Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 11:36   #21
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
ja bi franshizu za hrvatsku
nema fransize....
ako otvore ducan onda je u njihovom vlasnistvu... drugacije nikako
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 14:35   #22
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
ducan u londonu duplo skuplji nego onaj u americi :-) majica polo u americi 50 dolara a u londonu oko 50 funti ak se ne varam
...
A čuj, pa moraju s nečim platit sve one manekene i manekenke!
To da su u Londonu brand za snobove, a jeb* ga, ako im prodaja ide dobro, onda svaka im čast!
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 14:43   #23
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
ja bi franshizu za hrvatsku
Does Abercrombie & Fitch offer franchising opportunities?
No, Abercrombie & Fitch does not franchise its rights anywhere in the world.


Vjerujem da si se salila spominjuci fransizu. Iako, uvjeti fransize kod raznih firmi su vrlo zanimljivi. I uobicajeno skupi. To je igra za velike i npr. Zara, koja nerado daje fransize, u Srbiji je ipak otvorila ducane u suradnji s lokalnim poslovnim gigantom.

Interesantno je citati A&F korporativna izvjesca. Evo mali izvadak:

The Abercrombie & Fitch brand has worked hard to achieve its high standards by staying focused on its core customer, the 18 to 22 year old, and by exemplifying East Coast traditions and an Ivy League heritage.

Ducani, prodavaci, marketing, reklamne fotografije, duh vecini nedostiznog elitizma .....sve je usmjereno na kriterije koje imaju potrosaci otprilike te dobi.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 14:47   #24
sto je fransize
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 18:34   #25
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...to bi bilo sjajno* medjutim, cini mi se da sam negdje citala da nisu pretjerano zainteresirani za europsko trziste, i da je to razlog sto ih nema nigdje osim u Londonu...ali u svakom slucaju srzim palceve



*nisam znala da se bavis modom i kao profesijom (in a way), a ne samo kao zadovoljstvom :-)
ma, to ja samo mashtam.vech prije nekoliko godina sam sa jednom frendiocm raspredala o tome.
a modom se trenutno bavim samo kao make up artist vech jedno 3 godine, ali mislim i dalje ostati u takvoj vrsti posla.srodnoj sad, shto che to biti, gdje che me put i ambicija odvesti

sorry na offu.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:19   #26
nola pa sto te onda nema na kozmetici da trekeljas s nama
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 23:59   #27
abercrombie & fitch

tila bi naručit neke stvarčice s te stranice....smišne su mi majice pogotovo..

vidim da dostavljaju u hrvatsku al opet se ne bi tila prenaglit...jel neko naručiva od njih da mi kaže o carini,shippingu,veličinama i slične detalje???
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:07   #28
tema AF vec postoji
+ ima hrpa tema o kupovanju on line, carinama itd
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:08   #29
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
tema AF vec postoji+ ima hrpa tema o kupovanju on line, carinama itd
pa budi tako dobra pa daj link

o kupovanju on line znam sve, ali i mene zanimaju konkretno AF
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:09   #30
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
tema AF vec postoji
+ ima hrpa tema o kupovanju on line, carinama itd
ma ok...nego mi je hitno pa sam mislila da mi neko odgovori u par crta..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:10   #31
Quote:
Oblica kaže: Pogledaj post
pa budi tako dobra pa daj link

o kupovanju on line znam sve, ali i mene zanimaju konkretno AF
e to...znam sve o shoppingu s VS al ode mi se čine i drugačije veličine,shipping je skuplji..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:14   #32
https://www.forum.hr/showthread.php?p=13110224

ja ti osobno ne znam nista o narucivanju s njihovog sajta al u globalu mislim da ti se ne isplati...na kraju ce te majca za 30 dolara doci 100.
bolje naruci ak imas nekog u US da ti kupi pa posalje
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:14   #33
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?p=13110224

ja ti osobno ne znam nista o narucivanju s njihovog sajta al u globalu mislim da ti se ne isplati...na kraju ce te majca za 30 dolara doci 100.
bolje naruci ak imas nekog u US da ti kupi pa posalje
thnx
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:16   #34
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?p=13110224

ja ti osobno ne znam nista o narucivanju s njihovog sajta al u globalu mislim da ti se ne isplati...na kraju ce te majca za 30 dolara doci 100.
bolje naruci ak imas nekog u US da ti kupi pa posalje
hvala
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:20   #35
moze pitanje? svima koji vole AF?
sta je vama tu tako lijepo? dizajn? kvaliteta?
primjecujem da svi oko mene sad nose tu marku..meni nije nesto al zato i postoji vise marki..za sve ukuse...
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:29   #36
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
tila bi naručit neke stvarčice s te stranice....smišne su mi majice pogotovo..

vidim da dostavljaju u hrvatsku al opet se ne bi tila prenaglit...jel neko naručiva od njih da mi kaže o carini,shippingu,veličinama i slične detalje???
Ma s tim carinama nikad ne znaš...jednom su mi naplatili prilično puno (kad sam naručila majicu), a drugi put (kad sam naručila cipele) nikakve carina niti poreza nije bilo..jednostavno mi stiglo kući..
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:31   #37
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
moze pitanje? svima koji vole AF?
sta je vama tu tako lijepo? dizajn? kvaliteta?
primjecujem da svi oko mene sad nose tu marku..meni nije nesto al zato i postoji vise marki..za sve ukuse...
pa ono, ok. je marka, ništa fascinantno priju mi zanimale pojedinosti, dostave i to... pa kažem da joj pomognem i pitam na forumu...a ostalo ti ne mogu pomoc, ne znam, zašto svi nose
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 16:12   #38
šta je s veličinama?

s obzirom da je to američka marka a znamo da su njihove veličine malo hmmm čudne..izgleda mi po size chartu da su drugačije od VS veličina..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 01:51   #39
Ja osobno dosta često kupujem online i to sa njihove službene stranice,moji dojmovi su odlični, roba je SUPER kvalitetna,relativno jeftina jer kod nas slične stvari koštaju i više a carina je sranje ali opet ako naručiš više odjednom nije tako strašno, primjera radi kupio sam stvari za 300$ i carina je bila oko 500kn, meni je to u redu s obzirom da se ne moram zajebavati i tražiti po gradu slično koje nikad ne nađem, brzo stigne za 3-4 dana, a što se veličina tiče imaju na stranici i size chart pa si pogledaš,rezime: kvalitetno,drugačije,jednostavno i nije "tako" skupo, u svakom slučaju preporučam!

P.S.
Abercrombie set for Euro expansion

Abercrombie & Fitch Co. on Friday said it plans to expand throughout Europe. The company plans to open stores in Italy, France, Germany, Spain, Denmark and Sweden and also plans to add locations in the U.K.

“We have been evaluating the European markets for some time and it is clear that the demand for the Abercrombie & Fitch brand is very strong," stated Mike Jeffries, CEO, Abercrombie & Fitch Co. "We believe that now is the ideal time for us to execute our international growth strategy with expansion throughout Europe.” Abercrombie opened its first European store in London in March.
feu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:47   #40
zapele su mi za oko dvije majice na njihovoj strani pa bih ih narucila online, ali kako nisam nikad narucivala ista preko interneta zanima me kako to funkcionira.... majice bi dosle oko 100 dolara, a vidjela sam na njihovoj strani da se dostava u tom slucaju placa 45 dolara. pa sad dali je to sve ili moram platiti i carinu(neznam jel to sad isto, ali ne kuzim se bas u to, sorry ako je glupo pitanje). koliko treba vremenski da bi stigla roba, stize li to meni doma il i kakvi su nacini placanja? karticama...?
thnx unaprijed
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.