Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2016., 13:43   #4521
thinkpinky evo možda ti ovo bude od pomoći. http://mikkasmakeupbox.com/back-basi...ih-podocnjaka/
edition limitee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 22:01   #4522
Calandre i edition limitee, hvala vam objema
Imam sad malo bolji uvid i sve to malo bolje razumijem
Jedino, ako kupim obje boje, i zelenu i žutu, jel onda stavljam jednu na drugu? Kojim redom?
I sad si mislim možda da kupim neku od paleta što imaju po više tih boja, tipa što imaju Essence ili Catrice...je li njih tko koristio pa da može napisati koju pametnu?
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 16:23   #4523
Evo dovoljno sam isprobala Physicians formula Nude wear korektor i mogu reći da mi je super, rijeđe je teksture i zbog toga jako lagan, ne osjeti se na licu i ne skuplja se u borice. Unatoč rijekoj teksturi odlično prekriva tamne podočnjake i posvijetli ih Preporuka

Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 22:45   #4524
Moram prijaviti by Terry Densilis concealer cure. To je jedno savrsenstvo od concealera. Konacno nesto sto dobro pokriva, a ne uvuce mi se u bore. Savrsenstvo je jako skupo, srecom donijela mi sestra kao poklon iz USA. Prvo sam mislila da mi je pretamno, no Vanilla Beige mi odgovara. Imam jos jednog koji je vise salmon nijansa, al mislim da bi mi bio pretaman jer sam jako svjetla. I dugo mi se odrzi na podocnjacima. Bas sam ugodno iznenadjena. Ako imate priliku isprobati, moje preporuke.
Beautybeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 16:32   #4525
Kupila sam Artdeco iluminator, jer sam ga probala jednom u frendice i skuzila da mi pase.
E sad...do sad sam koristila korektor svega par puta, i to bi ga stavila prije pudera.
Zato me zbunjuje sad ovo sto pise na pakiranju, a to je da se stavlja nakon pudera.

Prosvijetlite me pls
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 18:59   #4526
koristim taj iluminator i stavljam ga nakon bb kreme. al ja tako stavljam i korektor


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 09:53   #4527
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
koristim taj iluminator i stavljam ga nakon bb kreme. al ja tako stavljam i korektor


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala, onda cu i ja probat preko
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:22   #4528
Artdeco illuminator stavljam na korektor ili tekuci puder, a ispod cvrstog pudera (masnomozac sam pa mi je matiranje sa cvrstim puderom must). Plus imam velike i tamne podocnjake pa mi treba i korektor.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:13   #4529
Bok djevojke,
Koji je najbolji korektor za masnu do problematicnu kozu? Osim Vichy dermablend i Manhattan clearface.
Treba mi korektor koji ima jaku prekrivnu moc, a da ne radi neke nerede na licu.

Hvala.

Sent from my SM-T560 using Tapatalk
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 09:12   #4530
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Bok djevojke,
Koji je najbolji korektor za masnu do problematicnu kozu? Osim Vichy dermablend i Manhattan clearface.
Treba mi korektor koji ima jaku prekrivnu moc, a da ne radi neke nerede na licu.

Hvala.

Sent from my SM-T560 using Tapatalk
collistar filler concealer - samo ne znam za njanse, bi li ti nesto odgovaralo.
Iako je deklariran za podocnjake, ja ga koristim za sve - prekriva super i ne mrda cijeli dan. totalno je mat.
vec me sram toliko ga hvaliti, jer ce ispast da radim za Collistar
cure hvale i Catrice kamuflazu, ali nisam ju probala. Mislim da je nekima radila nered.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 09:46   #4531


never forget

ako nekome pomaže, čula sam od jedne šminkerice da ga drže u italiji u nekim centrima tipa interšpar... baš čudno, s obzirom na to da ga nema većina drogerija u europi
__________________
Not my circus, not my monkeys.
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:26   #4532
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Meni se ta Catrice tekuća kamuflaža toliko uvlači u borice da je to strašno. A imam 23 godine, i borica praktički ni nemam, tj imam par onih sitnih koje se inače ne vide, ali kad stavim taj korektor toliko ih naglasi da je to nevjerojatno:
Ja imam 32 god. i evo trošim već petu tubicu tog korektora, isključivo za podočnjake i savršen mi je. Nimalo se ne uvlači, doduše fiksiram ga uvijek baby puderom i ta kombinacija mi je
Ona prva kremasta verzija u posudici mi je bila takva, kao što ti kažeš i isključivo sam ju koristila za pokoji prištić na bradi, baš je bila gusta i uvlačila se i u nepostojeće borice, ali ovo mi je baš začuđujuće dobro. Taman tekuće koliko treba da pokrije, a da se ne uvlači.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:53   #4533
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
collistar filler concealer - samo ne znam za njanse, bi li ti nesto odgovaralo.
Iako je deklariran za podocnjake, ja ga koristim za sve - prekriva super i ne mrda cijeli dan. totalno je mat.
vec me sram toliko ga hvaliti, jer ce ispast da radim za Collistar
cure hvale i Catrice kamuflazu, ali nisam ju probala. Mislim da je nekima radila nered.
Hvala draga. Sad tek vidim da ima druga tema za prekrivanje nepravilnosti na licu.

Jer mi mozes slikati sastojke korektora?
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:58   #4534
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Hvala draga. Sad tek vidim da ima druga tema za prekrivanje nepravilnosti na licu.

Jer mi mozes slikati sastojke korektora?
na njemu ne pise, a ambalazu sam izgleda nazalost bacila
al pitaj tetu u parfumeriji da ti da pogledat kutijicu, valjda na njoj pise.
meni ti nije radio nered, a koristila sam ga bas posvuda po licu, ali ako znas koji sastojci tebi kokretno stete, svakako provjeri sastav prije kupnje
eh da, hvale i neke MAC-ove korektore, ali njih isto nisam probala, mozda ce ti cure znati reci
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:33   #4535
Meni se je npr taj collistar filler uvlacio u borice, a kupila sam iskljucivo radi naziva. Inace u borice mi se uvlacio i Healthy mix i Catrice kamuflaza u teglici. Na kraju sam kupila i ovaj tekuci od catrice i taj mi se jedini ne uvlaci, a cak ga ni ne setiram. A svi su govorili da isusuje i da se uvlaci. Imam 36 g i suhu kozu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:42   #4536
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni se je npr taj collistar filler uvlacio u borice, a kupila sam iskljucivo radi naziva. Inace u borice mi se uvlacio i Healthy mix i Catrice kamuflaza u teglici. Na kraju sam kupila i ovaj tekuci od catrice i taj mi se jedini ne uvlaci, a cak ga ni ne setiram. A svi su govorili da isusuje i da se uvlaci. Imam 36 g i suhu kozu.
i meni se Collistar uvlaci. a s nazivom su totalno fulali, da
ali imam gadne tamne podocnjake pa mi je do sad najbolji. i dugotrajan je, ne mrda. A cura kaze da ima masnu kozu, pa ce joj se mozda manje uvlacit, meni je okoloocno podrucje bas suho.
a jos sam naknadno skuzila da mi je fenomenalan za prekrivanje pristica, akni, pogotovo masakriranih pristica i krastica s kojih se inace sve skine odmah
sad mirne duse raskopam sto hocu/trebam po licu makar znam da moram na neki vazan dogadjaj - eto zato ga obozavam
mislim, ne bih htjela da zvuci kao da svakodnevno rujem po licu, samo kad moram, ali ipak

probat cu i taj tekuci od catrice ako kazes da se ne uvlaci...to bi bilo super
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:42   #4537
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
i meni se Collistar uvlaci. a s nazivom su totalno fulali, da
ali imam gadne tamne podocnjake pa mi je do sad najbolji. i dugotrajan je, ne mrda. A cura kaze da ima masnu kozu, pa ce joj se mozda manje uvlacit, meni je okoloocno podrucje bas suho.
a jos sam naknadno skuzila da mi je fenomenalan za prekrivanje pristica, akni, pogotovo masakriranih pristica i krastica s kojih se inace sve skine odmah
sad mirne duse raskopam sto hocu/trebam po licu makar znam da moram na neki vazan dogadjaj - eto zato ga obozavam
mislim, ne bih htjela da zvuci kao da svakodnevno rujem po licu, samo kad moram, ali ipak

probat cu i taj tekuci od catrice ako kazes da se ne uvlaci...to bi bilo super

Ne bih te htjela zeznut, ovo je samo moje iskustvo. Ja sam ga izbjegavala jer su svi pisali da ih isusuje, jos ja sa svojom suhom kozom katastrofa. I onda sam ga kupila jedan dan skupa sa hd puderom iz neke ciste znatizelje iako oba proizvoda po opisu uopce nisu za moju kozu. Ne pitaj zasto, nazovimo to trenutkom ludosti/znatizelje. I eto, korektor pravo otkrice, a ni puder mi nije los (pogotovo u danima kad mi koza ima dobar dan).
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:47   #4538
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ne bih te htjela zeznut, ovo je samo moje iskustvo. Ja sam ga izbjegavala jer su svi pisali da ih isusuje, jos ja sa svojom suhom kozom katastrofa. I onda sam ga kupila jedan dan skupa sa hd puderom iz neke ciste znatizelje iako oba proizvoda po opisu uopce nisu za moju kozu. Ne pitaj zasto, nazovimo to trenutkom ludosti/znatizelje. I eto, korektor pravo otkrice, a ni puder mi nije los (pogotovo u danima kad mi koza ima dobar dan).
Ma sta bi me zeznula...korektor mi je najvazniji dekorativni proizvod, toliko su mi podocnjaci gadni i sve prijedloge primam, a jos je catrice stvarno povoljan brend, i da mi bude grozan, zaista nije bed
daj mi samo reci za nijanse, jesu li zuckaste ili neutralne...? sve druge mi bas grozno stoje
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:20   #4539
Quote:
Nemi kaže: Pogledaj post


never forget

ako nekome pomaže, čula sam od jedne šminkerice da ga drže u italiji u nekim centrima tipa interšpar... baš čudno, s obzirom na to da ga nema većina drogerija u europi
Ima ga u Njemackoj u Mulleru i DM-u
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:43   #4540
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Ma sta bi me zeznula...korektor mi je najvazniji dekorativni proizvod, toliko su mi podocnjaci gadni i sve prijedloge primam, a jos je catrice stvarno povoljan brend, i da mi bude grozan, zaista nije bed
daj mi samo reci za nijanse, jesu li zuckaste ili neutralne...? sve druge mi bas grozno stoje
Imas 05 koji je jako svijetao i bijel, 10 koji je hladnog podtona (roza) i 20 koji je zuckast. Ja koristim 10 i super mi je, inace sam MAC NW20-NW25. I taj 05 drzi samo Muller, Dm i Bipa imaju samo 10 i 20. Ajde javi kakav je tebi. Nedavno sam uzela i Aurin da probam, ali ga jos nisam otvorila.

Meni je ovaj super jer ga ne moram setirat, a s ostalima kad setiram mi se cini da mi to dodatno isusi okoloocno podrucje.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.