Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2016., 23:48   #401
Hemstock & Jennings - Mirage of Hope (Original Mix)
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 19:35   #402
Alex Bartlett - Amnesia (Flutlicht vs. S.H.O.K.K Mix) sex
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:33   #403
Darren Porter - Spellbound (Original Mix)
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 00:39   #404
9 i pol minuta "of pure oldschool bliss"
Jaia - Mai Mai
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 05:51   #405
ASOT Tune Of The Year 2016 niste stavili? Unbreakable dobio najvise glasova, sluzbeno traka godine 2016.

http://www.astateoftrance.com/news/c...e-year-voting/


Aly & Fila meets Roger Shah & Susana - Unbreakable



Ovo je drugi put da su Aly & Fila odnijeli naslov za Tune Of The Year. Zadnji puta je to bilo ako se ne varam 2011. sa We Control The Sunlight.

Evo i Extended Mix

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 03:58   #406
Armin izbacio jos u prosincu psy trance traku sa Vini Viciem. Mislim da je ovo prvi put da Armin sudjeluje u psy-u. Iako je vjerojatno 90% pjesme napravio Vini Vici.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 04:01   #407
Jubilarni ASOT 800 je isao u tri dijela.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 04:09   #408
800 Part 1 iznad je bio tako i jubilarni, zadnji ikad oldschool ASOT, bez videa, radijski. Od ASOT 800 Part 2, pa nadalje, ASOT ce se po novome prestati emitirati samo radijski nakon 800 izdanja, te od sada je tu i vizualni prijenos iz studija u Amsterdamu svaki tjedan.

U Part 2 je sluzbeno otvaranje studija u Amsterdamu, hrpa dobrih stvari, dobra gostovanja uzivo (Standerwick, Ben Gold itd.), svasta nesto.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 04:14   #409
Part 3 je izasao danas prije 6 sati.



Part 2 je najbolji, cisto zbog otvaranja, gostovanja, guzve prezentacije, a ima i najbolje pjesme. Ima tu hrpetina dobrih stvari u ovih 7 sati sva tri dijela, izvadit ce se cim se dignu trake kao singli na youtubeu da se ne lijepe stampsi sad. Ima stvarno par bombi cistog trancea, stavit ce se danas sutra kad se nadje vremena.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 00:10   #410
Delerium Feat. Sarah Mclachlan - Silence (Airscape Remix)

Remix mozda cak i bolji od tiestovog.
žajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 19:59   #411
Episode 801

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:13   #412
Po mnogima vec Tune Of The Year za 2017. a tek je drugi mjesec. Izgleda da TOTY natjecanje nece bit nimalo zanimljivo ove godine, mozda ce bit najnezanimljviji TOTY natjecaj u povijesti, svi ce glasat za Saving Light. Gareth Emery odradio vrhunski potez sa marketingom, ova pjesma je bila po festivalima zadnjh 7 mjeseci ali nitko nije govorio tko je napravio ovu stvar. Tako se 7 mjeseci stvarao hype oko pjesme i ljudi su pogadjali tko je pravi izvodjac po drustvenim mrezama i kreator pjesme te vokalistica. Napokon je prije mjesec dana Gareth Emery rekao da iza trake stoje on, Standerwick i vokalistica Haliene. Najbolji potez je bio taj sto je ja kraju svog tog hypea, Gareth izdao pjesmu na Monstercatu a ne na Garudi ili nekom od trance kuca. Naravno, Monstercat ima abnormalnu popularnost i milijune fanova, izdali su video i sluzbeno stali iza Saving Lighta. Jos se i u sve to (kao da nije bilo dosta hypea i paznje) ukomponirala i kampanja protiv bullyinga na sluzbeni video, takva je cijela tematika, te se sva zarada od pjesme donira u neku anti bullying zajednicu. Meni se osobno ne svidja video sa tom anti bullying tematikom ali nemogu negirat da je Saving Light remek djelo. Inace nakon godina i godina duge, duge suse na ljestivcama elektronicke glazbe, zbog ove pjesme, Emerya, Standerwicka, Haliene a mozda i najvise Monstercata, Trance pjesma je KONACNO zasjela na Beatport #1 ljestivcu zahvaljujuci Saving Lightu. Video vec ima 1,2 milijona pregleda.



Evo i verzija bez videa sa tekstom, nemam sta rec. Pjesma je bogovska, osjeti se ogroman utjecaj Standerwicka a Haliene zvuci nevjerojatno. Iako, kaze, video mi se ne svidja i sva ta fama oko anti bulkying pekmezanja ali svakako veliki plus za doniranje novaca od strane Emerya za tu kampanju. Verzija bez videa, meni osobno puno draza.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 20:34   #413
#ASOT802

Guest mixovi live u studiju:

- ATB
- Aly & Fila
- Craig Connelly

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:19   #414
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:20   #415
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:22   #416
I jedno remek djelo za kraj.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:14   #417
HEAVY svaka čast baš sam neki dan čuo Saving Light, fenomenalna pjesma.
Evo nešto od mene:
Eranga ft. Tricia McTeague - My Heart Won't Let Me Down

Feel & Sarah Shields - Hero (Formal One Remix)
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:31   #418
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
HEAVY svaka čast baš sam neki dan čuo Saving Light, fenomenalna pjesma.
Evo nešto od mene:
Eranga ft. Tricia McTeague - My Heart Won't Let Me Down

Feel & Sarah Shields - Hero (Formal One Remix)
Dobre stvari, vec su starije ima 2 godine sjecam se kad su izasle kao da je bilo jucer. Inace Sir Adrian Music i Tranzation su sjajni kanali, na obadva sam pretplacen.

Remix od Formal One-a mi je dobar ali nekako mi je i dalje original od Feela i Sarah draza verzija.



A i remix od Mhammed El Aramia je isto sjajan, vise onako klasicni trance remix dok su original i Formal One remix vise progressive trance.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:33   #419
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:40   #420
Andrew Rayel izdao psytrance traku, smatram da mu ovo nije trebalo. Vidi se da nije njegov stil i fali tu kvalitete. Cini se da je samo htio sjesti na bandwagon hype-a uz Vini Vici-a i Armina koji su izdali psy traku krajem 2016. Jako lose, sta drugo rec.

Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.