Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2010., 08:58   #181
ne nego tamo idem u školu i onda pod odmorom svaki put idem
marathon22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 11:22   #182
i drugdje imaju dve vrste mesa
piletinu i standardni
i stavljaju puno priloga svugdje
recimo mirni kutić ima dostavu 30kn je kebab i piće,ali ja češće uzmem u asterxu jer sad imaju tortilju umjesto lepinje,to mi je puno bolje i bliže girosu
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 21:07   #183
e da dobar mi je i mirni kutic, sam kaj tam je dostava 30 kn a tam u savskoj 20 kn pa mi je bolje tam u savkoj a i isplati mi se ono blizu mi je pod odmorom sam kad sam gladan odem si smazati kebab,mmmmm.....heheh!
marathon22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 21:32   #184
je,al za 30 mi dofura do firme, i još cugu dobijem
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:57   #185
Onaj na sredini Tkalče mi je recimo ok, al ma zanima kakav vam je sad onaj na vrhu Tkalče (Obelix il tak nekak)?
__________________
It's a beautiful day, The sun is shining, I feel good, And no one's gonna stop me now, oh yeah.
Made in heaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 03:53   #186
Quote:
rambo ct kaže: Pogledaj post
nema u zagrebu kebaba koji valja
razlog jer ne postoje u hrvatskoj salate koje se stavljaju kao prilog al eto šta ćemo moramo jesti o ovo kakvo da je takvo je
Nije problem toliko u salati koliko u mesu tj umjesto janjetine i to pet slojeva šnicli od buta mariniranih u jogurtu i začinima i šestog od masnijeg komada mesa npr rebara pa tako nekoliko puta zavisno od visine ražnja mi ovde jedemo "mesni doručak" i to puno gori od onog gavrilovićevog originala iz konzerve
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 09:58   #187
Quote:
Made in heaven kaže: Pogledaj post
Onaj na sredini Tkalče mi je recimo ok, al ma zanima kakav vam je sad onaj na vrhu Tkalče (Obelix il tak nekak)?
koji sam ja

ja sam pričao o tom,ne zove se asterix nego obelix

uglavnom oni imaju meni ok,u tortilji,uzimam ga na poslu

također mogu reći da nije loš ni onaj u draškovićevoj na stanici,prednost je što radi do 4 ujutro i ima i pileći
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 00:28   #188
jel netko zna zašto se zatvorio onaj kod cibone? tamo di je nekad bio ham ham.
ima već da se zatvorio, al sad sam se sjetio pitat .
znam da je jedan od prvih (kod cibone) koji je radio cijelu noć tako da smo tamo ždrali i ždrali poslije izlazaka. kolko se sjećam bio je i više nego dobar. pričao mi je lik koji je tamo radio (bili smo si već na ti) kako mu je i škoro par puta dolazio na kebabče

EDIT: nikad nemojte jest na savskom mostu kod okretišta. onaj skroz lijevo. smeće od kebaba. šipci (nek se nitko ne nađe uvrijeđen) podvaljuju suho i staro meso, nema sira, crveni umak je ljuti kečap, a za bijeli umak neću ni pomislit što je i kakav je.
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 09:37   #189
Thumbs up

istina onaj ljevo na savskom mostu je totalno smeče, ali zato ona dva nasuprot (index i monaco) su sasvim ok s tim da je prvi doner a drugi city
porcije su obilne , dobar umak i puno povrča-za tu lovu(25 kn) sasvim ok.
probao sam i na ostalim lokacijama po gradu ali najbolji mi je na savi, znam šipca iz viđenja pa ne škrtari sastojcima kad navratim
brons is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 17:08   #190
otvorio se onaj u ciboni bio neki dan i gazda mi je rekao kako su ga preuređivali cca 18 mjeseci. uglavnom kebab je doner, oni su uvoznici, potpisali za franšizu ili što god već, objašnjavao mi je kako su i peciva "dovedena do savršenstva" i kako osobno nadgledaju svaki fast food s kojim imaju potpisano.
da ne ispadne da reklamiram, al.... zapravo reklamiram
uglavnom preporuka
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 13:23   #191
juce ekipa kupila kebab na ljubljanici... tu kod mene di sam jelte...

medjutim, nekako omrsav bio, i jos 23kn.. ugl.. ne bi se ja najeo bas tamo.. tak da et, pripazite gladni narode
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 08:27   #192
Jel probao itko kebap u prolazu ispod nebodera na trgu, vidjeh ga kad sam u prolazu bio!? Uopce prije nisam skuzio taj "fast food", s desne strane kad se dolazi iz ilice..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 15:13   #193
Nisam siguran da u našem gradu uopće postoji originalni kebab,osim one neke želatinaste paste.
zool is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 03:26   #194
Neki su mi rekli da im je onaj u Skalinskoj najbolji, pa sam ih odvela u onaj na Savskom mostu i sad me više ne tjeraju da idemo u Skalinsku. U Skalinskoj je jestiv, ali nije nešto zbog čega bih se vraćala. Dok mi je onaj na Savskom mostu super (ne onaj lijevi koji se reklamira kao najbolji, nego onaj desni).

Čini mi se da mi je možda čak najbolji bio na križanju Nehajske i Ozaljske. Čim ga se sjetim postanem gladna.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 02:02   #195
kod alija u sc Prečko...uvijek ima sve priloge, nikad nedaje presirovo kakvu god da gužvu ima, umaci fini i kebab obilat
dinamoprecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 02:10   #196
Quote:
zool kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da u našem gradu uopće postoji originalni kebab,osim one neke želatinaste paste.
Kakva zelatina sad?

Quote:
dinamoprecko kaže: Pogledaj post
kod alija u sc Prečko...uvijek ima sve priloge, nikad nedaje presirovo kakvu god da gužvu ima, umaci fini i kebab obilat
Koja je cijena tam?
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:54   #197
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Kakva zelatina sad?
Valjda je mislio pod mesni doručak.

Meni svi ti naši kebabi izgledaju kao veliki podgrijani mesni doručak. Nigdje veze sa pravim kebabom.
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 21:23   #198
Quote:
Predmet kaže: Pogledaj post
Valjda je mislio pod mesni doručak.

Meni svi ti naši kebabi izgledaju kao veliki podgrijani mesni doručak. Nigdje veze sa pravim kebabom.
Bit ce da si u pravu

Hmm ak se ovi nasi kebabi smatraju fake, kako to procijenit osim usporedbom s originalom
A di naci originalni.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 22:52   #199
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Bit ce da si u pravu

Hmm ak se ovi nasi kebabi smatraju fake, kako to procijenit osim usporedbom s originalom
A di naci originalni.
U Hrvatskoj vjerojatno nigdje

U Tursku odi
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 03:30   #200
Za 1 kebab mi to ipak predaleko (i preskupo)
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.