Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2012., 17:13   #1
braniteljska mirovina i problemi sa studiranjem....

Poz.
Student sam trenutno na dva fakulteta. Na prvom fakultetu sam potrosio 4 godine prava preddiplomskog studija, dok sam na drugom fakultetu brucos, ali taj fakultet nije u sustavu sc-a, nego cekaju jos tu nekakvu potvrdu, inace su rimski faks.
Od njih, kao redoviti student, dobio sam potvrde za zet, rad preko studentskog itd, sve osim xice i potvrde za zdravstveno osiguranje...
Tu je moje pitanje.
Kad sam htio produziti zdravstveno, rekli su mi samo da donesem potvrdu s faksa do kojeg datuma ima studentska prava. I onda su mi rekli da prvo odem u mirovinsko, s istim tim papirima i trazim od njih potvrdu da su me otpisali, jer primam braniteljsku mirovinu (od oca), sve dok se redovito skolujem.
Jel to znaci da bi onda prestao dobivati mirovinu?
Jer u suprotnom, ako mirovinu dobivam sve dok se redovito skolujem, trebao bi ju dobivati sve dok sam na ovom drugom faksu..
ili.. ako sljedece godine upisem diplomski studij na faksu, oopet dobivam prava, xicu i sve, ukljucuje li se tu i mirovina?
Ne znam.. ako imate neki pametni savjet..
__________________
...
ujko tvrdica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.