Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2006., 13:28   #81
Osobno me zanima jedno: kad sam vani s curom i ekipom i pocugam dosta ,poprilicno sam svjestan da sam za k. u takvom stanju i radije bi uzmaknuo na bilo kakav znak frke nego se upustao u okrsaje....primjetio sam da je kod dosta ljudi upravo suprotno,popiju galon i onda se busaju u prsa i tukli bi se ,sto je poprilicno ...

Kako kod vas tako nesto funkcionira?
__________________
"Do, or do not. There is no 'try'."
~ Yoda
vey... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 13:33   #82
Quote:
vey... kaže:
Osobno me zanima jedno: kad sam vani s curom i ekipom i pocugam dosta ,poprilicno sam svjestan da sam za k. u takvom stanju i radije bi uzmaknuo na bilo kakav znak frke nego se upustao u okrsaje....primjetio sam da je kod dosta ljudi upravo suprotno,popiju galon i onda se busaju u prsa i tukli bi se ,sto je poprilicno ...

Kako kod vas tako nesto funkcionira?

Ne pijem
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 13:36   #83
Quote:
The Realist kaže:
Ne pijem

Jedna od boljih solucija ....
__________________
"Do, or do not. There is no 'try'."
~ Yoda
vey... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 15:00   #84
Quote:
Caine kaže:
javlja mi 404 error.
Probaj sa velikim "D" kod "defense"
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 16:01   #85
Quote:
juanpablom kaže:
Ako se nekom da nek pročita http://tkdtutor.com/07defense/EffectsOfBlows.htm i komentira
pa, te točke koji oni navode su većinom poprilično smiješne (recimo trebao bi ti nož ili macola da dođeš do njih... ozljeda n. phrenicusa?), potpuno pogrešne (od kad udarac u coccyx izaziva traumu mozga? ) ili pretjerano očite (Udarac u goljenicu može izazvati lom kosti potkoljnice...)

sve u svemu, lijep katalog za početnike u borilačkim vještinama, kompletno sa točkama koje će nasmijat bilo kojeg iskusnijeg vježbača.

osim toga, kaj nisi znao fa je TKD sotonska vještina? http://www.pastornet.net.au/response/articles/59.htm
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 17:45   #86
Quote:
Caine kaže:
osim toga, kaj nisi znao fa je TKD sotonska vještina? http://www.pastornet.net.au/response/articles/59.htm
idiota. ovo treba pod humor
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 18:57   #87
Quote:
Afrofeet kaže:
idiota. ovo treba pod humor
već je!

možeš uživat u cijeloj stranici punoj toga! Ima takvih bolesnih stvari da sam se smijao pol sata
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 22:45   #88
Quote:
Caine kaže:
pa, te točke koji oni navode su većinom poprilično smiješne (recimo trebao bi ti nož ili macola da dođeš do njih... ozljeda n. phrenicusa?), potpuno pogrešne (od kad udarac u coccyx izaziva traumu mozga? ) ili pretjerano očite (Udarac u goljenicu može izazvati lom kosti potkoljnice...)
[/URL]
slažem se s tobom. Spominju neke unutarnje organe i njihovo oštećivanje koje dovodi do moguće smrti ali te organe možeš oštetiti eventualno nožem ili nečim gorim.
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 00:20   #89
ako cete vjerovati svemu sto se pise okolo, doci cete do zakljucka da je sam covjek, i sve unutar 50 metara oko njega njegova smrtonosna tocka.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 00:27   #90
Quote:
happyman kaže:
ako cete vjerovati svemu sto se pise okolo, doci cete do zakljucka da je sam covjek, i sve unutar 50 metara oko njega njegova smrtonosna tocka.
pa, ako napadneš taktičkim nuklearnim oružjem, je

pouke:

bez alata nema zanata.

pravi alat za pravi posao.

nemoj silom, uzmi veći čekić.
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 12:49   #91
Quote:
Caine kaže:
pa, ako napadneš taktičkim nuklearnim oružjem, je

pouke:

bez alata nema zanata.

pravi alat za pravi posao.

nemoj silom, uzmi veći čekić.
A jesi car
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 10:08   #92
Kako to da stari dobri štosevi više ne prolaze. Svi mislite na neke opake udarce. Nemojte nikad ići nekome zlo nanijeti. Dečki i cure kada dođe do naguravanja i kada je trbuh do trbuha. Pogledajte se strogo u oči, odmjerite i bez najave date pusu čelom u nos, onako izvučeno iz leđa. To je uglavnom dovoljno da odete. A ako nije onda se primite nečeg čime čovjeku možete ispustiti malo krvi. Jer najsigurnije je kad onom tko vas hoće krknuti ispustitie koju litru van. Za davljenje obično nema vremena.
Volim Svoj Narod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 17:32   #93
[QUOTE=Volim Svoj Narod]Pogledajte se strogo u oči, odmjerite i bez najave date pusu čelom u nos, onako izvučeno iz leđa. To je uglavnom dovoljno da odete. A ako nije onda se primite nečeg čime čovjeku možete ispustiti malo krvi. Jer najsigurnije je kad onom tko vas hoće krknuti ispustitie koju litru van. QUOTE]

Opasno i nepotrebno, pogotovo ovo prvo.
Ne pustam nikoga da mi dode trbuh do trbuha
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 19:35   #94
Quote:
Jujigatame kaže:
Opasno i nepotrebno, pogotovo ovo prvo.
Ne pustam nikoga da mi dode trbuh do trbuha
tocno tako, ako cu vec gadati nesto, zasto gadati tvrdi dio.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:55   #95
zato jer me manje boli ak udarim glavom nego šakom
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 17:10   #96
Quote:
Sunburn kaže:
za karotide je lakse stisnut i drzat nego pogodit precizno prstima, ali u slucaju da uspijes pogodit tako da prsne unutarnja karotida, da, vjerujem da bi bilo smrtonosno
Vrlo male su šanse da ćeš ih pogodit prstima a ako ih i pogodiš teško da će se rasprsnuti osim ako nemaš nokte barem 1 cm.
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 20:07   #97
moš se objesit na unutarnju karotidu bez da pukne. Kakve su vam to gluposti?
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 20:55   #98
Quote:
Caine kaže:
zato jer me manje boli ak udarim glavom nego šakom
Mos roknut dlanom ili laktom, cemu riskirati shot glavom. Mos klinc-koljeno. Mos ga bacit. Mos kaj oces.
Plus sto je pustiti nekoga trubuh do trbuha i gledat se u oci po meni glupo
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 21:17   #99
kakav trbuh do trbuha???to se moze desit samo kad na treningu radimo klinc i sa curom.sve blize od ispruzene ruke je prekoracena(moja)zona i tu vise nema razgovora.
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 00:00   #100
Quote:
Jujigatame kaže:
Mos roknut dlanom ili laktom, cemu riskirati shot glavom. Mos klinc-koljeno. Mos ga bacit. Mos kaj oces.
Plus sto je pustiti nekoga trubuh do trbuha i gledat se u oci po meni glupo
hint: to s glavom je bio sarkazam. jerbo prazna stvar ne boli
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.