Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2008., 12:17   #1
cajke

Evo ovako, jedna moja poznanica pozove me prije neku večer na kavu. Sjedosmo u auto i odosmo do Lampaša na staroj Karlovačkoj. Prije toga sam je pitala kakvo je to mjesto, i odgovorila mi je da tamo puštaju "živu mjuzu". Mene kao rokericu zanimalo je li to nešto poput Olivera, Miše i ostalog, jer bih to još i mogla probaviti. Ali, kada smo stigle tamo, živi žas-u. Ljudi moji, kakve cajke, kakav sitni vez, ali najžalosnije od svega, sve mlada ekipa. Svi jednako odjeveni, obavezne su traperice, štikle i što uža i dekoltiranija majca. I sada se ja pitam, gdje će moje dijete izlaziti danas sutra? Ima li još normalnih mjesta za izlazak, ili je sve za k...?
dr.bitch is offline  
Old 26.05.2008., 12:21   #2
hahaha smece. jbg. nebi to mogo slusat.al tako nebi ni misu, olivera jos kako tako
Sex-machine is offline  
Old 26.05.2008., 12:45   #3
ima, ali rijetko... mene samo čudi da su cajke još uvijek in i da se toliko slušaju... zašto techno ne puštaju umjesto njih?? i oni koji ih slušaju kažu da su lyricsi bezveze, svaki isti, a kao ritam tuče...
 
Old 26.05.2008., 13:35   #4
O cajkama se raspravlja na Glazbi, o mjestima za izlazak na sijaset drugih topica tu na D&K, stoga ovaj zatvaram.
just Sandy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.