
MariaJose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 01:05   #80
Što reći o seriji o kojoj se i nakon toliko godina priča??? Riječi su suvišne!:. Ali ipak, moram se i ja uključiti u razgovor,o ovom famoznom i misterioznom kraju! I ja sam jedna od onih koja je godinama živjela u uvjerenju da je preživjela Paola, za nju sam i navijala, bila je legendarna! I onda dođem na ovaj forum, počnem čitati komentare, i godinama nakon gledanja serije, na youtubeu ponovno pogledam onaj kraj! I više mi ništa nije bilo jasno! Stvarno po onome svemu, Maria Paola bi morala biti kako ste je ovdje nazvali Wonder woman, da bi uspjela ono sve izvesti, mislim ubiti strica, preobući sebe i Guadalupe, napraviti frizure...! Ali opet, vjerovatno nikad to nećemo saznati, jer i Lucero je sama u intervju povodom toga rekla,,preživjela je Maria Guadalupe,,ili možda nije? I da u svakoj od njih je postojalo nešto od preostale dvije! Ma u svakom slučaju bilo kako bilo....slažem se sa svima koji su rekli..najbolji kraj u povijesti sapunica! :a Lucero si je s ovom ulogom kupila publiku za sva vremena! I iako je sad famozna Barbara Greco, mislim da će svima prva asocijacija na ime Lucero biti one 3 sestre blizanke! Barem mojoj i ovim starijim generacijama! E tako se osjećam sretnom i ponosnom što sam imala priliku to gledati i živjeti u tom vremenu,na neki način pripadam povijesti, hahaha! Tako bih to ponovno gledala
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.