Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2005., 10:15   #61
Ja sam imala iskustvo s puno starijim od sebe.
Što reći, zaljubila sam se u njega, nisamm marila ni za kakvu razliku u godinama, i ne mogu reći da mi je žao.
Ta veza je završila, razlog ne leži samo u godinama, ali sada sam čvrsto odlučila da više ne želim toliko stariju osobu od sebe. Razlika u godinama za sobom donosi i mnogo drugih razlika i posljedica štogod da mi pričali o tome, a ja na takve kompromise nisam ni spremna ni voljna pristati. S obzirom da sam bila u takvom odnosu skoro 4 godine, i imam to iskustvo, jako dobro znam što to znači.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 10:18   #62
Problem! Evo jednog problema. Gledali smo jučer moja 6.5 godina mlađa djevojka i ja Izbavitelje (crtić) i sad, ime jednog od likova prevedeno je sa Bing. Taj tip u crtiću nabavlja sve živo.
E sad, jasna je paralela Binga sa Bingom iz Alan Forda. Trebala bi biti jasna.
Znaš tko je Bing?
Ne.
Onaj iz Alan Forda.
Čula sam za Alan Ford.
Pa onda si čula i za Binga.
Ne, tko je to?

__________________
Njegova Svetost I.L ikona IMF-a

Anticionist - ban na politici još uvijek nije maknut. Da cionisti mogu prodavati propagandu!
Tajanstveni Jahać is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 15:28   #63
Quote:
Tajanstveni Jahać kaže:
Problem! Evo jednog problema. Gledali smo jučer moja 6.5 godina mlađa djevojka i ja Izbavitelje (crtić) i sad, ime jednog od likova prevedeno je sa Bing. Taj tip u crtiću nabavlja sve živo.
E sad, jasna je paralela Binga sa Bingom iz Alan Forda. Trebala bi biti jasna.
Znaš tko je Bing?
Ne.
Onaj iz Alan Forda.
Čula sam za Alan Ford.
Pa onda si čula i za Binga.
Ne, tko je to?

To je opća kultura
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 15:40   #64
Quote:
Tajanstveni Jahać kaže:
Evo jednog problema. Gledali smo jučer moja 6.5 godina mlađa djevojka ...
...
Znaš tko je Bing?
Ne.
I tebe svašta jebe bez razloga.

Zabrini se kad situacija bude obrnuta. Kad ona nešto bude znala (jer je to opća kultura) a ti ne.

Tada (!) se trebaš zabrinuti.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 15:49   #65
Quote:
Tajanstveni Jahać kaže:
Znaš tko je Bing?
Ne.
Onaj iz Alan Forda.
Čula sam za Alan Ford.
Pa onda si čula i za Binga.
Ne, tko je to?
Tvoja djevojka je ocito odrasla na Mravu Ferdu. E, sad.. znas li ti tko je Mrav Ferdo?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 15:52   #66
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Tvoja djevojka je ocito odrasla na Mravu Ferdu. E, sad.. znas li ti tko je Mrav Ferdo?
Who da hell is Mrav Ferdo!?
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 16:38   #67
Quote:
Gaudrath kaže:
Who da hell is Mrav Ferdo!?
Mrkva lista crnu knjizicu...

Ah, evo ga, F... Ferdo. Ceski crtani film gotovo iritantniji od novog forumskog servera znacajan po tome sto su djeca koja su ga gledala bila predmetom opceg ismijavanja u drustvu. Tu strahotu sam bila potisnula u zaborav sve dok nisam u jednom Viweghovom romanu procitala kako ga autor indirektno okrivljava za stupanj retardiranosti ceske djecice. Usp. Teletubbies

Slika
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:06   #68
ja ne znam ni tko je bing ni tko je mrav ferdo. jel da se ja brinem?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:15   #69
Quote:
alexxx kaže:
ja ne znam ni tko je bing ni tko je mrav ferdo. jel da se ja brinem?
ne znam ni ja... samo se kloni Televizije i Ostalih umjetnosti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:28   #70
jel problem u bingu il u ferdu?
ma ja niš ne znam. nisam nijednog bonda pogledala cijelog. matrix mi je glup film. ne svršavam na tolkiena. ne znam nabrojat 15 likova iz star warsa i star treka zajedno. na televiziji mogu samo komentirat zabranjenu ljubav ustvari, više ni to ne gledam
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:30   #71
a koji ti je primjerice dobar film, alex?
monolit 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:33   #72
Quote:
alexxx kaže:
jel problem u bingu il u ferdu?
ma ja niš ne znam. nisam nijednog bonda pogledala cijelog. matrix mi je glup film. ne svršavam na tolkiena. ne znam nabrojat 15 likova iz star warsa i star treka zajedno. na televiziji mogu samo komentirat zabranjenu ljubav ustvari, više ni to ne gledam
Koja sociološka inverzija na ovom Internetu jebote?! Kad se netko jada da 'niš ne zna' i onda navodi onak stvari zbog kojih su u moje vrijeme klince u vrtiću sprdali i gađali psećim govnima

A BTW, pa tko svršava na Tolkiena. Deder, dođi meni da ti ja pokažem kak i na kaj se svršava!
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:39   #73
Quote:
alexxx kaže:
jel problem u bingu il u ferdu?
ma ja niš ne znam. nisam nijednog bonda pogledala cijelog. matrix mi je glup film. ne svršavam na tolkiena. ne znam nabrojat 15 likova iz star warsa i star treka zajedno. na televiziji mogu samo komentirat zabranjenu ljubav ustvari, više ni to ne gledam


bas sam se nasmijao...zakon
ma sta te briga
__________________
Visoku maštu izda tu umijeće;
al pogna želju i volju da jezde,
kao što kotač jednako se kreće,

ljubav što giba sunce i sve zvijezde.
matorious is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:47   #74
Quote:
alexxx kaže:
jel problem u bingu il u ferdu?
ma ja niš ne znam. nisam nijednog bonda pogledala cijelog. matrix mi je glup film. ne svršavam na tolkiena. ne znam nabrojat 15 likova iz star warsa i star treka zajedno. na televiziji mogu samo komentirat zabranjenu ljubav ustvari, više ni to ne gledam
Ok, znaš, mi definitivno nismo soulmates.

Kak ne znaš Binga? Famozni "Halo Bing? Kako brat?... zbilja? Pridružio se cirkusu? Zanimljivo. Nego, da li dva kamiona pelena za odrasle zvuče interesantno? Cijena? Sitnica!" od Sir Olivera... znaš valjda ko je Sir Oliver?

Istina, što kaže Gnothi, niko ne svršava na Tolkiena. Al Gospodar Prstenova... mmmm... a tek Silmarillion.... oooohhhhhh....

Han Solo, Leia Organa, Chewbacca, Lando Calrissian, Darth Vader, Darth Sidious, Darth Maul, Obi Wan Kenobi, Bail Organa, Mon Mothma, Admiral Ackbar, Wedge Antilles, Luke Skywalker, Biggs Darklighter, naravno - Yoda... jel petnaest?
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:49   #75
čemu ovaj nepotreban chat

odite na DK ili televiziju
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:57   #76
Quote:
joujou kaže:
čemu ovaj nepotreban chat

odite na DK ili televiziju
mislim da zele reci kako neke predispozicije iz opce kulture jednog vremena moras imati zajednicko...

evo recimo dok netko ubaci citat iz maratonaca a ti blijedo gledas to je odmah minus 200 negativnih bodova (cak i kad su sad to reprizirali na tvu..)

on topic:
nikad na to nisam tako gledao, ako mi se neka cura svidja ili vise...
optimum je negdje +/- 5 god
sto nema veze s nicim eto kad se svi nabacuju brojkama
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:58   #77
Quote:
joujou kaže:
ne znam ni ja... samo se kloni Televizije i Ostalih umjetnosti
Ja nemam televiziju već godinama, što znači da me reference na neku aktualnu seriju ili Bigbradr npr. ostavljaju hladnom, iako dovoljno za zadovoljit opću kulturu saznam iz ostalih medija. I imam nekad poteškoća u komunikaciji zbog toga, ali benefit je veći.
Nah, ali i to je jedna od prednosti razlike u godinama Imate što jedno drugom pokazivat bitno duže od vršnjaka
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 17:59   #78
Quote:
NewsJJ kaže:
mislim da zele reci kako neke predispozicije iz opce kulture jednog vremena moras imati zajednicko...
to sve postaje jasno nakon Silajn...
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:06   #79
Quote:
joujou kaže:
to sve postaje jasno nakon Silajn...
Kad sam imala 15, ekipa od 6 godina starijeg dečka pila mi je krv nabacujuć se pojmovima i događajima koji meni teoretski nisu mogli bit dostupni. Do 16te sam im svima jebala mater , učila sam. Ali to je sve bilo jadno znanje dok nisu došla moja vlastita iskustva, moji koncerti, moji filmovi, moje knjige...Izjednačili smo se u dvadesetima.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 18:13   #80
Quote:
Gaudrath kaže:
oooohhhhhh.... :
djevojka o dok ne postane prebrutalno za ublažavanje

Quote:
Imate što jedno drugom pokazivat bitno duže od vršnjaka
ovo mi je simpa rečeno
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.