Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2005., 11:32   #81
Quote:
Whatever kaže:
Rekoh ti, Fossil je pravi izbor, jebeš ove ronilačke. Ionako ti kao purger imaš veze s ronjenjem ka i Mađari s morem
To su pripreme za udaju u Split. Niku, mene i još par najizvrsnijih Purgera odredilo da koloniziramo Dalmaciju. Zagreb do Mertojaka! :ale: :ale:
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:33   #82
Evo da budem koristan

Fossil watches for men

__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:19   #83
Swatch - Silver Access
Kupljen za nekih 80 DM cini mi se, prije... Pa sigurno 4 ili 5 godina. Nosila sam ga prije stalno, osim na spavanju, u zadnje vrijeme ne jer je poceo nesto stekat (malo ide dobro, onda pocne kasnit..) a ja sam lijena za odvest ga doktoru

Dobila sam prije.. 3 godine jos jedan Swatch (isti kao ovaj, samo nije ona kopca tako velika. Niti tako blizu satu ) za rodendan, pa onda jos jedan Guess, zenski. Ne nosim niti jedan.

Ovaj sam kupila jer mi se svidilo to sto mi s njim ne treba ski-pass, a i model mi se svidao jako, a i trebao mi je sat pa.. Eto Zadovoljna, prezadovoljna, ima onaj remen-narukvicu koja se rasteze i podesava. Meni je tolko zenska skinula u trgovini da mi stane na ruku da nije mogla vjerovat (Imam uski zglob)

Nego, bila sam bas happy kad sam nelatila na ovu temu jer volim gledat satove, ono po izlozima i sl., iako mi jako rijetko dode kupit koji. A i od zenskih mi se tek koji svidi. Uglavnom, svi oni s hrpom dijamantica i slicnih gluposti su mi ... <-- Tako nekako

Koje marke? Pojma nemam, meni je Swatch nekako prirasta srcu i od svim mojih satova, posudenih ili dobivenih starih ili kupljenih bas za mene (cekaj da izbrojim: 6 mi ih je proslo kroz ruke) samo je jedan Guess, svi ostali su Swatch.

I nemam pojma koji bih htjela vidit na partneru, on nosi neki sportski, ima cak i kompas na njemu (bavio se planinarenjem i paraglajdingom), stari mi skoro uvijek nosi ronilacke (roni, unlike some people here ) tako da sam navukla vidit malo "jaci i grublji" sat na ruci..
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:37   #84
vec par mjeseci nosim Tissot srebrno-mat, mali kvadraticasti. sav je takav (nema drugih boja), osim sto je nematiran djelomicno oko kucista.
to mi je zamjena za jedan Armani koji sam lijepo narucila, ali je dostava propala (moj sat je nestao prilikom transporta kao da sam narucila zlatne poluge ) a meni se nije dalo cekati da pokusaju opet s drugim satom, pa sam izabrala ovaj (vrlo slican tom Armaniju, samo malo skuplji) koji su mi onda dali s pristojnim popustom. jer ih je bilo sram da su mi izgubili ovaj naruceni, pa da ne radim frku
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:42   #85
ne nosim sat.... vrijeme je relativno
osim toga ometao bi moje narukvice i uištio sklad
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 17:32   #86
do jučer sam nosio jebeni iako najklasičniji Swatch sat koji sam dobio daaaavno, još ko klinac od pokojne kume i nosio ga u spomen na nju, al mi je jučer-ZAMISLITE-stala baterija i puko remen
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 17:58   #87
Re: Koji sat nosite?

Quote:
Blue kaže:
Čitao sam nedavno u jednom tjedniku koje satove nose naši političari. Skupilo se lijepih satova, kategorija od 6,000 € na dalje. S obzirom da se radi o muškarcima, lopinama i lovašima starim preko 40 godina, nije ni čudo da nose skupe stvari, pogotovo zato što su satovi jedna od rijetkih prilika za muškarca da isfura neki accessories.

Na stranu lovaši i političari, zanima me koje satove nose forumašice i forumaši. Pitanja su sljedeća:

1. Koji sat nosite?
2. Koliko ste platili vaš sat?
3. Kako ste ga izabrali, odnosno, da li ste ga kupili samo zato što vam se svidio ili ste obratili pažnju na detalje kao što su marka, tehničke karakteristike i dr.?
4. Pretpostavljam da pri izboru satova muškarci više gledaju na kvalitetu a žene na izgled. Da li se slažete s tim?
5. Ako vam se da, navedite još top tri modela ili barem marke satova koje bi htjeli nositi ili vidjeti na (recimo) vašem partneru.

p.s. Inače, kupujem si novi sat. Sutra postam detalje & ujedno moje odgovore na pitanja

p.p.s. Jel' ovo topic za Modu?
1, DKNY za svaki dan (ekzkluziva sa onako posebne prilike i njega necu uracunat ovdje)
2, oko 300 €
3, trebao mi je sat i ja otisla u radnju vidjela ovog svidjao mi se i kupila.
4, absolutno
5, za svakin dan volim Armani, Swatch ili D&G

Nemogu bez sata, osjecam se gola ako slucajno izadjen bez njega. Ne da se to desi cesto bas.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 18:11   #88
Ruzan ti je taj sat sto si odbarao (od ponudjenih), ali pretpostavljam da ga ne kupujes zbog ljepote

April is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 21:18   #89
Re: Koji sat nosite?

1. Imam 2 Calvin Klein satova i mjenjam ih stalno
2. Jedan je bio 1500 kn a drugi oko 800 ali sam oba dobila za rodendan
3. Vidjela sam ih bila u Elleu i odmah sam rekla da ih zelim i kad su me pitali sta cu za rodendan sam si narucila prije jedan pa dve godine nakon toga drugi sat
4. Ne slazem se s tom teorijom
5. Da mogu kupila bi si Cartierov sat od bijelog zlata ili od Bulgaria a mom decku bi dobro stajao Sector ili jedan klasican ali moderan Bulgari satic
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 16:35   #90
Re: Re: Koji sat nosite?

Quote:
zucchera kaže:Nemogu bez sata, osjecam se gola ako slucajno izadjen bez njega. Ne da se to desi cesto bas.
Ovako sam se i ja prije osjecala.. Ista stvar, bas kao da sam gola! Onda ga nisam nosila preko ljeta bas puno, pa se i pokvario bio, pa mi se ne da nosit ga uraru.. I sad se ni ne sjetim da ga nemam, vrijeme gledam na mobu...
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 17:22   #91
Imam Festinu, cca.800 kuna, dobila sam je na poklon. Muski sat na mom zenskom zglobu, izgleda mrak. To mi je onak fancy varijanta.
Za doma i sportske aktivnosti, plaza i slicno imam Swatch cca 500 kn.

Volim ih oba dva jer su vrlo jednostavni al opet efektni.
I nosim sat na desnoj ruci. ne pase mi na lijevoj da ga ubijes.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 17:34   #92
moj satic je neka marka Romanson. prelijep. zna li neko u kojem je rangu ta marka? dobila sam ga jos poodavno na poklon, i nije da mi je nesto posebno bitno koliko kosta, al nisam nikad vidjela tu marku prije.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 21:21   #93
Furla, minimalistički
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 13:56   #94
Sat je pierre cardin, kupio ga je bivši (ničim izazvan), nemam pojma koliko ga je platio, gledala sam kasnije slične po gradu koštali su cca soma kuna.

Taj mi je ionako samo za posao, za sport & zajebanciju imam svog svoča
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 17:24   #95
I dalje samo dva ozbiljna uradka!
freelancer is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 22:25   #96
Guess oko 400kn, mama mi ga je kupila, a drugi sam si sama- axcent-rocker (bijeli9, oko 450kn.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 22:56   #97
Jedan predivan Baume&Mercier kojeg obožavam i nosim već

godinama. I jedan Ebel koji mi i nije baš prirastao ruci,ali ga prošećem tu i tamo.
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 23:50   #98
imam esprit i swatch sat

ne volim ih bas nosit
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 09:25   #99
Quote:
ornella kaže:
Jedan predivan Baume&Mercier
Ovo je treći!
freelancer is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 10:25   #100
muškasti citizen na navijanje (poklon za diplomu - skupo!), kad hoću izgledat ozbiljno, srebrni esprit za svaki dan, fossil od Al legure za ljeto i neki jeftin s fora crvenim remenom
i uvijek na desnoj ruci, nisam ljevak, nego mi je praktičnije
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.