Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2014., 23:59   #4121
Quote:
Srle Ri kaže: Pogledaj post
http://www.fulfixcomplex.com/hr2TaRwEC/
Šta mislite o ovome? Izgleda lijepo, ali!
Ako je to samo izbijanje love poput Vishy ampula onda ga j.bi.
da je netko pronašao lijek protiv ćelavosti, bio bi multimilijarder i cijeli svijet bi znao za taj proizvod.

ljudi koji gube kosu su spremni probati svaki pripravak, posebno ako nisu informirani. i tu svatko pokušava ugrabiti svoj dio kolača.
Bench is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:01   #4122
a odkud sad to?kolika je cijena..ima li netko iskustva koristeci ga..mislim da je to sve macku o rep..ali eto..tko zna??
maxx88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:12   #4123
Quote:
maxx88 kaže: Pogledaj post
a odkud sad to?kolika je cijena..ima li netko iskustva koristeci ga..mislim da je to sve macku o rep..ali eto..tko zna??
Cijena je 30 eura. Traje kao mjesec dana. Nešto slično kao i ampule.
Slažem se da je to sve mačku o rep. Vidio sam to neki dan pa eto da pitam malo.
Možda je netko probao ili čuo nešto o tome.
Srle Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:19   #4124
Thumbs up

Quote:
Bench kaže: Pogledaj post
da je netko pronašao lijek protiv ćelavosti, bio bi multimilijarder i cijeli svijet bi znao za taj proizvod.

ljudi koji gube kosu su spremni probati svaki pripravak, posebno ako nisu informirani. i tu svatko pokušava ugrabiti svoj dio kolača.
U pravu si Bench.
Srle Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 03:25   #4125
Quote:
Bench kaže: Pogledaj post
oni svi puštaju kosu pa se ne vidi, iako h&w rade "najnevidljivije" ožiljke, koliko je moguće.

u toj sam struci(nemojte shvatiti doslovno pa me bombardirati pitanjima) pa ti mogu reći da nevidljivih ožiljaka nema, ali ako planiraš nositi kratku kosu, onda fut nije pravo rješenje. i to ne moraš provjeravati. oni rade samo fut.

rezultati su bolji i gustoća je obično bolja, ali ljudi naravno preferiraju fue jer oporavak traje kraće i ne moraju previše objašnjavati okolini kakvu su operaciju imali.

turčin ti nikada neće napraviti ono što će ti napraviti kirurzi s top 10 liste. ni blizu, ali to ima svoju cijenu.

Paaa planiram da nosim duzu kosu ,mislim ja stvarno nemam sad problema nekih ogromnih sa kosom ,ali vidim da se zalisci malo prosiruju ,veci su neko u septembru npr,ali u svakom slucaju ,rizikovao bih gustocu kose za taj oziljak koji nije prestraaasan
Marko9333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 22:46   #4126
Quote:
grizzlie 26 kaže: Pogledaj post
pa to u Kanadi je jefinije nego kod ovog na Pantovčaku, on uzima 2,5 eura po dlaci, a oni 3,69 dolara po graftu
To nije tocno, Pantovcak daje ogroman popust ako si kolega, student ili branitelj.
Dovoljna je casna pionirska
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 23:13   #4127
pozdrav narode

obavio sam transplataciju prije 2 dana kod marala u turskoj , taman stigao ..pitajte sta vas interesira sve cu vam odgovoriti. pozz svima
yaggssy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 07:02   #4128
Postoji fulfix ! Navodno da kosa raste trostruke brže i nema opadanje kose, to bih si ja uzela mada sam žensko, jer od farbanja kosa ode a da ne pricam da sam se jednom blajhala kako bi izasla iz crne uzas, vlas mi je tanka i rijedja je nego inace.. ugl FULFIX je zakon imas ga kupit preko interneta ja mislim da je oko 35 Eura
Senorita555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 07:04   #4129
Molila bih ako ima neko iskustvo u vezi Fulfixa neka mi javi, strašno me to zanima
Senorita555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 13:50   #4130
Eh stigoh ,da prvo kazem da sam stigao kuci nakon 4 dana provedena u Istanbulu na transplantaciji kose kod dr. Marala, presadio mi je on kaze (napisano) 3000 graftova , a njegov asistent mi je rekao tokom operacije 2600 , znaci hm. ne znam. Molim se bogu da je sve napravljeno dobro , meni ovo puno znaci, uljeva mi samopouzdanje kojeg sam bio izgubio. Klinika nije tako impresivna kao sa slike ,cak što više klinika je jako mala uska na 2 kata sa nezgrapnim stepenicama , ima recepciju , primacu sobu , ured dr. na prvom katu , na drugom se radi transplantacija , bilo nas je 3 taj dan , i definitivno nije ona zgrada na reklami, ordinacija izgleda jednostavna , dr. ljubazan , osoblje ljubazno, radio mi je jedan muški asistent oko 40 god. i zraci kao buduci ambiciozni doktor ??? te jedna sestra i jos jedna povremeno koja je busila graftove, sveukupno je trajalo 4 i po-5 sati. Neka mi se jave MARALOVCI , da razmjenimo misljenja i iskustva, šta moze kreniti po zlu i da li ce mi unakaziti donor regiju , malo sam skeptican na dosta pitanja od mene dr. mi nije puno objasnjavao tek ukratko , pojasnio mi je šta raditi nakon i tako to. Slikat cu danas ili sutra pa cu vam poslati slike.
yaggssy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 17:20   #4131
evo fotografije 3 dana nakon ht fue . mozete li mi reci da li je ovo dobro i zasto su neke rane vece od drugih da li je to normalno.
jel mi je na tim mjestima krvarilo sutradan. evo link:
http://www.flickr.com/photos/103462808@N03/11856302334/

Zadnje uređivanje yaggssy : 09.01.2014. at 17:44.
yaggssy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 19:29   #4132
moj pajdo radi ovoga si ti se toliko zalio i kukao nam da si na terapijama..pa ja sam mislio da ti je celavost skala 78 ovo si mogao jednostavno prekriti sa nanofibrama i cekati dok skupis lovu i nedramatizirati toliko..da je meni barem ovakvo stanje,ali eto drago mi je neka si i to rijesio,sretno
maxx88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 22:34   #4133
Bice to odbro sigurno...Nemoj me pogresno shvatit ,ja ti to ne zelim ,ali sta ako ti ponovo pocne ispadat kosa na drugim mjestima ,ides ponovo i kako to posle funkcionise uopste ,oces li moci presadit iz te donor reggije ?
Marko9333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 22:59   #4134
Quote:
yaggssy kaže: Pogledaj post
evo fotografije 3 dana nakon ht fue . mozete li mi reci da li je ovo dobro i zasto su neke rane vece od drugih da li je to normalno.
jel mi je na tim mjestima krvarilo sutradan. evo link:
http://www.flickr.com/photos/103462808@N03/11856302334/
Koliko si plakao, a i prije ti kosa bila nelosa, jbt. nisi ti
celavac.
Koliko vidim, posao odradjen po zanatu, svidja mi se prednja crta.
Kolicina presadjenog je 2.5 puta veca nego moje 2 posjete zagrebu.
Za 10 dana te ranice, a kasnije krastice nece se vidit.
Brate, ne zanima mene glamur klinike, nego broj graftova, kvaliteta i cijena.
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 23:03   #4135
Quote:
Marko9333 kaže: Pogledaj post
Bice to odbro sigurno...Nemoj me pogresno shvatit ,ja ti to ne zelim ,ali sta ako ti ponovo pocne ispadat kosa na drugim mjestima ,ides ponovo i kako to posle funkcionise uopste ,oces li moci presadit iz te donor reggije ?
Njemu donor regija moze dati dovoljno i da je Mate granic.
Koliko god bude (ako bude) celavio to ce refati samo jednim posjetom.
S obzirom na njegov tip kose, on je vise predodredjen za rijetku kosu nego
za celu.
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 00:36   #4136
Aha ok ,kapiram ,ali nemojte mi sto zamjerit ako vas pitam ili ako nesto lupim ,ja sam ipak novi u svemu ovome :/ Jos mi nije jasno ,ako bih htio sredit moje zaliske koji su umjereni ,nemam celu gore ,na svako mjesto je gusta osim malo na zalisima drugacijeg kvaliteta i vide se is profila ti zalisci , znaci meni je donor regija dobra ili sta ? I nije mi jasno ,kako onim likovima sto su dosli sa poprilicno celavom glavom u Kanadu im je presadio preko 6000 graftova ?
Marko9333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 12:05   #4137
A lika

Koliko je cmizdria ja san mislio da ima androgenu alopeciju tuto kompleto, ono, da mu nema ni obrva ni brade, kad ovaj lik ima kose na bacanje
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 13:45   #4138
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
A lika

Koliko je cmizdria ja san mislio da ima androgenu alopeciju tuto kompleto, ono, da mu nema ni obrva ni brade, kad ovaj lik ima kose na bacanje
Pustite covjeka, vec smo ga dosta ribali, budit sretni da zeli podijelit iskustva sa nama ostalima, to sto je isfrustriran onime cime bi vecina nas bila sretna to je najvise njemu na stetu, sad je i ta prica gotova i sad samo treba cekat.

Prijatelju drago mi je zbog tebe, eto kao da sam ja obavio operaciju...al eto nisam jer sam dozivio financijski krah, tako da sam morao odgodit operaciju, nadam se ne zadugo, nadam se vec ovog ljeta, najkasnije slijedecu zimu, ako se izvucem iz ovog govna.

Kakva je situacija kod ostalih, freeroof i Ivannovi su mi se nesto izgubili valjda je sve ok?
nemoNobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 19:24   #4139
Quote:
yaggssy kaže: Pogledaj post
evo fotografije 3 dana nakon ht fue . mozete li mi reci da li je ovo dobro i zasto su neke rane vece od drugih da li je to normalno.
jel mi je na tim mjestima krvarilo sutradan. evo link:
http://www.flickr.com/photos/103462808@N03/11856302334/
Nije dobro, izgledas kako da je traktorska drljaca presla preko tebe.
Ali doci ce to sve na svoje.
Ne mozemo ti reci nista za donor regiju kad je nisi slikao, ili ti je jos u zavojima?

I slazem se sa deckima, zbog cega si ti tu mjesecima dramio, cekaj da se osisam na kratko za koji dan pa da vidis na sto lice moji zalisci i vrh glave.
Quote:
nemoNobody kaže: Pogledaj post
eto kao da sam ja obavio operaciju...al eto nisam jer sam dozivio financijski krah, tako da sam morao odgodit operaciju, nadam se ne zadugo.
Dobrodosao u moj svijet, ali nada umire zadnja!

Zadnje uređivanje DarkStar : 10.01.2014. at 19:50.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 20:00   #4140
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Nije dobro, izgledas kako da je traktorska drljaca presla preko tebe.
Ali doci ce to sve na svoje.
Ne mozemo ti reci nista za donor regiju kad je nisi slikao, ili ti je jos u zavojima?

I slazem se sa deckima, zbog cega si ti tu mjesecima dramio, cekaj da se osisam na kratko za koji dan pa da vidis na sto lice moji zalisci i vrh glave.

Dobrodosao u moj svijet, ali nada umire zadnja!
Hm...Mislis li stvarno da mi je lose odrađen ht? nije valjda da cu biti još gori nego sta sam bio? sada me svega strah ....šta se tice novca meni su moji skupili samo da se izvucem iz svega ovoga ,napravio sam sebi a i mojima pakao od zivota zbog patnje zbog kose ja sam bio ko invalid i u ove 2 godine puno toga propustio. ..jeb..mti kosu , gledam po istanbulu prosjaka od 70 i sva kosa mu na glavi ..pa pomislim suludo u masti da moze da mu sam novce u zamjenu za kosu bi li pristao? pa sam skontao da bi rađe i on ostao prosjak sa 70 nego izgubio kosu. kosa je jednostavno dio nase osobnosti i estetike , nema rase nacije ni staleza (pa i taj prosjak) koja nije osjetljiv na svoju kosu ...promatrao sam u istanbulu ljude jer sam kod kuce bio zatvoren pa sam se gore osjecao slobodnije,gore sam zivnuo , nije me bilo briga da me vide jer nikoga nit ne znam , sramim se samo poznanika. I svakom muškarcu mjerkam kosu ...blago im se i sl. samo mislim u sebi kad vidim muškarca sa kosom ma neka je i mal i ruzan i debel ali kosa je no 1.Ovaj cin mog presađivanja kose je ocajnicki cin , prvo mi je vjerojatno zbog stresa otpalo u 2 mj . mnogo kose i sa strane pa su dr. mislili da imam dup-a , onda mi se nakon 2 mj. progustila malo kosa ili se podebljala ne znam više ni sam. Eto sada me opet strah oce li biti barem nekog poboljsanja ,, ne ocekujem grivu naravno ,ali bih volio da imam nesto kose naprijed na glavi.

Zadnje uređivanje yaggssy : 10.01.2014. at 20:46.
yaggssy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.