Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 22:44   #41
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Dodaj ga na fejsu i pošaji poruku: Ej,se mi znamo sa faksa u "di si bila na faksu" ?
To ti je početak,a ostalo ce doć samo od sebe s obzirom na njegove odgovore.
Ak neznas sta dalje da mu odgovoris obrati se ovdje opet
Ajmo reći da će zbilja pokušati preko fejsa, pa evo moj savjet: ljudi obično vole dok netko ima sličan smisao za humor kao oni, pogotovo ako je neobičan i ako ga drugi većinom ne razumiju. Mogla bi mu uletjeti na taj način; reći mu da su ti njegove objave zabavne i da dugo nisi upoznala nekoga tko razmišlja slično kao ti.
Mira Flying is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:45   #42
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
A osim toga, život bi bio iznimno dosadan i pomalo tužan da se svi stalno držimo za ogradu i onda na toj ogradi crknemo, i dalje se rigor mortisom okamenjenim šakama čvrsto držeć za ogradu.


Ne znam kako neko ima volje toliko dugo idealizirati nepoznatog frajera. I šta, nakon dugo vremena se konačno upoznate i zatim spoznaš da si u svojoj glavi previše zabrijala oko njega. Žali vremena.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:46   #43
Quote:
Mira Flying kaže: Pogledaj post
Lulu,

Postaješ žena. Fejs je za djecu. Obuci haljinu, miriši kao cvijet, eksaj koju medicu i priđi tom momku. Možeš ti to
ovo mi se čini kao najizglednije
al u svakom slučaju bi mu rađe prišla u rl, nego preko fejsa, to mi je previše isforsirano i nategnuto
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:47   #44
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post


Ne znam kako neko ima volje toliko dugo idealizirati nepoznatog frajera. I šta, nakon dugo vremena se konačno upoznate i zatim spoznaš da si u svojoj glavi previše zabrijala oko njega. Žali vremena.
jep, tako nekako i brijem da bi bilo ako se ikad upoznamo
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:50   #45
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
jep, tako nekako i brijem da bi bilo ako se ikad upoznamo
Šta se čeka onda? U napad. Da ga pozdraviš u prolazu i nabaciš osmijeh kao modni detalj?
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:54   #46
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Šta se čeka onda? U napad. Da ga pozdraviš u prolazu i nabaciš osmijeh kao modni detalj?
we'll see
lululight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:57   #47
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
okej, ajmo reć da ga dodam na fejs. i što da mu kažem ? ja sam se prebacila na drugi fakultet pa mi je malo glupo mu doći sa spikom ej znam te sa faksa, a i uostalom nisam ga jako dugo vidjela.
znam da nije to sve skupa neki big deal, i da očito radim dramu oko prilaska nepoznatom dečku ali eto, ne mogu si pomoći
i stvarno, neka mu pošaljem nekakvu poruku i on mi ništa ne odgovori, pa osjećala bi se ko takvo govno
znam da treba živjeti, izaći iz comfort zone i sve to but it's so damn hard

It's hard, but it's worth it, more times than not .

Kako, evo točno onako kako sam napisao gore, u čemu je problem? To je samo ice breaker, ono, dodala si ga, so what, neće sigurno bit nikakav big deal niti će te gledat kao luđakinju, to se dešava svakodnevno, ljudi su mi znali uletavat u vlakovima, tramvajima, pekarama, kao i ja njima uostalom, i ne samo seksualno, nego svakako, ljudi osjete neki vajb i žele se družit. Tako si ti osjetila sad, so what?

Inače, garantiram da će ti odgovorit, ono, ako ne odgovori možeš mene smatrat odgovornim, toliko sam siguran da će ti odgovorit.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:58   #48
Real life je uvijek bolje nego na fejsu.Tj. imaš veće šanse osim ako ne počneš govoriti nešto weird ili ludo.A preko fejsa možeš ti pričat bajke kao i on a na kraju kad se vidite uživo pobjegnete glavom bez obzira :P
Btw šta nisi ostala na tom faksu pa kud puklo da puklo
Ako si u mogućnosti definitivno idi uživo probat,još ako izgledaš hot nema šanse da nece upalit
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:23   #49
Počni izlazit na ista mjesta kao i on, pošto vidim da si rekla da znaš gdje ide van. I tako dok te ne zamjeti, naravno dok ste u istom bircu trebaš pokušati mu biti što bliže.. I kad vidiš da ide on na wc, ti malo pričekaj pa taman kad se bude vraćao ti kreni kao na wc, pa će barem pasti pogledi, ako ne uspiješ u tom trenu neku konverzaciju započeti. No, naravno nemoj to stalno radit jer će ispast očajno, a to nitko ne voli.
Diamond-5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 23:26   #50
I ja isto mislim da bi bilo bolje da mu priđeš radije uživo nego preko fejsa, ali ako ti je tako lakše, onda svakako bolje i tako nego nikako. Meni bi na tvom mjestu bilo puno lakše uletiti nekom potpunom neznancu s kojim nemam nikakve zajedničke poznanike niti ga viđam redovito jer samim time i nisi na nikakvom gubitku ako te otpili. Dok recimo meni je trenutno zanimljiv jedan lik s faksa kojeg stalno viđam, poznajemo se već i imamo dosta zajedničkih prijatelja, pa bi mi bilo baš ono jako jako neugodno da dobijem odjeb.


Ali sigurna sam da mi na kraju đavo neće dati mira i morat ću nešto poduzeti. Tko ne riskira, ne profitira! Nek' i tebi to bude moto.
Physalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 01:31   #51
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Real life je uvijek bolje nego na fejsu.Tj. imaš veće šanse osim ako ne počneš govoriti nešto weird ili ludo.A preko fejsa možeš ti pričat bajke kao i on a na kraju kad se vidite uživo pobjegnete glavom bez obzira :P
Da, ako ste nedojebani tinejdžeri ili ne kužite kako funkcionirate, onda da. Ali nikad nisam upoznao zrelu osobu koja tako reagira, vrh isus, jebanje, kemija, konekcije svemira onlajn, i onda totalna hladnoća live. Ali nikad. Baš čudno, mora da ipak nromalan svijet ne reagira tako kako si opisao.

Neka mu uleti bilo gdje, gdje će mu lajv uletit ako nema muda napisat poruku na fejsu, ovako će on jednom bit s frendom, drugi put s tri frenda, treći put će trčat na tramvaj, četvrti put kupovat burek u pekari, i neće mu nikad prić.

Poruka, now, girl, seriously.

Do it.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 10:29   #52
Tak' sam i ja dugo vremena viđala jednog dečka. Svugdje. I on je, je l', viđao mene
Samo, moje viđanje njega bilo je intenzivnije što se tiče emocija koje su se među nama trebale razviti. Jednom. Što skorije
I uglavnom; kretali smo se u ekipi koja se znala sresti vani i tako. Umirala sam Totalno moj tip. Vansice. Karirane košulje. Čak malo dulja kosa. I što?! Inače nisam sramežljiva, ali ne znam, nismo nikada bili na ništa više od "Bok. Bok i tebi." I tu mi je već bilo čudno jer stvarno mogu meljti. Puno

A sa njime nekako nisam. Ali to sam pripisivala našoj, tj. njemu još neznanoj i sramežljivoj sudbinskoj ljubavi
Ali nema veze, dat ću ja njemu priliku jer sam sigurna da smo si suđeni

I da ne duljim

Dodala sam ga na fejspuk i ono, nešto smo pričali i bio mi je dozlaboga dosadan (a možda i ja njemu - ne isključujem.) Ali dakle, u tolikoj mjeri da ni zajednička ljubav prema stilu koji oboje preferiramo nije mogla potaknuti išta više od trivijalnog razgovora. Osim ta dva, meni nasmrt dosadna, puta više nismo pričali. I znaš što je dalje bilo?

OBRISAO ME! Doduše, nakon par mjeseci.

No, meni je ionako bilo svejedno jer sam već odavno skužila da mi se tip ne sviđa
ALi kužiš, probala sam i BMK što je završilo tako kako je Nemaš što izgubiti ;-)
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 10:34   #53
Autorice ako smatraš da ne bi mogla "preživjeti" eventualno odbijanje onda se poštedi toga. No ako si tip koji u životu žali samo zbog stvari koje nisi imala hrabrosti napraviti onda svladaj svoj strah, priđi i započni razgovor.
Znam da je lako govoriti nama koji to ne moramo napraviti no ako je tip otvoren vrlo je vjerojatno da neće ostati ravnodušan na tvoju hrabrost jer se moguće već nalazio u sličnim situacijama.
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:42   #54
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
dakle ovako...ne znam je li već bila ovakva tema, ja ju barem nisam našla.
prije nešto više od godinu dana vidjela sam na faksu jednog dečka, onako random na predavanju, sjedio je blizu mene. Ja sam se tog trenutka zaljubila. Znam da zvuči glupo, ali naprosto sam osjetila 'ono nešto ', kao da ga znam sto godina ( iako sam ga tada prvi put vidjela u životu ) i da je ' on onaj pravi '
Znam da ovo totalno glupo zvuči, imam 22 godine i sama se zbog toga osjećam kao idiot. Znalo mi se naravno puno puta dogoditi
da vidim nekog tipa koji me privukao izgledom, ali bi me prošlo u roku od par sati, eventualno par dana. No, ovo traje već više od godinu dana. Nisam ga vidjela skoro pola godine, no još uvijek mi je stalno u mislima, svako malo mu stalkam fejs ( da, znam ). Ja ne znam što se to događa, da mi je godinu dana u mislima tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka. Jednom sam ga čula kako priča s frendovima i skužila sam da imamo veoma sličan smisao za humor Imam taj problem da sam sa većinom osoba muškog spola totalno zatvorena i napeta te imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja, tako mi djeluje njegova pojava i valjda me zato toliko jako privlači. Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu. Nemam pojma što da radim. Može neki savjet, pliz
prestani mu stalkat fejs. Zbog toga se produbio osjecaj, koji bi inace nestao.
Ili mu se javi, pa ako te odbije, prestani stalkat
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:55   #55
nema ti smisla cekati da se cudo desi, jer ako nije onaj pravi mozda propustis kakvu drugu priliku.. nemoj ga jos dodavat na fejs, jer se muski ponekad ko pravi supci znaju ponjeti!! izades fino s frendicom vanka i upoznas se s njim

odjeb nije najgore sto ti se moze desit.. gore je patit za budalom , prides mu pa ces saznat kakav je i jel vrijedan truda

Zadnje uređivanje miss-funky : 25.03.2013. at 18:05.
miss-funky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:08   #56
lajkaj mu sve slike i statuse
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:56   #57
Quote:
lululight kaže: Pogledaj post
dakle ovako...ne znam je li već bila ovakva tema, ja ju barem nisam našla.
prije nešto više od godinu dana vidjela sam na faksu jednog dečka, onako random na predavanju, sjedio je blizu mene. Ja sam se tog trenutka zaljubila. Znam da zvuči glupo, ali naprosto sam osjetila 'ono nešto ', kao da ga znam sto godina ( iako sam ga tada prvi put vidjela u životu ) i da je ' on onaj pravi '
Znam da ovo totalno glupo zvuči, imam 22 godine i sama se zbog toga osjećam kao idiot. Znalo mi se naravno puno puta dogoditi
da vidim nekog tipa koji me privukao izgledom, ali bi me prošlo u roku od par sati, eventualno par dana. No, ovo traje već više od godinu dana. Nisam ga vidjela skoro pola godine, no još uvijek mi je stalno u mislima, svako malo mu stalkam fejs ( da, znam ). Ja ne znam što se to događa, da mi je godinu dana u mislima tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka. Jednom sam ga čula kako priča s frendovima i skužila sam da imamo veoma sličan smisao za humor Imam taj problem da sam sa većinom osoba muškog spola totalno zatvorena i napeta te imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja, tako mi djeluje njegova pojava i valjda me zato toliko jako privlači. Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu. Nemam pojma što da radim. Može neki savjet, pliz
Meni ti se to prije dosta godina dogodilo Vidjela čovjeka, on vidio mene, bili u poslovnom okruženju pa se ništa nije dogodilo, osim par rečenica, koje je inicirao on jer je naprosto iznebuha, pitajboga čime privučen, iste sekunde krenuo za mnom kad sam izašla na balkon zapaliti cigaretu.
Izmijenili par kurtoaznih, dovoljno da zapamtim najbitnije informacije (da ga naravno mogu stalkati)
I stalkala, više mjeseci. U glavi mi je bio doslovce strast života.

Najgora stvar u svemu tome je što smo se mi na kraju i - spetljali, jer smo se opet "susreli".
I to je bila - katastrofa. Sva ta svemirska kemija bila je u glavi, mojoj, a rekla bih i njegovoj. Jer realna napetost i nervoza koju smo osjećali jedno pored drugog od prvog dana, odvela bi u lošu komunikaciju i katastrofalnu vezu.

Danas se samo volim sjećati "the osjećaja". I to je sve. Ništa više mi taj odnos realno nije donio.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 01:06   #58
Koliko god ti bila zatreskana, dio tebe zapravo i ne želi upoznati tog dečka jer bi razlika između one osobe koju si konstruirala na osnovu par šturih informacija i stvarnog čovjeka od krvi i mesa bila prevelika.

S jedne strane kažeš da ga jedva poznaješ, s druge tvrdiš da ti se svidio cijeli paket. Mislim da i sama znaš koliko su ove dvije tvrdnje kontradiktorne. On je za tebe stranac, a što vrijeme ide dalje, to ti sve više i više popunjavaš praznine njegova kostura novim karakteristikama.

Imaš nekoliko opcija:

1. Nastaviti živjeti u svijetu mašte (vrlo nezdravo i nije preporučljivo)
2. Krenuti dalje i naći nekog "dostupnijeg" (ne maštati o njemu godinu dana)
3. Pokušati mu doista prići

Najgore što se može desiti jest da te otpili. Pa što onda? U životu je bolje žaliti zbog stvari koje jesi učinila, nego zbog onih koje nisi.

Osobno, ja bih preporučila ulet uživo. Ljudi su ti već rekli da iskoristiš činjenicu što znaš kamo zalazi - pristupi mu kao slučajno, reci da misliš da ga se sjećaš s faksa... Studirali ste zajedno u nekom času, jednu dodirnu toču već imate. Ako se odlučiš na Facebook, moguće je da te tip jednostavno odbije jer te ne poznaje (neki ljudi jednostavno ne prihvaćaju zahtjeve ljudi koje ne znaju u stvarnom životu, čak i onda kad im pošalješ neku poruku uz zahtjev).

Sretno!
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 20:48   #59
Pa ovako....znam kako ti je, meni se dogodilo više puta slično...hihihi...
A isto sam onako tiša, sramežljivija i tako to....sama ne bi nikad ništa poduzela...a volim isto skicati malo na fasebooku i tako to.
Evo ovakav ti je moj savjet:

1. Možeš ga addati na face i izravno ga pozvati na kavu, reći mu pa što bilo...barem češ znati ne načemu si jer poslije ti možda bude žao, kao i meni punoo puta, a zapravo nemaš fakat ništa izgubiti više nego što si u trenutnoj situaciji a vrijeme prolazi...

2. Pošto u mom slučaju ja nisam to u stanju nikad učiniti jer nekako moja je teorija da dečki su lovci i da oni moraju učiniti prvi korak... ili barem nešto i beznačajno, tek toliko da osjetiš da ima nešto i s njegove strane, a onda cura bi mogla krenuti u akciju (iz iskustva govorim,osim ako nisi turboo fatalna žena), prvo ispitaj teren...znači, pokušaj mu dati do znanja da si ga primjetila...kada prolaziš pored njega pogledaj ga malo dublje ili mu se čak i osmjehni (na faksu ili tamo gdje izlazi -nema ti zašto bed tamo doći)...taj pogled je zapravo jako ključan, iako u mom slučaju je nakraju ispalo.......i ja imam jednog tog dečka na faksu koji mi je onako bio zgodan, i isto su mjeseci prošli dok nisam odlučila iskušati to...i tako jednom prilikom sam ga onako u prolazu pogledala (inače sam uvijek spuštala pogled kada bi me on pogledao) i svi su, i on i njegovi frendovi blenuli u mene tada..., a nisam ništa zapravo učinila takoo bitno...ali on se onda okretao tokom predavanja i gledao u mene...e sada ono što mi se nikako dalje nije sviđalo kod njeg je to što nakon toga on je postao nekako nesiguran u mojoj blizini (inače je mlađi 3 godine) i sam očito ništa ne bi poduzeo...gleda on mene i onako se kao zacrveni tada, ili jednom prilikom mi je nešto morao dati i skoro da mu se ruka počela tresti pri tom.....a inače je onako pristupačan, otvoren, omiljen....a ovo mene sve polako hladi jer ja sam nesigurna i sramežljiva, ne treba mi takav dečko....

Ali hoću reći bitno je da uspostaviš neki kontakt, pa makar i beznačajan, a još bolje bi bilo da počnete razgovarati, barem neke zajedničke teme imate - ispiti i to, pa možda onda se iz toga spontano nešto razvije.

Bez obzira na sve, nemoj dopustiti da vrijeme i dalje prolazi a ti u tišini, pa makar bilo i uzalud...jer život je prekratak, bit će ti žao, meni je žao zbog toliko propuštenih prilika...
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike

Zadnje uređivanje COCO CHANEL 23 : 29.03.2013. at 20:55.
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 01:35   #60
ja ne mogu odoljeti da ne prokomentiram.
prvo, normalno je da se osjećaji razviju za nekog s kim nisi ni pričao. to nije ništa poremećeno.
drugo prići osobi koju ne poznaješ također nije poremećeno; razlog zbog kojeg prilaziš je da ga upoznaš
današnji muškarci večinom su nepoduzetni, ne ubrajam tu seljačine
a cure se svode na lululight
ako se ovako nastavi ljudi će vjerovatno izumrijeti
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.