Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 21:50   #1321
Quote:
lenaXS kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!!!!!

imam pitanje...ja nisam iz ri ovdje studiram i trebala bi mi preporuka za neku dobru privatnu ginekologicu, a može i ginekolog...važno mi je da je dobra jer imam problema sa hpv-om pa bi htjela da je stručna po tom pitanju...

hvala puno!!!
Dr. Gusic, Poliklinika Sunce
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:43   #1322
potpisujem.
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 14:13   #1323
Helouu,
prije par mjeseci sam se raspitivala ovdje za privatnog ginekologa a sad mi treba socijalac
Naime, prošli mjesec sam se zbog prebivališta prijavila kod dr. Prpića u Senju i unatoč preporukama koje sam čula, nisam baš zadovoljna. Nije ostavio baš neki dojam na mene, prilično je krut i šutljiv, da ga nisam svašta pitala vjerojatno mi ništa ne bi ni rekao Nisam ni dobila neki nalaz od njega, da bar znam što je vidio i što je napravio.
Ne znam da li se sad uopće mogu odjavit od njega i prijavit kod nekog drugog ili sam sad vezana za njega idućih godinu dana?
I općenito, što se tiče prebacivanja kartona, da li ga ja moram uzeti od ''starog'' gina ili samo dođem kod nekog ''novog'' i onda oni prebacuju sami kartone?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 21:40   #1324
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post

Ne znam da li se sad uopće mogu odjavit od njega i prijavit kod nekog drugog ili sam sad vezana za njega idućih godinu dana?
I općenito, što se tiče prebacivanja kartona, da li ga ja moram uzeti od ''starog'' gina ili samo dođem kod nekog ''novog'' i onda oni prebacuju sami kartone?
Koliko znam ne možeš se odjaviti od njega još godinu dana - jer imam sličnu situaciju i čekam istek te godine. Kad sam se ja prebacivala su mi rekli da oni sami prebacuju kartone, ali nakon mjesec dana još nije bio prebačen pa su me poslali da sama idem po njega (a nisam nikad otišla).
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 21:24   #1325
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Koliko jer imam sličnu situaciju i čekam istek te godine
Koliko još moraš biti kod Bunete? Meni u četvrtom mjesecu ističe godina dana. Naravno, postavlja se pitanje kamo se preseliti Da li si ti odlučila kamo?
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:31   #1326
U 7. mjesecu mi ističe godina dana. Iskreno nemam pojma kamo.Znam da kod nje ne želim ostati jer planiram skoro bebu, a nema šanse da me ta žena pregledava trudnu niti da ima ikakave veze sa mojom trudnoćom.
Rado bi kod Bačića, ali koliko čujem nema baš neke šanse da me primi. Šta ćeš ti napraviti?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 22:44   #1327
Iskreno, nemam pojma. Ja sad idem kod Gusića u Sunce i tako će i ostati. Planiram možda kad zatrudnim žicati Bačića da me primi, vidim da je mnogim novopečenim trudnicama to uspjelo
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 12:47   #1328
Istina, za Bačića..ali od njega nisam vidjela većeg stručnjaka. A barem ja sam promjenila preko 10 ginekolo0ga
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 17:04   #1329
ah cure... u Rijeci vas svi osim dr. Krešić (koja je prepuna i ima dopušteni maksimum pacijenata) MORAJU primiti... ako vas ne prime, nazovite hzzo u ri i prijavite, ne dajte da vas otpile, mogu oni reći vama svašta, ali zakonski to moraju (jedino možete za svaki slučaj provjeriti u hzzo da nije u međuvremenu još koji dr. dosegao plafon)... naravno to ne vrijedi za one koje su unutar zadnjih godinu dana mijenjale doktora
__________________
No brain, no pain
sabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:10   #1330
Quote:
sabre kaže: Pogledaj post
ah cure... u Rijeci vas svi osim dr. Krešić (koja je prepuna i ima dopušteni maksimum pacijenata) MORAJU primiti... ako vas ne prime, nazovite hzzo u ri i prijavite, ne dajte da vas otpile, mogu oni reći vama svašta, ali zakonski to moraju (jedino možete za svaki slučaj provjeriti u hzzo da nije u međuvremenu još koji dr. dosegao plafon)... naravno to ne vrijedi za one koje su unutar zadnjih godinu dana mijenjale doktora
Ovo je tocno, svi osim dr.Kresic (kod koje bolje da i ne idete ) vas MORAJU primiti.
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 00:19   #1331
meni je dr.kresic ok...
paola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 00:50   #1332
Dr. Bačić

Pozdrav svima!
Nije me bilo dugo i eto me sada s novim vijestima i pitanjima.
Danas popodne sam otišla kod Bačića zamoliti da me primi. Prije odlaska nazvala sam hzzo da mi još jednom ponove da kod svih ima mjesta osim kod Krešićke i oni su to ponovili. Došla sam gore, ljubazno objasnila situaciju (prijavljena kod Bunete i imam dvije velike crte na testiću) i zamolila sestru da kod njih prebacim karton. Otkantala me u roku odmah i rekla da sam ujutro trebala slušati radio gdje su navodno rekli da jedina koja prima one koje se žele premjestiti je naka nova u Cambierievoj! Oni primaju samo one koje uopće nemaju ginekologa...
Da li znate koja bi to doktorica bila i da li je koja od vas slušala to na radiju?
petra_hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:27   #1333
Nisam slušala radio, ali je moguće da imaju tu politiku. Grozno, propala je moja nada da će me dr. Bačić primit kad zatrudnim.
Nemam pojma o kome se radi, ali i mene zanima... jer i ja želim ća od Bunete.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:41   #1334
Quote:
paola kaže: Pogledaj post
meni je dr.kresic ok...
Ni ja za nju nebi rekla jednu ruznu rijec, prvi put sam bila odusevljena s njom, a poslije

Dovoljno govori o njoj kao doktorici da stalno imaju prituzbe pacijentice na nju.
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:42   #1335
Quote:
petra_hijena kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Nije me bilo dugo i eto me sada s novim vijestima i pitanjima.
Danas popodne sam otišla kod Bačića zamoliti da me primi. Prije odlaska nazvala sam hzzo da mi još jednom ponove da kod svih ima mjesta osim kod Krešićke i oni su to ponovili. Došla sam gore, ljubazno objasnila situaciju (prijavljena kod Bunete i imam dvije velike crte na testiću) i zamolila sestru da kod njih prebacim karton. Otkantala me u roku odmah i rekla da sam ujutro trebala slušati radio gdje su navodno rekli da jedina koja prima one koje se žele premjestiti je naka nova u Cambierievoj! Oni primaju samo one koje uopće nemaju ginekologa...
Da li znate koja bi to doktorica bila i da li je koja od vas slušala to na radiju?
Zovi hzzo, objasni cijelu situaciju i da si njih kontaktirala prije i da te nije primila i oni ce ti to rjesiti, primiti ce te sigurno.
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 11:01   #1336
možda ovo nekome pomogne...

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijek...u-cambier.aspx
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 14:16   #1337
NAkon pročitanog teksta u Novom listu, rekla bih da se radi o ovoj doktorici Karolina Ćosić Vušković? I ide tko?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 16:36   #1338
nova dr

Mislim da ću ja svratit sl tjedan do nje i pokušat prebaciti karton.
petra_hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 18:39   #1339
Quote:
petra_hijena kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Nije me bilo dugo i eto me sada s novim vijestima i pitanjima.
Danas popodne sam otišla kod Bačića zamoliti da me primi. Prije odlaska nazvala sam hzzo da mi još jednom ponove da kod svih ima mjesta osim kod Krešićke i oni su to ponovili. Došla sam gore, ljubazno objasnila situaciju (prijavljena kod Bunete i imam dvije velike crte na testiću) i zamolila sestru da kod njih prebacim karton. Otkantala me u roku odmah i rekla da sam ujutro trebala slušati radio gdje su navodno rekli da jedina koja prima one koje se žele premjestiti je naka nova u Cambierievoj! Oni primaju samo one koje uopće nemaju ginekologa...
Da li znate koja bi to doktorica bila i da li je koja od vas slušala to na radiju?
nova dr koja radi u cambierievoj je dr Kristofic mladja je.i svi je jako hvale,frendica mi neki dan bila kod nje,prezadovoljna je...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 10:49   #1340
ej cure, kakva je dr. ksenija štefanić dukić? jel to ona s pehlina? pitam čisto informativno jer nam je ona bila jučer na tečaju i učinila mi se onako ok...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.