Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 22:00   #1
Muž se radije samozadovoljava nego seksa sa mnom??!!!

ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 22:01   #2
I sto bi ti sad da ti mi kazemo?

Nadji si ljubavnika!
LaTiTeA is offline  
Old 26.07.2009., 22:03   #3
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
Uzeo te zdravo za gotovo. Imate li djece'
_Golubica_ is offline  
Old 26.07.2009., 22:04   #4
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
I sto bi ti sad da ti mi kazemo?

Nadji si ljubavnika!
poneki pametan savjet ili netko sa sličnim iskustvom nek se javi. ne treba mi pametovanje i ismijavanje, i ovako mi je dovoljno teško bez toga...

Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Uzeo te zdravo za gotovo. Imate li djece'
da, 6 mjesečnu bebu! ali nisam ga zanemarila zbog bebe, jednostavno sam htjela i njemu posvetiti dio svog vremena, ali on to očito ne želi...
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 22:07   #5
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
poneki pametan savjet ili netko sa sličnim iskustvom nek se javi. ne treba mi pametovanje i ismijavanje, i ovako mi je dovoljno teško bez toga...
Dobro, sorry... malo sam pretjerala.
A nemas bas nekog rijesenja... ili prihvati da je sada tako kako je i da ce se mozda promijeniti... ili stvarno nadji ljubavnika pa uz sve, bar neces biti seksualno isfrustriana.
LaTiTeA is offline  
Old 26.07.2009., 22:09   #6
jeste li se ženili zato što si ostala trudna?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 26.07.2009., 22:11   #7
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
jeste li se ženili zato što si ostala trudna?
to nam je samo 'ubrzalo' ženidbu jer smo tako i tako planirali svadbu. napominjem, da je bio skroz drugačiji dok smo bili cura i dečko...
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 22:11   #8
Kolko ste dugo skupa? Kolko imate godina?

Ne izgleda dobro, ja sam bio takav, poceo sam je uzimati zdravo za gotovo, rađe sam se samozadovoljavao nego seksao s njom, a i kad sam se seksao, to je bilo isključivo u svrhu mog zadovoljstva.

Uglavnom, užas.

Ona je to neko vrijeme trpila, onda me ostavila. S pravom.

Probaj ozbiljno razgovorati s njim, ja jedino svojoj malkice zamjeram što nije nikad ni pokušala razgovarati o tome, samo se jednog dana skupila i otišla.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 26.07.2009., 22:11   #9
vise voli musku ruku
El Gato is offline  
Old 26.07.2009., 22:12   #10
Pa dobro kuda Vi žene gledate kad birate te muškarce? bemu pa to je tekar 9 mjeseci braka, samozadovoljava se? vjerovatno zamišlja neku drugu, jer mu je eto dosadilo s tobom, zašto? ne znam, ali je vjerovatno u tvom životu bilo i nekih koji bi ti pružili svu pažnju, ali ti naravno nisu bile dovoljno dobre sirovine, zbog bilo kojeg razloga, bili su ti vaki, naki, svakakvi, ali ne i dobri za tebe princezu, i što na kraju napravite? eto upravo to, naletite na nekog kome je samo do toga da vas iskoristi, tzv, alfa mužjake, spika? ne znam nemoj se ljutiti to je samo moje mišljenje, same birate, onda kukate, hebiga, zdravo seljaćki, nisam ga ja birao kvragu, i da eto žao mi je, nadam se da će se riješiti situacija
Tigrov friend is offline  
Old 26.07.2009., 22:12   #11
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post

da, 6 mjesečnu bebu! ali nisam ga zanemarila zbog bebe, jednostavno sam htjela i njemu posvetiti dio svog vremena, ali on to očito ne želi...
Ako si dovoljno plesala oko njega,iznjela mu problem a on ne reagira..lijepo se povuci.
Posveti se djetetu i sebi. Promjeni taktiku. Kad to skuži htjet će ti se približit ...a onda pazi kako ćeš postupiti.
Posveti se djetešcu,ono će ti dati puno bezuvijetne ljubavi koju sad trebaš
_Golubica_ is offline  
Old 26.07.2009., 22:13   #12
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
poneki pametan savjet ili netko sa sličnim iskustvom nek se javi. ne treba mi pametovanje i ismijavanje, i ovako mi je dovoljno teško bez toga...


nedjelja navečer je i malo mi se sprda ali pokušat ću biti ozbiljan..nemam takvog iskustva pa neznam ali možda ga pali da drka pred tobom..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 26.07.2009., 22:15   #13
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Dobro, sorry... malo sam pretjerala.
A nemas bas nekog rijesenja... ili prihvati da je sada tako kako je i da ce se mozda promijeniti... ili stvarno nadji ljubavnika pa uz sve, bar neces biti seksualno isfrustriana.
Kud će povrh male bebe i muža mamlaza još i ljubavnika, samo joj još to treba.

Ne treba njoj ljubavnik, ona je više isfrustrirana time što je muž zanemaruje i uzima zdravo za gotovo, nego zbog seksa samog, bar se meni tako čini.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 26.07.2009., 22:18   #14
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Kud će povrh male bebe i muža mamlaza još i ljubavnika, samo joj još to treba.

Ne treba njoj ljubavnik, ona je više isfrustrirana time što je muž zanemaruje i uzima zdravo za gotovo, nego zbog seksa samog, bar se meni tako čini.
istina. ne osjećam potrebu za ljubavnikom već želim ljubav svog muža. iskreno,mislim da ga manje volim nego prije zbog ovakvog ponašanja prema meni.
mama panda is offline  
Old 26.07.2009., 22:18   #15
Ajd da ste u braku 5 ili više godina..rekao bih tipicna kriza
Ali samo 9 mjeseci pa više ne želi nit razgovarati i ignorira te..e to mi baš ne miriše na dobro.
Možda je jedan od onih koji su se potrudili nac drugu dok si nosila bebu.
Ne znam..al cim se rađe samozadovoljava nego da vodi s tobom ljubav..ocito te ne želi. Koj je razlog..nažalost morat ceš sama otkriti
delffin is offline  
Old 26.07.2009., 22:23   #16
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Posveti se djetešcu,ono će ti dati puno bezuvijetne ljubavi koju sad trebaš
i nemoj dijete koristiti kao zamjenu za muža, to ne može dobro ispasti.


koliko ovo traje, kakav je bio prije?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 26.07.2009., 22:24   #17
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
to nam je samo 'ubrzalo' ženidbu jer smo tako i tako planirali svadbu. napominjem, da je bio skroz drugačiji dok smo bili cura i dečko...
je ste li vi planirali ili ti....

meni više izgleda da si ti to izplanirala da on ne promjeni mišljenje...
znam reči ćeš da sam zla, ali nešto si napravila što nisi smijela, mi žene lajemo kada smo uvrijeđene, muški češće šute, a kada je ignor..ufh, to je zajeb,
__________________
.
lana10 is offline  
Old 26.07.2009., 22:26   #18
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Kud će povrh male bebe i muža mamlaza još i ljubavnika, samo joj još to treba.
Ne zelim biti zlocesta, ali stvarno ne vidim nacina kako navesti nekoga da te pozeli, ako te (vise) ne zeli u tom smislu.
LaTiTeA is offline  
Old 26.07.2009., 22:27   #19
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Kud će povrh male bebe i muža mamlaza još i ljubavnika, samo joj još to treba.

Ne treba njoj ljubavnik, ona je više isfrustrirana time što je muž zanemaruje i uzima zdravo za gotovo, nego zbog seksa samog, bar se meni tako čini.
Naravno. Pa, žena jasno piše neke stvari:

Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me...
Seks je tu najmanja stvar. Mislim da su tu sasvim drugi i puno teži problemi u pitanju. Nažalost, nemam pametan savjet. Ne razumijem ljude koji se žele vjenčati, naizgled imaju ljubavi i svega i onda se promijene kao da si okrenuo prekidač.

zapravo to katastrofalno zvuči, a ne kao neki privremeni problem.
Emericzy is offline  
Old 26.07.2009., 22:29   #20
Mozda je nasao ljubavnicu ili mu nisi vise privlacna,moze bit vise stvari najbolje da ga pitas
cross_that_line is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger