Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2015., 11:23   #4701
Kakav je model Dainty? Da li mi treba ista veličina kao i standardne visoke conversice?
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 11:45   #4702
Meni su ovo prve starke tako da ne znam za visoke. A kupila sam broj veće od veličine koju inače nosim.
DalindaRitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 11:47   #4703
Quote:
DalindaRitmo kaže: Pogledaj post
Meni su ovo prve starke tako da ne znam za visoke. A kupila sam broj veće od veličine koju inače nosim.
A malo sam blesavo napisala, niske sada kupujem. I dobre su ti, nisu ti nimalo velike?
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 12:26   #4704
Ne, taman su. I frendica si je također uzela broj veći. Druge modele nisam ni isprobavala tako da ne bi znala razliku.
DalindaRitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 20:36   #4705
hejj mene zanima pranje starki imam bijele niske i vrijeme im je za pranje..inace ovo su mi prve starke u zivotu..tako da bih vas molila za savjet ..hvala unaprijed
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 07:02   #4706
Ja mislim da na svakoj stranici ima jedna takva informacija.

U masini na hladno ili na 30.
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 08:43   #4707
Što se tiče veličine, ja uvijek kupim starke broj veće, 37.5, zbog mog valgusa mi pašu šire (imam jedne 36.5 koje su mi po dužini taman ali me dosta stišću po širini tako da ih jako rijetko nosim).

Imam više para starki, dosad sam uvijek kupovala originalne, čak sam si dva para bila uzela i u SAD-u, ali neke su mi se i jako ofucale dosad pa su za bacanje (imaju već staža ). Sad sam poželjela bijele starke po prvi put, ali trenutno nemam 400-500 kn za njih, pa sam išla vidjet kakve su u Deichmannu "starke" za 100 kn.
I - očaj! Probala sam dva para, isti broj, i kod oba para je u desnoj tenisici uložak ispod noge bio krivo postavljen, i dio ispred kod prstiju nije bio dobro spojen sa rubom i virio je van, što se odmah osjeti i smeta. Jest da je 100 kn jeftino, ali mislim da bi i za te pare tenisice trebale bit u redu kad ih se kupi, bez greške. Grozno. To nikad nisam vidjela ni kod jednih starkica, očito je stvarno očajna kvaliteta.

Definitivno ostajem kod originala, makar ne kupila trenutno ništa. Jer ja ću radije dat 300-400 kn za nešto što me veseli i što mi se sviđa, nego 100 kn za nešto što ima grešku i zbog toga neću nikad bit zadovoljna s tim.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 19:42   #4708
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post

Definitivno ostajem kod originala, makar ne kupila trenutno ništa. Jer ja ću radije dat 300-400 kn za nešto što me veseli i što mi se sviđa, nego 100 kn za nešto što ima grešku i zbog toga neću nikad bit zadovoljna s tim.
Imaš trenutno dosta sniženja starki, od web shopa shoe be do-a, shoostera, do trgovina po gradu. Popusti se kreću od 50-30% zavisi o modelu. Prošli tjedan sam orginal starke platila 175 kn.
I N E S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 00:21   #4709
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post

I - očaj! Probala sam dva para, isti broj, i kod oba para je u desnoj tenisici uložak ispod noge bio krivo postavljen, i dio ispred kod prstiju nije bio dobro spojen sa rubom i virio je van, što se odmah osjeti i smeta. Jest da je 100 kn jeftino, ali mislim da bi i za te pare tenisice trebale bit u redu kad ih se kupi, bez greške. Grozno. To nikad nisam vidjela ni kod jednih starkica, očito je stvarno očajna kvaliteta.
Ništa čudno! u pittarella i deichmanna par puta naišao na puma i adidas, isto tako unutra uložak totalno nakriv i smeta, desna tenisica kraća
nego lijeva za cijeli centimetar, jednom jezik bio kraći za 5 cm skoro, pa sam nosio reklamirati, a puma i adidas ne bi trebali to sebi dozvoliti,
a jbg. kad je sve iz Kine ..

a te za 100 kn, to me uopće ne čudi, kad su i ove od 500 kn većina sa greškom, ali zanimljivo da to uvijek u deichmanna! u drugim dućanima
npr. hervis, nisam dosad naišao da imaju grešku ili u massa .. najradije ne bi više nikad ništa kupio u deichmanna -.- , totalno me razočarao.

Jednom su mi naručili iz drugog grada jedne adidas, jer je jedna bila dosta kraća, i kad su stigle za mjesec dana, opet ista stvar, nisu jednake -.-
i kaže ona što radi tamo da je takva serija hahahah koji užas , zato im i jesu one adidas tako jeftine, jer su sve sa greškom.
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 04.07.2015. at 00:31.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 11:14   #4710
gdje su starke trenutno snizene i koliko?
lori Neymar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 02:49   #4711
Navodno totalni redizajn starki
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 12:36   #4712
Quote:
lori Neymar kaže: Pogledaj post
gdje su starke trenutno snizene i koliko?
Nisam sigurna, ali ako si iz Zagreba, pogledaj na Tkalči (ugao kod trga). Nekoliko puta sam znala slučajno naletjeti i cijena klasičnih bijelih je znala biti cca. 300kn. Za ostale modele nažalost ne znam, ali moguće da je isto stotinjak kuna razlike.
Twella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 10:10   #4713
U office shoes ima svakakvih starki na snizenju
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 12:58   #4714
Pozdrav svima! Da li netko zna kada dolaze "nove" starke kod nas? Chuck Taylor All Star II? Meni se osobno jako svidio taj novi "cisti" dizajn.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 13:19   #4715


nisam primjetio neku veliku razliku u novom modelu. samo su malo boje izmjenjene. zanima me jesu li poboljšali udobnost (iako mi je stari model sasvim ok)
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 13:49   #4716
I mene zanima da li su nove udobnije. Klasicni stari modeli mi ostavljaju krvave rane na peti i prstima prvih par nosenje haha, kupujem broj koji i inace nosim, ali vidim neke postove da dosta ljudi kupuje manji broj starki... recimo, moja kolegica nosi 38, a starke su uvijek 37 ili cak 36 :/ Planiram upecati jedne cim stignu kod nas. Nadam se uskoro
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 22:08   #4717
žuljanje starki

inače starke nisu moj đir, ali su mi zapele za oko jedne visoke kožne, dobila iste za rođendan (prošle zime), počela ih nositi tek na proljeće tako da ih nisam mogla zamjenit. krasne su i pašu na sve, ali je problem da je nemoguće provest u njima par sati, prije su žuljale na peti, to je bar prestalo, ali još uvijek žulja kod malog prsta na obje noge (taman gdje dođe bijela "kapica"). nosila sam ih puno puta, ali su jako neudobne. nisu tijesne, imam prostora u njima. ima li tko savjet kako se riješiti tog žuljanja?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 16:28   #4718
Dajte javite tu ko primjeti kakvo snizenje na klasicne niske modele ili one kupone u storyju/gloriji!
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 18:00   #4719
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post


nisam primjetio neku veliku razliku u novom modelu. samo su malo boje izmjenjene. zanima me jesu li poboljšali udobnost (iako mi je stari model sasvim ok)
fora izgledaju

Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Dajte javite tu ko primjeti kakvo snizenje na klasicne niske modele ili one kupone u storyju/gloriji!
https://www.shooster.hr/tenisice/Con...vi+svi+svi+svi

imaš neke modele na popustu
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 18:15   #4720
Uuu, dobre su ove nove.
Henson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.