Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2013., 21:52   #81
Pa kada si tek upoznao neku osobu ne znaš dali je to početak veze ili ne Ali ako ti se osoba sviđa i vidiš da ima potencijala za vezu onda zašto ne biti iskren? Mislim ako si stvarno zainteresiran za nekoga i želiš saznati više o njemu to ćeš jedino moći postići sa iskrenosti sa obadvije strane.

Naravno nećeš odmah ispljunut sve najmračnije tajne svoje prošlosti. I sumnjam da bi to uopće zanimalo osobu koju ne znaš dugo vremena. Tako da nema razloga te stvari uopće spominjati osim ako te baš pita u vezi toga. No još mi se nije dogodilo da sam upoznao nekog i među prvim pitanjima su bila "Kakvi su ti odnosi sa obitelji?" ili "Gdje živiš i u koliko sati se vračaš sa posla?"

Inače normalni iskreni razgovori su početak svake dobre veze
Sotonus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 22:13   #82
zadnja dvojca su me jebala da sam TAJANSTVENA
a uopce nisam bila
ne znam kaj sam trebala... nekaj kukat da budem for real zensko ili sta?
pricala sam sve normalno... zajebavala se i davala iskrene odgovore...


dal vam je tajanstvena=neiskrena ..il sta?
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 22:47   #83
da ispričam sve na samom početku, što bi pričala ostatak života

ako sam samozatajna, ne znači da sam neiskrena..ako volim polako odavati/dijeliti stvari iz prošlosti ili općenito o sebi, ne znači da glumim i pretvaram se
branka primorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 23:17   #84
Pametno je. Ako neke stvari ne možeš reći, bolje je odgovoriti:' ne bih sad pričala o tome, radije neki drugi put', nego lagati i muljati. Ja sam svojom zatvorenošću odbijala ljude od sebe, nisam htjela pričat previše o sebi i svojoj prošlosti, ali dobro to zaista nisu bile veze vrijedne truda tako da mi nije žao.. Više su mi poslužile kao dobra lekcija ponašanja. Sad imam dečka koji je definitivno vrijedan iskrenosti, čak i ako mi nekad nije lako pričat o nekim stvarima iz prošlosti. Ali nisam forsirala, tipa da sam ga odmah posjela i održala mu prezentaciju o svom životu, to je bilo višemjesečno i postepeno upoznavanje... koje naravno još uvijek traje... Ali iskrenost o prošlosti, sebi i svemu se uvijek isplati kakav god bio ishod. Ako dečko počne o tebi stvarati predrasude, trebaš biti svjesna da bi se one pojavile prije ili poslije, ali ako mu je stalo do tebe razumjet će te. Naravno da nećeš s njim razgovarati kao s prijateljicom i otkriti mu sve detalje, ali neke stvari koje su formirale tvoju prošlost, samim time i tebe kao osobu je svakako vrijedno spomenuti.
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 05:38   #85
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Pametno je. Ako neke stvari ne možeš reći, bolje je odgovoriti:' ne bih sad pričala o tome, radije neki drugi put', nego lagati i muljati. Ja sam svojom zatvorenošću odbijala ljude od sebe, nisam htjela pričat previše o sebi i svojoj prošlosti, ali dobro to zaista nisu bile veze vrijedne truda tako da mi nije žao.. Više su mi poslužile kao dobra lekcija ponašanja. Sad imam dečka koji je definitivno vrijedan iskrenosti, čak i ako mi nekad nije lako pričat o nekim stvarima iz prošlosti. Ali nisam forsirala, tipa da sam ga odmah posjela i održala mu prezentaciju o svom životu, to je bilo višemjesečno i postepeno upoznavanje... koje naravno još uvijek traje... Ali iskrenost o prošlosti, sebi i svemu se uvijek isplati kakav god bio ishod. Ako dečko počne o tebi stvarati predrasude, trebaš biti svjesna da bi se one pojavile prije ili poslije, ali ako mu je stalo do tebe razumjet će te. Naravno da nećeš s njim razgovarati kao s prijateljicom i otkriti mu sve detalje, ali neke stvari koje su formirale tvoju prošlost, samim time i tebe kao osobu je svakako vrijedno spomenuti.
Betty ,mislim da je tvoj odgovor najbliži istini, ako imaš partnera koji je iskren i nema glupih predrasuda,ja naravno nisam pričala ništa niti je moj život i veze takav,što je moglo izazvati bilo kakve osude,predrasude ili šokove...samo detalj iz veze koja je prethodila vezi s njim iskoristio je i napravio isto...a možda bi on to napravio i da mu nisam ispričala...bi vjerojatno...
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 07:21   #86
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Betty ,mislim da je tvoj odgovor najbliži istini, ako imaš partnera koji je iskren i nema glupih predrasuda,ja naravno nisam pričala ništa niti je moj život i veze takav,što je moglo izazvati bilo kakve osude,predrasude ili šokove...samo detalj iz veze koja je prethodila vezi s njim iskoristio je i napravio isto...a možda bi on to napravio i da mu nisam ispričala...bi vjerojatno...
Mislim da je u tvojem slučaju presudio nedostatak vlastitog iskustva.
Ne možeš reći ama baš sve u početku veze ako već jesi, a i neki čudan kriterij onoga koji to već iziskuje.
Kao da si na nekom ispitivanju i slično. Ne veli se bez veze sve u svoje vrijeme, a ti si izgleda bila previše iskrena, o čemu god da si pričala.
Mogla si mu sve to reći i u nekoj blažoj varijanti, zar ne?

A možda je ovo očiti pokazatelj da njemu uopće nije ni stalo do tebe, pa je sad kao veza u krizi radi te vaše početne iskrene komunikacije, što zapravo ne mora biti ni pravi razlog.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 10:10   #87
Ja sam iskrena, još nikad nisam imala problema zbog toga.
Ne doziram, ne skrivam, tko ne može podnijeti neka odjebe.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 13:36   #88
što je to početak za tebe- prvi dan, tjedan, mjesec?
neke stvari apsolutno ne treba govoriti, npr. kaj bi trebalo tom potencijalnom ispričati sve o bivšima, totalna glupost, to je samo tvoje i tvoja prošlost, a vi ste u sadašnjosti i mogućoj budućnosti.zakaj nešto dovesti u rizik, pogotovo ako ti se taj sadašnji stvarno sviđa? a i vidjet ćeš koliko će on sam biti otvoren pa se pokušaj prema tome ravnati, dozirati, treba tu neko zrnce mudrosti, a kasnije kad veza dođe na neku kvalitetniju razinu u smislu komunikacije, sama ćeš procijeniti što reći ili ne
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:19   #89
da, ja odmah kazem sve sto mi je na dusi i na srcu. Nekome to bude bas simpa pa se iz toga izrodi i nesto vise, tipa prijateljstvo ili veza.

Zadnje uređivanje Griješnica : 16.09.2013. at 15:53.
Griješnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:50   #90
Ta prezagušujuća iskrenost je sjajan spojler za vezu. Pogotovo ako individua pati od kroničnog nedostatka samokritike.
__________________
It's Just A Ride
sadeski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:50   #91
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Betty ,mislim da je tvoj odgovor najbliži istini, ako imaš partnera koji je iskren i nema glupih predrasuda,ja naravno nisam pričala ništa niti je moj život i veze takav,što je moglo izazvati bilo kakve osude,predrasude ili šokove...samo detalj iz veze koja je prethodila vezi s njim iskoristio je i napravio isto...a možda bi on to napravio i da mu nisam ispričala...bi vjerojatno...
Ja po ovome zaključujem jedino da je on debil.
Niđe veze s tvojim pričanjem o sebi.
Kao ono-e idem je ostavit kao što ju je ostavio biviši, jupi jej.
Ja bih bila sretna da vrlo brzo saznam kakav je.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja sam iskrena, još nikad nisam imala problema zbog toga.
Ne doziram, ne skrivam, tko ne može podnijeti neka odjebe.
:klap:
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:23   #92
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Veza mi se raspada...stalo mi je do njega...unio je nešto novo i dobro u moj život, osmijeh na lice...a eto,dogodilo se što nije trebalo...
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...
Iskreno sam mu sve ispričala o sebi,o svojim prethodnim vezama ...Mislila sam da nemam što tajiti ,a njega je interesiralo...On je imao jednu dužu vezu za koju je mislio da će završiti s brakom,ali nije i ako su više od deset godina živjeli zajedno...Sa mnom je htio sve i brzo...Nisam to odmah prepoznala ...Zavoljela sam ga i vremenom se ostvarivalao ono što je želio ,ali presporo ,očito za njega...I ako smo se super slagali u svemu...On je odustao...i napravio mi sve koristeći isti scenarij koji sam mu ispričala da sam imala pri kraju veze s prethodnim dečko...Sa prethodnim sam odmah nakon tog prekinula,jer mi nije bilo stalo...Do ovog mi je stalo jer ga volim...pa se pitam: Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
Ljudi su razliciti.. Medjutim iz nekakvih svojih zivotnih lekcija ces nauciti sto tebi vise odgovara. Ja sam ipak za onu da proslost ostavis gdje joj je i mjesto, svakako ne u sadasnjosti. Kada upoznajem nekog i privlaci me, zadnje sto zelim cuti je o njegovim ljubavnim (ne)uspjesima, zapravo mislim da detalji samo mogu donijeti nemir u vezi.. Pogotovo sto znam kako vecina zena razmislja, koliko moze krivo protumaciti i ici u neke dubioze.
Iskrenost DA, ali ako imas potrebu znati detalje sta je bilo prije tebe na ljubavnom planu, osobno smatram da imas problem sa samopouzdanjem. Ni danas ne znam s kim je moj dragi bio prije mene, koliko ih je imao i sl teme. Nikad nisam ni pitala, jednostavno je nevazno prekopavati po propalim vezama i muciti sebe.
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 13:05   #93
Par savjeta djevojkama

1. Nikada ne govorite koliko ste veza imale
2. Recite aktualnom da nemate iskustva ili da je seks s njim najbolji na svijetu
3. Nikada ne pricajte o velicini qrca bivsih momaka
4. Izbjegavajte price o mjestima, koncertima, izletima i sl. na kojima ste bile sa bivsima.
5. Ne uporedjujte sadasnjeg sa bivsima ni u cemu.

Muskarci su iskompleksirane i posesivne budale (sebe ne iskljucujem) i svaka vasa izjava bice upotrebljena protiv vas. Ako vas dragi nije takav, dajte mu vremena - postace.

P.S.
Vaz decko, muz, vjerenik ce se kad' tad'promijeniti - na gore!
Daneel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 15:16   #94
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post

Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...


Ja zaista mislim ja istina ovdje dosta subjektivna. Nekom je precreepy da brzo upoznaje osobu i zeli da to ide "laganije". S druge strane ima ljudi koji imaju nešto "bitno" u svojoj priči i bolje je da to što prije podjele i da to izađe na vidjelo. Plus ima situacija koje mogu izokrenuti ove dvije "doktrine".

Tako da sve se to svodi na konkretnu situaciju.
Versatile mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 15:37   #95
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Veza mi se raspada...stalo mi je do njega...unio je nešto novo i dobro u moj život, osmijeh na lice...a eto,dogodilo se što nije trebalo...
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...
Iskreno sam mu sve ispričala o sebi,o svojim prethodnim vezama ...Mislila sam da nemam što tajiti ,a njega je interesiralo...On je imao jednu dužu vezu za koju je mislio da će završiti s brakom,ali nije i ako su više od deset godina živjeli zajedno...Sa mnom je htio sve i brzo...Nisam to odmah prepoznala ...Zavoljela sam ga i vremenom se ostvarivalao ono što je želio ,ali presporo ,očito za njega...I ako smo se super slagali u svemu...On je odustao...i napravio mi sve koristeći isti scenarij koji sam mu ispričala da sam imala pri kraju veze s prethodnim dečko...Sa prethodnim sam odmah nakon tog prekinula,jer mi nije bilo stalo...Do ovog mi je stalo jer ga volim...pa se pitam: Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
Zivotno pravilo po kojem zivim:

NIKADA NIKOME NE GOVORIM SVE O SEBI.
SVAKO ZNA PONESTO.
NIKO NE ZNA SVE.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 18:48   #96
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
šutnja je zlato... svakako reći ono iz prošlosti za što misliš da te definira kao osobu u sadašnjem trenutku, kao i ostale vrlo važne momente... ostalo, nije baš pametno govoriti, ljudi se stanu uspoređivati, proradi kompleks manje vrijednosti...

npr. imala si ljubavnika koji je imao veličanstven kurac... što će pomisliti tvoj sadašnji momak kojem nije tako velik i moćan?

npr. momak je imao ljubavnicu koja je znala sve tajne, koja je radila sve, koja je njegovo tijelo virtuozno svirala kao stradivarijevu violinu... što će na to reći njegova djevojka koja nije tako verzirana u krevetu?
+1

Slažem se sa momkom, ispričaj neke stvari koje bi se trebale znati, ali sada da govoriš o svojim bivšim ljubavnicima, njihovim manama i vrlinama, nije li to malo pretjerano? Momak je gore naveo dobar primjer, takve priče bi na tvog sadašnjeg mogle ostaviti veliki trag, ili kratkorečeno, stvoriti kompleks, a ko zna da li ćeš se ti ponovo poželiti svog bivšeg ako je bio tako dobar? Temelj za novu dobru vezu je manje okretanja u prošlost, barem ja tako mislim...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 20:56   #97
Jasno.
Ja ako vidim da je dobar decko (a imam tendenciju ne zaljubiti se u razne kretene) kazem da sam ja crazy bitch i nabrojim sve svoje vazne poremecaje.
Usput kazem da na njegovom mjestu bi pobjegla, ja ne mogu, kinda stuck sam sama sa sobom.
Jasno da ocekujem da mi kaze svoje poremecaje odmah, i ako ih ima, odjebem to

Nije mi lako ni s mojima, je li
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 01:53   #98
Prvo kažem sve ono grozno i nepodnošljivo o sebi, na relativno duhovit način,...i onda čekam reakciju....
Čekanje može potrajat..


Poznavajući sebe, nikad nisam dobro odigrala nešto kad bih odmah sve svoje najbolje karte izložila na stol. Ne zaslužuju to muškarci. Ni jedan.
Selectra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 02:19   #99
mislim da treba sve iskreno saopciti, ali s druge strane ne bi trebalo niti bit prebrz. tesko je zapravo biti pametan. ali mislim da bi opcenito govoreci mogli uzeti kao pravilo da oni koji imaju dulji jezik, ipak da ga na pocetku skrate u grlo. a ovi s kratkim da se oslobadjaju i kazu vise, a manje da da drze u sebi.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 08:25   #100
Quote:
Selectra kaže: Pogledaj post
Prvo kažem sve ono grozno i nepodnošljivo o sebi, na relativno duhovit način,...i onda čekam reakciju....
Čekanje može potrajat..


Poznavajući sebe, nikad nisam dobro odigrala nešto kad bih odmah sve svoje najbolje karte izložila na stol. Ne zaslužuju to muškarci. Ni jedan.
covjek se zapita da li se radi o sexu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger