Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2011., 11:00   #4821
kladim se na 5,3, a do kraja 2012 i 6,00
mertezah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 16:28   #4822
Benzinka INE na autocesti LPG = 5,25 kn
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 17:15   #4823
Ajmo svi u EU, pa nek standardiziraju sve cijene i nek se mi obicni jebemo s nasim placama, glavno da ce se cijene sve od reda povisiti.

Ako izglasamo taj prokleti novi Sovjetski savez i pridruzimo se onda smo stvarno sugav narod do kraja.

5,20 kn/l - neznam da se smijem ili placem a gorivo je sa 116 palo na 104. Sad se ocito vise ne veze za gorivo cijena plina
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 17:37   #4824
Ako cijene benzina od utorka padaju (kažu i za 20 lipa) zbog čega onda taj plin ide gore?! Ne znam kako je u drugim dijelovima HR, ali danas je Proplinova točionica u Puli bila zatvorena i biti će do 3.10. radi integracije Proplina u Inu Očito mi plačamo višom cijenom plina tu integraciju. Da mi je znati što li to integriraju...
tomovuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:21   #4825
^^^ Integriraju stanje na đeneralovom računu. Za uzvrat, đeneral će biti darežljiv glede kampanje i u svezi s njom...
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 22:11   #4826
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
^^^ Integriraju stanje na đeneralovom računu. Za uzvrat, đeneral će biti darežljiv glede kampanje i u svezi s njom...
Đeneralov je,kod Lepusa, 5,06,na zgradi parlamenta u Pešti stoji i hrvatski grb.
polki is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 08:28   #4827
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Đeneralov je,kod Lepusa, 5,06,na zgradi parlamenta u Pešti stoji i hrvatski grb.
Da ali se tamo još ne određuje cijena plina. Cijena plina se određuje na relaciji MinGoRP - Okrugljak.
mveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 13:38   #4828
majku im j***m lopovsku,dođe mi da auto zapucam u podvožnjak,jebo te auto i plin više,uzet nekog starog dizela i voziti na jestivo ulje!
neo091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 08:46   #4829
False general je mirno sjedio u Haagu. Nije izdao svoje kolege i nije iznosio prljavo rublje u javnost.

Svoju sutnju i prikrivanje krade ostalih sudionika sad naplacuje.
Konacni racun ide nama vozacima. Inace cijena nafte pada (biti ce da opet ulazimo u recesiju worldwide) ali to sa nama ovdje nema nikakve veze.

Mi smo alisa u zemlji cudesa. Dode mi da place kad mi jedan vodoinstalater i ratni profiter odreduje cijenu plina onako po svom nahodenju i potrebama
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 09:44   #4830
http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...3/0032006.html
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 17:28   #4831
jeb...ih tečaj dolara da ih j... dal ja živim u americi ili u hrvatskoj?... normalno,do proljeća ide do 6.50 i onda će domoljubi spustiti do 6.00kn i svi sretni i zadovoljni jer su skinuli dio tereta s naših leđa...svake godine ista priča...
malinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 18:44   #4832
Ej đenerale, heba te tvoj A DE ZE i Jadranka, vraćaj cijenu ispod 5 kuna, ratni profiteru krv ti hebem...., prenesite molim vas "domoljubu" Čermaku Vi što radite za njega, a siguran sam da čitate ovdje na forumu, poruku od jednog ratnog veterana koji više nema živaca za ova sranja...!!!

Boli me kara za cijenu nafte na Mediteranu i tečaj dolara, mi živimo u HR imamo plaće u kunama koja se nije mjenjala već 10 godina i proizvodimo najviše LPG-a u regiji, mogli bi komotno vratit na cijenu od prije 10 godina, 3,35 kn... i nikom ništa, samo bi se još više vozilo na plin i promet bi rastao, došli bi na isto, a živnuo bi ponovo biznis sa ugradnjom autoplina, ...samo prerušene HDZ komunjare zo ne žele kužit...!!!

Ma glasam za kukuriku, to je gotova stvar, nek si pojedu sva govana koja su izasrali, kako reče bivši Čermakov pritvorski kolega Šešelj...!!!

I da, ...puk'o sam 100%...!!!

Zadnje uređivanje supervox : 03.10.2011. at 18:51.
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 19:30   #4833
Smile

Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Ej đenerale, heba te tvoj A DE ZE i Jadranka, vraćaj cijenu ispod 5 kuna, ratni profiteru krv ti hebem...., prenesite molim vas "domoljubu" Čermaku Vi što radite za njega, a siguran sam da čitate ovdje na forumu, poruku od jednog ratnog veterana koji više nema živaca za ova sranja...!!!

Boli me kara za cijenu nafte na Mediteranu i tečaj dolara, mi živimo u HR imamo plaće u kunama koja se nije mjenjala već 10 godina i proizvodimo najviše LPG-a u regiji, mogli bi komotno vratit na cijenu od prije 10 godina, 3,35 kn... i nikom ništa, samo bi se još više vozilo na plin i promet bi rastao, došli bi na isto, a živnuo bi ponovo biznis sa ugradnjom autoplina, ...samo prerušene HDZ komunjare zo ne žele kužit...!!!

Ma glasam za kukuriku, to je gotova stvar, nek si pojedu sva govana koja su izasrali, kako reče bivši Čermakov pritvorski kolega Šešelj...!!!

I da, ...puk'o sam 100%...!!!
Svaka država ima vlast kakvu zaslužuje - valjda će slijedeća biti više po mjeri ljudi u Hrvatskoj. I ja sam lud već dugo ali treba i drugima da nadođe.
mveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 19:53   #4834
Sta se sad svi bunite, zar vam je tesko sufinancirati predizbornu kampanju hdza preko ratnog profitera cermaka?

Sent from my Optimus 2X using Tapatalk
nitko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:45   #4835
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Ej đenerale, heba te tvoj A DE ZE i Jadranka, vraćaj cijenu ispod 5 kuna, ratni profiteru krv ti hebem...., prenesite molim vas "domoljubu" Čermaku Vi što radite za njega, a siguran sam da čitate ovdje na forumu, poruku od jednog ratnog veterana koji više nema živaca za ova sranja...!!!

Boli me kara za cijenu nafte na Mediteranu i tečaj dolara, mi živimo u HR imamo plaće u kunama koja se nije mjenjala već 10 godina i proizvodimo najviše LPG-a u regiji, mogli bi komotno vratit na cijenu od prije 10 godina, 3,35 kn... i nikom ništa, samo bi se još više vozilo na plin i promet bi rastao, došli bi na isto, a živnuo bi ponovo biznis sa ugradnjom autoplina, ...samo prerušene HDZ komunjare zo ne žele kužit...!!!

Ma glasam za kukuriku, to je gotova stvar, nek si pojedu sva govana koja su izasrali, kako reče bivši Čermakov pritvorski kolega Šešelj...!!!

I da, ...puk'o sam 100%...!!!
Ovo boldano, i ja tako mislim, ali neće ni kukurikavci ništa napravit, treba birat nešto treće,samo ne kradeze i kukurikavce
maligni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:16   #4836
Quote:
maligni kaže: Pogledaj post
Ovo boldano, i ja tako mislim, ali neće ni kukurikavci ništa napravit, treba birat nešto treće,samo ne kradeze i kukurikavce
Don Ivan Grubišić?

Inače,prirodni plin je cca 15% jeftiniji nego što je bio u 8. mjesecu ove godine,a kako znamo UNP je otpad u rafinerijama,stoga je ovo poskupljenje klasična kradezejovska pljačka vjerojatno bazirana na zadnjim statističkim podacima o prodaji plina u HR. Čim prodaja nekog proizvoda poraste iz ovog ili onog razloga,Kradeze reagira poskupljenjem,to je pretpostavljam odavno svima već jasno.

http://www.finviz.com/futures_charts.ashx?t=NG
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:54   #4837
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Ej đenerale, heba te tvoj A DE ZE i Jadranka, vraćaj cijenu ispod 5 kuna, ratni profiteru krv ti hebem...., prenesite molim vas "domoljubu" Čermaku Vi što radite za njega, a siguran sam da čitate ovdje na forumu, poruku od jednog ratnog veterana koji više nema živaca za ova sranja...!!!

Boli me kara za cijenu nafte na Mediteranu i tečaj dolara, mi živimo u HR imamo plaće u kunama koja se nije mjenjala već 10 godina i proizvodimo najviše LPG-a u regiji, mogli bi komotno vratit na cijenu od prije 10 godina, 3,35 kn... i nikom ništa, samo bi se još više vozilo na plin i promet bi rastao, došli bi na isto, a živnuo bi ponovo biznis sa ugradnjom autoplina, ...samo prerušene HDZ komunjare zo ne žele kužit...!!!

Ma glasam za kukuriku, to je gotova stvar, nek si pojedu sva govana koja su izasrali, kako reče bivši Čermakov pritvorski kolega Šešelj...!!!

I da, ...puk'o sam 100%...!!!
Ja sam jučer postavio pitanje na sdp-ovoj facebook stranici pitanje vezano i za autoplin,oni su odgovorili da naravno da u njihovom programu postoji energetska strategija i da pogledam,nažalost sve je ostalo samo na tome,ja sam također još bijesam na najnovije poskupljenje,jbt mogu ga prodavati za 2 kune a oni ga umjesto toga spaljuju!
neo091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:19   #4838
Ma dajte, kaj vam je? Plin po 2 kune? Pa zar nema ionako previše auta po Zagrebu? Plin treba biti 10 kuna, a benzin 20. Sav profit, naravno, u Mađarsku (kad nismo znali sami). Dakako.

I cigu za predsjednika! Kakvi kukuriku ili kukulele? Kukuriku+Kukulele=KukuNama
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 08:22   #4839
Quote:
glembaj kaže: Pogledaj post
Don Ivan Grubišić?

Inače,prirodni plin je cca 15% jeftiniji nego što je bio u 8. mjesecu ove godine,a kako znamo UNP je otpad u rafinerijama,stoga je ovo poskupljenje klasična kradezejovska pljačka vjerojatno bazirana na zadnjim statističkim podacima o prodaji plina u HR. Čim prodaja nekog proizvoda poraste iz ovog ili onog razloga,Kradeze reagira poskupljenjem,to je pretpostavljam odavno svima već jasno.

http://www.finviz.com/futures_charts.ashx?t=NG
Da njega recimo!!
maligni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 09:10   #4840
General voli bacat sapun,mi koji vozima na lpg smo idioti koji podižemo taj sapun!
Kupit ću si golfa mark2 1.6d i livaj miško ložu
maligni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.