Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 16.03.2012., 23:34   #1
Najgori miris tj. smrad

Jedna malo ležernija tema; podijelite smenom i ostatkom, što je najstrašnije što ste omirisali? Ovo je PZ, okupljalište najznatiželjnijih iskusnjara, ako se netko nasnifao nečega, to su lokalci

Ja sam danas našla jedan od top favorita, skoro su mi oči ispale. Bila sam u dućanu na odjelu čajeva i osjetila smrad grozno neopranih nogu. Kad kažem "neopranih nogu", mislim na "godinu dana neopranih nogu, skladištenih u najlonskoj vrećici u umaku od znoja temeljito utopljenog u pljesnive sintetičke Wang hong čarape za 5 kuna 5 parova". Smrad jak da peku oči . Osvrćem se, nema nikoga, gledam u svoja stopala ( ) i onda u razgovoru sa prodavačicom doznam da je u pitanju valerijana. Suhi dijelovi biljke za čaj, koji se koristi za smirivanje i spavanje. Doduše, jasno mi je kako se brzo zaspe, miris je toliko ogavan da omamljuje. Sedativ? Kakav crni sedativ, mene ovo baca u katatoniju

U jednom dokumentarcu (Human senses konkretno) imate super primjere odurnih smradova, kao i najgori smrad evar. Popričajmo o smradovima
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.