Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 09:49   #321
Off teme je al kad se sjetim onih poznatih prizora s plaža

Starije švabice (dobrodržeće, lagano salaste) sve nakinđurene sa zlatnim lančićima i prstenjem moraju pokazivati suncem pregorjele sise i onako žustro po njima razmazuju kremu, dok njihovi također prepečeni muževi leže pored u onim skoro pa tanga gaćama, pijuckaju pivo i iza naočala špehaju..

A kaj se nudističke plaže tiče, kokuz, ako hoćeš mogu gej frenda pitat, oni idu na gej nudističke, pretpostavljam da tamo ima dosta mladih.
Možda bi vam to odgovaralo?
__________________
ursula1000 is offline  
Old 10.06.2010., 14:22   #322
gej plaže i nas dvoje ona jedina cura

što još mi predlažeš? kupalište u toplicama nekog staračkog doma?

Joj što volim što smo liberalni mi mlađe generacije. Dok sam ja sa starcima kao klinac išao u nudistički kamp. Da, kamp, ne plažu i to sa obiteljskim prijateljima. To znači valjda da su svi orgijali

Da pišem u Glas Koncila za savjet? Možda bi mogao dobit liberalnije odgovore?

okej thanks hvala unaprijed

Baš lijepo što je tema prebačena sa Život u Dvoje. Već vidim ovdje na LjES kako će navalit ekipa sa korisnim savjetima.
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 14:31   #323
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Kaj ova tema radi na ŽUD uopće? Preporuke za ljetovanje, wtf?

BTW, štos u nudizmu nije u tome da si gol pa da gledaš druge golaće oko sebe i onda još biraš jel bi starije ili mlađe, jel bi obješene palačinke ili jedre mlade sisice.
Štos je da si gol zbog SEBE a drugi te se apsolutno ne tiču.
Zašto cijele obitelji idu u nudističke kampove. Zašto se u Finskoj svi kupaju goli čim se skupi ekipa od jedno 15 ljudi koji se znaju? Šta, svi u Skandinaviji orgijaju? Ma daj molim te. Šta na nudističkim kampovima se familije perverziraju? Ma super. Baš smo napredni mi mlađe generacije Don Ante Baković bi bio ponosan.
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 14:47   #324
Quote:
kokuz1982 kaže: Pogledaj post
gej plaže i nas dvoje ona jedina cura
što još mi predlažeš? kupalište u toplicama nekog staračkog doma?
A jebate, bar bi ti cura sigurna bila, nema straha

Al kaj, pa valjda ima i lezba na takvim plažama, pa nisu samo tipovi, to se svi podrazumijevaju, gej populacija općenito i slični valjda
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 10.06.2010. at 14:55.
ursula1000 is offline  
Old 10.06.2010., 15:13   #325
Hvala Ursula na korisnim informacijama

Jel ima na LjESu parova koji idu na nudističke plaže? Ako može od vas neki komentar. Komentari ovih koji ne idu na nudističke i koji nisu u paru me baš ne zanimaju.
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 15:28   #326
Quote:
kokuz1982 kaže: Pogledaj post
Hvala Ursula na korisnim informacijama

Jel ima na LjESu parova koji idu na nudističke plaže? Ako može od vas neki komentar. Komentari ovih koji ne idu na nudističke i koji nisu u paru me baš ne zanimaju.
Nema na čemu
Pa pitao si gdje ima mladih, ja ponudila samo jednu od opcija, ništa zlonamjerno

Uostalom, , pa naći ćeš neku ok plažu sigurno
__________________
ursula1000 is offline  
Old 10.06.2010., 15:56   #327
Quote:
kokuz1982 kaže: Pogledaj post
Hvala Ursula na korisnim informacijama

Jel ima na LjESu parova koji idu na nudističke plaže? Ako može od vas neki komentar. Komentari ovih koji ne idu na nudističke i koji nisu u paru me baš ne zanimaju.
Mi smo bili par puta do sada.. s obzirom da je unazad par godina na toj plaži većinski zastupljena gej populacija, bio sam predmet nimalo diskretnih pogleda. Ali smo zato upoznali jedan relativno mlad par (makar stariji od nas) od kojih 30-35 godina (nikad ne znam procijenit), sa bebacem, simpa bili totalno
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Old 11.06.2010., 07:26   #328
Sa suprugom idem već desetak godina u FKK Koversada kod Vrsara. Super kamp, većinom parovi (s djecom ili bez), odlično mjesto za odmor. Većinom (bar 90 posto) su stranci, kamp je velik tako da nikada nije gužva na plažama. Poseban doživljaj na otoku po kojem je kamp dobio i ime. Na njega se ne može autom već radnici kampa prebace prikolicom šatore i sl.. Svaka preporuka
tedybear is offline  
Old 11.06.2010., 13:13   #329
Quote:
kokuz1982 kaže: Pogledaj post
Hvala Ursula na korisnim informacijama

Jel ima na LjESu parova koji idu na nudističke plaže? Ako može od vas neki komentar. Komentari ovih koji ne idu na nudističke i koji nisu u paru me baš ne zanimaju.
Draga i ja u mjestu gdje ljetujemo (u Istri) idemo na FKK plažu. Ne znam kakav komentar očekuješ. Idemo na plažu, ne idemo gledat druge ljude i očekivat mlade, zgodne (ili stare i nezgodne, svejedno).

Jednostavno... uživamo u sunčanju i kupanju. Plaža nije velika i dovoljno je udaljena od drugih običnih plaža da nema gužve niti čudne publike koja očekuje kojekakve predstave. U tih 3 tjedna koliko provedemo na godišnjem većinu posjetitelja plaže uspijemo upoznati ili bar prepoznati da se kod svakog dolaska pozdravimo i prozborimo koju. Mahom su stranci iako ima i domaćih.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 11.06.2010., 20:08   #330
Quote:
kokuz1982 kaže: Pogledaj post

Jel ima na LjESu parova koji idu na nudističke plaže? Ako može od vas neki komentar. Komentari ovih koji ne idu na nudističke i koji nisu u paru me baš ne zanimaju.
Ima. Uglavnom smo po otocima, jer imaš puno veću slobodu, uglavnom je skoro svaka uvala koja nije tik uz naselje dobra za nudizam, i nema puno ljudi. Na označenim nudističkim plažama ima ljudi kao i na svim drugima - mladih, starih, s djecom, bez djece... Po uvalama, ako su stijene ili veće kamenje uglavnom su parovi bez djece, tu i tamo koji solo muški ili žena.

Mi idemo po uvalama jer želimo uživati u naturizmu, a ne škicati druge. Prošlo ljeto smo bili na Ugljanu, i bilo nas je četiri para na nekih 500m obale. Cijeli dan u hladovini, a da nitko uopće ne prođe kraj tebe... Nitko se nije ševio, a i da je, ne bi to skužili jer smo dali jedni drugima dovoljno diskrecije.

Ako si pravi nudist/naturist, uopće ti nije bitno tko je oko tebe. Valjda ljudima treba malo više vremena da zaborave na inhibicije, pa su zato nudisti malo stariji u prosjeku. Zato vas dvoje možete popravit prosjek
__________________
Naturizam
Forum
naturizam is offline  
Old 14.06.2010., 10:08   #331
Quote:
naturizam kaže: Pogledaj post
Ima. Uglavnom smo po otocima, jer imaš puno veću slobodu, uglavnom je skoro svaka uvala koja nije tik uz naselje dobra za nudizam, i nema puno ljudi. Na označenim nudističkim plažama ima ljudi kao i na svim drugima - mladih, starih, s djecom, bez djece... Po uvalama, ako su stijene ili veće kamenje uglavnom su parovi bez djece, tu i tamo koji solo muški ili žena.

Mi idemo po uvalama jer želimo uživati u naturizmu, a ne škicati druge. Prošlo ljeto smo bili na Ugljanu, i bilo nas je četiri para na nekih 500m obale. Cijeli dan u hladovini, a da nitko uopće ne prođe kraj tebe... Nitko se nije ševio, a i da je, ne bi to skužili jer smo dali jedni drugima dovoljno diskrecije.

Ako si pravi nudist/naturist, uopće ti nije bitno tko je oko tebe. Valjda ljudima treba malo više vremena da zaborave na inhibicije, pa su zato nudisti malo stariji u prosjeku. Zato vas dvoje možete popravit prosjek
Slazem se s ovim i postovima prije u kojima se spominje da nije uopce bitno tko je na plazi blizu ili malo dalje od tebe...
Cura i ja se vec dva ljeta spremamo u neki kamp u Istri, Kovesarda, Valalta ili nesto slicno, ali nikako da odemo i onda uvijek zavrsimo tamo gdje i uvijek ljetujemo pa se zadovoljimo s divljom plazom na kojoj nema nikoga...
Mozda slijedeci tjedan odemo do istre, plan opet postoji, vidjet cemo jos...
-clansman- is offline  
Old 14.06.2010., 11:25   #332
Ovog ljeta neću moći na godišnji (ne, nisam ministrica u Jacinoj vladi ) pa razmišljam da se ponekad iz Zagreba zaletim na jedan dan na more, isključivo na nudističke plaže.

Zanima me da li u Crikvenici, Jadranovu, Selcu ima službenih FKK plaža?

Druga opcija mi je Krk, Istra je predaleko... čula sam da u Njivicama ima službena FKK plaža i u Malinskoj također.

Da li je netko išao na te plaže, ima li blizu njih parkiralište, koliko se plaća ulaz i ako mi možete pobliže objasniti kako doći do njih?

Prije sam godinama ljetovala u Malom Lošinju u hotelima koji imaju svoju nudističku plažu i bilo je super, sve jako čisto, uredno, cijeli dan ima papira u WC-u, plaže uredne bez smeća... divota.

Bila sam i u Cresu ali mi je jako smetalo što na tu nudističku dolazi jako puno ljudi u badićima, iako je lijepo označeno tablama da je to nudistička plaža
Fakat ne razumijem te ljude, imaju nekoliko kilometara obiteljske plaže na koju se nastavlja mala nudistička i onda dođu među nas, mi svi goli a oni uredno u badiću
sunce is offline  
Old 14.06.2010., 21:39   #333
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
Fakat ne razumijem te ljude, imaju nekoliko kilometara obiteljske plaže na koju se nastavlja mala nudistička i onda dođu među nas, mi svi goli a oni uredno u badiću
Ja, pak, ne razumijem što ti u tome smeta. Ovako napisano, zvuči kao nekakva trgovina "I showed you mine, now you show me yours" - a to s nudizmom nema nikakve veze.

Razumio bih da ti smetaju ljudi koji stvaraju gužvu na plaži (meni, eto, smetaju svi ljudi ) - ali, tebi smeta to što se i oni ne skinu. Ne kužim ove kriterije ljudi koji se skidaju radi svog užitka, a bitno im je jesu li ljudi oko njih mladi i lijepi ili stari i ružni ili obučeni ili svučeni...
Lord Byron is offline  
Old 14.06.2010., 21:53   #334
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja, pak, ne razumijem što ti u tome smeta. Ovako napisano, zvuči kao nekakva trgovina "I showed you mine, now you show me yours" - a to s nudizmom nema nikakve veze.

Razumio bih da ti smetaju ljudi koji stvaraju gužvu na plaži (meni, eto, smetaju svi ljudi ) - ali, tebi smeta to što se i oni ne skinu. Ne kužim ove kriterije ljudi koji se skidaju radi svog užitka, a bitno im je jesu li ljudi oko njih mladi i lijepi ili stari i ružni ili obučeni ili svučeni...
Zato što, naravno, to nije razlog njihovog skidanja.
To su kojekakve boleštine u glavi.

ot: sačuvaj Bože da bih se ja skinula. Ili netko u mom društvu.
magic potion is offline  
Old 14.06.2010., 22:44   #335
nisam nudist ali pretpostavljam da ljudi koji se na nudistickoj plazi ne skidaju ocito imaju nesto protiv nudizma. odmah imas osjecaj da bulji u tebe i misli "gle ovih cudaka sto goli idu okolo, ne bi ja".

nudisti su ljudi kojima je vlastita i tudja golotinja normalna stvar, dok ovima u badicima ocito nije - na fkk plazi vise mi takvi smrde na voajere nego nudisti.

i da, sunce nije rekla da joj smetaju ti ljudi nego da ih ne razumije... postoji razlika.

nemam naviku odlaziti na nudisticke plaze ali ne vidim u tome nista lose cudno ili bolesno. dapace, razmisljam da to pocnem prakticirati da napokon malo osuncam dupe.

Zadnje uređivanje violando : 14.06.2010. at 22:51.
violando is offline  
Old 14.06.2010., 22:50   #336
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja, pak, ne razumijem što ti u tome smeta. Ovako napisano, zvuči kao nekakva trgovina "I showed you mine, now you show me yours" - a to s nudizmom nema nikakve veze.

Razumio bih da ti smetaju ljudi koji stvaraju gužvu na plaži (meni, eto, smetaju svi ljudi ) - ali, tebi smeta to što se i oni ne skinu. Ne kužim ove kriterije ljudi koji se skidaju radi svog užitka, a bitno im je jesu li ljudi oko njih mladi i lijepi ili stari i ružni ili obučeni ili svučeni...
Ja bih rekla da ti u badićima na nudističkoj plaži idu tamo iz razloga da budu jebani, ali da im ne uđe.
Ono, baš je super buljiti okolo, a mene nitko ne vidi.. obični voajeri.
Pa ne budi pička, ili se skini ili idu na običnu plažu.

Zašto bi netko u badiću išao baš na nudističku plažu? Ajde, neka mi netko ponudi smislen odgovor..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.06.2010., 00:40   #337
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da ti u badićima na nudističkoj plaži idu tamo iz razloga da budu jebani, ali da im ne uđe.
Ono, baš je super buljiti okolo, a mene nitko ne vidi.. obični voajeri.
Pa ne budi pička, ili se skini ili idu na običnu plažu.

Zašto bi netko u badiću išao baš na nudističku plažu? Ajde, neka mi netko ponudi smislen odgovor..
Hmm kad smo kod toga ja i draga smo već 3 ljeto na istoj nudističkoj plaži i već tri ljeta tu dolazi jedan mlađi par kako bi se kupao obučen
Kada smo ih prvi put vidjeli pa mislili smo da su zalutali,i što su drugi rekli nesmetaju nam ali zašto se neskinu,odnosno zašto ne odu na drugu plažu?
marjuci is offline  
Old 15.06.2010., 00:54   #338
Vajli... i nudistice imaju one dane u mjesecu...

Marjuci... oni koji prakticiraju nudizam jako dobro znaju da isti nije seksualna praksa... "tekstilci" (uvriježeni termin u FKK svijetu za nenudiste, nije pejorativ) ne razmišljaju na taj način i njima je golotinja nešto što vežu uz seks i seksualnost. A ti koje spominješ... možda su samo voajeri, možda su znatiželjni... a možda su zaista zalutali...

Ako vas toliko kopka... zašto niste pokušali popričati s njima?
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 15.06.2010., 00:57   #339
Quote:
violando kaže: Pogledaj post
i da, sunce nije rekla da joj smetaju ti ljudi nego da ih ne razumije... postoji razlika.
Čitati pažljivije:

"ali mi je jako smetalo što na tu nudističku dolazi jako puno ljudi u badićima, "
Lord Byron is offline  
Old 15.06.2010., 00:59   #340
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Zašto bi netko u badiću išao baš na nudističku plažu? Ajde, neka mi netko ponudi smislen odgovor..
To je drugo pitanje.

I meni su ti ljudi čudni, ali ne vidim razloga da mi "jako smetaju" zbog toga što se nisu skinuli.

Rekao sam, meni podjednako smetaju svi ljudi.
Lord Byron is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger