Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2007., 19:31   #1
Skidanje aplikacije sa majice?

Cure!? Imam jednu crnu majicu koja ima od ispred kao gumirano nesto nacrtano. Taj crtez nije velik ali ja bi ga htio skinuti. Da li se to moze nekako, s peglom ili na neki nacin? Majica je s kratkim rukavima i onako jaca malo, dosta kvalitetna. Hvala!
blueone1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 20:16   #2
Kuzite majica je ful kvalitetna ali me zivcira taj tribal neki. Help!, mada je to nekako ful dobro ubaceno, mislim da nema sanse?
blueone1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 21:18   #3
ne pada mi na pamet ni jedan nacin na koji bi to mogao ukloniti a da se poslje nista ne kuzi.
ako ces to pokusati skidati peglom moj guess bi bio da ce se ta guma rastopiti i raskeljiti po majici, dakle mozes napraviti samo jos vece sranje

a da odneses u kemijsku pa pitas imaju li oni neke kemikalije koje bi to mogle otopiti?

edit: pokusaj nazvati koji od ovih studija koji tiskaju motive na majice pa pitaj njih znaju li oni kako bi se to moglo skinuti dolje...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 22:04   #4
Hm, da. Malo mi je to nekako prekomplicirano. Sumnjam da ima tu nekog rjesenja. Vidjet cu, thanks!
blueone1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.