Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2015., 08:53   #1
Studentski domovi

Rezultati su stigli

https://www.dropbox.com/s/7htqypezoz...17815.pdf?dl=0 (Lista B)

https://www.dropbox.com/s/chklv5h91s...17815.pdf?dl=0 (Lista S)



Budući da je stara tema prešla 10 000 postova, zatvorena je. Možete ju pronaći ovdje.

Na ovoj je temi ZABRANJENO oglašavanje/prodaja/kupnja/zamjena mjesta u domovima. Svako kršenje pravila kažnjavat će se, a postovi koji krše pravila brisati. Hvala na razumijevanju.

Zadnje uređivanje borntobewinner : 17.08.2015. at 13:21.
marbles1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:00   #2
pozdrav, nije mi jasno da li online rezervacije pocinju odmah ili isto u onaj napisani termin?
tcd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:04   #3
Pozdrav, može li netko reći koji su paviljoni (ženski) najbolji na Lašćini? Hvala!
tenaatl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:13   #4
glupo je da zbog radova u domovima u kojima ne živimo, moramo ispaštati mi sa šare i lašćine
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:20   #5
Question

A sto znaci kad nam pisr SUBV.?
P123d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:28   #6
Quote:
P123d kaže: Pogledaj post
A sto znaci kad nam pisr SUBV.?
Upao/la si u dom koji se trenutno renovira, pa ćeš dobivati subvenciju tijekom tog perioda dok radovi ne završe. Ono što meni nije jasno je da li ja moram obavezno ići u stan da dobiješ tu subvenciju ili šta?
marbles1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:49   #7
Quote:
marbles1 kaže: Pogledaj post
Upao/la si u dom koji se trenutno renovira, pa ćeš dobivati subvenciju tijekom tog perioda dok radovi ne završe. Ono što meni nije jasno je da li ja moram obavezno ići u stan da dobiješ tu subvenciju ili šta?
A di drugo :P, kolko sam ja skužila baš ih briga di budeš, dobiš tih 400 kn i to je to
just-believe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:52   #8
Quote:
marbles1 kaže: Pogledaj post
Upao/la si u dom koji se trenutno renovira, pa ćeš dobivati subvenciju tijekom tog perioda dok radovi ne završe. Ono što meni nije jasno je da li ja moram obavezno ići u stan da dobiješ tu subvenciju ili šta?
Ne.
Dokumentacija koja ti je potrebna je: xica, index i preslika kartice tekućeg.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:56   #9
Hoće oni useljavati ljude i prije Božića s obzirom na to kako koji paviljon bude dovršen?
Ishbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:00   #10
Quote:
marbles1 kaže: Pogledaj post
Upao/la si u dom koji se trenutno renovira, pa ćeš dobivati subvenciju tijekom tog perioda dok radovi ne završe. Ono što meni nije jasno je da li ja moram obavezno ići u stan da dobiješ tu subvenciju ili šta?
Mozes ti i putovat doma svaki dan, svejedno dal si u stanu ili ne dobivat ces subvenciju
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:03   #11
Ovaj, ja sam upala u 5/6. paviljon u radiću i sad ne znam koji da odaberem pri rezervaciji te na kojem katu i koju otprilike sobu...

imate li kakav savjet?!
danielari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:03   #12
Znaci oni koji su dobili subvenciju ce znat u kojem su domu tek pri kraju obnove? Isto tako nema ni rezervavije za nas
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:34   #13
Ljudi ako smo dobili Lašćinu i odmah useljavamo..jel se mozemo prebacit kad preurede?
marta21096 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:38   #14
Mojoj prijateljici na listi pise SUBV, ali u profilu pise da nema pravo ni na subvenciju ni na dom...jel moguce da su nesto tu zeznuli ili tako pise svima koji nisu ostvarili pravo na dom koji se ne renovira?
tcd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:51   #15
Quote:
danielari kaže: Pogledaj post
Ovaj, ja sam upala u 5/6. paviljon u radiću i sad ne znam koji da odaberem pri rezervaciji te na kojem katu i koju otprilike sobu...

imate li kakav savjet?!
ja sam jednom bila u 6., drugi kat je bio zenski. neznam za ostale katove. al mi se cini da je zapadna strana bolja i mirnija ako ti je to bitno, da nije prema menzi okrenuta. 5. je isti uglavnom. samo nisam sigurna koji su katovi zenski, a koji muski, ima i mijesanih katova
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:14   #16
Pozdrav, ja sam dobila subvenciju a vrlo rado bih išla u bilo koji dom koji je odmah useljiv. Pa ako ima netko tko je dobio dom i htio bi se zamijeniti neka se slobodno javi. Naravno, ako je takva zamjena uopće moguća.
mothergoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:28   #17
Zna li netko zasto su neki s manje bodova dobili bolju kategoriju? (ciljam na 3. kat na Lašćini i 2. na Savi) To mi ima smisla jedino ako se i 5. i 6. paviljon na Savi preuređuju..preureduju li se?
marta21096 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:44   #18
Quote:
mothergoose kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sam dobila subvenciju a vrlo rado bih išla u bilo koji dom koji je odmah useljiv. Pa ako ima netko tko je dobio dom i htio bi se zamijeniti neka se slobodno javi. Naravno, ako je takva zamjena uopće moguća.
Znaci SUBV znaci da si dobio dom, ali onaj koji se renovira? A sto ti pise u profilu? Jel ti bas pise to da si dobila dom koji se renovira ili?
tcd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:46   #19
Quote:
marta21096 kaže: Pogledaj post
Zna li netko zasto su neki s manje bodova dobili bolju kategoriju? (ciljam na 3. kat na Lašćini i 2. na Savi) To mi ima smisla jedino ako se i 5. i 6. paviljon na Savi preuređuju..preureduju li se?
preuredjuju. ali nakon sto zavrsi obnova starih paviljona, znaci nakon nove godine. rekli su nesto kao da ce onda stanarima 5. i 6. paviljona osigurati smjestaj u starim (obnovljenim) paviljonima
black08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:47   #20
Pozdrav,
Ako sam dobila subvenciju jel to znaci da sam dobila dom ali da cu moci useliti namon obnove ili?

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.