Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2007., 19:27   #41
Quote:
Kurt Cobain kaže: Pogledaj post
a ima toga u rijeci?
kako funkcionira taj dom,mislim
po pitanju ogranicenosti?
Pa, ofkors da ima u Rijeci.. ja idem tamo....
U Rijeci imaš 4 doma, zapravo, 3, jer 1 ne spada pod dom, već nekakav samostan.. Frendica mi ide u taj samostan, i nikako ne bih preporučila.. grozno.. Uostalom, to je dom samo za cure, a ostala 3 su miješana.... To je zakon..
Neki su stroži, neki blaži, no nije neka velika razlika u pravilima... 1 razredi preko tjedna u većini domova mogu ostat do 21 vani, a vikendom duže...
Uglavnom, to je prva liga..

razmaženo_derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:37   #42
Quote:
razmaženo_derište kaže: Pogledaj post
Pa, ofkors da ima u Rijeci.. ja idem tamo....
U Rijeci imaš 4 doma, zapravo, 3, jer 1 ne spada pod dom, već nekakav samostan.. Frendica mi ide u taj samostan, i nikako ne bih preporučila.. grozno.. Uostalom, to je dom samo za cure, a ostala 3 su miješana.... To je zakon..
Neki su stroži, neki blaži, no nije neka velika razlika u pravilima... 1 razredi preko tjedna u većini domova mogu ostat do 21 vani, a vikendom duže...
Uglavnom, to je prva liga..

a reci mi od kuda si zapravo ti i koju skolu ides?
ajd pliz.
Kurt Cobain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 10:26   #43
Quote:
razmaženo_derište kaže: Pogledaj post
Pa, ofkors da ima u Rijeci.. ja idem tamo....
U Rijeci imaš 4 doma, zapravo, 3, jer 1 ne spada pod dom, već nekakav samostan.. Frendica mi ide u taj samostan, i nikako ne bih preporučila.. grozno.. Uostalom, to je dom samo za cure, a ostala 3 su miješana.... To je zakon..
Neki su stroži, neki blaži, no nije neka velika razlika u pravilima... 1 razredi preko tjedna u većini domova mogu ostat do 21 vani, a vikendom duže...
Uglavnom, to je prva liga..


par cura iz mog razreda je u domu i kazu da im je super...
Mozes ostat vani onoliko koliko ti roditelji dopuste...Mislim da su one preko tjedna ostajale do 22 ...
papricica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 12:06   #44
Quote:
Kurt Cobain kaže: Pogledaj post
stipe si iz zadra?
vidimo se ak ides u ekomonsku!!!!!!1
Nas da sam i mislia tamo ici,ili u gimnaziju....
Stipe16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:55   #45
a ja sam se srozala ove godine
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 14:15   #46
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
meni je osobno ljepše bilo u srednjoj nego osnovnoj...
iako traje duplo manje od osnovne, u srednjoj su prijateljstvar puno čvršća, ljudi su NEŠTO ozbiljniji, i rade malo, malo ozbiljnije stvari.
potpisujem

ja evo gotov sa srednjom školom...........sada život ide dalje.....
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:40   #47
Smile

Quote:
Kurt Cobain kaže: Pogledaj post
a reci mi od kuda si zapravo ti i koju skolu ides?
ajd pliz.
Iz Crikvenice, ići ću u Rijeku u medicinsku..
razmaženo_derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 21:27   #48
Quote:
razmaženo_derište kaže: Pogledaj post
Iz Crikvenice, ići ću u Rijeku u medicinsku..
a znas li gdje je taj dom za ucenike?
Kurt Cobain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:30   #49
Smile

Quote:
Kurt Cobain kaže: Pogledaj post
a znas li gdje je taj dom za ucenike?
A, zavisi koji.. Ovaj u koji ja hoću mi je 5 minuta od škole, na sušaku, ja mislim...
Uostalom.. http://www.dom-ucenika-susak.hr
http://ud-podmurvice-rijeka.com

razmaženo_derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 18:37   #50
Quote:
Mlero kaže: Pogledaj post
ma svi vi kaj krečete u srednju najesen nikaj se brinite u srednjoj vam nikak nemre bit lošije neg u osnovnoj makar je teško izdurat sve 4 godine srednja je zakon
E da je bar tako...

Meni je sad u osnovnoj koma, idem u razred s takvim trupcima da to nije za zdurati. Meni govore štreberu, a prolazim jedva s 4,7...
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 18:41   #51
Quote:
Me, myself & I kaže: Pogledaj post
E da je bar tako...

Meni je sad u osnovnoj koma, idem u razred s takvim trupcima da to nije za zdurati. Meni govore štreberu, a prolazim jedva s 4,7...
Pošalji ih u 3 pm ... nek gledaju svoje guzice i šute ... oni jedva prolaze rezred jel tako ?? ... ti bi se njima trebo smijat ... srednja je genijalna pusti ti njih i nadaj se da ti u srednjoj ekipa bude dobra ko meni ...





 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:06   #52
Quote:
jana_ kaže: Pogledaj post
Ja na jesen krecem u srednju i vjerujem da vas dosta ima koji ste bili ili cete bas na jesen biti u istoj situaciji kao i ja . Ja iskreno jedva cekam srednju! Zanima me kakav ce mi novi razred biti jer je ovaj sadasnji tak-tak
Ja idem u treću ekonomsku na kennedyjevom;preporučam ti ju.A inače u svakom slučaju nemoj ić u bilo koju gimnaziju - to je čisti gubitak vremena,ne stekneš nikakvo zanimanje...
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:24   #53
Quote:
realovka kaže: Pogledaj post
A inače u svakom slučaju nemoj ić u bilo koju gimnaziju - to je čisti gubitak vremena,ne stekneš nikakvo zanimanje...
za onoga tko ide u gimnaziju se podrazumijeva da će nakon nje ić na fakultet
a onaj ko ide u strukovnu ili ne želi ić na fakultet ili još nije siguran
pa normalno da ne stekneš nikakvo zanimanje nakon gimnazije kad biš nakon nje trebao na fakultet pa biš kroz fakultet trebao stjecat znanje o zanimanju kojim se želiš bavit , al u gimnaziji stekneš jako dobro obrazovanje.
blup is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 20:14   #54
Quote:
XxJimmyPagexX kaže: Pogledaj post
... oni jedva prolaze rezred jel tako ?? ... ti bi se njima trebo smijat
Da, jedva prolaze.
A ko kaže da im se ne smijem...?
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 11:12   #55
Meni je trebalo pola godine da se uklopim (kada sam krenula u srednju)...
Kada sam se upisivala upala sam u mješoviti razred i nikoga nisam znala (što je u svakom slučaju bilo dobro)...
Više-mane svi smo se brzo skompali...
No profesori su bili i ostali koma...
U početku su nam još izlazili u susret, ali sada... jedva čekaju da te skolče pa da ti nabijaju na nos da imaš taj šugavi komad i da je vrijeme da ga ispraviš...
J**e se njima za nas (barem je tako kod mene u školi)...
kareena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 17:35   #56
i ja ću najesen u srednju. malo me je frka...i stalno sam govorila jedva čekam da odem, a sad sam stalno žačosna...falit će mi ovi ljudi...njihove gluposti...nekad me jako uhvati tuga.osnovnu sigurno srednja neće moći zamjeniti.........
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 19:45   #57
Quote:
ruby144 kaže: Pogledaj post
i ja ću najesen u srednju. malo me je frka...i stalno sam govorila jedva čekam da odem, a sad sam stalno žačosna...falit će mi ovi ljudi...njihove gluposti...nekad me jako uhvati tuga.osnovnu sigurno srednja neće moći zamjeniti
Ja sam isto govorio jedva čekam, al sad baš ne umirem od želje za srednjom, iako je sadašnji razred (i škola općenito) ...

Savjet: Piši crnim slovima
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:04   #58
Bok!Ej bok dali netko ide u frizersku školu?I kako je tamo?Da li je teško?POZDRAV
jelena_monika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:38   #59
Ma kakve su to priče, svi u srednu u Delnice, nema druge, samo šta će sljedeće godine maturanti biti prejebeni, to vam je jedini problem


__________________
vidite šta ima...
Materazzi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:23   #60
Quote:
ruby144 kaže: Pogledaj post
i ja ću najesen u srednju. malo me je frka...i stalno sam govorila jedva čekam da odem, a sad sam stalno žačosna...falit će mi ovi ljudi...njihove gluposti...nekad me jako uhvati tuga.osnovnu sigurno srednja neće moći zamjeniti.........
u srednjoj skoli vecina prolazi neke stvari po prvi put...dakle, sex, cuganje, trava i sta ti ga ja znam...ali izjava da srednja nece moci zamjeniti srednju?!
ja se vise osnovne ni ne sjecam, toliko mi je dobro u srednjoj i napokon sam okruzena ljudima s kojima se super slazem a i u srednjoj se naucis brinuti za sebe jer nije bas da ti netko od profesora pridaje veliku pozornost! ti si samo jos jedan broj... vjeruj mi, u srednjoj ces se tek nauzivati...
__________________
...don't judge me, you don't even know me...
HoTt8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.