Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2012., 23:46   #101
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Ma daj ne seri lol!
Video?
to čak ni ja ne bih imao srca snimati !
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 09:49   #102
Quote:
What's up my amazing Facebook lovers. Just sending you all my love. Letting you all know I'm working my butt off in studio... Can't wait for you all to hear thissssss!!!!!!
Navodno je počela raditi na trećem albumu s kojim se namjerava probiti na američko tržište. Vjerojatno će biti kombinacija prva dva albuma plus nove pjesme.

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 22.10.2012. at 10:08.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 13:50   #103
LOL A jadna...vec godinama govori da ce izdati nesto u USA...stvarno se nadam da ce joj ovaj put uspjeti....HOH je bio megaflop, nadam se da ce imati barem jedan top40 hit na Billboardu
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 21:36   #104
http://www.youtube.com/watch?v=i-bVMdjG4ao
Snima album.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 01:37   #105
Mislim da je to kod nje doma....kraljica ima home studio !
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 13:38   #106
Silent night

Christmas gift
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 18:43   #107
http://www.youtube.com/watch?v=po9rH933WoE
Odlična obrada!
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 11:26   #108
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Inna joj ukrala pjesmu?
Aleco2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 11:46   #109
Obradila
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 13:56   #110
Mislim da je Alex imala ugovor sa DJ Smashom da ta stvar mora biti izdana kao njen singl, al posto joj je album flopirao nisu ni bili u mogucnosti izbaciti pjesmu kao singl, pa je mozda ugovor prebacila na INNU.... iako je Alexandrina Tonight bila no1 u Grckoj i nekim okolnim zemljama na airplay chartsima (bez promocije i spota)
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 17:47   #111
http://www.josepvinaixa.com/blog/ale...-ep-new-rules/
Quote:
“New Rules” is the upcoming extended play by British recording artist and The X Factor winner Alexandra Burke. The EP is scheduled for release on digital retailers on 1st September via Sony Music. The official press release of the EP is scheduled for 27 August. Burke will present her new songs for the first time on 31 August at the G-A-Y club in London and will have as special guests, the new girl band Neon Jungle with debut single “Trouble“.
The EP is described by a mixture of Whitney Houston, Coldplay and urban sound. We assume that Burke will demonstrate her potential vocal through songs with a sound between Brit pop and alternative. Among the producers of EP are Vinylz and Rico Love. The first official single is a collaboration with American R&B/Soul singer Trey Songz. The single will premiere next week.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 17:58   #112
Meni je ona super tako da se veselim novom flopu
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 01:24   #113
Šta ona još nije odustala od pjevanja?
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 01:35   #114
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Šta ona još nije odustala od pjevanja?
kao ni tvoj crni porculan ocito nije sta nije lani najavljivan pohod na US? i sad je od toga ostao samo besplatni download u UK zadnja faza unistenja karijere, to se dogodilo sugababes prije 2 godine i od tada ih nema na mapi niti ce ih biti
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 10:25   #115
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
kao ni tvoj crni porculan ocito nije
Što se odmah ljutis? Za Crni Porculan se jos ne zna

Nije Alex loša samo neznam cemu vise trud nakon onakog neuspjeha
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 15:03   #116
Stavila je EP na soundcloud kanal

#NewRules

1. Leave a Message
2. Fix You
3. Day Dream
4. Seduce You
5. Bounty Hunter
6. Try
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 21:22   #117
Baš sam odvojio par minuta da preslušam i zaključak je - bolje da ga nije ni stavljala na soundcloud.

Ok su ove balade ali njoj treba neki smash.
__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 00:12   #118
Quote:
So thankful for my fans. You guys really keep me going. But you all deserve an apology for the wait… I’m working hard in the studio right now on this 3rd album. It’s been the biggest challenge for me! But I’m thankful for my amazing mangers whom have believed in me! It isn’t long now until this album is done… I want it out there as much as you all! But it isn’t perfect yet.. Im so thankful to you all for stannin’ for me!! Y’all go fu*king ARD!! Just know.. The single has been picked and we are shooting the video in the next few weeks … I will keep you beauties posted! Because you all matter and deserve up know as soon as I do. But remember something’s are best left as a surprise…. I love you all. See you beasties on the road ASAP !!!! Peace and love .. All that goodness xxx
Uskoro novi singl!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 11:10   #119
https://www.facebook.com/alexandrabu...type=1&theater
U NY je. Završava snimanje albuma.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 19:03   #120
http://www.bbc.co.uk/mediacentre/lat...on-singer.html
Where Do Hearts Go? je prvi singl s trećeg albuma, a premijerno ga izvodi sutra u Good Friday, BBC.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.