Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2011., 16:56   #1161
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
daj please, njemu je to izravan udar na njegovu muskost!
Atomska bomba na ego.

Ne, ne..ne pali...jos sam mu fino rekla da mozemo u bordel skupa i da si bum zela curku i nek gleda.
Naso se uvrijeden.
Ok kopčam!
Gotovo pa izgubljen slučaj ili bar tako zvuči!

Drugi dio mi je tako poznat,iz jedne lošije faze koju smo prolazili
Al moj je živnuo,iako je prjedlog o dodatnoj dami odmah odbijen

Quote:
AzrielMacak kaže: Pogledaj post
Jednostavno pitanje za žene koje pohode ovaj topic. Kakav je bio vaš libido za vrijeme trudnoće u odnosu na prije?
Nešto veći.Ali moj je nakon poroda još dodatno porastao,ali nema ti tu pravila
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 18:41   #1162
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Daj nam molim te ti to sada objasni. Da ne čekamo 50-e.
Pa bih..objasnio vrlo rado! Ali to bih trebao nadugačko i vjerovatno bi se smisao i poruka morali razvodniti na puno tema na ŽUD-u!
Sve je povezano u zajedničkom životu muškarca i žene! Sve ima svoje uzroke i korjene pa tako i nedostatak seksa! Nedostatak istog je samo rezultat lošeg poznavanja partnera! A dobro sad, ne mogu tvrditi da je baš u svakoj situaciji tako ali u većini da!
Ako te stvarno zanima moje mišljenje onda prati moje postove po raznim temama! Za sada sam početnik ali sam sklon brbljanju pa s vremenom vjerovatno bude mojih laprdanja još!
lijepi pozdrav!
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:01   #1163
Joj, Orion nemres nama sitnim gladnim frustriranim zivotinjama mahat sa biftekom.
Kako cu upoznati partnera kad on ne govori sto je problem. Ako voli sado mazo neka dovraga to i kaze, ako voli kineskinje neka to i kaze, nadasve ako voli starije zene neka pobogu bude posten i prizna to da skratimo agoniju.
Ne... valjda je sadista i uziva u tisucu mojih pitanja, mojih blic ideja i spremnosti da napravim sve da bi se pukli ili se nasladuje mojim razmisljanjima jel mi pizda mozda ruzna.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:10   #1164
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Joj, Orion nemres nama sitnim gladnim frustriranim zivotinjama mahat sa biftekom.
Kako cu upoznati partnera kad on ne govori sto je problem. Ako voli sado mazo neka dovraga to i kaze, ako voli kineskinje neka to i kaze, nadasve ako voli starije zene neka pobogu bude posten i prizna to da skratimo agoniju.
Ne... valjda je sadista i uziva u tisucu mojih pitanja, mojih blic ideja i spremnosti da napravim sve da bi se pukli ili se nasladuje mojim razmisljanjima jel mi pizda mozda ruzna.
Ma ne mašem ja biftekom nikome! Ako te to tješi i sam sam pomalo željan bifteka! Iako sam u vezi jedem već danima suhi kruh! I iz svoje tvrdoglavosti jest ću ga još danima! Ali tvrdoglav sam jer nikako da sa dragom rješim uzroke problema! Do tada..suhi kruh!...šta fali!!?
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:15   #1165
Quote:
orion1 kaže: Pogledaj post
Ma ne mašem ja biftekom nikome! Ako te to tješi i sam sam pomalo željan bifteka! Iako sam u vezi jedem već danima suhi kruh! I iz svoje tvrdoglavosti jest ću ga još danima! Ali tvrdoglav sam jer nikako da sa dragom rješim uzroke problema! Do tada..suhi kruh!...šta fali!!?
Znači... još uvijek je sex (vođenje ljubavi ) najjače oružje za obračun partnera u vezi/braku?
I onda se čudite što ga nema...
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:46   #1166
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Znači... još uvijek je sex (vođenje ljubavi ) najjače oružje za obračun partnera u vezi/braku?
I onda se čudite što ga nema...
Krivo shvaćeno al što da ti radim!? Ako me baš vučeš za jezik..najjače oružje za obračun u braku je fizička snaga! Već sam to spomenuo negdje pa su me pljucnuli...malkice! Da ne bude zabune...ni u ludilu mi ne bi pale na pamet takve stvari!
Moja tvrdoglavost je moje svjesno stanje koje če imati nekakve rezultate...ili možda neće! U stvari, neznam kako da ti to objasnim...neda mi se vrtiti u krug sa standardnim i uobičajenim načinom razmišljanja jer vidim i u životu i ovdje po forumu da od toga slabo koristi!
Sam sex..sa mojom dragom neće biti sporan..kada popuste i njene tvrdoglavosti! To ti nije oružje..to je igra!
Ali već sam napisao..da sad objašnjavam detaljno, išlo bi previše u širinu!
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:51   #1167
Quote:
orion1 kaže: Pogledaj post
Krivo shvaćeno al što da ti radim!? Ako me baš vučeš za jezik..najjače oružje za obračun u braku je fizička snaga! Već sam to spomenuo negdje pa su me pljucnuli...malkice! Da ne bude zabune...ni u ludilu mi ne bi pale na pamet takve stvari!
Moja tvrdoglavost je moje svjesno stanje koje če imati nekakve rezultate...ili možda neće! U stvari, neznam kako da ti to objasnim...neda mi se vrtiti u krug sa standardnim i uobičajenim načinom razmišljanja jer vidim i u životu i ovdje po forumu da od toga slabo koristi!
Sam sex..sa mojom dragom neće biti sporan..kada popuste i njene tvrdoglavosti! To ti nije oružje..to je igra!
Ali već sam napisao..da sad objašnjavam detaljno, išlo bi previše u širinu!
Sve si rekao... samo se vi nastavite tako "igrati"...
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 22:39   #1168
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Sve si rekao... samo se vi nastavite tako "igrati"...
Ah..neshvaćen sam ponovno..i cinizmom kažnjen čak!
A niš onda..odoh na neku drugu temu..
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 08:31   #1169
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Znači... još uvijek je sex (vođenje ljubavi ) najjače oružje za obračun partnera u vezi/braku?
I onda se čudite što ga nema...
Nekima je, meni nije. Zapravo u braku osobno nemam oruzja. Mozda je to krivo, ne znam, ali stvarno nisam karakter po tom pitanju.
MM kad se naljuti ne prica, spava u drugoj sobi, mrsti lice, itd. To ignoriram, naravno, ako smatram da sam u pravu, ako sam u krivu ispricat cu se i tu je prica gotova. Za mene kada je u pitanju brak i obitelj takvo ponasanje samo gubljenje vremen jer sate provedemo u negativnom raspolozenju dok jedna strana (najcesce ucjenjena) ne popusti i onda? Eto, jedna je bitka gotova, a rat se na drugim poljima nastavlja. Sto smo rijesili? nista. Sto smo zakljucili? nista! Sto smo naucili? Ego je ponekad vazniji od istinskog cilja.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 08:44   #1170
Quote:
orion1 kaže: Pogledaj post
Krivo shvaćeno al što da ti radim!? Ako me baš vučeš za jezik..najjače oružje za obračun u braku je fizička snaga! Već sam to spomenuo negdje pa su me pljucnuli...malkice! Da ne bude zabune...ni u ludilu mi ne bi pale na pamet takve stvari!
Moja tvrdoglavost je moje svjesno stanje koje če imati nekakve rezultate...ili možda neće! U stvari, neznam kako da ti to objasnim...neda mi se vrtiti u krug sa standardnim i uobičajenim načinom razmišljanja jer vidim i u životu i ovdje po forumu da od toga slabo koristi!
Sam sex..sa mojom dragom neće biti sporan..kada popuste i njene tvrdoglavosti! To ti nije oružje..to je igra!
Ali već sam napisao..da sad objašnjavam detaljno, išlo bi previše u širinu!
Ne slazem se da je najjace oruzje u braku fizicka snaga. Takav stav kod mene nimalo ne pali jer proradi inat, drskost i tada nesvjesno pocinjem partnera intelektualno omalovazavat. Imala sam kratko partnera koji je vjerovao takav odnos, da je zena slabija, da je tu da se klanja. Prisjela sam mu.
Cemu tvrdoglavost kada ona nece rijestit problem. Nakon nekog vremena jedna strana ce se ispricati da prekine agoniju, "tihu misu" u kuci, ali dok se ne sjedne i razgovara problem ce visiti u zraku.
Mislim da su u zivotu ljudi prisiljeni igrati "igru" na poslu, u drustvu, u borbi za egzistenciju...stoga smatram da rijec "igra" treba ostaviti ispred kucnih vrata.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:15   #1171
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Znači... još uvijek je sex (vođenje ljubavi ) najjače oružje za obračun partnera u vezi/braku?
I onda se čudite što ga nema...
oni koji to koriste kao oruzje ili uvjetovanje necega....



ja bi samo rekao da ih smatram idiotima.


a tek one koji popuse pricu............
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 10:01   #1172
Savjet muškarcima: najjače muško oružje je ženska mašta (i kako "upravljati" njom).
Savjet ženama: najjače žensko oružje je muški ego (i kako "upravljati" njime).

__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 10:13   #1173
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Savjet muškarcima: najjače muško oružje je ženska mašta (i kako "upravljati" njom).
Savjet ženama: najjače žensko oružje je muški ego (i kako "upravljati" njime).



indeed. nista za dodati, +1
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 17:17   #1174
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Ne slazem se da je najjace oruzje u braku fizicka snaga. Takav stav kod mene nimalo ne pali jer proradi inat, drskost i tada nesvjesno pocinjem partnera intelektualno omalovazavat. Imala sam kratko partnera koji je vjerovao takav odnos, da je zena slabija, da je tu da se klanja. Prisjela sam mu.
Cemu tvrdoglavost kada ona nece rijestit problem. Nakon nekog vremena jedna strana ce se ispricati da prekine agoniju, "tihu misu" u kuci, ali dok se ne sjedne i razgovara problem ce visiti u zraku.
Mislim da su u zivotu ljudi prisiljeni igrati "igru" na poslu, u drustvu, u borbi za egzistenciju...stoga smatram da rijec "igra" treba ostaviti ispred kucnih vrata.
E ja baš moram crtati izgleda!
Što sam sa spomenom fizičke snage htjeo reći je to, da je takav način svakako najgori ! I svi se oko toga slažemo i sam se oko toga slažem sa vama!
Hajde predpostavimo ovakvu situaciju..iz muške perspektive govorim!
Imamo žensko koja neprestano nešto prigovara, neprestano je nešto i s nečim nezadovoljna! I ako to traje jedan duži period, a predpostavimo da je muškarac učinio sve što može, da joj udovolji, što mu je činiti?

Može birati...
Ako odluči da ju ne sluša i da mu to na jedno uho ulazi a na drugo izlazi...žena prigovara da ju ne doživljava.. da ju ne poštuje!

Ako se odluči braniti na verbalni način..u prijevodu svađati...onda ispada da ju psihički maltretira!

Ako pobjegne van sa društvom..posveti se birtijama, kladionicama, hobijima..ispada da zanemaruje obitelj, da ne pridonosi ništa po pitanju kučnih obaveza!..."ona sve mora sama.."

Ako pokušava nešto i pomoći po kući onda mu se prigovara da se po istoj samo mota..i nek ide van nešto zaradit ko svi ostali sposobni muškarci!

Ako ide van zarađivati..kao svi ostali sposobni muškarci onda dolazi kuči mrtav umoran i kao glavni cilj vidi jedino krevet i duboki san! U tom slučaju ispada da ženu seksualno zanemaruje!

Ako i pokuša biti donekle aktivan po tom pitanju onda mu se prigovara da samo mrljavi i da joj je vibrator bolji! Kako ga nije stid..jel!

I tako drage žene...kako got da ispadne muškarac je katastrofa i treba ga odmah ostavljati...on vas nije zaslužio! I u svakoj od nabrojanih situacija on je katastrofa..nemože se pojmiti da postoji gori muškarac!

I sad da se vratim na prvobitnu misao..
Ima još gorih..on koji puknu i jednostavno nalemaju ženu!
Evo, u smislu ove priče, nadam se da ste shvatili razlike i zašto sam rekao da je fizička snaga najgori način rješavanja problema!

Da se sad ne obrušite na mene, ponavljam...ova priču sam napisao namjerno i iz muške perspektve jer je ista, u masi slučajeva, razlog za nedostatak seksa u braku! Ne kažem da nema i ženskih verzija i ženskih priča, ne kažem da nema i nevjere i bezobrazluka..ali izvolite pišite! Ali pišite tako da analizirate korjen problema, pričajte sa partnerom na način, i da se ispričavate i da zahtjevate ispriku!
Najlakše je reći...ti mene ne voliš..ti mene zanemaruješ..a ja obukla sexi spavaćicu..i nekako bi najbolje bilo da te ostavim!
Odoh sad ..sa isprikom onima koji se nisu našli u ovoj priči!
Za one koji su se našli..od volje im je..izvući nešto poučno ili popljuvati..
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 18:15   #1175
Naravno da ovako ispričana priča drži vodu drugačije nego kad blebneš da je u braku najjače oružje fizička snaga.
U životu je najlakše imati kratki fitilj pa stvari rješavati snagom.
Ti očito želiš da se ovi vaši nesporazumi riješe, nadvladaju na ljudskiji način...

Puno si toga naveo ali svaka kuća ima slične priče.
No, vama bi pomogao konstruktivni razgovor a ne penisno nadmudrivanje ili vaginalna manipulacija.
Nemate samo problem u spavaćoj sobi. Vi se ne slažete u puno više prostorija u kući.

U svemu ovome najpozitivnije je to što imaš jaku želju za riješiti situaciju, što nisi odustao, što se nisi prepustio.
Taj momentum bi trebao iskoristiti mudro i otići sa ženom nekom psihoterapeutu, u neko savjetovalište... ili barem na kavu negdje izolirano (Crikva? ), pa sjest i otvoriti karte.
U protivnom, zapetljat ćete se u Grodijev čvor.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 19:44   #1176
Blackmore, ovo što sam napisao je moja priča..ali prije 15 god!
Želja mi je da netko iz nje barem nešto poučno izvuče ako želi!
"Dileme" koje imam danas nisu dileme klasičnog tipa! Odavno sam shvatio u kojem grmu leži zec a sada čekam da i druga strana shvati! U stvari znam da je shvatila ali joj je problem priznati! Ne meni nego sebi..! Ja samo čekam..!
Sorry...nisam na ovom forumu u svojstvu tražitelja pomoći nego u svojstvu pružatelja..ukoliko netko želi pomoć..naravno!
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 20:15   #1177
Quote:
orion1 kaže: Pogledaj post
Blackmore, ovo što sam napisao je moja priča..ali prije 15 god!
Želja mi je da netko iz nje barem nešto poučno izvuče ako želi!
"Dileme" koje imam danas nisu dileme klasičnog tipa! Odavno sam shvatio u kojem grmu leži zec a sada čekam da i druga strana shvati! U stvari znam da je shvatila ali joj je problem priznati! Ne meni nego sebi..! Ja samo čekam..!
Sorry...nisam na ovom forumu u svojstvu tražitelja pomoći nego u svojstvu pružatelja..ukoliko netko želi pomoć..naravno!
Of kors... i ja imam koju godinicu na grbi i isto se smatram davateljem savjeta.
U redu, vi ste se odavno zakopali u rovovsku bitku... i znate "snagu neprijatelja" odavno.
Jedino mi je žao svog tog vremena provedenog i potrošenog na nadmudrivanje.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 21:07   #1178
Sex je obično pokazatelj da nešto ne štima u vezi.

Razgovarajte, pitaj ju jeli joj nešto ne štima u vezi.

Bračni savjetnik također nije na odmet.
Rasta_Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 21:11   #1179
Quote:
Rasta_Lion kaže: Pogledaj post
Sex je obično pokazatelj da nešto ne štima u vezi.Razgovarajte, pitaj ju jeli joj nešto ne štima u vezi.

Bračni savjetnik također nije na odmet.
Moram reći da je ova izjava za zlatnu medalju i plaketu "Instituta za udare gromova".

Samo da te ispravim: nije sex pokazatelj da nešto ne štima... nego upravo suprotno, izostanak sexa!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 22:00   #1180
Orion1, ono sto mozda vrijedi za vecinu najcesce ne vrijedi za mene, niti za moj brak (mislim na post stranicu prije gdje si naveo tipice zalopoljke jednog muskarca-nadam se da ne smeta sto ga nisam citirala, velik je).
Sto se tice kvalitete zajednickog zivota oboje nemamo zamjerke. Sam kaze da se mene ne moze usporedit za vecinom zena (naravno ne u negativnom smislu) i da je sretan sto me ima...ali stekamo u krevetu. Smatram da je dublji problem od umora, tajminga, polozaja zvijezda na nebu.
U petak smo kod terapeuta, na njegovu inicijativu. Meni to nije palo na pamet jer u cro to je sramota.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.