Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 21:42   #2421
Ja nit nemam previše opcija jer idem u tehničku školu
Najverojatnije ću na TVZ-u završit.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:48   #2422
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Ja nit nemam previše opcija jer idem u tehničku školu
Najverojatnije ću na TVZ-u završit.
Kakve to veze ima?
Ja cu ici najvjerojatnije za nesto sto nema veze sa mojom skolom

natipkano sa samsunga s3 :Đ
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:00   #2423
Pa neznam nekak mi je logično da odem na tehnički fakultet nakon završene tehničke škole
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:26   #2424
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Pa neznam nekak mi je logično da odem na tehnički fakultet nakon završene tehničke škole
Pa ako te nešto drugo zanima zašto forsirat?
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 19:25   #2425
Question Tetovaže u srednjim školama?

Pozdrav svima, znači zanima me jesu li u školi dopuštene tetovaže jer planiram napraviti polurukav na podlaktici ali ne znam je li to smijem..Već imam jednu na prsima no nisam se brinuo jer nije vidljiva.. Hvala svima te sretna i uspješna 2015. !!!!!
BajtIch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 19:51   #2426
Quote:
BajtIch kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, znači zanima me jesu li u školi dopuštene tetovaže jer planiram napraviti polurukav na podlaktici ali ne znam je li to smijem..Već imam jednu na prsima no nisam se brinuo jer nije vidljiva.. Hvala svima te sretna i uspješna 2015. !!!!!
Koliko ja znam dopusteno je,ne kuzim zkj ne bi?Cuo si negdje da se zbog toga dobivaju neke opomene ili?
NickyRome is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 19:55   #2427
Ko ti šta može,ja iman dio podlaktice i šaku-ruku,sa 17 i po napravljena
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 23:10   #2428
Ma nisam ali su profesori u mojoj skoli retardirani i poprilicno me mrze jer se vecinom zauzimam za sebe i imam svoje ja tj ne dam da me jebu u mozak i prave me glupim hahah. Hvala, znaci nabacujem jos jednu :3
BajtIch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 13:55   #2429
Quote:
BajtIch kaže: Pogledaj post
Ma nisam ali su profesori u mojoj skoli retardirani i poprilicno me mrze jer se vecinom zauzimam za sebe i imam svoje ja tj ne dam da me jebu u mozak i prave me glupim hahah. Hvala, znaci nabacujem jos jednu :3
Sve dok si maloljetan bitno je da imaš odobrenje od roditelja u slučaju da te krenu tužakati unaokolo. A ako si punoljetan, imaš puno pravo raditi šta ti je volja s obzirom da na kraju trebaš sam snositi posljedice...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 14:33   #2430
Znaci imala bih oko 66 bodova, pa sad zanimaju me misljenja, iskustva i zadnji upadnuti u 1.ekonomsku, 13. gimnaziju i gornjogradsku s tim da ne znam jer bih upala u nju. U koju bih ste vi srednju i imali li jos nekih srednjih sk s tim bodovima da se moze upasti

Zadnje uređivanje bepo17 : 13.02.2015. at 14:55.
bepo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:19   #2431
Quote:
bepo17 kaže: Pogledaj post
Znaci imala bih oko 66 bodova, pa sad zanimaju me misljenja, iskustva i zadnji upadnuti u 1.ekonomsku, 13. gimnaziju i gornjogradsku s tim da ne znam jer bih upala u nju. U koju bih ste vi srednju i imali li jos nekih srednjih sk s tim bodovima da se moze upasti
Nije gimnazija za tebe
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:57   #2432
Quote:
bepo17 kaže: Pogledaj post
Znaci imala bih oko 66 bodova, pa sad zanimaju me misljenja, iskustva i zadnji upadnuti u 1.ekonomsku, 13. gimnaziju i gornjogradsku s tim da ne znam jer bih upala u nju. U koju bih ste vi srednju i imali li jos nekih srednjih sk s tim bodovima da se moze upasti
U 13 i gornjogradsku bi još mogla upasti posto su ove godine zadnji upadali tako sa 65,66 bodova pa ima nade .
Hmm za 1 ekonomsku ne znam ali mislim da bi mogla , no nisam ziher.
A ti Anonimi kada bi malo bolje pogledao oko sebe shvatio bih da danas i totalni kreteni mogu upisati gimnaziju ( naravno ne MIOC ali XII ili XIII da)
Sta je tu problem ako neko nije dobar sa gramtikom ? Pa alo kog boli k**** za gramatiku na netu ?
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 16:07   #2433
Quote:
Zmoki kaže: Pogledaj post
A ti Anonimi kada bi malo bolje pogledao oko sebe shvatio bih da danas i totalni kreteni mogu upisati gimnaziju ( naravno ne MIOC ali XII ili XIII da)
Vidim
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 21:39   #2434
Hvala Zmoki, usput u pravu si, nasla sam na prijasnjim temama bodove od zadnje upadnutih u moje zeljene skole i upala bih u sve tri osim sto bih bila mala strka oko gornjogradske jer zadnji upadnut je imao 66 bodova koji je moj minimum ako ne podignem neku ocjenu 😊
bepo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 20:17   #2435
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Ja nit nemam previše opcija jer idem u tehničku školu
Najverojatnije ću na TVZ-u završit.
Idem i ja pa mislim upisati KBF Samo se trebaš pripremiti za mature koje ti trebaju, a ovo ostalo učiš putem ako ti treba...

Quote:
BajtIch kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, znači zanima me jesu li u školi dopuštene tetovaže jer planiram napraviti polurukav na podlaktici ali ne znam je li to smijem..Već imam jednu na prsima no nisam se brinuo jer nije vidljiva.. Hvala svima te sretna i uspješna 2015. !!!!!
O tetovažama... Razmisli prije nego je staviš. Imati ćeš je i kada ostariš!
Ako ipak odlučiš, ko ti šta može. To što imaš tetovažu ništa ne znači. To je ko da pitaš jel smiješ imat ožiljak u srednjoj. A to što se zauzimaš za sebe, to je druga stvar i nevalja ići baš previše, iako valja malo
Ikerepc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 20:06   #2436
Question Prvi dan srednjeee

Pooz...
Sutra pocinje skola... nova ekipa, skola, nastavnici....
Imate neki savjet kako prici ljudima i.... pokusati se uklopiti?
SarenaAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 20:46   #2437
Opusti se, pocinje ti najbolje razdoblje u živutu. Nemoj kasniti i ponesi bilježnicu i pinkalo.
kikiriki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:02   #2438
ne se odmah vezati za jednu ili nekoliko osoba. za upoznati neku osobu je potrebno puno vremena. budi otvoren prema svima i daj svima priliku, obično je prvi dojam kriv, na kraju ispadne nešto skroz neočekivano, treba držati sve opcije otvorene...
zvonimira is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:16   #2439
Men je srednja sranje, svi u razredu su idioti i seljacine...Sretno da ti bude dobro
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:34   #2440
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Men je srednja sranje, svi u razredu su idioti i seljacine...Sretno da ti bude dobro
I meni. Sve neki glupani bili. Sreca pa imam svoju raju izvan skole.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.