Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2012., 16:38   #201
ja sad nećaku za rođendan kupila dizalicu...visoka je pola metra..vrti se u krug ono mu se moze dizat i spustat i ima jos nekih dodatnih dijelova...mali ima 4 godine i oduševljen je...

a drugom nećaku sam prije mjesec dana kupila kamion guralicu..ima prikolicu sve živo stvarno je ooogroman dug je sigurno metar...on ima 3 godine...niko sretniji od njega...
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 14:54   #202
što mami kupiti za rodjendan?

hej htjela sam vas zamoliti sto da kupim mami za rodjendan sad ce imati 58 godina i zelim joj nesto posebno kupiti..ali ne znam sta neke ideje?
malalivanjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:11   #203
Molim vas, može li mi koja pomoći, trebala bi plišanca Angry birds, znate li gdje ga mogu kupiti a da nije premalen....

Hvala!!
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 09:46   #204
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Molim vas, može li mi koja pomoći, trebala bi plišanca Angry birds, znate li gdje ga mogu kupiti a da nije premalen....

Hvala!!
interspar
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 10:17   #205
Quote:
dora_s_mora kaže: Pogledaj post
hvala na odgovorima, a jel znate di ima za kupit kucice za lutke? i kolko bi to moglo kostati? bilo bi super kad bi neko imao ideju gdje mogu naci nesto originalnije od obicne industrijski proizvedene?
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_31583.htm
the redCat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 23:12   #206
Pomoć!! Što uzeti deckicu za drugi rodendan??
Malo sam vise u svijetu curica uistinu nemam pojma sto uzeti deckicu u toj dobi
Jurya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 16:16   #207
malena od 3 ipo godine hoće barbie sirenu. vidim da u emmezeti ima, samo ne kužim jel to barbika ili neka manja verzija? ne piše da je baš barbika
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 10:38   #208
Što je sada in curicama od 8 godina?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 12:49   #209
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Molim vas, može li mi koja pomoći, trebala bi plišanca Angry birds, znate li gdje ga mogu kupiti a da nije premalen....

Hvala!!
ja sam u konzuma vidjela plišani angry birds kao privjesak za ključeve i u deichmana papuče na angry birds

Quote:
Jurya kaže: Pogledaj post
Pomoć!! Što uzeti deckicu za drugi rodendan??
Malo sam vise u svijetu curica uistinu nemam pojma sto uzeti deckicu u toj dobi
ja sam svom rođaku koji ima 2 godine za Božić uzela džemper i Pinokio slikovnicu
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 13:41   #210
Quote:
Jurya kaže: Pogledaj post
Pomoć!! Što uzeti deckicu za drugi rodendan??
Malo sam vise u svijetu curica uistinu nemam pojma sto uzeti deckicu u toj dobi
autici su zakon, od onih od 10 kuna iz ducana do lego autica za 100+ kuna

traktor, bager, policijski auto ili vatrogasni auto, ti su najbolji
bilo koje velicine, cijene i izgleda, ako ima sirenu koja radi-genijalno

vlakic

set tracnica, imas sad u Baby centru na akciji set za 150 kuna (tko nekako)-odlican je
zna bit slican i u konzumu

one drvene slagalice, na temu prijevoznih vozila ili farme

lego duplo, imas one manje paketice za 70 kuna, neki auto, vozac, koja zivotinja i sl. mi imamo policijski auto-obozava ga

mega bloks-jeftiniji od lega, super mi je vatrogasna stanica sa vatrogasnim vozilom i helikopterom, ima i njihov traktor s prikolicom, seljakom, par zivotinja, stalom, ogradicom itd.

bojice, flomasteri isl.

kartonske kocke koje se slazu jedna na drugu-dvogodisnjaci ih obozavaju rusiti

magnetna ploca za pisanje

autici guralice ili oni koji se vuku za spagu

kamion kiper za igru u pijesku


ma bilo koji autic prolazi, plus je ako ima sirenu koja svira ili neka svjetla koja se pale, ili prikolicu koja se moze maknuti, uglavnom da se moze nesto s njim raditi ili ga rastavljati (moj obozava skidati i stavljati kotace)

motor je isto super al iz naseg iskustva svi se brzo raspadnu a autici su jos svi na broju

slikovnice svih vrsta, odlicne su one s prozorcicima na otvaranje, skoci slike npr. ovahttp://www.profil-mozaik.hr/tko-skace/PR/113583, one s radnim vozilima itd

Zadnje uređivanje undercover : 13.12.2012. at 13:48.
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 19:53   #211
molim savjet onih mama čiji su klinci koristili Playskool izbacivač loptica - da li je prigodan za klinca od 2.g ili su oni već prerasli tu vrstu zabave??
__________________
albumčić unikata
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 08:43   #212
Nemamo izbacivač ali moji se igraju sa tim obavezno kod frenda (imaju 2,5 i 5,5 ) a frend koji još zna to upaliti ima 6 godina.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.