Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2004., 17:51   #1
Unhappy Suha koža tijela

Imam izrazito suhu kožu tijela, pogotova noge. Probala sam svašta... baby ulja, nivea kreme, clinique losion, nevenova mast... jedino mi pomaže VISCHY LIPIDOSE 2 (valjda se tako piše), ali košta 120kn 200ml, a to potrošim dok kažeš keks. Dali netko zna neki dobar proizvod ali jeftiniji????
dare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 18:54   #2
a jesi li probala baby ulje na mokru kozu? tako se puno vise upije.
Eucerin ima dobrih losiona.
meni isto na tijelu koza suha, i sve sto probam, pomaze mjesec-dva pa onda opet nista.
e, da. sad se sjetih. Vaseline Intensive Care ima super moisturisers, ali njih sam samo u UK nabaljvala.
charlize is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 20:13   #3
Ulje na vlažnu kožu to ću probati, hvala. A šta se tiče Eucerin losiona čula sam koštaju isto koliko i Vischy?
dare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 20:43   #4
ysl - nutrition aboslue je odlična za suhu kožu, ali košta oko 350 kn, a možeš probati i sa vitaskin za suhu i osjetljivu kožu. košta oko 30kn i uopće nije loša. ako ti ne paše, bar nisi bacila previše love. ona vitaskin s makadamijinim uljem smrdi ali je stvarno okej.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 21:46   #5
nivea mlijeko ono u plavoj boci je jako masno , bas za suhu kozu
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:34   #6
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
nivea mlijeko ono u plavoj boci je jako masno , bas za suhu kozu
to mleko je odlicno i jos ako se doda tu malo ulja + ad kapi.......
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 23:29   #7
Quote:
piccola kaže:
nivea mlijeko ono u plavoj boci je jako masno , bas za suhu kozu
Ja isto imam jako suhu kožu.... noge i donji dio stomaka su mi

Nivea plava... sa bademovim uljem mi ništa ne pomaže... do kraja dana opet sam suha ko barut. sva se operutam

Ali mi je dobra Nivea Q10, poslije mazanja sva sam glatka i lijepa...

Dobro mi je i baby ulje na mokru kožu, ali ne johonson... nego penaten.
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 11:00   #8
ja koristim na suhim dijelovima tam di mi kosti vire pa se koza struze vise (stopala, koljena, laktovi, kukovi) balzam od kamilice (Runge's Balsam an Kamillenextrakt); sastav je : ekstrakt kamilice, soja, bisabol ulje, vitamin e, petrolat, tekući parafin. u ljekarni 250ml dode oko 30 kn. meni je to nekaj najbolje sto sam kupila. btw: i super je za suhe vrhove na kosi nakon brijanja i za bebe je dobar sto znaci da nebu izazvao nikakvu alergiju ili jos vise nadrazio kozu.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 00:53   #9
Quote:
Blind kaže:
ja koristim na suhim dijelovima tam di mi kosti vire pa se koza struze vise (stopala, koljena, laktovi, kukovi) balzam od kamilice (Runge's Balsam an Kamillenextrakt); sastav je : ekstrakt kamilice, soja, bisabol ulje, vitamin e, petrolat, tekući parafin. u ljekarni 250ml dode oko 30 kn. meni je to nekaj najbolje sto sam kupila. btw: i super je za suhe vrhove na kosi nakon brijanja i za bebe je dobar sto znaci da nebu izazvao nikakvu alergiju ili jos vise nadrazio kozu.
je? a jel to mirise? to se bas tako zove: Runge's Balsam an Kamillenextrakt... moracu si na papiric zapisati da znam sta trazim

inace meni je isto koma, suha koza od stomaka pa na noge, stopala, pa i ledja, ruke, sve me uzasno zateze, po zimi, ... zato mi pasu topli mjeseci jer onda nije tako suha koza.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 02:55   #10
cocoa butter
ili extremno-petroleum jelly
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 04:53   #11
Quote:
AFRODITA69 kaže:
cocoa butter
ili extremno-petroleum jelly
Ja dobila osip
a od vazelina budem sva masna, ali samo mi je to preostalo pa to i koristim
Vjerovali ili ne
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 05:01   #12
Probaj Johnson Baby uljni gel. Jeftino i kao bonus, fino mirisu. Ima ih i u Hr i USA (to za dare i Issu).
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 05:38   #13
Meni jenekad bio dobar losion sa bademom od Palmolivea i jedan losion od NIvee mislim taj plavi koji je netko spomenuo. Sad koristim Aveeno losion za suhu kozu ali mislim da ga nema u HR. Cocoa butter je naj bolji za suhu i njega stavljam na trbuh momentalno. Isto tak imas bademovo ulje(cisto) to isto nije lose na mokru kozu.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 11:53   #14
Quote:
Tigrica kaže:
je? a jel to mirise? to se bas tako zove: Runge's Balsam an Kamillenextrakt... moracu si na papiric zapisati da znam sta trazim
kajaznam po kamilici nekak mirisi malo.
ne smrdi!!
ja obicno trazim balzam od kamilice il vidim pa velim da mi to da al tak kaxam napisala pise na kutiji.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 13:59   #15
joooj.. i ja imam strava suhe noge ja se sva operutam kad se istuširam prije spavanja .. iako se namažem obavezno sa kremom za tijelo nema pomoći.. al najgore su mi noge..ma kriminal
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 11:58   #16
definitivno cocoa butter, zatim vichy lipidose (savrsena stvar al skup pa ga ja uvijek koristim iz testera iz svoje ljekarne ). eh da...meni je dobra nivea soft. nije uopce losa...zatim dove sa vodom.
ovi svio namijenjeni za suhu kozu su mi premasni i zacepljuju mi pore. vise volim uzeti eku 'aqua' kremu - ima dove losion s mineralnom vodom i super je
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 14:02   #17
Cure godinama muku mucim sa suhom kozom i isprobala definitivno sve umjetno i prirodno...
Najbolje dosada Bepanthenol intenzivni losion za tjelo!!!
Ima ga u apoteci, ali neznam koliko kosta.
Ja sam ga dobila na klinici nakon operacije.
Definitivno je za sve...
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 15:42   #18
jel taj bepanthenol losion isto ko i ona bepanthen krema samo sto je to losion?
ne znam kak se kreme nisam sjetila..onda je odlicna, a ima i mast..isto je super samo sto je dosta masna...i fino mirisi..dode oko 40 kn ak se dobro sjecam...
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 23:26   #19
Quote:
Blind kaže:
jel taj bepanthenol losion isto ko i ona bepanthen krema samo sto je to losion?
ne znam kak se kreme nisam sjetila..onda je odlicna, a ima i mast..isto je super samo sto je dosta masna...i fino mirisi..dode oko 40 kn ak se dobro sjecam...
Je to ti je to, samo je puno bolji od kreme. Pise na njemu da pomaze kozi dubinski da se sama regenerira. preporucuje se bas kod izrazito suhe koze, nakon terapija zracenjem, uzimanja medikamenata, prevelikog pranja....
Sadrzava neki Dexpanthenol koji prodire duboko u kozu i pomaze joj da se sama rergenerira i ojaca prirodnu obranu...
Toliko znam ...
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 02:02   #20
Suha koža

Imam suhu kožu po tijelu i sad još izraženije od mora,što preporučujete,muško sam i želim nešto jednostavno
__________________
afds
Muscleboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.