Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2016., 21:22   #1
Ucenicki servis

Dakle kao prvo molio bih admine da me usmjere ako sam promasio podforum,hvala i nhf
A sad me zanima ako ja kao ucenik gimanzije(gfg u koprivnici) sa 16(onda 17.) godina mogu raditi preko ljeta preko ucenickog servisa ili cega vec.
O tome neznam nista pa bi bilo informacija pomogla
Hvala:-)
nesto73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 10:59   #2
nisam provjerila osobno, ali kažu da je ovako:
prvo se moraš registrirati u učeničkom servisu (s kojim tvoja škola ima ugovor- provjeri, možda možeš i u bilo kojem). U zg znam da ima servis u učeničkom domu preko puta ekonomskog faksa na kenedijevom.
obično posao moraš pronaći sam, nekad ima i ponuda preko servisa. isplata se vrši tako da poslodavac plati servisu, servis uzme naknadu a ostatak ide tebi.
možda je najbolje da kontaktiraš direktno neki učenički servis ili referadu u školi.
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:10   #3
Nedoumica oko učeničkog servisa

Pozdrav,naime imam malu nedoumicu pa mi treba informacija .
Prošlo ljeto sam radio na učenički ugovor,no nakon toga uč.iskaznicu nisam produžio. Završio sam 4.razred no formalno sam još učenik do 31.8 pa me zanima da li se iskaznica i dalje može produžiti ,te kako urediti status?
U Student Servis se nemogu upisati jer još nisam dobio svjedodžbu..
Ako itko zna ili ako je bio u sličnoj situaciji,pomoć ne bi bila na odmet.

Hvala unaprijed.


Poslano sa mog Lenovo A6020a40 koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:15   #4
Quote:
xTheLuka1998x kaže: Pogledaj post
Završio sam 4.razred no formalno sam još učenik do 31.8 pa me zanima da li se iskaznica i dalje može produžiti
Jesi siguran u ovo? Ja bih rekao da u trenutku kada završiš srednju prestaješ biti učenik... ( tako je i na faksu )
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:18   #5
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Jesi siguran u ovo? Ja bih rekao da u trenutku kada završiš srednju prestaješ biti učenik... ( tako je i na faksu )
dobro da al ja još nisam obranio završni rad i to al učenik sam a problem je taj što nisam produžio tu iskaznicu a ima li mi je smisla produžiti za 3 mjeseca rada

Poslano sa mog Lenovo A6020a40 koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:22   #6
Pa provjeri što se događa sa tvojim statusom nakon što obraniš završni. Ako ti vrijede prava do 31.8. produži, pa ćeš se u 9. mjesecu upisati u studenski
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:22   #7
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Pa provjeri što se događa sa tvojim statusom nakon što obraniš završni. Ako ti vrijede prava do 31.8. produži, pa ćeš se u 9. mjesecu upisati u studenski
u redu hvala lijepa.


Poslano sa mog Lenovo A6020a40 koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 01:50   #8
Quote:
plavaruska kaže: Pogledaj post
U zg znam da ima servis u učeničkom domu preko puta ekonomskog faksa na kenedijevom.
Taj servis vise ne postoji
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.