Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 22:34   #1
"Rodbinska ljubav"

što mislite o tome da se bratić i sestrična slobodno vjenčaju??
dali se može proći preko toga ako je netko rodbina u 3 il 4 koljenu???
i što opčenito mislite o tome??
ima li tko iskustva s takvom pričom..?
petllica is offline  
Old 06.01.2009., 22:38   #2
Nije mi ,niti će mi takvo nešto ikada biti normalno,pa nije ni čudo da se bolesna djeca rađaju kad se spajaju ljudi rodbinski povezani...grozno
malenavila is offline  
Old 06.01.2009., 22:41   #3
a

A kad se djete rodi s nekom bolescu ili necim 10,odmah boze zasto bas mi
ex_1 is offline  
Old 06.01.2009., 22:42   #4
mislim da se narodski govori da ste rod do 7 koljena, a kod mene bi to uključivalo valjda 1000 ženski.... zakon ne odobrava brak do 3, 4 koljena mislim... drugi problem, ja znam jako malo rodbine i u 2.koljenu, tako da bi se loako moglo dogoditi da se pofukam sa rodicom a da to ni ne znam...
rocket86 is offline  
Old 06.01.2009., 22:47   #5
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
mislim da se narodski govori da ste rod do 7 koljena, a kod mene bi to uključivalo valjda 1000 ženski.... zakon ne odobrava brak do 3, 4 koljena mislim... drugi problem, ja znam jako malo rodbine i u 2.koljenu, tako da bi se loako moglo dogoditi da se pofukam sa rodicom a da to ni ne znam...
heheh... ista situacija... tj.. vani sam počela pričat s tipom .. sve super sve 5, kaže odkud je, ja kažem da mi je baka tamo doma i skužimo da smo polubratići... a moglo se dogodit...
petllica is offline  
Old 06.01.2009., 23:01   #6
u svedskoj je dozvoljen brak bratica i sestricne, 2 koljeno
bolesna nacija
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 06.01.2009., 23:19   #7
Ah...zato se ne ševite s prvim/prvom na kojeg/koju naiđete,nego se upoznate ,porazgovarate malo pa ćete doć do to dal ste kaj u rodu ili ne

Zadnje uređivanje malenavila : 06.01.2009. at 23:25.
malenavila is offline  
Old 06.01.2009., 23:21   #8
Ukratko, mislim da je to bolesno.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Ice Tea™ is offline  
Old 06.01.2009., 23:27   #9
Quote:
malenavila kaže: Pogledaj post
Ah...zato se ne ševite s prvim/prvom na kojeg/koju naiđete,nego se upoznate ,porazgovarate malo pa ćete doć do to dal ste kaj u rodu ili ne
pa, npr da čekamo 2 mjeseca na sex, ja nisam siguran da bih i tada znao da smo u rodu, ako smo drugo koljeno, ili dalji rod...
rocket86 is offline  
Old 06.01.2009., 23:32   #10
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
pa, npr da čekamo 2 mjeseca na sex, ja nisam siguran da bih i tada znao da smo u rodu, ako smo drugo koljeno, ili dalji rod...
A gle neznam za druge,ja se inače informiram o osobi koja mi se sviđa,a i pustim definitivno određeno vrijeme bez seksa,mislim da bi mogla skontat jer ionak nikad ne bih legla s nekim neznancem na jednu noć pa ono
malenavila is offline  
Old 07.01.2009., 00:00   #11
neki ljudi nemogu znat da su u rodu... al evo moja najbolja frednica je bila u vezi s polubraticem godinu dana, makad... to su skrivali od staraca i tak to... i moram priznat da kad god me tražila savjet u vezi toga nisam znala šta da kažem...
petllica is offline  
Old 07.01.2009., 00:06   #12
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
u svedskoj je dozvoljen brak bratica i sestricne, 2 koljeno
bolesna nacija
A kod Kurda, se vječaju brat i sestra, to je normalno za njih... i šta sad se brinut o tome
Ramzes13 is offline  
Old 07.01.2009., 00:07   #13
Quote:
petllica kaže: Pogledaj post
neki ljudi nemogu znat da su u rodu... al evo moja najbolja frednica je bila u vezi s polubraticem godinu dana, makad... to su skrivali od staraca i tak to... i moram priznat da kad god me tražila savjet u vezi toga nisam znala šta da kažem...
sexy...
Ramzes13 is offline  
Old 07.01.2009., 01:07   #14
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
u svedskoj je dozvoljen brak bratica i sestricne, 2 koljeno
bolesna nacija
pa i u hrvatskoj. čak i po crkvenom zakonu.

mislim da većina ljudi ni ne zna rođake dalje od drugog koljena.
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Old 07.01.2009., 01:16   #15
drugo koljeno su nam brat il sestra, trece stric/strina/ujak, a cetvrto su nam bratici i sestricne.. prema zakonu bracna smetnja je do 4og koljena, to su dakle bratici i sestricne, iako prema crkvenom zakonu je to uklonjiva bracna smetnja, a i u nekim zemljama tipa svedska to je normalno..
meni osobno je to uzas, i mislim da bi trebali zabranjivat brakove i onima koji su vise rodbinski udaljeni
blondie_girl is offline  
Old 07.01.2009., 02:21   #16
ja sam se pokupila s jednim likom. nakon 2 dana stara vidi njegovo ime na face-u i kaze ''jooooj, to nam je rodjak!'' -.-'
...
kazem mu to, isprdamo se... par dana kasnije (za novu) se opet pokupimo. u biti, oko 3h se nije skidao s mene, dok ja nisam morala otic kuc. bilo nam je pre dobro, al jbg, nece se vjerojatno ponovit. je da jedva tjedan dana znam da mi je bratic, ali opet... meni ne smeta toliko jer ga nisam prije poznavala kao takvog, a ionako smo daljnji rod (mislim da su moj i njegov pradjedovi bili bratici). al ono, svejedno, necu si komplicirat zivot. iako je PRE dobar i grijeh ga je ostavit...
al sta cu... danasnjem drustvu je to nepojmljivo o.O
__________________
~.. It's all pain and it's all tears, it's all chaos and it's all fears. It's all sin, it's the feeling that I'm not alive... °°~
tincica_blaah is offline  
Old 07.01.2009., 02:57   #17
Quote:
tincica_blaah kaže: Pogledaj post
ja sam se pokupila s jednim likom. nakon 2 dana stara vidi njegovo ime na face-u i kaze ''jooooj, to nam je rodjak!'' -.-'
...
kazem mu to, isprdamo se... par dana kasnije (za novu) se opet pokupimo. u biti, oko 3h se nije skidao s mene, dok ja nisam morala otic kuc. bilo nam je pre dobro, al jbg, nece se vjerojatno ponovit. je da jedva tjedan dana znam da mi je bratic, ali opet... meni ne smeta toliko jer ga nisam prije poznavala kao takvog, a ionako smo daljnji rod (mislim da su moj i njegov pradjedovi bili bratici). al ono, svejedno, necu si komplicirat zivot. iako je PRE dobar i grijeh ga je ostavit...
al sta cu... danasnjem drustvu je to nepojmljivo o.O
Aha, a tebi je sa 15 godina vazno sta drustvo kaze?
GlasRazuma is offline  
Old 07.01.2009., 06:13   #18
ak os "bolesno" dijete sam daj...
osobno nikad se nebih mogla vjencat za osobu iz moje obitelji...uzas
ady- is offline  
Old 07.01.2009., 06:20   #19
http://en.wikipedia.org/wiki/Cousin_couple

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_coupled_cousins

http://en.wikipedia.org/wiki/Prohibi...ree_of_kinship

Toco1980 is offline  
Old 07.01.2009., 06:30   #20
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
u svedskoj je dozvoljen brak bratica i sestricne, 2 koljeno
bolesna nacija
Jebote, koji mentalni sklop
Po čemu je to različito od homoseksualnih brakova, osim što su oni trenutno popularni pa paše sujeti svekoliko ih podržavati, te tako ispadati prosvijećen i liberalan? Nema razlike, oboje je odnos dvoje odraslih ljudi, čak da se radi i o bratu i sestri. Bio takav slučaj sa bratom i sestrom nedavno u Njemačkoj, i vrhovni sud im je potvrdio pravo da budu u braku.


Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
meni osobno je to uzas, i mislim da bi trebali zabranjivat brakove i onima koji su vise rodbinski udaljeni
Kladim se da istospolne brakove podržavaš
JPK is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger