Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2009., 15:29   #61
Krajnje odvratno ponasanje! Pa nisu ljudi "zivotinje" da ih se hvata u klopke da bi se zadrzali u vezi. Tko god vezu tako produzi, mora biti svjestan da se to nikad nece odrzati i da ce tome u odredjenom trenutku doci kraj, a ona ce ostat sama s djetetom. A onda ce svi dignut graju na tipa sto je otisao od zene koju ne voli i koja ga je "ulovila" djetetom. Ma grozno...
Seamaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:32   #62
bolje da stavi kondom na glavu i krene sestarom busiti rupe....mozda pomogne da ispari para opasnih plinova.
jer tko zna, ima li sto god unutra jos?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 16:43   #63
Fuj, odvratna si!
Ljigave su mi takve bjedne žene koje se ponašaju tako sebično i gramzivo.
Ti hoćeš, a on??
Dijete bi trebalo biti plod ljubavi i obostrane želje, a ne ovakvog bjednog parazitskog ponašanja, fuj još jednom

Da sam frajer bez pola frke bi te odjebala i ostavila samo na alimentaciji
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 19:46   #64
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Fuj, odvratna si!
Ljigave su mi takve bjedne žene koje se ponašaju tako sebično i gramzivo.
Ti hoćeš, a on??
Dijete bi trebalo biti plod ljubavi i obostrane želje, a ne ovakvog bjednog parazitskog ponašanja, fuj još jednom

Da sam frajer bez pola frke bi te odjebala i ostavila samo na alimentaciji
I onda opet jadno dijete ispasta!

Zgrozila sam se kada sam vidjela ovu temu, a sto je jos gore takvih "zena" ima puno.
__________________
Just relax and enjoy the ride, it will take you where u need to be... ...eventually...
malatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 07:47   #65
koliko sam ja skužila,neželi ga u brak i nepravi dijete da ga zadrži nego želi imati dijete s njim a on ne želi JOŠ (što znači,da ih želi ali ne sada) NE KAŽEM DA JE TO išta bolje što želi napravit bez njegove suglasnosti ali je puno manje sjebhano nego ,nego lovanje za brak i za zadržavanje.I ja želim dijete a moj još neželi i nije mi palo na pamet na prisilnu trudnoću al znam kako se osijeća pantera,ako stvarno vjeruje da se vole i da bi mogli uzdržavat dijete,kao što ja vjerujem za svog dragog. mi smo bez kontracepcije, na onoj vadigavan jer je njemu svjedno ako se dogodi jer želi dijete samo želi najprije završit fax,a ako mu se desi tijekom faxa nije bed može imat dijete i ić na fax (ima 30 god i zaposlen je) svjestan je mogućnosti da može dobit dijete i prihvaća rizik,samo se neželi totalno svjesno dobit dijete jer uvik misli da bi financije mogle bit bolje,mogo bi se fax, završit sagradit kuća itd...tako može u nedogled
Sylvia-Sylvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 20:55   #66
Hmm, nova sam ovdje! Udala sam se, evo točno prije mjesec dana, dragi i ja radimo na djetetu dva mjeseca i nažalost još ništa. Što je najgore imam sve simptome, ali od dva napravljena testa koja su bila negativna, počela sam gubiti nadu i pomišljati da sam sve te simptome počela umišljati, jer znam da radimo na bebi. Nadam se da će uskoro biti jedan koji će pokazati pozitivan rezutat.
BLUE B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:58   #67
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
I onda opet jadno dijete ispasta!
kad je to tako dobra isprika
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:52   #68
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Dakle situacija je slijedeća...

Ja bi bebu,a on veli da još ima vremena i da mu se ne žuri, ali ja bi silno htjela sad ostati trudna. Tu postaje problem kako ga uloviti, jer koristimo kondome kojih se on ne želi odreći, bar ne još...

Dakle pitanje za žene kako zatrudnjeti uz kondome??
Uzmes sitnu iglicu i probusis kondome dok su jos zapakirani...golom oku rupice nevidljive....izbusis ih 7,8 i valjda ce biti uspjeha...ali kada zatrudnis moras djetetu nadjenuti moje ime..koje cu ti reci private...i mislim ozbiljno...
WUSTENROT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:53   #69
Quote:
WUSTENROT kaže: Pogledaj post
Uzmes sitnu iglicu i probusis kondome dok su jos zapakirani...golom oku rupice nevidljive....izbusis ih 7,8 i valjda ce biti uspjeha...ali kada zatrudnis moras djetetu nadjenuti moje ime..koje cu ti reci private...i mislim ozbiljno...
hahha daj reci,jel imaš neko ružno ime?
Sylvia-Sylvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:19   #70
mislim da ovakvo nešto može napraviti samo sebična osoba, na prevaru ostati trudna, a da ne misli na to kakav će život imati to dijete. nije to samo trbuh koji nosaš 9.mj, to je osoba. ako ti dragi ne želi imati dijete, ne forsiraj. a ako baš forsiraš, ili ga zajebeš, kad- tad će ti se to vratiti. nema puno stvari u koje sam 100% sigurna, ali jedna od njih je da se sve vraća.
i nemoj se onda čuditi kad ti život bude vraćao milo za drago.
u ovoj tvojoj "situaciji" nisi bitna samo ti, nego i on. ako trudnoća bude samo tvoja odluka, onda budi spremna i na to da dijete sama odgajaš.
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:03   #71
Vidite da je trol, pa od prvog posta vise nema javljanja.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:12   #72
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Vidite da je trol, pa od prvog posta vise nema javljanja.
nema cura vremena ćeretat po forumu kad mali stalno plače
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 03:40   #73
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
nema cura vremena ćeretat po forumu kad mali stalno plače
Sylvia-Sylvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 07:37   #74
Quote:
BLUE B kaže: Pogledaj post
Hmm, nova sam ovdje! Udala sam se, evo točno prije mjesec dana, dragi i ja radimo na djetetu dva mjeseca i nažalost još ništa. Što je najgore imam sve simptome, ali od dva napravljena testa koja su bila negativna, počela sam gubiti nadu i pomišljati da sam sve te simptome počela umišljati, jer znam da radimo na bebi. Nadam se da će uskoro biti jedan koji će pokazati pozitivan rezutat.
Zakaj bi morali baš odmah imati dijete?
Meni je malo čudno dok se neko uda, i odmah mora imati dijete, po svaku cijenu. Dal je to zbog pritiska okoline ili nečeg drugog, ja ne kužim, al dobro.
Uživajte još malo jedan u drugome, navikavajte se na zajednički život, a ovo će već doći. Uostalom, zdravom paru je potrebno oko 7 mjeseci da zatrudni. Ako godinu dana pokušavate i ništa, onda se malo uputite na pretrage.
Ali, nemoj odmah nakon dva mjeseca paniku raditi
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:52   #75
Nije da smo mi novi u tome, živimo zajedno već 4,5 godine a zajedno smo 6 godina. Zato smo se odlučili za taj korak, dalje, htjeli bi bebu .
BLUE B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:51   #76
Quote:
BLUE B kaže: Pogledaj post
Nije da smo mi novi u tome, živimo zajedno već 4,5 godine a zajedno smo 6 godina. Zato smo se odlučili za taj korak, dalje, htjeli bi bebu .
ok, onda
Koliko imaš god?
__________________
a rolling stone gathers no moss

Zadnje uređivanje Ziki : 26.02.2009. at 17:58.
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 00:32   #77
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
ok, onda
Koliko imaš god?


24 godine,a on 29 godina
BLUE B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 10:47   #78
Quote:
BLUE B kaže: Pogledaj post
24 godine,a on 29 godina
Imaš još puno vremena
ja imam 28, pa još ni ne razmišljam o tome, možda malo, but
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 16:55   #79
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Imaš još puno vremena
ja imam 28, pa još ni ne razmišljam o tome, možda malo, but
Nema to veze s godinama. Kad ti se dogodi onaj klik u glavi da želiš dijete i kad počneš raditi na tome, svaki mjesec bez "plusića" ti je razočarenje. Ali ne brini BLUE, stvarno je prerano za brigu. Nakon godinu dana pokušavanja se možeš početi brinuti i otići na pretrage.

Sretno tebi i TM-u.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:01   #80
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Nema to veze s godinama. Kad ti se dogodi onaj klik u glavi da želiš dijete i kad počneš raditi na tome, svaki mjesec bez "plusića" ti je razočarenje. Ali ne brini BLUE, stvarno je prerano za brigu. Nakon godinu dana pokušavanja se možeš početi brinuti i otići na pretrage.

Sretno tebi i TM-u.
Hvala puno!
BLUE B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.