Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 00:23   #41
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
a koliko imaju fatma i kerim god?
Kerim i Fatma? Ili možda Engin i Beren?

Kerim je rođen 12.04.1985. (vidjeli smo u onoj putovnici kad ju je Mustafa otvorio i skužio Kerima), a Fatma ima 20 godina.

Engin je rođen 1981. a Beren 1984.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
moći će ... ali sad mi je tek sinulo u glavu da se FSN u turskoj još snima (2.sezona), a bugra igra u KG (1.sezona počela u jesen 2011.). znači da će se u FSN zadržat samo 1 sezonu
Ne smijem ništa reći
moriturite is offline  
Old 01.02.2012., 00:24   #42
@mina jasmina nemoj spojlat, bannat ce te hihihih
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Old 01.02.2012., 13:05   #43
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Kerim i Fatma? Ili možda Engin i Beren?

Kerim je rođen 12.04.1985. (vidjeli smo u onoj putovnici kad ju je Mustafa otvorio i skužio Kerima), a Fatma ima 20 godina.

Engin je rođen 1981. a Beren 1984.



Ne smijem ništa reći
mislila sam na Engin i Berentnx
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 02.02.2012., 17:36   #44
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
moći će ... ali sad mi je tek sinulo u glavu da se FSN u turskoj još snima (2.sezona), a bugra igra u KG (1.sezona počela u jesen 2011.). znači da će se u FSN zadržat samo 1 sezonu
to je i meni palo na pamet, i baš sam se zabrinula...

Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ako je Nova tv otkupila Kuzey/Guney onda će valjda i Vural, odnosno Bugra moći dobiti svoj vlastiti samostalni topic jer je on, uz Kivanca, protagonist serije. Zar ne?
tome se i ja jaaako jaaako radujem, ali mi samo jedna stvar nije jasna. Kako Cansel Elcin može imati svoju temu u sapunicama a koliko ja znam nije bio glavni lik niti u jednoj seriji koja se prikazivala na hrv.programima, čak mislim da nije niti glumio u nijednoj?? Jesam li ja to nešto preskočila ili?

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Nova je izgleda otkupila i Kuzey/Guney tako da ćete uživati u Bugri duže vrijeme
http://mojatv.wordpress.com/2012/01/...ma-s-kivancem/
ovo me jako veseli. zbog više Bugre na tv-u, zbog njegove teme, i zbog serije kaos erije. htjela sam ju početi gledati na netu ovih dana, ali sad ću se suzdržat još malo, ionako sam FGSN otišla u spojlere iako je još uvijek izlječivo

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
mislim da nisi izignorirana, nego je to već bilo komentirano, čini mi se u prvoj ep., mislim da si se ti kasnije uključila, s toga kako je bilo komentirano, nitko se nije vratio na to..kako to obično biva..
ma pisala sam ja na početku, ali još dok je serija bila u najavi pa sam se onda aksnije nakon možda 5-6 originalnih epizoda vratila i pokušala koliko pročitati sve, ali bit će da sam previdjela to, nou frks još mi je bilo čudno kako nitko to nije primjetio ni reagirao
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 02.02.2012., 19:06   #45
Quote:
Istanbul masal kaže: Pogledaj post

tome se i ja jaaako jaaako radujem, ali mi samo jedna stvar nije jasna. Kako Cansel Elcin može imati svoju temu u sapunicama a koliko ja znam nije bio glavni lik niti u jednoj seriji koja se prikazivala na hrv.programima, čak mislim da nije niti glumio u nijednoj?? Jesam li ja to nešto preskočila ili?
E ovako, ako se ne varam Cansel jest glavni glumac u "Gönülçelen" zajedno s Tubom i čini mi se u nekoj seriji s Beren. NO nijedno ni drugo nije išlo kod nas na TV-u, a njegov topic je ipak tu na forumu. Ja sam pak nedavno bila otvorila temu isto za jednog glumca iz serije koja je išla na FTV-u no zatvorili su je. E sad je li to zato što moderatori nisu znali da taj dotični zapravo jest bio i glavni glumac u seriji ili zato što serija nije išla kod nas na TV, ne znam
moriturite is offline  
Old 02.02.2012., 21:51   #46
topić se može otvoriti samo za glavne glumce. engin je isto tako imao svoju temu prije nego je serija prikazivana na našoj televiziji jer je glavni glumac u FSNO koja je bila na spojlerima, tako je bilo i s canselom kad je otvorena tema na gonulcelen na spojlerima gdje je on glavni glumac dobio je ovdje temu. e sad da li je burga glavni glumac u KG ili je to ipak kivo? ja ne gledam KG, ali bojim se da on tamo ima ipak položaj drugog glavnog glumca kao što je imao tubin onur u gonulcelen,
cansel je glavni glumac i u slomljenim krilima i u yalanci bahar koje su također na spojlerima, a bio je i glavni glumac u hatirli sevgili s beren, ali ta tema nije na spojlerima.
za burgu sam ja mislim i napisala da mi je sve jasno, da on mora nestati iz serije, a sad je samo vidjeti na koji način.
mrvica 1234 is offline  
Old 02.02.2012., 22:01   #47
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
E ovako, ako se ne varam Cansel jest glavni glumac u "Gönülçelen" zajedno s Tubom i čini mi se u nekoj seriji s Beren. NO nijedno ni drugo nije išlo kod nas na TV-u, a njegov topic je ipak tu na forumu. Ja sam pak nedavno bila otvorila temu isto za jednog glumca iz serije koja je išla na FTV-u no zatvorili su je. E sad je li to zato što moderatori nisu znali da taj dotični zapravo jest bio i glavni glumac u seriji ili zato što serija nije išla kod nas na TV, ne znam
bold: e pa to mi nije jasno. osobito ako su tebi kako kažeš zatvorili temu...

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
topić se može otvoriti samo za glavne glumce. engin je isto tako imao svoju temu prije nego je serija prikazivana na našoj televiziji jer je glavni glumac u FSNO koja je bila na spojlerima, tako je bilo i s canselom kad je otvorena tema na gonulcelen na spojlerima gdje je on glavni glumac dobio je ovdje temu. e sad da li je burga glavni glumac u KG ili je to ipak kivo? ja ne gledam KG, ali bojim se da on tamo ima ipak položaj drugog glavnog glumca kao što je imao tubin onur u gonulcelen,
cansel je glavni glumac i u slomljenim krilima i u yalanci bahar koje su također na spojlerima, a bio je i glavni glumac u hatirli sevgili s beren, ali ta tema nije na spojlerima.
za burgu sam ja mislim i napisala da mi je sve jasno, da on mora nestati iz serije, a sad je samo vidjeti na koji način.
ma da, kužim, ali očito ni u K/G nije glavni glumac jer bi se inače mogla otvoriti njegova tema. ahh baš mi je žao. iako stvarno izgleda i logično je da je i Bugra glavni glumac....vidjet ćemo kada počne serija...
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 03.02.2012., 11:47   #48
djevojke .. evo novosti od bugre!

- najava/fragmani: bugra od 1:43 http://www.dailymotion.com/video/xnr...om=embediframe

- PUNA CIJENA KARTE: 39.00 TL; SA POPUSTOM: 29.00 TL
(znači djevojke, koje bi bugru gledale UŽIVO, evo prilike. on glumi TED BUNDY-ja.
pored toga je radio scenario i režiju.)



GT ENGL:

PRAGMA

February 7, 2012 20:30 - April 30, 2012 20:30

"Guilty," they said: They did not accept.
"Wild," they said: They did not accept.
"Insane," they said: They did not accept.

They believed they were beyond good and evil.
They committed the murders of the bloodiest in history.

Single identities: Their Beliefs
One truth: To Kill

The world's most brutal five condemned to death,
The world came together in the most cruel experiment.
They are a serial killer!
Now you are in the same cell!

Written and Directed by: Buğra Gülsoy
Assistant Director: Ezgi Bakışkan

Ted Bundy: Buğra Gülsoy
Andrei Chikatilo: Emre Erkan
Albert Fish: Mert Öner
Richard Ramirez: Serhat Teoman

-----------------------------------------------

GT HRV:

Pragma

7. veljača 2012 20:30 - 30. travanj 2012 20:30

"Kriv", rekli su: Oni nisu prihvatili.
"Wild", rekli su: Oni nisu prihvatili.
"Lud", rekli su: Oni nisu prihvatili.

Oni su vjerovali da su izvan dobra i zla.
Oni su počinili ubojstva najkrvavija u povijesti.

Zasebni identiteti: Uvjerenja
Jedna istina: Ubiti

U svijetu je najbrutalnijih pet osuđen na smrt,
Svijet je došao zajedno u većini okrutnog eksperimenta.
Oni su serijski ubojica!
Sada ste u istoj ćeliji!

Pisano i Redatelj: Bugra Gülsoy
Pomoćni režiser. Ezgi Bakışkan

Ted Bundy: Buğra Gülsoy
Andrei Chikatilo: Emre Erkan
Albert Fish: Mert Öner
Richard Ramirez: Serhat Teoman
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 03.02.2012., 11:55   #49
ajme da vidjela sam ovo! najava sa ovom muzikom i ovim krvavim košuljama i rukama je ono baš scarry. Bugra kao serijski ubojica grrrr. moglo bi ovo biti dobro. ništa cure, idemo gledati Bugru uživo, možda dobijemo autogram i kakvu zajedničku sliku nema veze šta nećemo razumijeti
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 11.02.2012., 20:49   #50
evo nešto za melek/sejtan



nije nešto posebno vješto napravljena, ali tek toliko da ti stvori predodžbu



i da, SNOB-iću znaš li nešto novo vezano za prikazivanje Kuzey/Guney na novoj?
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 11.02.2012., 21:56   #51
Hahahah. Bugra Brzoja.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 11.02.2012., 21:57   #52
Ne znam da li ste čitali, ja sam upravo, da je Deniz Turkali koja glumi Perihan Yasaran,
kćer Vedata Turkalia pisca Fatmagulun sucu ne? po kojem je snimljen film 1986. god. u režiji Sureyya Duru
a koji je inspirirao Ece i Melek za scenarij koji upravo pratimo.
Ali to nije sve, ona se dva puta udavala.
Prvi puta za Ernesta Cassalinija od kojeg se rastala, a s kojim ima kćer Zeynep, također umjetncu, glumicu i pjevačicu.
Drugi puta se udala za Atifa Yilmaza, poznatog turskog režisera, scenarista i producenta. Koji je gotovo legenda filmske industrije u Turskoj, snimio je 119 filmova, a među njima i Djevojku sa crvenim šalom, 1978.godine.
Ali ni to nije sve, brat joj je Baris Pirhasan također pisac, režiser i producent.

Zadnje uređivanje Lettore : 11.02.2012. at 22:09.
Lettore is offline  
Old 12.02.2012., 12:53   #53
ajmo curice, brzo ste mi nešto odustale od Bugre, ne može to tako

ovo je sa premijere nekog njegovog filma, u kojem glumi sa Feride Cetin (Čiček iz AvC)




glumačka postava na okupu


isti taj film dobio nagradu za najbolji film (ako je vjerovati GT)


Bugra i Burcu
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 12.02.2012., 13:09   #54
Engin Ozturk

[IMG][/IMG]

šteta šta se ne vide ova manja slova na majici




__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 12.02.2012., 13:13   #55
Quote:
Istanbul masal kaže: Pogledaj post
ajmo curice, brzo ste mi nešto odustale od Bugre, ne može to tako

Bugra i Burcu
masal, nismo odustale ja sam trenutno previse posvecena gledanju serije (fatmagul) , imam puno za nadoknaditi, tek sam na 1. sezoni, 24.epi
kad odgledam ovu, bacam se na kuzey/guney
inace sam gledala na fejsu malo slike, neke intervjue slusala zbo kojih pozalila sto ne znam turski (ali i donijela odluku da ga naucim) al dok ne razumijem sto prica vise se uzivim u njegov smijeh i ah, divan je

nego, nisam citala bas, kako su se on i burcu upoznali, koliko su u braku? neki details o vezi?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 12.02.2012., 13:14   #56
@Istanbul masal, je li ta Burcu isto glumica? Čini mi se kao da sam ju negdje gledala, nekako mi je poznata.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 12.02.2012., 14:28   #57
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
masal, nismo odustale ja sam trenutno previse posvecena gledanju serije (fatmagul) , imam puno za nadoknaditi, tek sam na 1. sezoni, 24.epi
kad odgledam ovu, bacam se na kuzey/guney
inace sam gledala na fejsu malo slike, neke intervjue slusala zbo kojih pozalila sto ne znam turski (ali i donijela odluku da ga naucim) al dok ne razumijem sto prica vise se uzivim u njegov smijeh i ah, divan je

nego, nisam citala bas, kako su se on i burcu upoznali, koliko su u braku? neki details o vezi?
a onda ti opraštam ma ja pratim na TV-u, ali dolazim stalno u napast da odem dalje, nekako mi pre sporo ide radnja kad oni to cjepkaju tako. kuzey/guney sam isto htjela počet gledat ali onda je SNOB rekao da će uskoro nova otkupit pa sam odustala i odlučila sačekati da dođe na tv. ali nikako neke novije vijesti kada će to biti. zato se sada zabavljam jednom trećom serijom, Asmali Konak sa Nurgul Yesilcay.
ja sam isto gledala hrpu slika i na fejsu i na turskom forumu i preslušala masu intervjua ali džabe kad isto ne znam turski. ali naučit ćemo!
na kraju svega toga opet sam zaključila istu stvar kao i ti: stvarno je divan. Burcu je prava sretnica

vezano za details, ne znam ni ja ništa, znam samo, koliko sam uspjela shvatiti pomoću GT da su se vjenčali 22.7.2011. znači da su kratko u braku, ali pokušat ću saznati kako su se upoznali, zanima i mene a sada sva sreća imam vremena
link na članak o vjenčanju http://magazin.haberturk.com/herkes-...evlendi-galeri

Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@Istanbul masal, je li ta Burcu isto glumica? Čini mi se kao da sam ju negdje gledala, nekako mi je poznata.
je, Burcu je glumila u seriji Elveda Derken/Suze Bospora koja se prikazivala ja mislim prošlo proljeće na Domi. glumila je lik Zeynep

ovdje su mi obadvoje čok sexy :P
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 12.02.2012., 15:10   #58
[B][QUOTE=Istanbul masal;38082238[/B]]a onda ti opraštam ma ja pratim na TV-u, ali dolazim stalno u napast da odem dalje, nekako mi pre sporo ide radnja kad oni to cjepkaju tako. kuzey/guney sam isto htjela počet gledat ali onda je SNOB rekao da će uskoro nova otkupit pa sam odustala i odlučila sačekati da dođe na tv. ali nikako neke novije vijesti kada će to biti. zato se sada zabavljam jednom trećom serijom, Asmali Konak sa Nurgul Yesilcay.
ja sam isto gledala hrpu slika i na fejsu i na turskom forumu i preslušala masu intervjua ali džabe kad isto ne znam turski. ali naučit ćemo!
na kraju svega toga opet sam zaključila istu stvar kao i ti: stvarno je divan. Burcu je prava sretnica





joj, ovu s nurgul bi isto trebalo potraziti, obozavam ju a sjecam se i nekih tvojih postova s teme ask ve ceza, o znacenju imena masal
ja ne mogu cekati novu tv, iako je najljepsa slika i sve to, a kuzey/guney sam prvu gledala i to napola, jer mi je kivanc (kojem pamtim i obozavam kao mehmeta iz gumus i behlula iz strasti orijenta) precudan u ulozi nekog zatvorenika :P a mislim da ce ta serija krenuti kad neka od ovih postojecih zavrsi, ili prva sezona fatmagul ili lisce ono, kak se zove ona prije dnevnika? ta me nije osvojila

ako saznas nesto, pisi naravno i svi ostali
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 12.02.2012., 15:26   #59
Quote:
Istanbul masal kaže: Pogledaj post
je, Burcu je glumila u seriji Elveda Derken/Suze Bospora koja se prikazivala ja mislim prošlo proljeće na Domi. glumila je lik Zeynep
Ajme, da, sjetila sam se i ja toga nedugo nakon što sam napisala post. Da, slažem se, oboje jako dobro izgledaju, super su par. Ona je baš sretnica, nema što.

Slike s vjenčanja su lijepe skroz, preslatko mi je ovo kako ju je u čelo poljubio.

Bili su im i Halit i Berguzar.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 12.02.2012., 15:35   #60
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
topić se može otvoriti samo za glavne glumce. engin je isto tako imao svoju temu prije nego je serija prikazivana na našoj televiziji jer je glavni glumac u FSNO koja je bila na spojlerima, tako je bilo i s canselom kad je otvorena tema na gonulcelen na spojlerima gdje je on glavni glumac dobio je ovdje temu. e sad da li je burga glavni glumac u KG ili je to ipak kivo? ja ne gledam KG, ali bojim se da on tamo ima ipak položaj drugog glavnog glumcakao što je imao tubin onur u gonulcelen,cansel je glavni glumac i u slomljenim krilima i u yalanci bahar koje su također na spojlerima, a bio je i glavni glumac u hatirli sevgili s beren, ali ta tema nije na spojlerima.
za burgu sam ja mislim i napisala da mi je sve jasno, da on mora nestati iz serije, a sad je samo vidjeti na koji način.
@mrvice ja gledam KG
ovo što sam ti boldirala je odgovor na nedoumice...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.