Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2012., 08:58   #5321
hihi, nadam se da ću se imati prilike uvjeriti sama da tunis nije dubai

mislim, svejedno idemo, kako god bilo
Whoopsy Daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 19:04   #5322
Quote:
Whoopsy Daisy kaže: Pogledaj post
hvala na odg

nisam znala za Ramazan, zaklela bih se da je to nekad kasnije:503
koliko to ometa uobičajene aktivnosti u resortu?
ako pretpostavim da većina turista nisu musklimanske vjere...

a ne možemo ranije, trebam diplomirat početkom 7.mj, a poslije nam skupo
u resortu ti nema neke bitne razlike, večera je nešto kasnije, i šef sale će te mrko pogledati ako se lijepo ne urediš za večeru. jedina druga razlika je što su malo usporeniji.

glavna razlika ti je noćni život, ako planirate izlaziti van.

u svakom slučaju lijepo ćeš se provesti koji god termin i hotel odabereš, ovo su sve nijanse. bio sam previše puta u tunisu, pa mi dobro više nije dovojlno dobro. znaš kako to ide.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 19:41   #5323
Koji resort ima najbolju plažu? Neki kažu da je plaža u Mahdiji lijepa,ali mjesto je zaista malo pa mislim da ne bih bas imala sto vidjeti.. Ne mogu se odlučiti između Mahdije i Port el Kantaouia, hoteli mi na slikama izgledaju svi slično Jeli netko bio možda u oba mjesta?
nikita2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 09:29   #5324
Da, hoteli su svi isti. U Mahdii je navodno najljepša plaža(nisam bila), ali je meni i ona u Portu bila najljepša koju sam vidjela sa prekrasnim bijelim pijeskom. Mislim da su sve njihove plaže slične tj. skoro cijela obala je velika pješčana plaža. Tak se bar meni činilo.
A Port je bolji od Mahdie jer jer blizu Sousse i niije ni glavni grad predaleko.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 14:38   #5325
Da, izgleda lijepa i ta plaža u Portu, tako da mislim da ću ipak se odlučiti za to, a i bliže je svemu kao što si rekla U kojem si hotelu bila? Meni se Club Kantaoui čini ok.
nikita2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 15:40   #5326
Quote:
nikita2 kaže: Pogledaj post
Da, izgleda lijepa i ta plaža u Portu, tako da mislim da ću ipak se odlučiti za to, a i bliže je svemu kao što si rekla U kojem si hotelu bila? Meni se Club Kantaoui čini ok.
evo da se prikljucim, lani sam bila u tunisu u 9 mjesecu, izabrali smo hotel el mouradi , port el kantoui, npr. club kantoui je odmah blizu hotel i svi imaju izlaz na istu veliku plazu..meni je bio odabir hotela zbog blizina soussa, a posto sam prvi put u tunisu, onda nismo ni bili puno vremena na plazi nego naizletima...
i doma sam na obali, i cijelo ljeto se kupam, pa mi to nije bio kriterij....
ali sve 5 za cijeli odmor
bubica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 02:27   #5327
Da li netko možda ima informaciju ,letovi za 7 i 8 mj. su iz Zg ili
još uvijek ništa nije sigurno ???
__________________
“Perhaps they are not stars, but rather openings in heaven where the love of our lost ones pours through and shines down upon us to let us know they are happy.”
AraTouil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 21:45   #5328
ja sam danas platila put i u agenciji su mi rekli da je let iz zg.
međutim, moram primjetiti da su mi uzeli i 75kn za prijevoz do ljubljane.
tako da ne znam što bih mislila, jer raspolažem s proturječnim info

Whoopsy Daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 00:34   #5329
Quote:
Whoopsy Daisy kaže: Pogledaj post
ja sam danas platila put i u agenciji su mi rekli da je let iz zg.
međutim, moram primjetiti da su mi uzeli i 75kn za prijevoz do ljubljane.
tako da ne znam što bih mislila, jer raspolažem s proturječnim info

Ovih 75 kn ti je za nadoplatu za kerozin...i ja sam neki dan morao nadoplatiti
jer su povećali cijenu avio pristojbe...
zspani18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 11:46   #5330
ej ekipo...odlazimo u Tunis 15.8., pa me samo još interesira kako je najbolje placat? karticama, il da mijenjamo lovu...negdje sam skicnuo da je potrebnu svu lovu "potrosit" prije povratka?!

isto tako me interesira, što je najbolje za obući tamo, jer su vrućine očito paklene....

zahvaljujem
andree_ruth is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 13:35   #5331
ja sam uvijek mjenjao, ako mi usfali promjenim jos. bili su sefovi u sobama pa sam tamo drzao visak novaca.
answer1210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 18:20   #5332
Ako je netko, tko je bio u Tunisu, zainteresiran za članak o Tunisu, nek mi se javi na pm
Aria95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 21:27   #5333
Pozdrav svima..planiram ici u 7 mj u Tunis u hotel Mouradi Club Selima 3 zvijezdice. Jeli itko bio tamo,lakva je plaza, blizina drugih gradova posto bi volio vidjeti neke znamenitosti..molio bih za pokoju informaciju ili savjet.. Unaprijed hvala!
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 18:58   #5334
Thumbs down

Mi smo se danas vratili iz Tunisa (13.-20.06.), pa da vam ispričam što nam se dogodilo.

Dva dana prije puta u Tunis dobili smo informacije o vremenu leta (i tamo i nazad). Tamo smo polijetali u 17:30h sa Plesa, a rečeno nam je da je povratni let u 05:20h (ujutro) iz Tunisa. Kada smo došli u Tunis rekli su nam da za taj povratni let nisu sigurni, ali će točnu info imati dan prije polaska. I tada su nam potvrdili da je let u 05:20h, a polazak iz hotela je bio u 03:00h.

Došli smo na aerodorom, gdje smo skužili da našeg leta u 05:20h NEMA(!!) i gdje su nam na informacijama rekli da nam let ide u 12:10h i da se to znalo dan ranije!! No naši vrli predstavnici (Goga i Davor) to očito nisu provjerili!

Tu nije kraj. Problem su riješili tako da su nas pustili (nas oko 100 putnika) da od 04:00h do 12:00h čekamo na aerodoromu. Bez ikakvog suvislog objašnjenja, isprike, a da ne pričam da nam nisu osigurali niti vodu niti hranu.

No, zato je Goga imala obraza LAGATI da će po nas doći autobusi i vratiti nas u hotele na par sati. Pa smo onda kao zadnji debili čekali autobuse koji nisu došli, a Goga je u međuvremenu nestala.

Dakle, let nije kasnio, let nije odgođen, nego su nam ili lagali ili nisu htjeli provjeriti vrijeme leta. Ja mislim da je ovo prvo. I naravno, imali smo još danas plaćen doručak, kojeg naravno pojeli nismo jer smo iz hotela morali već u 03:00h.

Toliko o Sunčanom odmoru. Niti da mi plate ne bi više NIKADA s njima išla.
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:25   #5335
koliko sam shvatio Mouradi Club Selima 3 je nekih 10 km od grada Sousse koji svi hvale,,, taj hotel je najeftiniji ima 3 zvijezdice jeli to lose ? dajte neku informaciju---i sta da si uzmemo za izlet ima neki paket ta kao alibabina pustolovina i koliko je para ?
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:36   #5336
I mi smo se danas vratili iz Tunisa. Termin 13.6.2012-20.6.2012. Potpisujem sve gore navedeno u prethodnom postu. JEDNA VELIKA SRAMOTA za agenciju zvanu Sunčani odmor!!!! Prestrašno!! Izbacili nas iz soba u pola tri ujutro (mi smo bili u Palm Marini) pod izlikom da letimo za ZG u 5.20 ujutro. To je i potvrđeno dva dana prije na oglasnoj ploči hotela. Kada smo došli na aerodrom na službenim informacijama saznajemo da taj let ne postoji i nije uopće u rasporedu!!! I da letimo tek u 12.10 što se znalo i puno prije. Potpuno bez hrane, vode, ali i novaca.Zbog razloga što smo tuniške dinare potrošili dan ranije (ne smiju se nosit preko granice), a eurima se na tom dijelu aerodroma nije moglo plaćati. Ni mjenjačnice nije bilo otvorene. Užas!!! Umjesto da nas vrate u naše hotele do polaska aviona na koje smo još uvijek imali pravo i koje smo platili (all inclusive), obećali su nam da će nas sve vratiti u hotel Club Kantoui gdje ćemo imati doručak, boraviti u predvorju a ne u sobama(!?) i da su busevi na putu. Čak i da je direktor na putu prema aerodromu kako bi nam se službeno ispričao. Vrijeme je prolazilo, nitko se nije pojavljivao.... Naravno, Davor i Goga su nam lagali u lice i napravili budale od nas. Putnicima od čijeg novca i sami žive. Sramotno, bezobrazno, nemoralno. Ni busevima ni njihovom direktoru ni traga. Inzistirao sam od tih vrlih vodiča da mi kažu to fantomsko ime direktora kojeg stalno spominju i da nam daju njegov broj telefona kako bi mu se kao putnici požalili. Nismo dobili ni ime ni broj. Ljudi su ležali po hladnom podu, djeca su spavala na koferima...Nitko nas nije pitao dali nam što treba, niti se u ime agencije ispričao. Pitali smo se dali je to moguće? Dali je to samo ružan san? Ljetovanje se pretvorilo u sramotu i noćnu moru. Doslovno. I za kraj, sa sunčanim odmorom više nebih išao ni da mi plate. A ona Goga je posebno iritantno i bahato stvorenje! Zaboravio sam napomenuti da smo prvi dan u Tunis došli tek navečer, a zadnji dan devet sati na aerodromu.... Čista krađa dva plaćena dana. Da ne komentiram dalje, idem spavat jer sam još uvijek previše uzrujan i totalno iscrpljen. Pazite kako i kome dajete svoje teško stečene novce.
MatadorZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 07:57   #5337
Quote:
oriv88 kaže: Pogledaj post
koliko sam shvatio Mouradi Club Selima 3 je nekih 10 km od grada Sousse koji svi hvale,,, taj hotel je najeftiniji ima 3 zvijezdice jeli to lose ? dajte neku informaciju---i sta da si uzmemo za izlet ima neki paket ta kao alibabina pustolovina i koliko je para ?
Pročitaj si malo topic, na svakoj trečoj stranici se piše o Selimi. Ali babina pustolovina je cijeli aranžman nakrcan izletima.
Kad dođeš tamo nudit će ti izlet u glavni grad i Kartagu te izlet dva dana pustinje koji je puno bolji ali i skuplji. (kad sam ja išla 100 eura, a neki su pisali da je ove godine 80eura). Pogledaj na njihovoj stranici ili u prospektu.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:25   #5338
I mi smo bili u ekipi koja je prošla ovu sramotu sa Sunčanim odmorom. Priča je potpuno ista kao i dvije navedene gore, pa neću ponavljati, jedino ću dopisati da su putnici koji su tražili dobili ispis letova na kojem se vidi da je JEDINI let tog dana za Zagreb bio u 12,10, onoga u 5,20 nema, nije postojao, tj. izmišljen je!
Ja se divim kako su djeca, među njima i moja uspjela preživjeti tih 9 sati na aerodromu, bez stolica, tj. bila su dva kafića koja su bila zauzeta!

Sunčani odmor FUJ, ali ljetovanje u Tunisu odlično, hotel super, plaža super, hrana super...
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:33   #5339
Samo još info da je Sunčani odmor nama zaboravio spomenuti da je u Tunisu ponovo na snazi policijski sat od 00:00h do 05:00h. Čisto da vi koji se spremate u Tunis znate.
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:41   #5340
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Samo još info da je Sunčani odmor nama zaboravio spomenuti da je u Tunisu ponovo na snazi policijski sat od 00:00h do 05:00h. Čisto da vi koji se spremate u Tunis znate.
Sta to znaci..da ne smijes iz sobe hotela u to vrijeme ? Ili da ne smijes hodati po ulicama gradova,znam sto je policiski sat ali me zanimalo cisto za tunis kako je ?
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.