Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2010., 00:28   #1001
šta da kažem osim da jedva čekam svoju bebu i da želim bit pripremljena na sve
ollie25 is offline  
Old 05.08.2010., 00:47   #1002
Quote:
petra23 kaže: Pogledaj post
Taj popust iz knjižice NE ŽELE obraćunati na odjeću koja je sada na sniženju. Uzela robe za 400 kn izvadila bon, a ona (u AM) žao mi je taj bon se odnosi samo na novu robu koja nije na sniženju...
koji debili
onda necu niti iskoristiti taj popust

a fakat su glupi
taj kupon i sluzi da te navuku da kupis, i da odjednom kupis vise nego sto stvarno trebas...ovak, necu kupiti nis, osim ak ce biti nekaj na snizenju 50%


lose i meni i njima, a i striceku sukeru, jer sada opet idem visit na ebay i necu placat PDV
Monstera is offline  
Old 05.08.2010., 06:05   #1003
ollie, ma tak i treba... ja sad iskreno nemam baš ni volje visiti po dućanima niti vući malog sa sobom i puno mi olakšava to što imam hrpu kupljenog unaprijed

nosorog, slažem se, ali baš me zanima jel bi im netko potkovan tim trgovačkim zakonima mogao malo zabiberiti, jer sam uvjerena da takvo nešto mora pisati na tome bonu, da nije bitan samo taj njihov interni pravilnik...

inače, ako nađeš što isplativo, pliz podijeli info... ja se baš i ne snalazim na ebay-u
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 05.08.2010., 17:35   #1004
Ja sam bila jučer u Kopru i jako se razočarala .
Svugdje su natpisi rasprodaja, a rasprodaju nešto malo stvari na jednoj polici i to po jedan komad što im je ostalo. Većina ljetnih stvari uopće nije snižena! Za bebice do broja 80 ima već nove jesenske robe, a ono što je sniženo nije niti 50%.

Za razliku od njih, H&M u Italiji ima gotovo sve cijene po 1, 3 ili 5 eura za ljetne majičice i kompletiće. Majicu dugih rukava br.74 kupila sam za 1€, a u kopru uopće nije snižena (7,95€!!). Jeans kompletić sa 14,95 snižen na 3€ u udinama, u kopru naravno po punoj cijeni.

Slovenci totalno razočarali . Isplati se jedino kupovati opremu u baby centru, povoljnije nego kod nas.
mayabela is offline  
Old 05.08.2010., 18:04   #1005
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post

nosorog, slažem se, ali baš me zanima jel bi im netko potkovan tim trgovačkim zakonima mogao malo zabiberiti, jer sam uvjerena da takvo nešto mora pisati na tome bonu, da nije bitan samo taj njihov interni pravilnik...

inače, ako nađeš što isplativo, pliz podijeli info... ja se baš i ne snalazim na ebay-u

pise na bonu popusti se ne zbrajaju
tak da, ipak su oni u pravu
al i dalje mislim da su glupi
Monstera is offline  
Old 05.08.2010., 18:41   #1006
Slicna stvar je i u turbo limacu s onim bodovima. Ne mogu se iskoristiti ako je kupljen proizvod na akciji
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Old 05.08.2010., 20:54   #1007
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post

pise na bonu popusti se ne zbrajaju
tak da, ipak su oni u pravu
al i dalje mislim da su glupi
a to je onda druga stvar, ali u pravu si - kao da bi propali da zbroje još tih 15% na postojeći popust
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 05.08.2010., 20:57   #1008
Quote:
mayabela kaže: Pogledaj post
Za razliku od njih, H&M u Italiji ima gotovo sve cijene po 1, 3 ili 5 eura za ljetne majičice i kompletiće. Majicu dugih rukava br.74 kupila sam za 1€, a u kopru uopće nije snižena (7,95€!!). Jeans kompletić sa 14,95 snižen na 3€ u udinama, u kopru naravno po punoj cijeni.
nemoj očekivati da u svim H&M-ovima budu iste stvari snižene... čak recimo u Grazu u svim H&M-ovima nisu snižene iste stvari
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 05.08.2010., 21:54   #1009
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
nemoj očekivati da u svim H&M-ovima budu iste stvari snižene... čak recimo u Grazu u svim H&M-ovima nisu snižene iste stvari
ne samo to, nego se snižena roba proda neviđenom brzinom. ja čak i kad naručujem prek neta ne mogu prvi dan rasprodaje nać neke stvari jer su rasprodane.
blablica is offline  
Old 05.08.2010., 22:10   #1010
al mene zato veseli što oni imaju snižene robice i u mjesecima kad nije sezona sniženja... ja sam bila u 11.mj. prošle i 2., 3. i 4. ove godine i svaki put sam si našla super povoljnih stvari i za sebe i za malca...samo treba imati živaca i pregledavati...i otići u bar 2 H&M-a
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 06.08.2010., 02:33   #1011
ja nisam već dugo bila u Austriji u hm-u - godinama
ali sam bila u Trstu,Kopru i Ljubljani u zadnjih par mjeseci i najviše mi se svidio onaj u Ljubljani i po cijenama i po ponudi-tamo sam napravila stvarno jako dobar šoping
ollie25 is offline  
Old 06.08.2010., 08:26   #1012
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
ja nisam već dugo bila u Austriji u hm-u - godinama
ali sam bila u Trstu,Kopru i Ljubljani u zadnjih par mjeseci i najviše mi se svidio onaj u Ljubljani i po cijenama i po ponudi-tamo sam napravila stvarno jako dobar šoping
Ja sam amater prema tebi ...bila samo u Kopru.
Ali s ozirom da smo išli s malenim bilo mi je bitno da je parking osiguran, da je sve na jednom mjestu (a tamo je i C&A i Zara i Baby centar) i da nije predaleko za voziti se. Dodatni je plus što u Kopru imaju i prostoriju za presvlačenje bebača i dojenje
S obzirom na ovo navedeno, ima li toga u Ljubljani?
the redCat is offline  
Old 06.08.2010., 08:51   #1013
ja uvijek radije odem do Graza jer po priči frendica i čitanju foruma mislim da je bolji izbor Graz nego Slo
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 06.08.2010., 09:00   #1014
Nama je iz Ri začas Trst i Kopar, ne znam koliko bi trebalo još voziti do boljeg shopinga u Austriji
Ma ja sam ustvari razmažena i komotna jer sam navikla preko eBay kupovati kad god mogu i da se ne mrdnem nikud, pa mi je ovo kad moram ići po dućanima više tlaka jer zahtjeva organizaciju ako mali ide a i ako ne ide s nama
the redCat is offline  
Old 06.08.2010., 09:20   #1015
bila jučer u grazu i sniženja dječje robiceu hm-u su ogromna.
Majice od 9.99 sad su 3 eura, one od 6 su 2.5 eura, potkošulje i majice bez rukava 1 euro.
milijardu hlača na sniženju svekakvih od bermuda, traperica, čak i poneke samterice od prošlogodišnje kolekcije.

najveće sniženje je od broja 56-92, ono baš za male, tu je sve po euro-dva-tri pogotovo za cure.
ja imam dečka ali sam kupovala puno za curice od frendica i za poklone
BUBEK is offline  
Old 06.08.2010., 12:05   #1016
Red, ma znam za vas da se vama to ne isplati...i makar je meni iz ZG-a bliže Slo, potakne me potrošiti još benzinčeka i vinjetu da odem u Graz (u odluci i Ikea igra bitnu ulogu jelte)
nego, a zašto ti uopće ideš po dućanima ak super prolaziš kupnjom na ebay-u? želiš baš H&M-ove stvari ili?

Bubek, i onda meni dođe sveki sa 3 snižene stvari i tvrdi da nema niš sniženog...a bila je 2 puta u tjedan dana i to još krajem lipnja kad su rasprodaje bile friške
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 06.08.2010., 12:11   #1017
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post

Bubek, i onda meni dođe sveki sa 3 snižene stvari i tvrdi da nema niš sniženog...a bila je 2 puta u tjedan dana i to još krajem lipnja kad su rasprodaje bile friške
stvarno ima puno stvari na sniženju i začudilo me da ima i svih brojeva.
kažem ti... shopping života
Obukla sam maloga od glave do pete
BUBEK is offline  
Old 06.08.2010., 12:27   #1018
http://www.carters.com/carters/Best-...little-layette
samo da prijavim da sam ovo naručila , stiže za nekih tjedan dana, jedva čekam. došlo me 100 kn jer je poštarina besplatna.
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Old 06.08.2010., 12:37   #1019
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
http://www.carters.com/carters/Best-...little-layette
samo da prijavim da sam ovo naručila , stiže za nekih tjedan dana, jedva čekam. došlo me 100 kn jer je poštarina besplatna.
Pa kaj se moze od njih narucit za hr?
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Old 06.08.2010., 12:40   #1020
Quote:
dijana128 kaže: Pogledaj post
Pa kaj se moze od njih narucit za hr?
ups nisam napisala da je sa ebay us, sori....
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.