Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2009., 12:49   #241
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
ako si tako kreativna, kao i kod biranja nicka i avatara, nije ni čudo da si ga sam tuče.
Vincent V is offline  
Old 09.09.2009., 13:31   #242
moje mišljenje je da je najgore što možeš napraviti u takvoj situaciji je - da ne napraviš ništa. Suze i moljenje su ispod časti, ali bi mu sigurno trebala dati do znanja sa nisi sretna i zadovoljna i ako postoji problem da si spreman i riješiti ga. Ignoriranje je jednostavno nešto što si ne smiješ dozvoliti, bar ne od njega... sretno!
__________________
...podsjeti me što to bješe ljubav i bar na tren biti zaljubljen...
linea alba is offline  
Old 09.09.2009., 18:54   #243
Quote:
angie1985 kaže: Pogledaj post
ili ima ljubavnicu pa ga ti više nezanimaš,ili si se jednostavno zapustila,pa ga ne privlačiš...
ako je tako,počni se sređivati,a nebi bio naodmet da ga ponekad iznenadiš nekom sexy gestom,npr.kada beba ode spavati, preuzmi inicijativu,obuci nešto izazovno,
sexy,malo ga provociraj,napaljuj...i rezultat će biti pozitivan...vjerojatno...

Iz perspektive jedne majke, ovaj tvoj savjet mi je tako žalostan. Nemoj se ljutiti, ali u rangu mi je savjeta one babuskare Žuži Jelinek. Po tom principu bi se žena stalno morala truditi oko svog supruga da bi ju on fermao 5% i uz to biti 24x7 s djetetom. Jebeš takvog muškarca. Nek proba njemu dat bebu na cijeli dan i da pritom kuha ručak, pere suđe i budi se noću kad beba zaplače...
Asshole (ne ti, nego pandin mm).
milf is offline  
Old 09.09.2009., 19:25   #244
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
Pa koji ste se kurac zenili? Ja gledam te ljude svi se ko mutavi zene u 20-im. Pa koji vam je kurac svima? Pazi u 20-im godinama ti i jos jedna osoba ste 100% sigurni da ste bas savsreni jedno za drugo i da cete cijeli zivot provest skupa i sretni Pa sta ne vidis koja je to komedija. Kak je Seinfeld rekao, to je 1:1 000 000, a ljudi se zene ko da je casu vode popit. Da se nisi ozenila, bez muke bi otisla i nasla si tipa koji ce tke karat. Sami ste si krivi.
Elvis Presley is offline  
Old 09.09.2009., 20:37   #245
Quote:
milf kaže: Pogledaj post
Iz perspektive jedne majke, ovaj tvoj savjet mi je tako žalostan. Nemoj se ljutiti, ali u rangu mi je savjeta one babuskare Žuži Jelinek. Po tom principu bi se žena stalno morala truditi oko svog supruga da bi ju on fermao 5% i uz to biti 24x7 s djetetom. Jebeš takvog muškarca. Nek proba njemu dat bebu na cijeli dan i da pritom kuha ručak, pere suđe i budi se noću kad beba zaplače...
Asshole (ne ti, nego pandin mm).
Apsolutno se slažem.

Ali, to samo skida krivicu s leđa žene. Još uvijek ne rješava problem muškarca kojemu se u takvoj situaciji teško ili nemoguće uzbuditi.

I obrnuto, naravno. Teško je i ženi baš imati seks na umu kad ima, kako ti kažeš, "bebu na cijeli dan i da pritom kuha ručak, pere suđe i budi se noću kad beba zaplače".
Emericzy is offline  
Old 02.10.2009., 00:28   #246
Brijem da si je našao drugu čim on dolazi i odlazi kad hoće, a i tebe ignorira i ne doživljava te kao svoju suprugu i osobu kojoj treba posvetit svu pažnju ovog svijeta i bit prema tebi maltene savršen da ti pokaže kakav će ti život bit kraj njega. rekli ste si "da" zauvijek.. a ako je ovako sada, dugoročno gledano, najebala si.. brak je za cijeli život a ako je tvoj sad ovakav.. bolje da ne bude.. boli te kurac, pravi se kao da ti je postalo svejedno. i ako on ni tada ne pokaže interes onda jednostavno odustani. odhrani svoje dijete sa ili bez njega. nećeš bit ni prva ni zadnja samohrana. jer po meni, bolje bit sama nego tako se patit s budalom (sry, al budala je za mene).. žalosno..
beLLa četvrta is offline  
Old 28.10.2009., 02:13   #247
Hello svima!!! Malo sam lutala po netu i slucajno sam upala na ovaj vas forum izgleda zanimljiv!Problem o kome se ovde govori nije ni malo naivan mislim da svi imaju tzv bracnu krizu,kod nekih odmah na pocetku a kod nekih kasnije sto je po meni gore.Ja sam u braku vec 5g. i imala sam krizu prve godine kada sam zapravo i ostala trudna.Kada sam se porodila i shvatila da je to uzelo maha i da se stvari ne popravljaju lupila sam,doslovce,sakom od sto!!!Jednostavno sam odmah ,bez puno razmisljanja, odlucila da necu dozvoliti da se to otegne i da se naviknemo na tu situaciju.Moje misljenje "sto pre to bolje".Sada se super slazemo jer sam uspela da "povedem situaciju" i da budem ja dominantna.Savet za tebe mama panda je da se nepredajes odmah ALI da odmah nesto uradis!!!!Ne treba da ga ignorises niti da mu ne peres ves i kuvas...Treba samo da ga "NATERS" da prica i da mu pokazes koliko si jaka,sposobna i pametna i da mozes bez njega a u isto vreme da mu das do znanja da ga volis da on nebi pomislio da ti ustvari i zelis "bez njega".Uzmimo u obzir da sam ja osoba koja od pocetka zna sta hoce i ne da na sebe ,samo sam za trenutak prepustila da me ljubav ponese i ucinilo mi se da se bas tada gasila.Sa muskarcima je kao sa decom,kada im pokazes zube mirni kao bubice,cim se malo opustis "podivljaju".Ipak su oni jednostavna bica,mnogo jednostavnija nego mi zene ,za njih su nasa vidjenja ljubavi i braka komplikovana i bespotrebna,samo budite malo cool i opustenije i bit ce sve OK!!!Kisss za decke!!!
Mishella is offline  
Old 28.10.2009., 08:45   #248
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
RAZGOVARAJTE!! možda ima nekih problema, nešto ga muči i to ga ograničava.
reci mu kako se osjećaš ali bez vike i nabijanja na nos.. jer će onda još brže i bolje pobjeći glavom bez obzira.

bito je i to, kakav ste odnos imali prije te trenutne "faze"??
Trnoružica7 is offline  
Old 28.10.2009., 08:58   #249
Quote:
Trnoružica7 kaže: Pogledaj post
RAZGOVARAJTE!! možda ima nekih problema, nešto ga muči i to ga ograničava.
reci mu kako se osjećaš ali bez vike i nabijanja na nos.. jer će onda još brže i bolje pobjeći glavom bez obzira.

bito je i to, kakav ste odnos imali prije te trenutne "faze"??
KAKO CE RAZGOVART KAD JU IGNORIRA?
uf..... neznan.... preispitaj situaciju nemoj da ti odma padaju razne gluposti na pamet da te vara il da ima drugu il neznan ni ja di se skice.... pokazi da si unatoc svega cool i hladne glave!! sve je to moguce a sve moze biti i samo jedna "faza"..... a ako nejebica traje vec duze onda se zapitaj.... 9 miseci? jbte pa triba bi se ne skidati sa tebe.... pitaj ga lipo hoces li trazit drugog kojeg da tfi ga cucne.... a jbte ovi muski su u kurcu SKROOOOZ!!!!!
__________________
●•---(ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ)---•●
oci_plave is offline  
Old 28.10.2009., 10:03   #250
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.
A u kurac. Eto. Žao mi te.
I s jako velikom podrškom, okruglici su hormoni divljali nakon poroda, plakala sam, tražila razloge za dramu, i sada kad se retrospektivno svega sjetim, stvarno je trebalo nadljudske snage da se taj period istrpi(odnosno, da se mene istrpi). Malo mi je i smiješno kada se sjetim oko čega sam sve radila problem, ali u tom trenu nije bilo. Dakle, prvo ti čestitam na tome što se s cijelom situacijom jako hrabro nosiš i što si dovoljno smirena da ti je svo posuđe još cijelo i tanjuri nerazbijeni u susretu s njegovim frigidnim tijelom.

Dakle, ovakoc, moj savjet... nije da ga nemam, uvijek se pravim pametna i rijetko kada ću priznati da je nešto bezizlazno . Pogotovo kad si ti normalna žena koja voli muža i želi promjenu situacije.
Savjetovali su ti da mu ne pereš veš, savjetovali su da se središ, da ga ignoriraš i ti, da izađeš van itd. I sve je to super, ja sam zapravo za kombinaciju svega. Malenu odvedi koji put mami, barem se počešljaj i umij (ne moraš sada od sebe raditi klauna i izaći na cijelu noć u štiklicama, ako si umorna i to ti se ne da), a s prijateljicama odi barem na jedno kasno pićence. Ne radi njega, ne zato da njega trgneš, nego radi sebe.

Mislim da će cijeloj situaciji pomoći opuštenost u kojoj se ti više nećeš pitati što je s njim i nagovarati ga na seks, nego se posvetiti malo sebi i svojim drugim potrebama. Onda ćeš biti zadovoljnija, sretnija, opuštenija- a kad je to iskreno postignuto(a ne nekim samostojećim čarapicama očaja), onda žena postane i privlačnija. Možda jer sebe doživi drukčije.
Pa se malčice makneš iz kuće, doista ne napraviš svaki put ručak i opereš veš, nego sebe staviš na prvo mjesto. I koji put doista izađeš van na cijelu noć. I malo se alkoholiziraš, jeeej!
Nakon tog perioda(koliko god ti bude trebalo da se opet osjetiš kao da imaš život i da si također osoba s društvom i interesima, a ne samo mama i žena), reci mu da danas u gradu ima to i to(nekakav koncert, nekakva košarkaška utakmica, bilo što na što bi volio ići) i otiđite zajedno. Budite u društvu skupa, natjeraj ga da se sjeti perioda prije braka, da se malo nasmije, da se sjeti kako si ti još uvijek ta žena, samo se situacija promijenila, a ne ti.

Eto, sretno ti želim. Doista. Na tvom mjestu, ja bi plakala u jastučić i jecala, a tebi se mogu samo diviti na želji i volji da situaciju promjeniš, iako za nju nisi nimalo kriva.
okruglica is offline  
Old 28.10.2009., 13:02   #251
Quote:
oci_plave kaže: Pogledaj post
KAKO CE RAZGOVART KAD JU IGNORIRA?
uf..... neznan.... preispitaj situaciju nemoj da ti odma padaju razne gluposti na pamet da te vara il da ima drugu il neznan ni ja di se skice.... pokazi da si unatoc svega cool i hladne glave!! sve je to moguce a sve moze biti i samo jedna "faza"..... a ako nejebica traje vec duze onda se zapitaj.... 9 miseci? jbte pa triba bi se ne skidati sa tebe.... pitaj ga lipo hoces li trazit drugog kojeg da tfi ga cucne.... a jbte ovi muski su u kurcu SKROOOOZ!!!!!
ja kažem da razgovara o tom a ti kažeš da kako će kad je ignorira...pa sad... kak će ga pitat da li da drugog traži ak je ignorira i izbjegava??

nekako ga mora posjest i izvuć to iz njega..jer kud vodi to izjegavanje i odjebavanje?

moraš mu dat do znanja da tie pun k tog njegovog ponašanja, i ak te ne želi izgubit, riješit ćete to nekako...
Trnoružica7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger