Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2015., 17:19   #4021
Cure, što kombinirati na ovu haljinu? Razmišljam o 2 varijante, hladnijoj u kojoj bi kombinirala tamno plave/crne salonke(sandale?) i gore tođer tamnoplavu maramu/pašminu, i o recimo toplijoj varijanti tipa sa nude salonkama (sandalama), ali onda nisam sigurna šta gore? Bi li u kojem slučaju iz nju išao neki šal koji nije jednobojni, i ako da kakvog printa? Također bih molila prijedloge za frizuru i make up. Hvala!

http://www.reserved.com/re/en/woman/...ss-with-pleats
sally888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 01:08   #4022
Ja bi na tu haljinu obukla nude štikle i torbu u istoj (nude) boji i preko bi prebacila neku plavu pašminu u istoj boji kao i ovaj print na haljini.
Gore bi složila ležernu frizuru, stavit ću nekoliko slika koje bi svaka frizerka mogla napraviti i nije previše komplicirano. Make up bi također prilagodila toj light toplijoj šemi pa bi stavila samo dobar puder, neku nude olovku na usta, rumenilo i umjetne trepavice ili neku maskaru koja dobro naglasi oči.
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:31   #4023
Pozdrav svima!
Trebam malu pomoc jer nemam bas oko za detalje. Kuma sam na malom vjencanju (samo svadbena vecera) i u 7 mj trudnoce. Imam crnu haljinu do koljena i sako boja ciklama. Muci me tanki remen jer bi on uz nausnice bio jedini detalj, a moram ga staviti iznad trbuha jer haljina nije trudnicka. S remenom super izgleda ali ne znam da li staviti smedi (oker boja) ili boja ciklame. Crni remen mi nekako nije jer je onda sve crno Cipele su salonke na petu crne s malim smedim (oker) detaljem i smedom petom (onak boja drva). Sako imam namjeru imat samo u crkvi jer je haljina bez rukava.
Haljina je oko vrata skroz zatvorena pa nemogu staviti nikakvu ogrlicu.
I ako stavim smedi remencic koji ima malu zlatnu kopcu onda mogu stavit zlatne visece nausnice.
I dal mi pase lak na noktima boja sakoa (ciklame)?
Hvalaaa
Ireland-Ireland is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 21:01   #4024
Moram uskoro na jednu svadbu u svojstvu gosta/prijatelja. Jel pretamno ili neprikladno:
-crna košulja
-crne hlače od odijela
-crvena leptir mašna?

Ili da tražim bijelu košulju? To moram kupiti onda, trenutno ih nemam.

Hvala.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 22:58   #4025
https://www.facebook.com/44876004522...type=3&theater ova haljina al u crvenoj boji.. onako zagasito crvena..
slusam sve prijedloge, od cipela do frizure.. jos uvijek sam bezidejna!
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 01:11   #4026
Ireland ne mogu bas zamislit ciklamu, crnu i smedju zajedno. A sa se poslikas? Ili bar odjevnu kombinaciju?
Nekako mi drvene pete ne idu sa svecanom haljinom

Lyman ja bi bez leptir masne.

Buba-e super je haljina! Ja bi neke nude ili zlatne detalje na nju
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 12:36   #4027
Pozdrav!

Idem na svadbu sredinom 10. mjeseca.
Ono sto zasad imam za tu priliku je zarko crvena haljina, duzine do iznad koljena, sprijeda zatvorena, poluotvorenih ledja, bez rukava te sa volanima u podrucju ramena. Sto se nakita tice, voljela bi ju iskombinirati sa nekom bogatijom ogrlicom. Molila bi ideje za nakit, boju cipela, torbice, frizuru te za savjet sto obuci preko s obzirom da se radi o prijelaznom razdoblju. Unaprijed hvala!
Party5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 14:46   #4028
Već se pisalo o detaljima uz žarko crvenu haljinu pa baci oko na ovaj post:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3854

I na 193. stranicu za još savjeta:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=220844&page=193

Možda ti to pomogne da dobiješ neku ideju
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 21:54   #4029
Drage cure, pozdrav. Trebam vašu pomoć. Uskoro idem na vjenčanje , udaje mi se prijateljica. Naručila sam ovu haljinu:



Ali nemam nikakvu ideju za cipele, torbicu i nešto preko. Bojim se da će biti hladnjikavo. Već me hvata panika jer nemam blage veze ni kakav bi tip cipela odabrala, ni boju. Isto tako i za torbicu nemam pojma kakva bi trebala, velika, mala, crna, krem ili možda neka druga boja.
Vidim da imate super savjete, vi ste mi zadnja nada
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 22:41   #4030
Hellooo...

I ja trebam pomoc

Kupila sam si crvenu cipkastu haljinu, V izrez..bez rukava, na tregere...Crne stikle (izgledaju kao da su i one od cipke), ali ne znam kakav nakit bi kombinirala?!

Imate kakvu ideju?

Hvala
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:22   #4031
Quote:
Megi Pegi kaže: Pogledaj post
Drage cure, pozdrav. Trebam vašu pomoć. Uskoro idem na vjenčanje , udaje mi se prijateljica. Naručila sam ovu haljinu:



Ali nemam nikakvu ideju za cipele, torbicu i nešto preko. Bojim se da će biti hladnjikavo. Već me hvata panika jer nemam blage veze ni kakav bi tip cipela odabrala, ni boju. Isto tako i za torbicu nemam pojma kakva bi trebala, velika, mala, crna, krem ili možda neka druga boja.
Vidim da imate super savjete, vi ste mi zadnja nada
ja< bi zlatne cipele i torbicu ili fuksija boje oboje ili narančaste nešto jarke boje
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:59   #4032
Hvala. I ja sam mislila ići na zlatnu boju štikli i torbice, ili crnu u krajnjem slučaju. Druge jarke boje ne bih, nekako me strah da ne budem prešarena jer je haljina već dvobojna. Zanima me što mislite kakav bi tip cipela i torbice pasao na onu haljinu?
Imam ovakve sandale. Ne znam jel to po tipu odgovara. Ili bolje nešto sa zatvorenim prstima?

Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 12:00   #4033
Bok cure? kakvu frizuru na ovu haljinu? nakit? imat cu crne cipele i crnu torbicu a htjela bi to nekako "razbiti"...
http://diadema.hr/wp-content/uploads.../Svecano16.png
wallter123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 22:38   #4034
idem na svadbu uskoro. kupila sam prljavo bijelu čipkastu haljinu, ne mogu nać svoju na internetu, model isti kao na slici. budući da će sad hladnije vrijeme neznam što bi stavila na noge (da nisu štikle, balerinke). eventualno možda gležnjaće.. i koji nakit bi odgovarao na čipku?

lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 22:48   #4035
ti ozbiljno nosiš bijelu haljinu na vjenčanje?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 23:12   #4036
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ti ozbiljno nosiš bijelu haljinu na vjenčanje?
Kaj onda kaj ima BIJELU haljinu. Već mi se sere od tih običaja, nemoj nositi bijelo, crno, usko, kratko, cvjetno, rozo, plavo itd. Meni se dobra prijateljica udavala i jedna je cura došla u bijeloj haljini i nitko nije radio dramu. Mislim da se dobro vidi razlika između vjenčanice i te bijele haljine. Samo ju obuci, super je. :thumbup:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 23:17   #4037
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Kaj onda kaj ima BIJELU haljinu. Već mi se sere od tih običaja, nemoj nositi bijelo, crno, usko, kratko, cvjetno, rozo, plavo itd. Meni se dobra prijateljica udavala i jedna je cura došla u bijeloj haljini i nitko nije radio dramu. Mislim da se dobro vidi razlika između vjenčanice i te bijele haljine. Samo ju obuci, super je. :thumbup:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
tebi se sere i zašto bi mene bilo briga za to?

prvo treba znat kakav je stav mladenke oko toga, da ju ne povrijedi i uvrijedi
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 00:22   #4038
Ajme meni kao da se jedan dan ne može suzdržati od nošenja bijelog.
Vjerojatno mlada nebi ni zamjerila ali jbg to je njen dan i nepisano je pravilo da se bijelo ne nosi jer bi mlada trebala biti jedina u toj boji. Pogotovo ako je haljina bijela i još uz to čipkasta, izgleda kao kratka vjenčanica.

Ako je riječ o nekoj prljavoj nijansi, bež, ili tamnija boja šampanjca, go for it.
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 00:29   #4039
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
tebi se sere i zašto bi mene bilo briga za to?

prvo treba znat kakav je stav mladenke oko toga, da ju ne povrijedi i uvrijedi
Ne treba te biti briga kao ni nju na tvoj komentar. BIJELU boju, naglašeno, kao da će doći gola. Mislim da bi svi malo trebali olabaviti s tim pravilima. Neke stvari se mijenjaju i ne treba biti zadrt i konzerva kak je bilo prije 50.godina ili više. Ako je mladenki takav bad da obuče takvu haljinu, neka je ne obuče, ali budući da ju je stavila tu valjda ju je pitala ili zna njen stav oko toga.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 00:54   #4040
Quote:
marwiiz kaže: Pogledaj post
Ajme meni kao da se jedan dan ne može suzdržati od nošenja bijelog.
Vjerojatno mlada nebi ni zamjerila ali jbg to je njen dan i nepisano je pravilo da se bijelo ne nosi jer bi mlada trebala biti jedina u toj boji. Pogotovo ako je haljina bijela i još uz to čipkasta, izgleda kao kratka vjenčanica.

Ako je riječ o nekoj prljavoj nijansi, bež, ili tamnija boja šampanjca, go for it.
Pa napisala sam prljava bijela, vise kao ice grey, neznam kako da opisem. Nisam nasla takvu fotku pa sam stavila bijelu
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.