Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2009., 17:50   #21
Thumbs up

Jedi meso odnosno proteine. Izbaci ugljikohidrate jer od njih izgledas napuhano a uostalom i debljas se. Evo pojedi dnevno najvise dva komada kruha i vidjet ces razliku u napuhanosti kroz 2-3 dana. Sokove, čipseve i cokolade da ne govorimo, a alkohol pogotovo. RAcunaj da ti je jedna casa vina(pivo je nesto manje kaloricnije) kao jedan manji obrok pa ti vidi...litra vikendom i kalorije zagrantirane. Nemoras ici na dijetu i jest malo nego samo izbacit nepotrebne kalorije.
bezsmisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 18:02   #22
Eh, mislim da si premlada da držiš dijetu jer je tvoje tijelo u razvoju. Navući ćeš neku boleštinu, radije se rekreiraj i jedi zdravije.
Satis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 19:39   #23
prvo ove teme me baš naljute.
dobro ti je netko rekao da razmišljaš kao anoreksičarka.
ako imaš 73 kila na 183 centa a di je tu višak? nismo svi jednako građeni, i daleko od toga da smatram da ne treba paziti na svoje tijelo, održavati ga zdravim i ne nabijati pretjeranu kilažu ali ti pretjeruješ

kvragu i društvo gdje svi moramo imati 50 kila.
ne i nisam debela, ako misliš da ovo sve pričam da sebe obranim...
samo ne razumijem tu opsesiju koja je gotovo svuda oko nas da je samo mršavo lijepo!

pazi na sebe
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 19:40   #24
a zapravo ako misliš da ćeš tako fino mršava biti svima super i svi će te voljeti tek si onda na krivom putu...sretno
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.