Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2007., 00:46   #81
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
daklem trebala bi mi suknjica do koljena, mala crna haljina i odijelo za sad...
i crna dolcevita trust me
i par lijepih trapki
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:15   #82
imam dolcevite ali one deblje mozda bi trebala potrazit neku finiju, tanju...
nadam se nac nesto od toga ako jos ima zimske robe na snizenjima
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:12   #83
U jednom izdanju popodnevne "Život je lijep" izdanja, kompetentna gospođa Cvitanović je rekla da je must have svake modno osviještene žene klasično bijelo odijelo, umjesto dosadašnjeg crnog.
E, nisam kompetentna, ali se sa navedenim ne slažem. Naime, crno može proći na većini ne baš savršeno građenih žena, a bijelo na rijetko kojoj.

Ja sam još uvijek u potrazi za malom crnom haljinom. Jednom sam je dala sašiti, ali to jednostavno nije to.
Zato, nastavite sa slikicama i prijedlozima.
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:46   #84
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
imam dolcevite ali one deblje mozda bi trebala potrazit neku finiju, tanju...
nadam se nac nesto od toga ako jos ima zimske robe na snizenjima
tally wejil - kupovala sam ih po 120 kn
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 18:04   #85
@skate thx

bijelo odijelo je meni nekako bzvz, crno mi je bolje a smedje/sivo/nesto trece jos bolje
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 22:21   #86
Quote:
plavusa kaže: Pogledaj post
nekoliko finih strukiranih kosuljica - koje mogu ili ispod sakoa ili same na suknju/hlace (ako idu ispod sakoa onda jednostavniji kroj, eventualno finiji
materijal - ako idu nasamo onda moze neki detalj poput puf rukavica ili sl.)

fancy suknjica do koljena : ili ful uska ili visoki struk - tipa sad ovih modernih
kaj naglase fino siluetu (ovisi kako si gradjena)

duge lijepe hlace, na crtu ili bez nje, moze i tvid ili slicni materijal (samo ne one crne kao malo sjajne - vristi : seljakluk )

lijepa haljnica - u boji po izboru ali da bude prakticna za iskombinirat sa nekom
pašminom, bolerom, kratkom jaknicom... haljina ima stvarno raznoraznih - od
drapiranih, do ampire kroja.... svakome po nahođenju

par dobrih remena - crni, leopard, bež ili po izboru : kojima mozes "podignut"
svaku jednostavniju kombinaciju...

jedno lijepo "mladenacko" odijelo, koje se onda moze kombinirat sa raznim topićima (šljaštečim ovakvim onakvim, cimegod

mislim da je ovo cista baza stvari koji vas mogu izvuci kad zagusti ili kad nemate vremena trcat po gradu i kupovat novo...
nemam skoro niš od toga
moj stil je way too casual za to. odijelo nemam nijedno, a trukiranih košuljica ispod sakoa se grozim
no, svako prema ukusa
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 22:23   #87
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
i crna dolcevita trust me
nema šanse
ne nosim dolčevite, ali nikad nikad, pogotovo ne uske
sise mi nisu jaaako velike, ali ima ih prilično i s dolčevitama riskiram da izgledam k'o dolly parton
nema šanse - dolčevite nikako za žene sa sisama
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:46   #88
iam crnu dolčevitu tanku bez rukava..tj malo tek tolko pokrije vrat i super mi je to obuć ispod neke preotvorene majice..

i mislim da si ti rekla da obavezno potkošlju crnu i bijelu...agree
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 10:12   #89
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
nemam skoro niš od toga
moj stil je way too casual za to. odijelo nemam nijedno, a trukiranih košuljica ispod sakoa se grozim
no, svako prema ukusa
ja sam se vodila mišlju bazicnih fancy kombinacija, ono klasika
koja se treba imat u ormaru kad iskoci neki dogadjaj a nema se
vremena ni para kupovat novo...

ni ja nemam neke stvari kaj sam navela ali ih namjeravam nabavit
pa makar bila jos "premlada" za takve ozbiljnije kombinacije...
naravno da klasiku i treba znat prilagodit svojim godinama...
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 11:50   #90
potpisujem plavušu
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 12:05   #91
Quote:
plavusa kaže: Pogledaj post
ja sam se vodila mišlju bazicnih fancy kombinacija, ono klasika
koja se treba imat u ormaru kad iskoci neki dogadjaj a nema se
vremena ni para kupovat novo...

ni ja nemam neke stvari kaj sam navela ali ih namjeravam nabavit
pa makar bila jos "premlada" za takve ozbiljnije kombinacije...
naravno da klasiku i treba znat prilagodit svojim godinama...
ma sve pet, al ja mislim da ne treba inzistirati na nekim 'podrazumijevajućim' komadima
ja nemam odijelo niti ga mislim nabavljati, barem ne u skorije vrijeme (ne treba mi, a za fensi prigode imam i 'fensije' stvari od odijela)

treba klasiku prilagodi i svom stilu
ja bi se loše osjećala u odijelu ili hlačama na crtu i košuljici. ali da baš moram se urediti onda bi to raidje napravila tako što bi na traperice i crnu košulju dodala pete i dobru torbu i nakit.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:43   #92
meni su svi komadi u mom ormaru kljucni. nema ih previse, dapace uvijek bi se nesto moglo dodati .

ne, nije ono tipicno zensko "nemam-sto-obuci", nego jednostavno ne volim gomilanje odjece, jer stvari iznosim i u biti za taj period (do 2 god.) mi i dosade, tako da su promjene dobrodosle i nuzne u svakom pogledu
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:15   #93
ja danas malo lutala ducanima i nisam nasla nista osim mozda kosuljice u naracamice (cca 500kn)
mozda idem po pogresnim ducanima?
imate kakave hints di trazit takve stvari?
pomislila sam na max&co - vidjela fora suknju za 550kn (na snizenju) ali mi je bila malo too much jednosezonska, mango kao ima finije robe ali ja u tom mangu nikad nis ne nadjem bo...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:32   #94
image haddad? nebo? x nation zna imat...
al sad ti je ionako najgore stanje po dućanima - imaju samo ostatke ostataka s rasprodaja i tek par novih komada
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:41   #95
da i to je istina
imagea se nisam sjetila, thx
a nebo mi daleko zapravo i jesam u zg relativno cesto ali ne znamni di je
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 23:37   #96
...svakako odi u Nebo - oni znaju imati zaista divnih "klasicnih" komada, a opet s laganim pomakom i iako su u zadnje vrijeme cijene malo otisle gore, josh uvijek nije preskupo

...inace, ontopic, ja imam odijelo (nazalost, samo jedno - od tvida...inace obozavam odijela i najradije bi ih imala pun ormar, ali tesko nadjem ono sto zelim ) i nedavno sam bash u Nebu kupila haljinu iz snova koja bi bila neka moja varijanta male crne haljine - crna, do grla zakopcana haljina kao za opatice ali nemam ni klasicnu crnu/bijelu kosulju (bitno da imam masu kravata ) ni cipele ni nista od tih stvari, i josh mi nije ustrebalo...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 04:01   #97
po ovome što se ovdje nabraja, ja nemam ni jedan 'ključan komad'. još mi i gđa. cvitanović poručuje da nisam modno osviještena. šta ću sad?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 13:53   #98
Osnova su mi dobre traperice, crna i bijela dolčevita kojih imam debljih i tanjih svih dužina rukava, isto tako i košulje bijele strukirane, kratkih rukava volim nositi zimi ispod majica na v, dobar kaput zimi koji može ići skoro na sve, za prijelazno razdoblje je to neki baloner i jakna, zatim dobre čizme, cipele polusportske kao i neke finije, dobar remen, crna haljina toliko spomenuta ili crno odijelo, za posao nekoliko dobrih hlača ne preklasičnih (nikad odijelo ne nosim u kompletu (osim iznimnih situacija). To mi je onda preklasično. Suknje isto volim i imah ih dosta (ne volim preklasične i sve su mi kraće) Nabrajala sam ja toga dosta....
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 16:12   #99
meni malo i nije jasno kako vi smatrate traperice finim artiklom, mislim znam da na red carpetu to ide i za naj fensy dogadjanja ali meni koliko god ja inace vjecno u trapkama bila toliko mi je neugodno u traperica na vjecanje, bermu, krstenje i slicno...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 19:25   #100
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
meni malo i nije jasno kako vi smatrate traperice finim artiklom, mislim znam da na red carpetu to ide i za naj fensy dogadjanja ali meni koliko god ja inace vjecno u trapkama bila toliko mi je neugodno u traperica na vjecanje, bermu, krstenje i slicno...
pa ovisi kakve traperice. fine, tamne i skroz jednostavne, bez kojekavih kerefeka i naglasenih savova mogu biti skroz fensi
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.