Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2007., 20:09   #41
imala sam samo jedno iskustvo sa skidačem boje i to ovim lorealovim
prije 6 godina na moju novu frizuru mi nije pasala moja dotadašnja tamnocrvena kosa (isto od loreala, tad su imali te nove bogato crvene nijanse) pa sam stavila taj skidač i kosa mi je bila žućkasto narančasta nakon njega(kao blajh je dakako) al sam isti taj dan na tu kosu stavila plavu farbu (neku natural,ne skroz pepeljastu ni platinastu) koja je ispala kao na kutiji cijelom dužinom kose

inače imam dosta tanku i masnu kosu koju stalno farbam al je u tom trenutku bila svježe ošišana pa tome zahvaljujem što se nije oštetila , nakon toga sam je puštala 6 mjeseci i dosta duga je bila
al sam odustala od te nijanse plave jer mi je bilo pregrozno ugledat izrast dva dana nakon farbanja
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 16:43   #42
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Ovako, plavuša se dulje vrijeme farbala u tamno crveno.
Sad bi opet htjela biti plava, ili bar svijetlo smeđa.
Znam da postoje sredstva za skidanje boje.
Ne znam koliko je to pametno, tj. da li možda uništava kosu.
I gdi toga ima u Zgb?
Lokalni Rudeški frizeraj to ne radi.
Postoji postoji! Samo ne znam za Zgb! Znam da ga moja frizerka u Ri ima.. I dođe nekih, nisam sigurna, ali čini se oko 300-400 kn, ako ne i više.. Ali posvijetli za otprilike 9 nijansi kosu u par minuta!! I ne oštećuje kosu!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 22:47   #43
Quote:
ljubimteucelo kaže: Pogledaj post
Di ima kupit to Diksonovo? Bi li mi uspilo skinut tamno smedju sa blagim crvenim odsjajem do moje prirodne svijetlo smedje? Cije je to Color Oops? Di ima za kupit? Ljubim u celo onog ko mi odgovori.
potpisujem
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:56   #44
Malo kasnim u fazi.... Sto se skidaca boje tice, postoji zgodan proizvod od Artecolora, zove se Remove Color. Ima ga za kupiti u ducanu s frizerskom opremom u Ilici, blizu Kindl sport ducana. Probajte doci u ducan u prijepodnevnim satima, tada radi jedan mladi decko (mislim da se zove Danijel), on vam moze tocno objasniti sto i kako treba raditi. Inace, taj proizvod skida do prirodne boje. Ja uspio skinuti patlidjan ljubicastu skroz do normalno smedje boje, a kosa nije bila ostecena.
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:33   #45
probao netko? iskustva

vratila sam se od frizera danas sutra idem u potragu ispala sam opet crvenkasta, a samo sam htjela da mi stavi preljev na krajeve i izjednaci ih s mojom bojom. a ono narancasto smeckasta na mojoj kosi i tamno smedja na izrastu.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 19:07   #46
Poslušaj profesionalca i odi u taj dućan, to ti je u Ilici blizu Vinogradske.Zove se Fripo san ili tak nešto.Onak, malo jadno izgleda (o dućanu govorim). Skidači boje nemaju veze s blajhom, odrade svoj posao, ne kure kosu, ali smrde ko vrag. Probala sam, ali ne od te firme.Ovaj što sam ja koristila je koštal nekih 50 kn.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 21:44   #47
jesi dobila svoju prirodnu natrag? pliz kosa mi je narancasta,sto je vise perem to je gora
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 08:18   #48
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Ovako, plavuša se dulje vrijeme farbala u tamno crveno.
Sad bi opet htjela biti plava, ili bar svijetlo smeđa.
Znam da postoje sredstva za skidanje boje.
Ne znam koliko je to pametno, tj. da li možda uništava kosu.
I gdi toga ima u Zgb?
Lokalni Rudeški frizeraj to ne radi.
Ja sam dugo bila crna,a imam dugu kovrčavu kosu,pa je bilo problem kako izaći iz te boje. Izvlačio me frizer godinu dana i uspio je,al postepeno,malo pramenova,pa skidač po cijeloj dužini. Salon URBAN u MAksimirskoj(iz Ružmarinke se ide u tu ulicu,ne znam kak se zove). Genijalni su.Ja tamo idem već dugo. Rade sa Wellom i sačuvaju maksimalno kosu. Mislim da nije pametno to radit doma sama.Ipak je to velika promjena, a i kemikalija.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 22:38   #49
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
upravo sam skinula crnu farbu diksonovim skidacem farbe

boja koju sam dobila je nesto tamno crveno ali mi kosa nije NI NAJMANJE ostecena!

svima preporucujem
Potpisujem. Kod mene nedavno bila ista situacija, al taj dikson mi je totalno skinuo crnu boju bez najmanjeg oštećenja!!!!!!!!!!!
Savjetujem samo da se držite uputstva na proizvodu i držite to na glavi točno koliko tamo piše. Ja sam predugo držala na glavi, pa kad sam oprala kosu imala sam šta vidjeti!!!!! Bila narančasta, al doslovno!!!!!
Al bar nisam bila crna! hehehehe
__________________
Ako nemate što raditi, ne radite to ovdje....
pravnica_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 16:02   #50
narancasta sam i bez toga jaka stvar
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 18:29   #51
sredstva za ispiranje boje

ako vec ima neka slicna tema,skužajte...
dakle sad sam crvena a cilj mi je vratit svoju smeđu, šta nece bit lak posao
blajhanje ne dolazi u obzir, pa sam odlucila cekat da mi se boja jako dobro ispere i onda cu nanjet neku smeđkastu nijansu...
dakle... zanima me, šta najbolje ispire kosu... Dakle sve od šampona, regeneratora, mikseva iz kucnih radinosti... sve dolazi u obzir...
pa ako znate, ja bi bila jako sretna kada bi to podijelili sa mnom

hvala...
Stevie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 18:57   #52
Crvena boja se dosta dugo ispire, ali ovisi i koja je boja u pitanju. Ako želiš svoju prirodnu smeđu boju, načekat ćeš se da se ispere
Jedino da se pofarbaš u smeđe. Ja sam davno bila crvena i nikad više.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 21:55   #53
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Crvena boja se dosta dugo ispire, ali ovisi i koja je boja u pitanju. Ako želiš svoju prirodnu smeđu boju, načekat ćeš se da se ispere
Jedino da se pofarbaš u smeđe. Ja sam davno bila crvena i nikad više.
mislila sam se opiturat u smeđu ali tek nakon dva tri miseca... cekam da mi se ovi ispere ali ako znate koji šampon jaki, ili masku ili nešto tako šta dosta skida boju?
Stevie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:25   #54
uzmi dikson decap skidac farbe na uljanoj bazi, skida boju do prirodne a ne ostecuje kosu
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:25   #55
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
uzmi dikson decap skidac farbe na uljanoj bazi, skida boju do prirodne a ne ostecuje kosu
di bi ti to mogla nac?...
Stevie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 15:00   #56
Phytov šampon za masnu kosu PHYTOCEDRAT ispire boju ko lud! Bar je meni ispirao tamnosmeđu L'oreal Preferenece.

U ljekarni 96kn.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 15:06   #57
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Phytov šampon za masnu kosu PHYTOCEDRAT ispire boju ko lud! Bar je meni ispirao tamnosmeđu L'oreal Preferenece.

U ljekarni 96kn.
jeli oštecuje kosu?
Stevie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 16:53   #58
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Phytov šampon za masnu kosu PHYTOCEDRAT ispire boju ko lud! Bar je meni ispirao tamnosmeđu L'oreal Preferenece.

U ljekarni 96kn.
Da, meni jei sto Phytov šampon ispirao boju, ali onaj za ravnanje kose...
Within Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 16:54   #59
Quote:
Stevie kaže: Pogledaj post
jeli oštecuje kosu?
Ne bih rekla jer je to kozmetika za kosu na biljnoj bazi... Nema previše kemikalija.
Within Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 17:42   #60
Quote:
Stevie kaže: Pogledaj post
jeli oštecuje kosu?
Oštećuje? Ne. Isušuje? Malo da. Vrhove. Ali to je vrhunski biljni šampon, za problematiku masne kose, pa ne bi znala što očekuješ točno. Moža tebi neće isušiti...
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.