Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2008., 01:10   #1981
Evo da i ja malo pohvalim svoju peglu. Prije nekih mjesec dana sam kupila Remington Sleek & Curl S1051 peglu za kosu i meni je odlična! Peglam se otprilike 2 puta mjesečno, imam dosta gustu, valovitu i neukrotivu kosu, a bude mi dovoljno dva puta brzo prijeći preko pramena i kosa je skroz ravna. I frizura mi bez problema potraje 3-4 dana.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 14:33   #1982
Quote:
ančica_15 kaže: Pogledaj post
ja imam braun professional peglu...imam je od uskrsa proslog...pocastila sam bila sama sebe:P
odlicna mi je...s tim da ja kosu peglam svaki dan...osim vikendom...a ona mi je i dalje kao nova...bila je 470kn i stvarno bi je svima preporucila
Ako je tako odlicna zasto peglas svaki dan Jer ja imam remington i dovoljno mi je ispeglati jednom u 3 dana...i kosa ostaje ravna cak i na vlaznom vremenu
Brooke_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 14:50   #1983
Quote:
Brooke_ kaže: Pogledaj post
Ako je tako odlicna zasto peglas svaki dan Jer ja imam remington i dovoljno mi je ispeglati jednom u 3 dana...i kosa ostaje ravna cak i na vlaznom vremenu
zar ti se kosa ne uvije dok spavas
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 14:54   #1984
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
zar ti se kosa ne uvije dok spavas
Prije jeste dok sam je peglala sa peglom rowenta ellite look...Ali od kako je peglam sa remington 1031 ne uvije se ujutro je samo rascesljam i bude super
Brooke_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:37   #1985
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
zar ti se kosa ne uvije dok spavas
ni meni se ne uvije, nimalo, isto koristim s1031
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:46   #1986
a na kojoj temperaturi ju peglate?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:08   #1987
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
a na kojoj temperaturi ju peglate?
Ja peglam na 160
Brooke_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:46   #1988
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a jel kao sprej, gel, krema? i di si kupila? koliko kn?
To je sprej, kupila sam u Kozmu u Tower centru, mislim da je cijena bila 29 ili 32 kn (nisam više sigurna, a par stranica prije sam napisala točnu cijenu, ali me nije volja sada tražiti )
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:52   #1989
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a jel kao sprej, gel, krema? i di si kupila? koliko kn?
To ti je sprej, miriši kao Cat delux parfem od Naomi Ja sam kupila mala pakiranja, šampon(18 kn), regenertor (18kn) i taj sprej (22 kn) za probu i sve je odlično. To je linija za kosu koja se pegla. Ne masti mi kosu, inače je perem svaka dva dana a ovak izdrži i svaka 3. Kosa miriši prkrasno i manje je suha nakon peglanja Proizvode sam kupila u Cosmu u Avenue mallu, ne stoje tamo gdje i ostali šamponi nego na nekoj drugoj polici.
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 17:29   #1990
Quote:
Brooke_ kaže: Pogledaj post
Ja peglam na 160
također. ni jednom mi se kosa nije uvila. a prirodno mi je jako kovrčava.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 17:50   #1991
takodjer i ja na 160... inace imam ravnu kosu pa mi se opet uvije dok spavam
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:47   #1992
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
takodjer i ja na 160... inace imam ravnu kosu pa mi se opet uvije dok spavam
Ne mogu da vjerujem Ja imam frckavu i gustu kosu...ova ju pegla ispegla bez problema i 3 dana ju ne moram peglati...a to mi je najcesce do iduceg pranja ja sam prezadovoljna
Brooke_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:59   #1993
Quote:
Brooke_ kaže: Pogledaj post
Ne mogu da vjerujem Ja imam frckavu i gustu kosu...ova ju pegla ispegla bez problema i 3 dana ju ne moram peglati...a to mi je najcesce do iduceg pranja ja sam prezadovoljna
potpis na sve
ta remingtonka je presavršena
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:01   #1994
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
To ti je sprej, miriši kao Cat delux parfem od Naomi Ja sam kupila mala pakiranja, šampon(18 kn), regenertor (18kn) i taj sprej (22 kn) za probu i sve je odlično. To je linija za kosu koja se pegla. Ne masti mi kosu, inače je perem svaka dva dana a ovak izdrži i svaka 3. Kosa miriši prkrasno i manje je suha nakon peglanja Proizvode sam kupila u Cosmu u Avenue mallu, ne stoje tamo gdje i ostali šamponi nego na nekoj drugoj polici.
hvala ti na iscrpnim info bas cu ic pogledta, pogotovo ata kazes da postoje ta mini pakiranja, super thx
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 00:54   #1995
Koje remington pegle imaju mogućnost frčkanja kose?
Koja je najbolja?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 02:52   #1996
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Koje remington pegle imaju mogućnost frčkanja kose?
Koja je najbolja?
Koliko znam imaju s1031 i s1032 Ja imam s1031 pegla je super, a dodje ti i na dvd-u uputa za kovrdzanje ali ja nisam jos probala...dosta mi je bilo kovrca
Brooke_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 03:20   #1997
Quote:
Brooke_ kaže: Pogledaj post
Koliko znam imaju s1031 i s1032 Ja imam s1031 pegla je super, a dodje ti i na dvd-u uputa za kovrdzanje ali ja nisam jos probala...dosta mi je bilo kovrca
Po cemu su te dvije bas posebno za frckanje? Mislim, sve su to pegle, imaju iste keramicke plocice.. Da li bih onda mogla frckati i sa nekim drugim modelom?
Charlotte S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 03:41   #1998
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
Po cemu su te dvije bas posebno za frckanje? Mislim, sve su to pegle, imaju iste keramicke plocice.. Da li bih onda mogla frckati i sa nekim drugim modelom?
te dvije su baš navedene kao da služe i za kovrčanje. zato se i zovu sleek & curl. imaju neke nabore da ti kakti olakšaju kovrčanje. i tak. al ak si vješta, mislim da bi se skoro sa svakom mogla.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 09:50   #1999
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
Po cemu su te dvije bas posebno za frckanje? Mislim, sve su to pegle, imaju iste keramicke plocice.. Da li bih onda mogla frckati i sa nekim drugim modelom?
Koliko dam ja shvatila, bitno je da je onaj plasticni deo koji drzi keramicke plocice ( bem ti objasnjenje) okrugao, odnosno oblog oblika, odnosno da nije pljosnato.

A imas na jutjubu koliko hoces filmica kako se kovrdza s peglom.

Budu lepe kovrdze.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 20:08   #2000
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
To ti je sprej, miriši kao Cat delux parfem od Naomi Ja sam kupila mala pakiranja, šampon(18 kn), regenertor (18kn) i taj sprej (22 kn) za probu i sve je odlično. To je linija za kosu koja se pegla. Ne masti mi kosu, inače je perem svaka dva dana a ovak izdrži i svaka 3. Kosa miriši prkrasno i manje je suha nakon peglanja Proizvode sam kupila u Cosmu u Avenue mallu, ne stoje tamo gdje i ostali šamponi nego na nekoj drugoj polici.
a koliko je to "malo" pakiranje ml (spreja mislim)? k'o za vraga uzela keune prije par dana... valjda će mi ovaj valjati (za sada valja) da potrošim pa prelazim na ovaj... tigi mi je ipak preskup...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.